HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging EZC - Enschede

TeamPoule
EZC BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
EZC CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
EZC Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
EZC Da2 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
EZC Da3 (Dames) 2e klasse B
EZC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
EZC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
EZC H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
EZC H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
EZC H3 (Heren) 2e klasse A
EZC H4 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 WS Twente H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)Twentebad
1 jan 00:00 EZC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)Het Slagman
1 jan 00:00 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
1 jan 00:00 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
1 jan 00:00 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
8 jan 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
8 jan 17:00 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Jaspers
8 jan 17:15 EZC H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)Het Slagman
8 jan 18:00 EZC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)Het Slagman
8 jan 18:45 Piranha Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Het Slagman
15 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
15 jan 17:00 DWV Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Zwembad Den Helder
15 jan 17:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
15 jan 17:45 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
15 jan 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))Het Slagman
15 jan 20:35 EZC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)Het Slagman
15 jan 21:20 EZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Het Slagman
16 jan 13:45 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
16 jan 16:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Timpke
22 jan 16:15 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Het Slagman
22 jan 17:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
22 jan 17:45 EZC Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
22 jan 18:15 NDD H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
22 jan 18:40 EZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Het Slagman
22 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
23 jan 16:45 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
29 jan 15:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
29 jan 16:00 DOS Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Van Pallandtbad
29 jan 16:20 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
29 jan 17:00 EZC H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Het Slagman
29 jan 17:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
29 jan 18:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
29 jan 19:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
29 jan 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Het Slagman
5 feb 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
5 feb 18:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))De Stamper
5 feb 18:30 EZC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Het Slagman
5 feb 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Het Slagman
5 feb 20:35 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
6 feb 14:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Het Slagman
6 feb 15:10 EZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)Het Slagman
6 feb 15:55 EZC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Het Slagman
12 feb 14:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
12 feb 16:30 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
12 feb 16:30 De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Koerbelt
12 feb 17:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
12 feb 17:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
12 feb 18:00 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)Het Slagman
12 feb 18:45 EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Het Slagman
12 feb 19:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
12 feb 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Het Slagman
19 feb 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
19 feb 17:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
19 feb 18:45 EZC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
20 feb 16:55 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)Het Slagman
20 feb 17:25 EZC Da2 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
5 maa 17:30 WS Twente H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Twentebad
5 maa 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Vlaskoel
6 maa 14:30 EZC H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Het Slagman
6 maa 15:15 EZC Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)Het Slagman
12 maa 16:15 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Vondersweijde
12 maa 17:15 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
12 maa 17:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
12 maa 18:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Het Slagman
12 maa 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Het Slagman
19 maa 16:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
19 maa 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
19 maa 17:00 De Berkelduikers H1 (Heren) - EZC H3 (Heren)De Beemd
19 maa 17:15 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
19 maa 17:30 Livo Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)t Walfort
19 maa 18:00 EZC H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Het Slagman
19 maa 18:45 EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Het Slagman
19 maa 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))Het Slagman
26 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
26 maa 18:45 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
26 maa 19:45 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)t Timpke
26 maa 20:20 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
27 maa 13:00 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
27 maa 13:40 EZC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)Het Slagman
27 maa 14:25 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
27 maa 15:10 EZC Da3 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Het Slagman
27 maa 15:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
27 maa 16:50 EZC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Het Slagman
2 apr 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
2 apr 16:30 EZC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Het Slagman
2 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
2 apr 17:45 De Grunte H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Slag
2 apr 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
2 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))Aquarena
2 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))Aquarena
3 apr 14:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
3 apr 15:10 EZC Da3 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Het Slagman
3 apr 15:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
9 apr 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Brilmansdennen
9 apr 18:10 Schuurman BZC Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames)t Timpke
9 apr 19:05 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
9 apr 19:15 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)De Koploper
9 apr 19:50 EZC H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)Het Slagman
9 apr 20:35 EZC Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
10 apr 14:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
10 apr 15:15 EZC H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Het Slagman
23 apr 15:25 EZC H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)Het Slagman
23 apr 16:10 EZC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
23 apr 17:05 EZC Da3 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)Het Slagman
23 apr 17:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Stamper
23 apr 18:15 WS Twente H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Wooldrik
23 apr 18:45 Livo H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)t Walfort
23 apr 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Welle
30 apr 17:30 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Vlaskoel
14 mei 18:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
14 mei 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Het Slagman
14 mei 20:35 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Het Slagman
21 mei 17:50 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
21 mei 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))Twentebad
21 mei 20:00 EZC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Het Slagman
28 mei 18:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Het Slagman
28 mei 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Het Slagman
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 4
27 nov 18:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
27 nov 17:20 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
27 nov 17:00 DWV H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 17 - 5
27 nov 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 20 - 10
21 nov 18:15 EZC Da3 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 7 - 6
21 nov 16:05 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 4 - 8
20 nov 19:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
20 nov 18:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 12
13 nov 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
13 nov 19:00 De Veene H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 12 - 7
13 nov 18:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) 12 - 7
13 nov 18:15 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 10 - 8
13 nov 17:45 Montferland Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 7 - 3
13 nov 17:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 6
13 nov 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 3
13 nov 12:45 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 6
6 nov 20:35 EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 10 - 10
6 nov 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 7 - 16
6 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 11 - 9
6 nov 18:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) 11 - 9
6 nov 17:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 13
6 nov 17:05 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 9
6 nov 13:45 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 11
31 okt 15:40 EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 6 - 12
31 okt 14:55 EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 9 - 6
31 okt 14:10 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 10
31 okt 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 13
31 okt 13:00 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
30 okt 20:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 4 - 3
30 okt 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 5
24 okt 14:30 EZC Da3 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 3 - 12
23 okt 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - EZC H3 (Heren) 17 - 6
23 okt 17:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 9 - 4
16 okt 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 7
16 okt 19:00 EZC Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 12 - 13
16 okt 18:45 Scholtenhagen H1 (Heren) - EZC H4 (Heren) 2 - 17
16 okt 18:15 EZC Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 5 - 13
16 okt 16:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
9 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 28 - 10
9 okt 18:50 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 5 - 10
9 okt 18:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 22 - 6
9 okt 17:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 10
9 okt 17:00 EZC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 5 - 6
9 okt 16:15 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 5 - 9
9 okt 15:35 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 7
9 okt 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
2 okt 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 19 - 7
2 okt 17:20 Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 5 - 6
2 okt 17:10 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 2
2 okt 16:30 Losser H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 7 - 3
2 okt 15:50 EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 12 - 4
2 okt 14:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 3 - 6
2 okt 14:10 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
26 sep 17:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 3
25 sep 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 38
18 sep 17:40 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 1
18 sep 17:00 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 12
18 sep 16:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 2
Verenigingsinformatie
NaamEZC
AccommodatiegegevensHet Slagman
ENSCHEDE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.