HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging d'ELFT - Delft

TeamPoule
d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) 2e klasse B
d'ELFT Da1 (Dames) 1e klasse A
d'ELFT Da2 (Dames) 2e klasse B
d'ELFT Da3 (Dames) 3e klasse B
d'ELFT Da4 (Dames) 3e klasse A
d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 2e klasse A
d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse C
d'ELFT H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie B
d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
d'ELFT H3 (Heren) 2e klasse A
d'ELFT H4 (Heren) 3e klasse C
d'ELFT H5 (Heren) 4e klasse B
d'ELFT H6 (Heren) 4e klasse C
d'ELFT H7 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 13:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
28 nov 14:00 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
28 nov 14:25 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
28 nov 15:10 d'ELFT H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Kerkpolder
28 nov 15:55 d'ELFT Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Kerkpolder
28 nov 16:40 d'ELFT H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Kerkpolder
28 nov 17:25 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
28 nov 17:25 d'ELFT Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Kerkpolder
28 nov 18:25 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
29 nov 16:00 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 nov 16:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 dec 14:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
5 dec 18:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Kulk
12 dec 14:50 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
12 dec 15:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
12 dec 16:25 d'ELFT H6 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)Kerkpolder
12 dec 17:10 d'ELFT Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)Kerkpolder
12 dec 17:10 BZ&PC Da3 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)De Kuil
12 dec 17:20 Katwijk Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Aquamar
12 dec 18:00 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
12 dec 18:05 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
12 dec 18:50 BZ&PC H6 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Kuil
12 dec 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
12 dec 19:40 Vivax H1 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Poelmeer
12 dec 20:55 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
13 dec 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)De Rozenburcht
19 dec 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
1 jan 00:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
9 jan 14:00 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)Kerkpolder
9 jan 14:40 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
9 jan 14:45 d'ELFT H7 (Heren) - AZC H7 (Heren)Kerkpolder
9 jan 15:30 d'ELFT H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Kerkpolder
9 jan 16:15 d'ELFT Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)Kerkpolder
9 jan 16:40 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Vennen
9 jan 17:00 d'ELFT Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Kerkpolder
9 jan 17:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 jan 17:30 ZVS H2 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Wellen
9 jan 17:45 d'ELFT H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)Kerkpolder
9 jan 18:30 d'ELFT H3 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Kerkpolder
9 jan 18:30 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Overbosch
9 jan 19:15 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
9 jan 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Kerkpolder
9 jan 21:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
16 jan 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
16 jan 15:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
16 jan 16:15 De Kempvis Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Rivièrabad
16 jan 16:25 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
16 jan 17:10 d'ELFT H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)Kerkpolder
16 jan 17:30 De Plas Da1 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)De Wel
16 jan 17:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)Caribabad
16 jan 17:50 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
16 jan 17:55 d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Kerkpolder
16 jan 18:40 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
16 jan 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
16 jan 19:00 De Plas H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Wel
16 jan 19:35 d'ELFT Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Kerkpolder
16 jan 20:35 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
17 jan 16:15 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 13:55 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
23 jan 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
23 jan 14:40 d'ELFT H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Kerkpolder
23 jan 15:25 d'ELFT H6 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Kerkpolder
23 jan 16:10 d'ELFT H5 (Heren) - DES H1 (Heren)Kerkpolder
23 jan 16:55 SVH Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
23 jan 16:55 d'ELFT Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Kerkpolder
23 jan 17:05 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 jan 17:30 BZ&PC H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Kuil
23 jan 17:30 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Aquamar
23 jan 17:40 d'ELFT Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Kerkpolder
23 jan 18:25 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
24 jan 16:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Wasbeek
24 jan 20:45 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 15:30 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
30 jan 16:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
30 jan 16:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 jan 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 jan 17:30 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)Kerkpolder
30 jan 18:15 d'ELFT H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Kerkpolder
30 jan 19:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
30 jan 19:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
30 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Zuiderparkbad
30 jan 19:55 d'ELFT Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Kerkpolder
30 jan 20:30 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
30 jan 21:25 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 feb 14:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
6 feb 14:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
6 feb 14:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
6 feb 15:25 d'ELFT H7 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Kerkpolder
6 feb 16:10 d'ELFT H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Kerkpolder
6 feb 16:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Vijf Meibad
6 feb 16:55 d'ELFT H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)Kerkpolder
6 feb 17:40 d'ELFT Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Kerkpolder
6 feb 18:10 ZPV Barracuda H2 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Polderbad
6 feb 18:25 d'ELFT Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Kerkpolder
6 feb 19:10 ZVVS Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Kulk
6 feb 19:10 d'ELFT Da2 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)Kerkpolder
6 feb 20:05 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
6 feb 21:10 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
13 feb 14:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
13 feb 15:30 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
13 feb 16:05 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
13 feb 16:15 d'ELFT H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Kerkpolder
13 feb 17:00 d'ELFT H3 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Kerkpolder
13 feb 17:45 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
13 feb 18:40 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Kerkpolder
13 feb 19:00 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
13 feb 19:30 d'ELFT Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)Kerkpolder
13 feb 19:35 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)Zwembad Maesemunde
13 feb 19:40 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Rozenburcht
13 feb 20:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Waterthor
13 feb 20:25 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)De Sniep
20 feb 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
27 feb 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
