HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Veene - Almelo

TeamPoule
De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
De Veene Da1 (Dames) 3e klasse A
De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse D
De Veene H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
De Veene H2 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 18:00 De Dinkel Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)Dorper Esch
15 jan 17:30 De Veene H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)Het Sportpark
15 jan 18:10 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Brake
15 jan 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
22 jan 17:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
22 jan 18:05 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
22 jan 18:10 Losser H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Brilmansdennen
22 jan 19:00 De Veene Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Sportpark
22 jan 19:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
29 jan 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
29 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
29 jan 17:20 De Veene Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Het Sportpark
29 jan 18:15 De Veene H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)Het Sportpark
29 jan 18:15 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
5 feb 18:15 WS Twente Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)Twentebad
5 feb 18:15 De Dinkel H1 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Dorper Esch
5 feb 18:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
19 feb 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
19 feb 19:20 De Veene H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Het Sportpark
19 feb 20:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
6 maa 14:30 EZC H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Het Slagman
12 maa 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
19 maa 17:50 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
19 maa 18:40 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
19 maa 19:40 De Veene Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Het Sportpark
26 maa 18:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
26 maa 18:20 De Veene H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)Het Sportpark
26 maa 19:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
27 maa 18:15 Scholtenhagen Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Wilder
2 apr 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Twentebad
2 apr 17:45 DWV H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Zwembad Den Helder
2 apr 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
2 apr 19:15 De Veene Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)Het Sportpark
2 apr 19:35 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
9 apr 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
9 apr 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
9 apr 19:05 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
16 apr 18:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
16 apr 19:15 De Veene H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Het Sportpark
23 apr 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
23 apr 18:00 OZ&PC H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Vondersweijde
23 apr 18:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
23 apr 20:30 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
14 mei 17:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
14 mei 18:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
21 mei 17:25 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
28 mei 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:15 De Veene Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames) 6 - 5
27 nov 17:30 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 33 - 2
20 nov 18:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
20 nov 17:20 Losser Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 10 - 4
20 nov 17:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 19
20 nov 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 18
13 nov 19:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
13 nov 19:00 De Veene H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 12 - 7
13 nov 18:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 3
6 nov 18:40 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
6 nov 17:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 3 - 11
6 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
6 nov 17:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 15
30 okt 19:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
30 okt 18:15 De Veene H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 11 - 4
30 okt 17:20 De Veene Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 5 - 3
23 okt 18:15 NDD H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 3 - 8
23 okt 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 9 - 11
9 okt 20:00 De Dinkel Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 6 - 2
9 okt 18:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
9 okt 17:30 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
9 okt 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 5
2 okt 20:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
2 okt 19:15 De Veene Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 10 - 8
2 okt 18:30 Livo H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 8 - 7
2 okt 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) 28 - 0
2 okt 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
25 sep 19:15 De Veene H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 7 - 5
25 sep 18:20 De Veene Da1 (Dames) - De Dinkel Da2 (Dames) 8 - 1
25 sep 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
18 sep 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
Verenigingsinformatie
NaamDe Veene
AccommodatiegegevensHet Sportpark
ALMELO
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.