HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging AquAmigos - Waalwijk

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 16:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 6 - 5
13 apr 20:40 AquAmigos Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 10 - 7
13 apr 19:55 AquAmigos H2 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren) 6 - 4
13 apr 19:10 AquAmigos Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 1 - 9
13 apr 18:25 AquAmigos H4 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 2 - 25
13 apr 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
13 apr 18:00 Aegir H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 5 - 10
13 apr 17:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
13 apr 15:00 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 12
7 apr 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 1
6 apr 20:45 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 7 - 6
6 apr 19:25 Arethusa H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 8 - 4
6 apr 19:15 AquAmigos H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 12 - 6
6 apr 18:15 AquAmigos Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 11 - 3
6 apr 18:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 16 - 2
6 apr 17:35 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
6 apr 16:50 AquAmigos H3 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 15 - 1
6 apr 16:30 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 5
6 apr 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
30 maa 21:00 Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 14 - 4
30 maa 19:30 Gorgo H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 11 - 3
30 maa 18:35 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 4
30 maa 17:40 AquAmigos H2 (Heren) - De Schelde H2 (Heren) 13 - 7
30 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
30 maa 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 1 - 9
30 maa 16:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 2
30 maa 15:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 3
24 maa 17:30 DZT'62 Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 3 - 6
23 maa 20:15 Gorgo H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 3 - 10
23 maa 18:00 De Schelde H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 3 - 5
23 maa 17:10 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 3
23 maa 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames) 7 - 5
23 maa 16:30 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 6
23 maa 16:10 AquAmigos H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 7 - 8
23 maa 15:35 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 1
23 maa 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 10 - 7
16 maa 21:20 AquAmigos H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren) 7 - 4
16 maa 20:20 AquAmigos Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 6 - 3
16 maa 19:35 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 3
16 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 4 - 8
16 maa 18:50 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 14 - 1
16 maa 18:10 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
16 maa 17:30 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 13
16 maa 16:45 AquAmigos H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 22 - 3
10 maa 18:45 TRB-RES Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 2 - 16
10 maa 17:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 19
10 maa 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
9 maa 19:45 Nuenen H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 3 - 9
9 maa 19:15 RZ H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 8 - 14
9 maa 16:55 AquAmigos H4 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 8
9 maa 16:10 AquAmigos Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 6 - 4
9 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 9
24 feb 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
23 feb 21:30 AquAmigos H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 8 - 6
23 feb 20:45 AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 7 - 8
23 feb 20:00 AquAmigos H2 (Heren) - De Warande H2 (Heren) 4 - 9
23 feb 19:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) 2 - 4
23 feb 19:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 21 - 5
23 feb 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
23 feb 18:15 AquAmigos Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 8 - 10
23 feb 18:00 DBD Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 7
23 feb 17:35 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
16 feb 16:15 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 9
9 feb 20:45 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 8 - 11
9 feb 19:15 De Krabben H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 5 - 8
9 feb 19:15 VZV Njord H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 4 - 9
9 feb 17:40 AquAmigos H4 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 5 - 12
9 feb 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 5 - 6
9 feb 16:20 Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 15
9 feb 16:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
9 feb 15:00 SBC2000 Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 5 - 4
2 feb 20:15 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 2 - 4
2 feb 19:45 VZV Njord Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 4 - 4
2 feb 19:30 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 15 - 10
2 feb 19:15 Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 18
2 feb 18:30 AquAmigos H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren) 6 - 5
2 feb 17:50 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 0
2 feb 16:50 AquAmigos Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 10 - 3
2 feb 16:30 De Punderman H1 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 8 - 8
2 feb 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 8
26 jan 19:00 Lutra H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 6 - 7
26 jan 18:25 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) 5 - 2
26 jan 17:40 AquAmigos Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 8 - 5
26 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
26 jan 17:15 Lutra Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 2 - 7
26 jan 16:55 AquAmigos H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren) 3 - 8
26 jan 16:45 Aegir H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 4 - 11
26 jan 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
26 jan 16:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 6
26 jan 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 5 - 4
20 jan 16:10 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
19 jan 19:15 AquAmigos Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 7 - 7
19 jan 18:15 AquAmigos H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren) 10 - 8
19 jan 17:35 AquAmigos H2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 10 - 0
19 jan 16:50 AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren) 7 - 9
19 jan 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 20
19 jan 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
12 jan 19:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 9 - 15
