HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WIDEX GZC DONK - Gouda

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 mei 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 16
29 mei 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 6
27 mei 20:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 5
22 mei 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 12 - 8
21 mei 19:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
21 mei 17:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 8
21 mei 16:30 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 7
21 mei 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 3
15 mei 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
15 mei 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 12 - 7
15 mei 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 17
14 mei 21:00 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 12
14 mei 20:15 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 14
14 mei 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 9
8 mei 18:15 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 16
8 mei 14:40 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 4
7 mei 15:35 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 7
1 mei 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 8
30 apr 18:15 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 8
30 apr 16:40 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) 9 - 8
30 apr 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 18 - 2
24 apr 17:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 9
24 apr 16:15 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 14 - 7
24 apr 16:15 DES H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 7 - 8
24 apr 13:30 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 9
23 apr 17:15 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 13
23 apr 16:45 NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) 5 - 16
23 apr 13:30 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 7
10 apr 19:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 17 - 4
10 apr 16:00 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 3 - 11
9 apr 21:15 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 8
9 apr 19:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 10
9 apr 17:50 BZ&PC H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 10 - 3
9 apr 17:40 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 10
9 apr 16:50 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 4 - 14
9 apr 15:50 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 12
3 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
3 apr 17:35 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 17 - 9
3 apr 15:15 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 5
2 apr 18:20 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
2 apr 18:15 ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) 7 - 13
2 apr 17:10 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 6 - 5
2 apr 16:40 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 20 - 3
2 apr 15:55 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
2 apr 14:45 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 6
27 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) 3 - 12
27 maa 16:20 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - AZL H2 (Heren) 2 - 6
27 maa 16:20 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 7
26 maa 20:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
26 maa 18:35 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 12
26 maa 18:15 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
26 maa 17:25 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 4
26 maa 17:10 WZC (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 10 - 6
26 maa 16:20 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 3
26 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 10 - 6
26 maa 14:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 4
25 maa 19:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
20 maa 17:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 24 - 9
20 maa 16:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 28
20 maa 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 5
19 maa 21:20 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 14
19 maa 20:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 13 - 15
19 maa 19:00 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 11 - 8
19 maa 16:35 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 14 - 5
19 maa 16:10 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 1 - 5
19 maa 15:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 8
18 maa 19:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 7
13 maa 18:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 12
12 maa 18:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
12 maa 17:30 WZC (SG) H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 8 - 5
12 maa 17:05 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 3
12 maa 16:40 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 20 - 9
12 maa 16:10 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 1 - 7
12 maa 15:15 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 6 - 16
12 maa 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 12
12 maa 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 10 - 9
10 maa 20:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 18 - 12
5 maa 20:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
5 maa 18:35 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 21 - 8
26 feb 20:50 - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 18
26 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 10 - 27
26 feb 19:00 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 7
23 feb 20:15 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 15 - 14
23 feb 19:00 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 6
20 feb 17:55 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 12
20 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 3 - 18
19 feb 18:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 8 - 4
19 feb 17:25 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 22
19 feb 17:05 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 9
19 feb 16:20 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 13 - 5
19 feb 15:50 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 19
19 feb 15:15 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) 14 - 5
17 feb 21:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 13 - 10
13 feb 18:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 9 - 5
13 feb 17:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 2 - 5
13 feb 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 6
12 feb 20:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
12 feb 18:55 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
12 feb 17:30 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 14
12 feb 16:05 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 15 - 5
12 feb 15:15 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 2
12 feb 14:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
6 feb 18:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 3
6 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 22 - 7
5 feb 21:20 PSV H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 12 - 19
5 feb 20:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 12 - 15
5 feb 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 1 - 12
5 feb 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 19
5 feb 17:15 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
5 feb 16:25 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 8 - 11
5 feb 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 10 - 4
30 jan 16:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
