HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging AquAmigos - Waalwijk

DatumTijdWedstrijdLocatie
18 sep 17:00 [Concept]DBD H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
18 sep 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
18 sep 17:05 [Concept]AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
18 sep 17:35 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad Olympia
18 sep 18:20 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
18 sep 18:30 [Concept]De Warande H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Warande
18 sep 19:00 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Zwembad Olympia
18 sep 19:30 [Concept]De Treffers Da3 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
25 sep 09:00 [Concept]De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
25 sep 15:00 [Concept]Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
25 sep 16:30 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Zwembad Olympia
25 sep 17:15 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Zwembad Olympia
25 sep 17:15 [Concept]Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
25 sep 17:45 [Concept]DBD H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 sep 18:00 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad Olympia
2 okt 16:20 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Olympia
2 okt 16:30 [Concept]PSV CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
2 okt 17:10 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
2 okt 18:00 [Concept]Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
2 okt 18:15 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)Zwembad Olympia
2 okt 19:00 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad Olympia
2 okt 19:15 [Concept]Nayade H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
2 okt 19:15 [Concept]Livo Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))t Walfort
2 okt 20:25 [Concept]De Krabben De Krabben-Hieronymus Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Schelp
9 okt 10:45 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Vennen
9 okt 11:30 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Vennen
9 okt 14:20 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
9 okt 15:35 [Concept]PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
9 okt 16:45 [Concept]AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
9 okt 17:15 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Zwembad Olympia
9 okt 18:00 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
9 okt 18:45 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad Olympia
9 okt 19:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
10 okt 19:30 [Concept]De Rog H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
16 okt 15:25 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
16 okt 15:30 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Banakker
16 okt 18:05 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
16 okt 18:50 [Concept]Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Golfbad Oss
30 okt 16:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
30 okt 16:30 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Zwembad Olympia
30 okt 17:15 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
30 okt 17:55 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad Olympia
30 okt 18:40 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad Olympia
31 okt 16:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
6 nov 14:20 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
6 nov 17:05 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
6 nov 17:30 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Optisport AquaAltena
6 nov 17:50 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Zwembad Olympia
6 nov 18:00 [Concept]De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
6 nov 18:35 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad Olympia
6 nov 19:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
6 nov 19:40 [Concept]De Rijn H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
6 nov 20:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
13 nov 09:00 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Vennen
13 nov 14:20 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
13 nov 16:20 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
13 nov 17:05 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
13 nov 17:15 [Concept]BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
13 nov 18:10 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Olympia
13 nov 18:45 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Vennen
13 nov 18:55 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad Olympia
14 nov 16:30 [Concept]TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
20 nov 09:00 [Concept]De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
20 nov 17:00 [Concept]HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
20 nov 17:05 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
20 nov 17:40 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Banakker
20 nov 17:50 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)Zwembad Olympia
20 nov 18:35 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad Olympia
20 nov 19:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
20 nov 20:00 [Concept]DWV H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
21 nov 19:00 [Concept]TRB-RES H1 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Drieburcht
27 nov 17:05 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
27 nov 17:45 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad Olympia
27 nov 18:30 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Zwembad Olympia
27 nov 19:30 [Concept]De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
27 nov 20:15 [Concept]De Zuidwesthoek H1 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
28 nov 17:45 [Concept]De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
4 dec 17:05 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
4 dec 17:15 [Concept]Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
11 dec 15:00 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
11 dec 16:00 [Concept]De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Warande
11 dec 18:00 [Concept]AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
11 dec 18:30 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
11 dec 19:15 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad Olympia
11 dec 20:00 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad Olympia
11 dec 20:30 [Concept]HZPC H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
11 dec 20:30 [Concept]TRB-RES H1 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Drieburcht
11 dec 20:50 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
11 dec 21:45 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Zwembad Olympia
18 dec 19:30 [Concept]Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
18 dec 19:30 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad Olympia
18 dec 19:40 [Concept]HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Feel Fit Center Venray
18 dec 20:15 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)Zwembad Olympia
18 dec 21:00 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)Zwembad Olympia
18 dec 21:45 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
19 dec 16:00 [Concept]SWNZ (SG) Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
19 dec 16:30 [Concept]TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