12 jan 17:10 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 3 - 4
8 dec 20:00 De Dokkelaers H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 6 - 3
8 dec 19:30 De Treffers H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 28 - 4
8 dec 18:55 AquAmigos H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 8 - 4
8 dec 18:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 11 - 1
8 dec 18:15 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 1
8 dec 17:35 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
8 dec 16:50 AquAmigos H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 10 - 4
8 dec 16:10 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
8 dec 15:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 5 - 8
8 dec 14:45 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 4
2 dec 15:45 Nayade Classic H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 6 - 8
2 dec 14:45 Nayade Classic H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 6 - 7
1 dec 19:10 AquAmigos H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 2 - 4
1 dec 18:25 AquAmigos Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 2 - 15
1 dec 17:40 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) 6 - 2
1 dec 16:55 AquAmigos H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 5 - 10
1 dec 16:10 Nayade Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 3 - 17
1 dec 16:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
1 dec 15:45 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 8
1 dec 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
24 nov 20:40 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) 5 - 4
24 nov 19:40 AquAmigos Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 5 - 7
24 nov 19:00 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 8
24 nov 18:30 HZPC Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 8 - 2
24 nov 18:15 AquAmigos H4 (Heren) - Gorgo H2 (Heren) 2 - 7
24 nov 18:00 De Treffers CG2 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
24 nov 17:35 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 5
24 nov 17:15 De Schelde H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 6 - 7
24 nov 16:50 AquAmigos H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 6 - 6
17 nov 21:25 AquAmigos Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 10 - 4
17 nov 20:45 Lutra H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 6 - 3
17 nov 20:25 AquAmigos H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 7 - 4
17 nov 19:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
17 nov 19:15 Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 14
17 nov 19:00 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 10 - 6
17 nov 18:30 De Dokkelaers Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 5
17 nov 18:15 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 17 - 6
17 nov 17:35 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 14
17 nov 16:50 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
10 nov 18:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 9 - 9
10 nov 17:45 Argo Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 5 - 14
10 nov 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 5 - 3
10 nov 16:30 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
10 nov 16:10 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
10 nov 15:30 Argo DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 12
10 nov 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 2 - 18
10 nov 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
4 nov 20:00 De Rog Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 7 - 5
3 nov 21:25 AquAmigos Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 17 - 5
3 nov 20:40 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 17
3 nov 19:40 AquAmigos H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 7 - 8
3 nov 19:00 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
3 nov 18:20 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 3
3 nov 17:35 AquAmigos H2 (Heren) - Nuenen H2 (Heren) 14 - 6
3 nov 16:30 DBD H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 9 - 5
27 okt 19:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 3 - 7
27 okt 19:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
27 okt 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 12 - 7
27 okt 18:25 AquAmigos Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 3 - 6
27 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 12 - 4
27 okt 17:40 AquAmigos H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 2 - 19
27 okt 17:40 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 4
27 okt 16:50 De Warande H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 11 - 3
27 okt 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 1
27 okt 14:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 15
13 okt 20:00 AquAmigos H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren) 13 - 9
13 okt 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 6 - 9
13 okt 18:20 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) 31 - 1
13 okt 18:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 11 - 6
13 okt 18:00 Thalassa H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 16 - 4
13 okt 17:35 AquAmigos H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 9 - 3
13 okt 16:50 AquAmigos H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 9 - 6
13 okt 16:00 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 5
7 okt 18:00 VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 5
6 okt 19:30 HZPC H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 5 - 3
6 okt 18:45 Gorgo H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 2 - 11
6 okt 17:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 9 - 5
6 okt 17:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 30
6 okt 17:40 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 0
6 okt 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 3 - 5
6 okt 16:10 AquAmigos H4 (Heren) - De Punderman H1 (Heren) 5 - 7
6 okt 15:00 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 3 - 2
29 sep 20:40 AquAmigos Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 6 - 4
29 sep 19:40 AquAmigos H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 13 - 11
29 sep 19:25 Arethusa Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 3 - 6
29 sep 19:00 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
29 sep 19:00 ZVDO'74 H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 16 - 2
29 sep 18:30 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 6
29 sep 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 8 - 5
29 sep 17:35 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
29 sep 16:50 AquAmigos H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 9 - 2
29 sep 14:40 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
23 sep 18:30 TRB-RES H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 0 - 9
22 sep 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 6 - 9
22 sep 16:55 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 10
22 sep 16:10 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
22 sep 14:55 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 11
Verenigingsinformatie
NaamAquAmigos
AccommodatiegegevensZwembad Olympia
WAALWIJK
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.