HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Zwemvereniging Utrecht - Utrecht

DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Veluwehal
1 maa 19:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
7 maa 17:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
7 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)De Kwakel
7 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)De Kwakel
7 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Kwakel
7 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
7 maa 19:00 De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Trits
7 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)De Kwakel
7 maa 19:55 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Weth. F.B. Duran
7 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))De Kwakel
7 maa 20:15 De Snippen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Meerkamp
8 maa 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Het Veenweidebad
14 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)De Kwakel
14 maa 17:45 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Merwestein
14 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)De Kwakel
14 maa 19:00 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
14 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Kwakel
14 maa 19:25 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Weth. F.B. Duran
14 maa 20:30 De Dolfijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel)Sloterparkbad
14 maa 20:40 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
14 maa 21:10 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Krommerijn
14 maa 21:55 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Krommerijn
21 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 maa 17:00 Oceanus H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Waterlelie
21 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)De Kwakel
21 maa 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
21 maa 17:45 De Vaart H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Duker
21 maa 18:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
21 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)De Kwakel
21 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)De Kwakel
21 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames 1e deel)De Kwakel
21 maa 20:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Weth. F.B. Duran
22 maa 19:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
28 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)De Kwakel
28 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
28 maa 17:45 De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Trits
28 maa 18:00 De Ham Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel)De Crommenije
28 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)De Kwakel
28 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)De Kwakel
28 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)De Kwakel
28 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren)De Kwakel
28 maa 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
29 maa 16:15 UZSC H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Krommerijn
4 apr 16:30 VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Vallei
4 apr 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Waterlelie
4 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)De Kwakel
4 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)De Kwakel
4 apr 17:40 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
4 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Kwakel
4 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Kwakel
4 apr 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
4 apr 19:20 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Kwakel
18 apr 15:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Fletiomare
18 apr 16:40 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel)De Krommerijn
18 apr 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportplaza Mercator
18 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)De Kwakel
18 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Kwakel
18 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)De Kwakel
18 apr 19:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
18 apr 19:40 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
18 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)De Kwakel
18 apr 21:20 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 feb 20:55 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 12 - 15
15 feb 17:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 9 - 11
8 feb 21:15 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 8 - 17
8 feb 20:10 KZC Da1 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) 12 - 7
8 feb 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 10 - 7
8 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 8 - 8
8 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
8 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 6 - 5
8 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 2 - 9
8 feb 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 9 - 9
8 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 16 - 1
8 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
8 feb 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 9 - 3
2 feb 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 20
1 feb 20:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - UZSC Da4 (Dames 1e deel) 5 - 10
1 feb 20:35 Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 11 - 6
1 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 13 - 11
1 feb 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
1 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H9 (Heren) 14 - 2
1 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 5 - 13
1 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) 4 - 19
1 feb 16:15 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 1 - 12
1 feb 16:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 9 - 3
26 jan 18:35 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 5 - 12
25 jan 20:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 11 - 17
25 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 9 - 4
25 jan 19:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 10 - 17
25 jan 19:10 De Fuut H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 2 - 10
25 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames) 9 - 4
25 jan 18:45 Aquarijn Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 6 - 2
25 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - VZC H5 (Heren) 9 - 4
25 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 4 - 4
25 jan 17:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 5 - 1
18 jan 21:30 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 5
18 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 13 - 8
18 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) 6 - 6
18 jan 19:30 De Aalscholver H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 6 - 5
18 jan 19:30 DWT H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 9 - 10
18 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 23 - 3
18 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 5 - 8
18 jan 18:00 Oceanus H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 7 - 11
18 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
18 jan 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 9 - 5
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 5 - 2
11 jan 21:00 De Aalscholver Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 5 - 14
11 jan 20:10 Watervlo Da1 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) 8 - 3
11 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 9 - 5
11 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 7 - 7
11 jan 19:25 DAW H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 14 - 12
11 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 13 - 4
11 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 2 - 3
11 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 9 - 5
11 jan 18:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
11 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 3 - 10
11 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 4
15 dec 18:15 GoSwim Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 5 - 5
14 dec 20:20 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
