HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Zwemvereniging Utrecht - Utrecht

DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 15:55 [Concept]Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)De Waterlelie
3 okt 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)De Kwakel
3 okt 17:45 [Concept]Aquarijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Merwestein
3 okt 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Kwakel
3 okt 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Kwakel
3 okt 18:45 [Concept]Het Y H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
3 okt 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))De Kwakel
3 okt 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Kwakel
3 okt 19:00 [Concept]De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)MFA Safari
3 okt 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
3 okt 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)De Kwakel
3 okt 21:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
10 okt 10:25 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Fletiomare
10 okt 11:50 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Trits
10 okt 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Vallei
10 okt 15:15 [Concept]UZSC Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Krommerijn
10 okt 17:15 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Slag
10 okt 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Kwakel
10 okt 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)De Kwakel
10 okt 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Kwakel
10 okt 19:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
10 okt 20:55 [Concept]ZV Haerlem H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Planeet
11 okt 17:00 [Concept]De Amstel H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Het Veenweidebad
24 okt 09:45 [Concept]De Vaart Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Duker
24 okt 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)De Kwakel
24 okt 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Kwakel
24 okt 18:05 [Concept]DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
24 okt 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Kwakel
24 okt 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)De Kwakel
24 okt 18:25 [Concept]ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
24 okt 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Kwakel
24 okt 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Kwakel
24 okt 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)De Kwakel
24 okt 20:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Kwakel
24 okt 20:15 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Het Batensteinbad
25 okt 16:40 [Concept]UZSC H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Krommerijn
31 okt 08:00 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Fletiomare
31 okt 10:25 [Concept]De Albatros H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
31 okt 15:30 [Concept]VZC Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Vallei
31 okt 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
31 okt 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Kwakel
31 okt 18:55 [Concept]ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Planeet
31 okt 19:10 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
31 okt 19:30 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Almere Poort
31 okt 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)De Kwakel
31 okt 19:40 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
31 okt 19:45 [Concept]DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Welle
7 nov 10:25 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Dijnselburg
7 nov 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
7 nov 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Kwakel
7 nov 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)De Kwakel
7 nov 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Kwakel
7 nov 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
7 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Kwakel
7 nov 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
7 nov 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
7 nov 20:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 nov 20:50 [Concept]UZSC H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Krommerijn
7 nov 21:30 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
8 nov 16:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
14 nov 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)De Kwakel
14 nov 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)De Kwakel
14 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)De Kwakel
14 nov 19:15 [Concept]De Reuring Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Duikerdel
14 nov 19:30 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Het Batensteinbad
14 nov 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Kwakel
14 nov 20:00 [Concept]BZC Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
14 nov 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Stamper
14 nov 20:15 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Het Batensteinbad
21 nov 12:35 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Trits
21 nov 13:35 [Concept]Watervlo Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Fletiomare
21 nov 14:20 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Fletiomare
21 nov 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
21 nov 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)De Kwakel
21 nov 17:45 [Concept]BZC Brandenburg H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Brandenburg
21 nov 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Kwakel
21 nov 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Kwakel
21 nov 18:50 [Concept]De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Weth. F.B. Duran
21 nov 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
21 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Kwakel
21 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
21 nov 20:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
28 nov 09:45 [Concept]De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
28 nov 09:45 [Concept]De Vaart H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Duker
28 nov 15:45 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Waterhoorn
28 nov 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)De Kwakel
28 nov 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Kwakel
28 nov 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Kwakel
28 nov 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Kwakel
28 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Kwakel
28 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)De Kwakel
28 nov 19:00 [Concept]Orca H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
28 nov 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Kwakel
28 nov 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)De Kwakel
5 dec 09:40 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Trits
5 dec 13:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
5 dec 16:00 [Concept]Aquarijn Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
5 dec 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Kwakel
5 dec 18:15 [Concept]Aquarijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
5 dec 18:45 [Concept]Het Y H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
5 dec 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)De Kwakel
5 dec 18:45 [Concept]De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Berenschot
5 dec 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Kwakel
5 dec 20:00 [Concept]WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Sportbad Twentebad
5 dec 20:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Kwakel
12 dec 09:00 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Dijnselburg
12 dec 15:00 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
12 dec 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Kwakel
12 dec 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)De Kwakel
12 dec 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Kwakel
12 dec 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Kwakel
12 dec 18:35 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)De Kwakel
12 dec 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))De Kwakel
12 dec 19:25 [Concept]De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Weth. F.B. Duran
12 dec 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Kwakel
12 dec 20:05 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Kwakel
12 dec 20:15 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Almere Poort
9 jan 09:00 [Concept]De Snippen Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Meerkamp
9 jan 16:10 [Concept]WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
9 jan 17:00 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Lieberg
9 jan 17:10 [Concept]ZV De Zaan Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Slag
9 jan 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)De Kwakel
9 jan 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)De Kwakel
9 jan 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)De Kwakel
9 jan 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Lieberg
9 jan 19:45 [Concept]De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Almere Poort
9 jan 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Kwakel
9 jan 20:25 [Concept]De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
