HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging VKC'03 - Tubbergen

TeamPoule
VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse C
VKC'03 Da1 (Dames) 1e klasse A
VKC'03 Da2 (Dames) 3e klasse C
VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse D
VKC'03 H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
VKC'03 H2 (Heren) 3e klasse A
VKC'03 H3 (Heren) 4e klasse E
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 17:00 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Vlaskoel
28 nov 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
28 nov 19:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
28 nov 19:30 VKC'03 H3 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)De Vlaskoel
28 nov 20:45 VKC'03 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Vlaskoel
29 nov 14:30 EZC Da4 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Het Slagman
12 dec 16:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De IJsselslag
12 dec 18:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
13 dec 16:10 Piranha H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Het Slagman
19 dec 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Vlaskoel
19 dec 16:30 Losser Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Brilmansdennen
19 dec 17:00 EZC CG2 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
19 dec 17:45 VKC'03 H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)De Vlaskoel
19 dec 19:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
19 dec 20:55 WS Twente H6 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)t Wooldrik
1 jan 00:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
9 jan 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Brake
16 jan 14:30 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG2 (Gemengd-E <11)De Vlaskoel
16 jan 15:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
16 jan 17:30 VKC'03 H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Vlaskoel
16 jan 18:30 VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Vlaskoel
16 jan 18:55 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Bosbad Putten
16 jan 19:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Vlaskoel
23 jan 15:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
23 jan 16:10 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
23 jan 16:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
23 jan 17:05 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
23 jan 19:45 Scholtenhagen H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Wilder
30 jan 15:00 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Vlaskoel
30 jan 16:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
30 jan 17:00 VKC'03 Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Vlaskoel
30 jan 18:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Vlaskoel
30 jan 19:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
6 feb 14:40 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
6 feb 16:40 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
6 feb 17:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
6 feb 18:15 Scholtenhagen Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)De Wilder
6 feb 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Vlaskoel
6 feb 19:00 Proteus Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Schaeck
6 feb 19:30 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Vlaskoel
20 feb 17:45 EZC H5 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Het Slagman
27 feb 17:50 VKC'03 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Vlaskoel
27 feb 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
27 feb 19:00 Scholtenhagen H1 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)De Wilder
6 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
6 maa 17:15 VKC'03 Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)De Vlaskoel
6 maa 19:05 VKC'03 H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)De Vlaskoel
6 maa 19:50 VKC'03 Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)De Vlaskoel
6 maa 20:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
13 maa 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
13 maa 17:30 VKC'03 Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Vlaskoel
13 maa 20:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
20 maa 18:45 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))De Brake
20 maa 19:45 De Veene Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Het Sportpark
20 maa 20:05 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Valkenhuizen
27 maa 16:30 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)De Vlaskoel
27 maa 17:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
27 maa 18:30 VKC'03 Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames)De Vlaskoel
27 maa 20:00 OZ&PC H4 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Vondersweijde
10 apr 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
10 apr 16:30 Losser EG2 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
10 apr 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
10 apr 19:00 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Tijenraan
10 apr 19:15 VKC'03 H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)De Vlaskoel
10 apr 20:30 VKC'03 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)De Vlaskoel
17 apr 17:00 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)De Vlaskoel
17 apr 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Vrolijkheid
24 apr 14:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG2 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
24 apr 15:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames)De Vlaskoel
24 apr 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Vlaskoel
24 apr 17:30 VKC'03 H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)De Vlaskoel
24 apr 18:30 VKC'03 H3 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Vlaskoel
25 apr 14:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
1 mei 19:30 De Grunte H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)De Slag
Verenigingsinformatie
NaamVKC'03
AccommodatiegegevensDe Vlaskoel
TUBBERGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.