HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DAW - Alkmaar

TeamPoule
DAW AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
DAW Da1 (Dames) 1e klasse A
DAW Da2 (Dames) 3e klasse C
DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
DAW DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
DAW EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
DAW H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
DAW H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DAW H3 (Heren) 3e klasse D
DAW H4 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
15 jan 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
15 jan 17:20 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
15 jan 18:15 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
15 jan 19:00 AquaWaarD Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames)De Waardergolf
15 jan 19:15 DAW H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
15 jan 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Waterhoorn
15 jan 20:15 DAW H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
15 jan 21:15 DAW H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
16 jan 16:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
22 jan 17:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 17:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
22 jan 17:55 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 18:20 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
22 jan 18:50 DAW Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 20:00 DAW H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 20:35 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Waterhoorn
22 jan 21:10 DAW H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 21:30 ZV Haerlem H5 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Planeet
29 jan 15:30 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
29 jan 16:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
29 jan 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
29 jan 18:00 DAW Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
29 jan 18:15 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))Bosbad Putten
29 jan 18:45 DWT Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)Boerhaavebad
29 jan 19:00 DAW H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
29 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Kwakel
30 jan 14:15 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
5 feb 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
5 feb 17:50 VZV Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Heerenduinen
5 feb 18:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
5 feb 18:30 De Reuring Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames)Duikerdel
5 feb 18:40 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
5 feb 19:00 DAW H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
5 feb 19:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
5 feb 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Lieberg
5 feb 20:00 DAW H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
6 feb 15:35 Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)Sportfondsenbad Oost
12 feb 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 17:20 DAW Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 18:15 AZVD H1 (Heren) - DAW H4 (Heren)Zaangolf
12 feb 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
12 feb 18:20 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 19:20 DAW Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 19:55 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
12 feb 19:55 De Reuring H2 (Heren) - DAW H3 (Heren)Duikerdel
12 feb 20:30 DAW H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
19 feb 19:00 DAW H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
19 feb 20:00 DAW H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 15:00 De Ham Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames)De Crommenije
12 maa 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
12 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 17:55 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 18:45 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
12 maa 18:50 DAW H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 19:45 DAW H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 20:15 KZC Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
12 maa 20:30 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
19 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
19 maa 16:30 De Ham H5 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Crommenije
19 maa 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
19 maa 18:00 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
19 maa 19:00 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
19 maa 19:00 DAW H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
19 maa 19:45 DWT H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
26 maa 16:20 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
26 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
26 maa 17:40 DAW Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
26 maa 17:55 KZC H5 (Heren) - DAW H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
26 maa 18:30 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
26 maa 19:20 DAW Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
26 maa 20:25 DAW H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
26 maa 21:30 DAW H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
27 maa 16:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
2 apr 15:45 De Ham H7 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Crommenije
2 apr 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
2 apr 17:15 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
2 apr 17:35 DAW Da2 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
2 apr 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Wel
2 apr 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - DAW H3 (Heren)Het Heersdiep
2 apr 18:30 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
2 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
2 apr 19:30 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
2 apr 19:30 DAW Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 16:20 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 17:10 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 17:15 UZSC Da4 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Krommerijn
9 apr 18:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 18:15 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
9 apr 18:55 DAW H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 19:45 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 20:30 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)Spurd-Leeghwaterbad
9 apr 20:35 DAW H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 21:40 DAW H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
23 apr 16:05 VZV H4 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Heerenduinen
23 apr 16:20 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
23 apr 16:30 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
23 apr 17:10 DAW Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
23 apr 18:15 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum De Zandzee
23 apr 18:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
23 apr 19:40 DAW Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
23 apr 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Waterhoorn
23 apr 20:40 DAW H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
23 apr 21:40 DAW H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
14 mei 20:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
22 mei 17:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
28 mei 19:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:35 De Ham Da3 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 5 - 10
27 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 10
27 nov 19:10 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 8
27 nov 19:05 De Ham H5 (Heren) - DAW H3 (Heren) 5 - 8
27 nov 18:15 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 9 - 3
27 nov 18:15 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) 3 - 13
27 nov 17:20 DAW H4 (Heren) - VZV H4 (Heren) 7 - 3
27 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
21 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
20 nov 21:15 DAW H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 10 - 5
20 nov 20:20 DAW Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 7 - 6
20 nov 20:10 Het Y H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 10 - 12
20 nov 20:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 18
20 nov 18:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
20 nov 18:20 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 4
20 nov 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - DAW H4 (Heren) 5 - 10
20 nov 17:30 KZC Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 9 - 6
20 nov 17:20 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) 12 - 6
13 nov 21:10 DAW H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
13 nov 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 5 - 10
13 nov 19:55 DAW H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 8 - 14
13 nov 19:05 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 3
13 nov 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) 5 - 8
13 nov 18:40 KZC H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 4 - 12
13 nov 18:10 DAW H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 10 - 5
13 nov 17:15 DAW Da2 (Dames) - De Ham Da6 (Dames) 7 - 8
13 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
13 nov 15:55 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 15
7 nov 15:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 9 - 4
7 nov 14:15 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
6 nov 21:50 DWT H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 11 - 14
6 nov 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 4 - 5
6 nov 20:00 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 7
6 nov 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 1 - 10
6 nov 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 7 - 10
6 nov 18:10 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) 10 - 1
6 nov 17:30 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
6 nov 17:15 DAW H4 (Heren) - KZC H5 (Heren) 4 - 1
30 okt 20:00 DAW Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 9 - 7
30 okt 19:30 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 0 - 18
30 okt 19:05 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 12 - 4
30 okt 18:10 DAW Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 11 - 1
30 okt 18:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - DAW H4 (Heren) 3 - 3
30 okt 17:20 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
30 okt 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
30 okt 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) 6 - 6
16 okt 19:30 DAW H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 14 - 19
16 okt 18:30 Oceanus Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 8 - 12
9 okt 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 14 - 7
9 okt 20:10 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 5
9 okt 19:35 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
9 okt 19:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 15 - 9
9 okt 19:10 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) 7 - 12
9 okt 18:15 DAW H4 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 8 - 9
9 okt 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 10
9 okt 16:20 VZV Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 5 - 8
9 okt 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 10
2 okt 21:00 DAW H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 7 - 8
2 okt 20:00 DAW H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 8 - 14
2 okt 19:45 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - DAW H4 (Heren) 3 - 6
2 okt 19:00 - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 15 - 7
2 okt 18:55 DAW Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 12 - 6
2 okt 18:00 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 4 - 7
2 okt 17:15 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 3
2 okt 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
2 okt 15:50 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) 8 - 6
25 sep 20:30 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 19
25 sep 20:10 DAW H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 9 - 4
25 sep 19:35 De Snippen H3 (Heren) - DAW H4 (Heren) 0 - 16
25 sep 19:00 DAW Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 10 - 7
25 sep 18:00 DAW H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 10 - 4
25 sep 17:10 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 5
25 sep 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 11
18 sep 20:25 KZC H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 1 - 8
18 sep 20:05 ZV Haerlem Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 9 - 10
18 sep 19:00 DAW H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 11 - 0
18 sep 17:30 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 7 - 8
18 sep 16:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 13
Verenigingsinformatie
NaamDAW
AccommodatiegegevensSportcomplex Hoornsevaart
ALKMAAR
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.