HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Zwemvereniging Utrecht - Utrecht

DatumTijdWedstrijdLocatie
2 okt 17:45 De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)MFA Safari
2 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Kwakel
2 okt 18:35 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Kwakel
2 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Kwakel
2 okt 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Lieberg
2 okt 19:20 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Kwakel
2 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)De Kwakel
2 okt 20:05 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
2 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Kwakel
2 okt 20:15 De Aalscholver H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Almere Poort
2 okt 20:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Fletiomare
2 okt 21:05 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
3 okt 20:45 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Krommerijn
9 okt 16:45 Aquarijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
9 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
9 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Kwakel
9 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Kwakel
9 okt 18:15 De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Trits
9 okt 18:30 De Albatros H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
9 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)De Kwakel
9 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Kwakel
9 okt 19:15 De Albatros H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
9 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Kwakel
9 okt 20:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
9 okt 20:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
16 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
16 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Kwakel
16 okt 19:30 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)De Waterlelie
23 okt 17:45 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Fletiomare
30 okt 16:10 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Fletiomare
30 okt 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)De Duker
30 okt 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
30 okt 17:45 De Vaart H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Duker
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)De Kwakel
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames)De Kwakel
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Kwakel
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Kwakel
30 okt 19:40 ZPCH Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 okt 19:50 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Weth. F.B. Duran
6 nov 14:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)De Slag
6 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
6 nov 17:45 Watervlo H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Fletiomare
6 nov 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Duker
6 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 nov 18:20 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)De Kwakel
6 nov 19:05 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Kwakel
6 nov 19:30 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
6 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Aquarena
6 nov 19:50 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Kwakel
6 nov 20:35 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Kwakel
7 nov 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportboulevard de Engh
13 nov 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 nov 17:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Peppel
13 nov 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
13 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)De Kwakel
13 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Kwakel
13 nov 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)De Kwakel
13 nov 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Weth. F.B. Duran
13 nov 19:10 ZPC Woerden H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Het Batensteinbad
13 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - Het Y H4 (Heren)De Kwakel
13 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)De Kwakel
13 nov 20:30 De Vuursche H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Trits
13 nov 21:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
20 nov 15:30 Domstad (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Fletiomare
20 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)De Kwakel
20 nov 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
20 nov 18:25 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)Het Batensteinbad
20 nov 18:45 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)De Kwakel
20 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Lieberg
20 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Kwakel
20 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
20 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Kwakel
20 nov 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
20 nov 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
27 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Kwakel
27 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)De Kwakel
27 nov 18:50 ZPCH Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 nov 19:00 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Merwestein
27 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Kwakel
27 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)De Kwakel
27 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Kwakel
28 nov 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
28 nov 18:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Krommerijn
4 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
4 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Kwakel
11 dec 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Fletiomare
11 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)De Kwakel
11 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)De Kwakel
11 dec 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Helsdingen
11 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Kwakel
11 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames)De Kwakel
11 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
11 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - VZC H5 (Heren)De Kwakel
11 dec 19:00 De Vuursche H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Trits
11 dec 19:40 ZPCH H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
11 dec 19:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)De Kwakel
11 dec 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Kwakel
18 dec 15:40 ZV De Zaan H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Slag
18 dec 17:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
18 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Kwakel
18 dec 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Kwakel
18 dec 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
18 dec 19:50 DAW H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
18 dec 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))De Kwakel
18 dec 21:00 DWT H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Boerhaavebad
15 jan 17:35 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
15 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
15 jan 18:30 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
15 jan 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)De Kwakel
15 jan 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Planeet
15 jan 19:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Almere Poort
15 jan 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)De Kwakel
15 jan 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
15 jan 19:45 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Dijnselburg
15 jan 20:20 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)De Kwakel
15 jan 20:45 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Het Batensteinbad
15 jan 21:05 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Kwakel
22 jan 17:30 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
