HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging AquAmigos - Waalwijk

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 16:15 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Banakker
28 nov 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Banakker
28 nov 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
28 nov 17:45 ZVDO'74 Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
28 nov 18:50 AquAmigos H5 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Zwembad Olympia
28 nov 19:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
28 nov 20:15 AquAmigos H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Zwembad Olympia
28 nov 21:10 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
29 nov 16:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
29 nov 17:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
5 dec 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
5 dec 16:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
5 dec 17:00 Aegir H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Ir. Ottenbad
5 dec 19:15 AquAmigos H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)Zwembad Olympia
5 dec 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
5 dec 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
12 dec 16:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
12 dec 16:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Warande
12 dec 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Zwembad Olympia
12 dec 17:30 AquAmigos H5 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Zwembad Olympia
12 dec 18:00 HZPC H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
12 dec 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)Zwembad Olympia
12 dec 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
13 dec 15:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
19 dec 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
1 jan 00:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
1 jan 00:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 jan 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
9 jan 18:00 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
9 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
9 jan 18:30 AquAmigos H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
9 jan 18:30 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
9 jan 19:15 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
9 jan 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
9 jan 20:00 AquAmigos H5 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad Olympia
9 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
9 jan 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
16 jan 16:30 Aegir H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Ir. Ottenbad
16 jan 17:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 17:45 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
16 jan 18:45 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
16 jan 19:15 AquAmigos H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad Olympia
16 jan 19:45 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
16 jan 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
23 jan 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
23 jan 17:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
23 jan 18:15 AquAmigos H5 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Zwembad Olympia
23 jan 19:05 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
23 jan 20:00 AquAmigos H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad Olympia
23 jan 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
24 jan 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
30 jan 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Banakker
30 jan 17:50 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Vennen
30 jan 18:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
30 jan 18:45 Gorgo H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Beemd
30 jan 19:15 AquAmigos H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad Olympia
30 jan 20:00 AquAmigos H5 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Zwembad Olympia
30 jan 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
6 feb 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
6 feb 16:30 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
6 feb 16:35 AquAmigos H4 (Heren) - PSV H5 (Heren)Zwembad Olympia
6 feb 17:20 AquAmigos Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Olympia
6 feb 18:05 AquAmigos H2 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)Zwembad Olympia
6 feb 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Molenheide
6 feb 19:00 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
6 feb 19:20 DBD H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 19:55 Hieronymus H1 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad De Stok
6 feb 21:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 15:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Warande
27 feb 17:10 De Warande Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Warande
27 feb 18:05 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
27 feb 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad Olympia
27 feb 19:20 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
27 feb 19:40 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
27 feb 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
27 feb 20:50 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
27 feb 21:55 AquAmigos H5 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Zwembad Olympia
28 feb 17:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Zwembad Molenheide
6 maa 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
6 maa 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
6 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 16:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
6 maa 17:30 Aegir H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Ir. Ottenbad
6 maa 17:45 AquAmigos Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Zwembad Olympia
6 maa 18:30 AquAmigos H5 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Zwembad Olympia
6 maa 19:20 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
6 maa 20:15 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
13 maa 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
13 maa 16:15 DBD H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 18:30 De Punderman Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
13 maa 18:30 AquAmigos H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad Olympia
13 maa 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
13 maa 19:15 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
13 maa 19:55 AquAmigos H5 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad Olympia
13 maa 20:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
13 maa 20:50 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
13 maa 21:55 AquAmigos H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)Zwembad Olympia
20 maa 16:45 DBD H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 16:50 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
20 maa 17:20 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
20 maa 18:05 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad Olympia
20 maa 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
20 maa 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
20 maa 19:05 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
20 maa 19:30 Gorgo H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Beemd
20 maa 20:00 AquAmigos H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad Olympia
20 maa 20:45 AquAmigos Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Zwembad Olympia
27 maa 18:00 Gorgo H1 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Beemd
27 maa 18:30 De Schelde Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 15:45 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
10 apr 16:25 AquAmigos H4 (Heren) - Aegir H3 (Heren)Zwembad Olympia
10 apr 17:10 AquAmigos Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)Zwembad Olympia
10 apr 17:55 AquAmigos H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad Olympia
10 apr 18:50 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
10 apr 19:15 De Dokkelaers H1 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
10 apr 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 19:45 AquAmigos H5 (Heren) - Argo H2 (Heren)Zwembad Olympia
11 apr 18:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
17 apr 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
17 apr 18:00 Gorgo Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Beemd
17 apr 18:45 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
17 apr 19:10 Hieronymus H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad De Stok
17 apr 19:15 AquAmigos H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad Olympia
17 apr 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
17 apr 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
18 apr 19:45 DZT'62 H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad De Wiemel
24 apr 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
24 apr 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
24 apr 16:30 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
24 apr 17:45 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
24 apr 18:15 Argo H2 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad Molenheide
24 apr 18:25 AquAmigos Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)Zwembad Olympia
24 apr 19:10 AquAmigos H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad Olympia
24 apr 19:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
24 apr 20:05 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
24 apr 21:00 AquAmigos H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Olympia
1 jun 00:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
Verenigingsinformatie
NaamAquAmigos
AccommodatiegegevensZwembad Olympia
WAALWIJK
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.