30 jan 16:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
30 jan 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 12
29 jan 20:35 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 3
29 jan 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 2
29 jan 19:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
29 jan 18:00 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 4 - 7
29 jan 17:55 BZ&PC H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 9 - 8
29 jan 17:55 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 15
29 jan 16:35 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
29 jan 15:20 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 7
22 jan 18:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 17 - 8
18 dec 17:30 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 5 - 8
11 dec 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
11 dec 17:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 12 - 10
5 dec 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 11 - 5
4 dec 17:50 AZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
4 dec 16:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 12 - 13
28 nov 18:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
28 nov 12:40 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 14
27 nov 18:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
27 nov 17:50 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - DES H1 (Heren) 7 - 2
27 nov 16:35 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 11 - 7
27 nov 16:05 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) 14 - 2
27 nov 13:55 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 11
25 nov 19:25 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 4 - 11
21 nov 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 14
21 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 3 - 6
21 nov 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 8
20 nov 21:25 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 9 - 9
20 nov 19:25 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 8
20 nov 19:10 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 18
20 nov 18:50 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
20 nov 18:10 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 9
20 nov 18:05 ZVL-1886 Center CM2 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) 4 - 7
20 nov 17:50 SVH H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 13 - 17
20 nov 17:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 4 - 5
20 nov 16:40 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 4
20 nov 15:55 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 8
14 nov 16:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 20 - 9
14 nov 15:10 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 6
13 nov 20:35 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
13 nov 18:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 5 - 9
13 nov 16:45 Katwijk H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 2 - 5
13 nov 16:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 8 - 15
13 nov 16:00 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 1 - 18
13 nov 14:35 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
7 nov 18:50 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 18 - 4
7 nov 18:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 9
7 nov 17:00 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 7 - 10
6 nov 20:40 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
6 nov 20:40 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 21
6 nov 20:30 AZL H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 5 - 7
6 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 2 - 13
6 nov 19:05 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 4 - 10
6 nov 17:35 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 11
6 nov 16:10 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
6 nov 15:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 2 - 9
6 nov 15:20 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 4 - 12
6 nov 14:40 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) 14 - 2
6 nov 13:55 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
31 okt 15:30 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 5 - 28
31 okt 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 21
30 okt 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 4 - 4
30 okt 19:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
30 okt 17:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 12 - 6
30 okt 16:40 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 7 - 6
30 okt 15:55 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) 14 - 1
30 okt 15:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 6
23 okt 18:30 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 10
23 okt 18:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 11
23 okt 18:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 7 - 7
23 okt 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
23 okt 16:20 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 19
16 okt 19:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 16 - 15
16 okt 18:40 Wave H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 10 - 5
16 okt 18:05 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
16 okt 16:40 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
16 okt 15:30 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 12
14 okt 20:50 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
10 okt 17:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 29 - 11
9 okt 21:00 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
9 okt 20:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 9 - 5
9 okt 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
9 okt 18:50 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 7 - 12
9 okt 18:50 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 9
9 okt 18:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 8
9 okt 18:00 ZVVS H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 13 - 2
9 okt 17:40 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 14
9 okt 17:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 4 - 21
9 okt 17:10 Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 6 - 16
9 okt 16:50 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 29
3 okt 18:55 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 11
3 okt 18:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
3 okt 17:20 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 24
2 okt 20:15 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 21
2 okt 19:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
2 okt 17:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 19 - 7
2 okt 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 6
25 sep 21:05 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
25 sep 18:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 22 - 12
25 sep 17:10 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) 6 - 12
25 sep 16:40 De Plas H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 3 - 8
25 sep 16:20 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15) 17 - 5
25 sep 15:30 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
18 sep 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 5 - 7
18 sep 18:25 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 12
18 sep 17:20 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
18 sep 15:55 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) 17 - 2
18 sep 15:35 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 7 - 5
11 sep 18:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 9 - 9
11 sep 17:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 14 - 16
Verenigingsinformatie
NaamWIDEX GZC DONK
AccommodatiegegevensGroenhovenbad
GOUDA
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.