22 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Kwakel
22 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Kwakel
22 jan 18:45 DWT Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Boerhaavebad
22 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Kwakel
22 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Kwakel
22 jan 19:00 Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Dijnselburg
22 jan 19:30 DWT H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Boerhaavebad
22 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
22 jan 19:50 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Slag
22 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
22 jan 21:25 De Dolfijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sloterparkbad
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Kwakel
29 jan 18:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Kwakel
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Kwakel
29 jan 18:30 De Vaart H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Duker
29 jan 18:35 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
29 jan 18:55 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Slag
29 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Kwakel
29 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Kwakel
5 feb 15:30 UZSC H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Krommerijn
5 feb 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Berenschot
5 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
5 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Kwakel
5 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Kwakel
5 feb 18:20 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)De Kwakel
5 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Kwakel
5 feb 19:05 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Kwakel
5 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Kwakel
5 feb 20:20 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Mirandabad
6 feb 17:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)De Krommerijn
12 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)De Kwakel
12 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Kwakel
12 feb 19:00 De Meerkoeten H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Het Sporthuis
12 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)De Kwakel
12 feb 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
12 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Kwakel
12 feb 20:20 ZV Haerlem H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Planeet
12 feb 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Kwakel
12 feb 20:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Het Batensteinbad
13 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 feb 15:30 De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)Het Veenweidebad
19 feb 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
19 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Kwakel
26 feb 20:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Welle
5 maa 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Meerkamp
12 maa 17:15 De Ham Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Crommenije
12 maa 17:30 De Dolfijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sloterparkbad
12 maa 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Brandenburg
12 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
12 maa 18:15 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Twentebad
12 maa 18:20 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)De Kwakel
12 maa 19:15 IJsselmeer H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcentrum De Meent
12 maa 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames)De Kwakel
12 maa 20:20 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)De Kwakel
12 maa 21:05 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Kwakel
13 maa 16:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Krommerijn
19 maa 15:45 De Ham Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Crommenije
19 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
19 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
19 maa 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Trits
19 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - DWT H5 (Heren)De Kwakel
19 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Kwakel
26 maa 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)Brandenburg
26 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Kwakel
26 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Kwakel
26 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)De Kwakel
26 maa 18:30 Aquarijn Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
26 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)De Kwakel
26 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
26 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Kwakel
26 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
26 maa 20:00 De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Almere Poort
26 maa 20:45 De Aalscholver H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Almere Poort
26 maa 21:35 DWT H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
2 apr 16:15 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
2 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)De Kwakel
2 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Kwakel
2 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)De Kwakel
2 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))De Kwakel
2 apr 18:55 Het Y H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
2 apr 19:15 De Reuring Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Duikerdel
2 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Kwakel
2 apr 19:40 Het Y H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
2 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Kwakel
2 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Kwakel
3 apr 16:15 De Amstel H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Het Veenweidebad
9 apr 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportplaza Mercator
9 apr 17:45 De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)MFA Safari
9 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Kwakel
9 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
9 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Kwakel
9 apr 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)De Kwakel
9 apr 19:00 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Stamper
9 apr 19:15 De Fuut H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)MFA Safari
9 apr 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Kwakel
9 apr 19:40 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
9 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
9 apr 20:00 De Fuut H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)MFA Safari
23 apr 17:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 17:25 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)De Kwakel
23 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Kwakel
23 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)De Kwakel
23 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Kwakel
23 apr 18:45 HZC de Robben H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Lieberg
23 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Kwakel
23 apr 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Lieberg
23 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Kwakel
23 apr 20:00 De Aalscholver H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Almere Poort
23 apr 20:05 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
24 apr 15:45 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sloterparkbad
14 mei 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))t Walfort
14 mei 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))t Walfort
21 mei 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
21 mei 18:30 Aquarijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
21 mei 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
28 mei 17:40 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Vennen
28 mei 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Het Slagman
Verenigingsinformatie
NaamZwemvereniging Utrecht
AccommodatiegegevensDe Kwakel
UTRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.