15 jan 16:15 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
15 jan 17:05 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
15 jan 17:50 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad Olympia
15 jan 18:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
15 jan 18:30 [Concept]De Warande H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Warande
15 jan 18:40 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
15 jan 18:55 [Concept]Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Schelp
15 jan 19:25 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
15 jan 20:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
22 jan 15:30 [Concept]AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
22 jan 16:00 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Zwembad Olympia
22 jan 16:55 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
22 jan 18:00 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
22 jan 18:40 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad Olympia
22 jan 18:45 [Concept]VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
22 jan 19:15 [Concept]De Dokkelaers H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
23 jan 16:20 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Warande
23 jan 17:40 [Concept]VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
29 jan 16:45 [Concept]Nayade H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
29 jan 17:05 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
29 jan 17:35 [Concept]Nayade H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
29 jan 17:45 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
29 jan 17:50 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Zwembad Olympia
29 jan 18:30 [Concept]De Dokkelaers H2 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
29 jan 18:35 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad Olympia
29 jan 19:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
5 feb 10:45 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Vennen
5 feb 16:35 [Concept]AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
5 feb 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
5 feb 17:05 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
5 feb 17:50 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - De Krabben De Krabben-Hieronymus Da1 (Dames)Zwembad Olympia
5 feb 18:35 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad Olympia
5 feb 18:40 [Concept]Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Golfbad Oss
5 feb 19:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
5 feb 20:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
12 feb 15:45 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 16:00 [Concept]AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
12 feb 16:30 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad Olympia
12 feb 17:05 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Banakker
12 feb 17:15 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
12 feb 17:55 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
12 feb 18:40 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Olympia
12 feb 19:15 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
19 feb 18:05 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
19 feb 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 10:30 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Vennen
12 maa 17:50 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
12 maa 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Optisport AquaAltena
12 maa 18:35 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad Olympia
12 maa 19:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
12 maa 20:10 [Concept]Arethusa H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
12 maa 20:15 [Concept]De Zuidwesthoek H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
13 maa 17:15 [Concept]DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
19 maa 16:00 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)Zwembad Olympia
19 maa 16:45 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
19 maa 17:30 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad Olympia
19 maa 18:15 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad Olympia
19 maa 18:55 [Concept]Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Schelp
20 maa 16:15 [Concept]TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
26 maa 14:20 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
26 maa 15:35 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
26 maa 16:15 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Olympia
26 maa 17:05 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
26 maa 17:45 [Concept]Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)De Schelp
26 maa 17:55 [Concept]Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
26 maa 18:10 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad Olympia
26 maa 18:55 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Zwembad Olympia
26 maa 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
26 maa 21:30 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
2 apr 14:20 [Concept]SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad de Wisselaar
2 apr 15:30 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Banakker
2 apr 16:45 [Concept]VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 17:05 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
2 apr 17:50 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Olympia
2 apr 18:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
2 apr 18:35 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
2 apr 19:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
9 apr 09:45 [Concept]De Schelde Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
9 apr 15:35 [Concept]AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
9 apr 16:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 16:15 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Zwembad Olympia
9 apr 16:30 [Concept]De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
9 apr 17:05 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
9 apr 18:00 [Concept]Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Peppel
9 apr 18:10 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad Olympia
9 apr 19:50 [Concept]De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Warande
23 apr 17:55 [Concept]Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
23 apr 18:00 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
23 apr 18:45 [Concept]AquAmigos H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad Olympia
23 apr 19:35 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
23 apr 20:25 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
23 apr 20:30 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)Zwembad Olympia
23 apr 21:15 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad Olympia
23 apr 21:30 [Concept]Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
14 mei 17:00 [Concept]De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
14 mei 17:05 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
21 mei 14:15 [Concept]Thetis H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
21 mei 20:15 [Concept]De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Caribabad
28 mei 16:30 [Concept]Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
28 mei 19:30 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamAquAmigos
AccommodatiegegevensZwembad Olympia
WAALWIJK
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.