14 dec 19:35 IJsselmeer H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 6 - 11
14 dec 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 6 - 2
14 dec 19:25 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) 13 - 7
14 dec 18:45 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 7 - 2
14 dec 18:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 14 - 6
14 dec 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 6 - 7
14 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 3 - 7
14 dec 17:45 De Vuursche H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 9 - 17
14 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames) 3 - 6
14 dec 16:30 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 0
7 dec 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
7 dec 20:50 ZPC Woerden H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 4 - 9
7 dec 20:15 DWT Da1 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) 9 - 5
7 dec 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
7 dec 19:45 De Amstel H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 4 - 10
7 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 18 - 9
7 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 14 - 4
7 dec 18:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 4 - 6
7 dec 17:40 De Albatros H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 5 - 5
7 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 3 - 14
7 dec 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 7 - 8
7 dec 14:45 Watervlo Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 5 - 8
1 dec 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 9 - 12
30 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 11 - 3
30 nov 20:20 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 2 - 10
30 nov 19:55 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 12 - 2
30 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 1 - 11
30 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 3 - 3
30 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 7 - 6
30 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 8 - 7
30 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
30 nov 16:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 2 - 8
30 nov 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
24 nov 17:50 De Snippen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 4 - 15
24 nov 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 8 - 4
23 nov 21:30 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 10 - 7
23 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 6
23 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) 15 - 11
23 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 13 - 5
23 nov 17:45 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 7 - 8
23 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 15 - 9
16 nov 21:05 ZPC Woerden H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 1 - 2
16 nov 21:00 De Fuut H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 5 - 8
16 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 5 - 16
16 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 5 - 6
16 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 11 - 8
16 nov 18:55 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 13 - 2
16 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 11 - 6
16 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 14 - 8
16 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 4 - 4
16 nov 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 13 - 2
16 nov 16:00 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 6 - 10
10 nov 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 6 - 8
9 nov 21:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - 15 - 5
9 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 10 - 5
9 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 2 - 8
9 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
9 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 8 - 8
9 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) 13 - 1
9 nov 18:00 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 4 - 6
9 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 10
9 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 10 - 5
3 nov 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 8 - 3
2 nov 21:15 De Vaart Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 7 - 5
2 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
2 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 5 - 13
2 nov 19:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 14 - 3
2 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 13 - 3
2 nov 18:35 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 2 - 4
2 nov 18:30 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 13 - 3
2 nov 18:15 Watervlo Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 5 - 10
2 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 7 - 9
2 nov 17:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 14 - 7
2 nov 15:30 VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 7 - 1
26 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
26 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) 11 - 10
13 okt 15:15 UZSC H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 2 - 13
12 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 13 - 15
12 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 12 - 2
12 okt 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 9 - 8
12 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 14 - 7
12 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren) 17 - 9
12 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel) 6 - 8
12 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 9 - 1
12 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 6
12 okt 17:00 De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 18 - 2
12 okt 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 8 - 16
6 okt 17:45 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 8 - 7
6 okt 17:45 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
5 okt 20:55 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 5 - 6
5 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 13 - 6
5 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 12 - 7
5 okt 19:30 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) 6 - 2
5 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 4 - 5
5 okt 18:15 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 13 - 13
5 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames) 9 - 4
5 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 4 - 11
5 okt 17:10 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 9
29 sep 17:15 De Aalscholver H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 11 - 7
29 sep 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 5
28 sep 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 4 - 17
28 sep 19:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 23 - 6
28 sep 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 9 - 3
28 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 3 - 3
28 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - DAW Da1 (Dames 1e deel) 4 - 11
28 sep 17:45 De Albatros H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 5 - 5
28 sep 17:45 Aquarijn Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 7 - 5
28 sep 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 6 - 6
28 sep 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 4 - 2
22 sep 17:00 - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 2 - 20
22 sep 16:15 De Amstel Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 7 - 4
21 sep 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 8 - 9
21 sep 19:55 DWT Da1 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) 5 - 2
21 sep 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 0 - 12
21 sep 19:15 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 9 - 9
21 sep 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 7 - 1
21 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) 6 - 11
21 sep 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 14
21 sep 16:15 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 7 - 4
14 sep 21:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 8 - 6
14 sep 18:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 16
Verenigingsinformatie
NaamZwemvereniging Utrecht
AccommodatiegegevensDe Kwakel
UTRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.