6 maa 13:35 BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)De Kuil
6 maa 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
6 maa 15:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
6 maa 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Kerkpolder
6 maa 17:10 d'ELFT H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)Kerkpolder
6 maa 17:45 SVH H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
6 maa 17:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Sportboulevard
6 maa 17:55 d'ELFT H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
6 maa 18:40 d'ELFT Da4 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Kerkpolder
6 maa 18:50 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Hofbad
6 maa 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Kerkpolder
6 maa 19:45 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Fletiomare
6 maa 20:10 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
6 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Zuiderparkbad
13 maa 13:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
13 maa 14:30 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
13 maa 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
13 maa 14:55 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 maa 15:15 d'ELFT H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Kerkpolder
13 maa 16:00 d'ELFT Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Kerkpolder
13 maa 16:45 d'ELFT H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Kerkpolder
13 maa 16:50 SVH Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
13 maa 17:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
13 maa 17:30 d'ELFT Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Kerkpolder
13 maa 18:30 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
13 maa 19:00 AZL H2 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Fluit
13 maa 19:45 AZL H1 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)De Fluit
13 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)De Waterthor
14 maa 15:15 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 maa 20:30 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)De Does
20 maa 14:15 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)De Kulk
20 maa 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
20 maa 15:40 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)Kerkpolder
20 maa 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
20 maa 16:30 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Vijf Meibad
20 maa 17:10 d'ELFT H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Kerkpolder
20 maa 18:40 d'ELFT Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Kerkpolder
20 maa 19:25 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
20 maa 19:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Veur
21 maa 16:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Sportboulevard
27 maa 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
27 maa 15:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
27 maa 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)Kerkpolder
27 maa 17:00 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Wasbeek
27 maa 17:10 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
27 maa 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 maa 17:30 Wiekslag Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
27 maa 17:40 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
27 maa 17:45 Katwijk Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Aquamar
27 maa 17:55 d'ELFT H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Kerkpolder
27 maa 18:40 d'ELFT H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)Kerkpolder
27 maa 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)Kerkpolder
27 maa 20:10 d'ELFT H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
28 maa 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
10 apr 14:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
10 apr 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 14:45 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)Kerkpolder
10 apr 14:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Veur
10 apr 15:30 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
10 apr 15:50 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
10 apr 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)Caribabad
10 apr 16:25 d'ELFT Da2 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Kerkpolder
10 apr 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
10 apr 16:45 NZ&PC H1 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Binnenzee
10 apr 17:10 d'ELFT Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Kerkpolder
10 apr 18:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
10 apr 18:15 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Caribabad
10 apr 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Vijf Meibad
10 apr 19:35 Wiekslag H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
17 apr 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
17 apr 15:40 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
17 apr 16:25 d'ELFT H7 (Heren) - Vivax H1 (Heren)Kerkpolder
17 apr 16:35 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
17 apr 17:10 d'ELFT H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)Kerkpolder
17 apr 17:55 d'ELFT Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Kerkpolder
17 apr 18:05 ZPS Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)De Hofstee
17 apr 18:40 d'ELFT H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Kerkpolder
17 apr 19:25 d'ELFT H3 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Kerkpolder
17 apr 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
17 apr 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Kerkpolder
17 apr 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Veur
17 apr 21:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
24 apr 15:15 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
24 apr 15:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 16:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
24 apr 16:45 d'ELFT H6 (Heren) - ZVS H2 (Heren)Kerkpolder
24 apr 17:30 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)Kerkpolder
24 apr 18:10 De Kempvis Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Rivièrabad
24 apr 18:15 AZC H7 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)AquaRijn
24 apr 18:25 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
24 apr 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)De Zijl
24 apr 19:55 BZ&PC Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Kuil
24 apr 20:05 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
24 apr 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
24 apr 21:00 De Kempvis H2 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Rivièrabad
24 apr 21:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Sterrenbad
24 apr 21:30 Wave H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Kerkpolder
1 mei 15:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:15 DES H1 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 7 - 9
10 okt 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
10 okt 19:35 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
10 okt 19:35 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames) 2 - 8
10 okt 18:50 d'ELFT Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 4 - 6
10 okt 18:20 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 13 - 6
10 okt 17:55 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 5
10 okt 17:45 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
10 okt 17:10 d'ELFT H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 6 - 7
10 okt 16:25 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 8
10 okt 15:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 9
10 okt 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
10 okt 14:45 ZVVS Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 1 - 6
3 okt 20:25 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
3 okt 19:30 d'ELFT Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 10 - 11
3 okt 18:45 d'ELFT Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 5 - 7
3 okt 18:00 d'ELFT Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 4 - 3
3 okt 17:15 d'ELFT H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 5 - 6
3 okt 17:00 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 1
3 okt 16:30 d'ELFT H7 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 5 - 11
3 okt 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
3 okt 15:45 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 18 - 2
3 okt 15:40 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 19
2 okt 20:30 BZC H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 6 - 5
Verenigingsinformatie
Naamd'ELFT
AccommodatiegegevensKerkpolder
DELFT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.