9 jan 20:30 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Lieberg
16 jan 17:55 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Zijl
16 jan 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
16 jan 18:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
16 jan 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - UZSC H9 (Heren)De Kwakel
16 jan 19:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
16 jan 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Kwakel
16 jan 19:35 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcentrum De Meent
16 jan 20:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)De Kwakel
16 jan 20:20 [Concept]De Fuut H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)MFA Safari
16 jan 20:45 [Concept]ZV Haerlem H6 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Planeet
16 jan 21:00 [Concept]DJK-ZAR H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportplaza Mercator
16 jan 21:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Kwakel
23 jan 10:45 [Concept]Watervlo Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Fletiomare
23 jan 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)De Kwakel
23 jan 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Kwakel
23 jan 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - VZC H5 (Heren)De Kwakel
23 jan 18:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Kwakel
23 jan 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Kwakel
23 jan 19:15 [Concept]DWT Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Boerhaavebad
23 jan 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
23 jan 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Kwakel
30 jan 08:30 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Mirandabad
30 jan 14:45 [Concept]De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
30 jan 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 jan 16:30 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Crommenije
30 jan 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)De Kwakel
30 jan 18:00 [Concept]De Aalscholver H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Almere Poort
30 jan 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)De Kwakel
30 jan 18:15 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
30 jan 18:45 [Concept]Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
30 jan 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - UZSC H8 (Heren)De Kwakel
30 jan 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Kwakel
30 jan 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Kwakel
31 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportboulevard de Engh
6 feb 09:00 [Concept]DAW H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
6 feb 09:00 [Concept]De Albatros Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
6 feb 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Kwakel
6 feb 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - VZC Da1 (Dames)De Kwakel
6 feb 17:40 [Concept]De Dolfijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sloterparkbad
6 feb 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)De Kwakel
6 feb 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Kwakel
6 feb 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Kwakel
6 feb 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))De Kwakel
6 feb 19:50 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Kwakel
6 feb 20:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
13 feb 14:45 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Slag
13 feb 17:00 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
13 feb 18:05 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)De Kwakel
13 feb 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)De Kwakel
13 feb 18:50 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)De Kwakel
13 feb 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)De Kwakel
13 feb 19:20 [Concept]IJsselmeer H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Sportcentrum De Meent
13 feb 19:35 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Kwakel
13 feb 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)De Kwakel
13 feb 20:45 [Concept]VZC H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Vallei
14 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
27 feb 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Het Slagman
27 feb 18:45 [Concept]Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 10:30 [Concept]De Vaart H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Duker
6 maa 10:40 [Concept]DAW H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)De Kwakel
6 maa 17:40 [Concept]UZSC H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Krommerijn
6 maa 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Kwakel
6 maa 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)De Kwakel
6 maa 18:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 maa 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Kwakel
6 maa 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Kwakel
6 maa 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
6 maa 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
7 maa 14:40 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 19:15 [Concept]Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Krommerijn
13 maa 09:45 [Concept]De Snippen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Meerkamp
13 maa 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)De Kwakel
13 maa 17:55 [Concept]Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
13 maa 18:00 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Lieberg
13 maa 18:00 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Aquamar
13 maa 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Kwakel
13 maa 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)De Kwakel
13 maa 19:15 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 19:45 [Concept]WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Aquarena
13 maa 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Kwakel
13 maa 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)De Kwakel
13 maa 21:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Kwakel
14 maa 18:30 [Concept]Het Zinkstuk H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Krommerijn
20 maa 08:30 [Concept]Watervlo H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)Fletiomare
20 maa 09:00 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Fletiomare
20 maa 09:45 [Concept]De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
20 maa 16:30 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Crommenije
20 maa 17:15 [Concept]Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Merwestein
20 maa 17:20 [Concept]DJK-ZAR Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportplaza Mercator
20 maa 17:30 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Almere Poort
20 maa 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Kwakel
20 maa 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Kwakel
20 maa 18:55 [Concept]De Fuut H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)MFA Safari
20 maa 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Kwakel
20 maa 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Kwakel
10 apr 09:00 [Concept]De Vaart H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Duker
10 apr 10:30 [Concept]De Albatros H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
10 apr 16:00 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
10 apr 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Kwakel
10 apr 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Kwakel
10 apr 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Kwakel
10 apr 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)De Kwakel
10 apr 18:45 [Concept]Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
10 apr 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
10 apr 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Kwakel
10 apr 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)De Kwakel
10 apr 20:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Kwakel
17 apr 11:15 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Trits
17 apr 15:00 [Concept]De Dolfijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sloterparkbad
17 apr 17:45 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Slag
17 apr 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)De Kwakel
17 apr 18:00 [Concept]De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sloterparkbad
17 apr 18:20 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Sniep
17 apr 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Kwakel
17 apr 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Kwakel
17 apr 19:45 [Concept]Livo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))t Walfort
24 apr 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)De Kwakel
24 apr 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Kwakel
24 apr 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Kwakel
24 apr 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)De Kwakel
24 apr 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Kwakel
24 apr 20:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Kwakel
24 apr 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Kwakel
25 apr 16:15 [Concept]De Amstel Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Het Veenweidebad
25 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamZwemvereniging Utrecht
AccommodatiegegevensDe Kwakel
UTRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.