HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Z&PC Rotterdam - Rotterdam

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 3 - 5
11 okt 16:05 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) 26 - 4
11 okt 15:25 WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 4
11 okt 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 3
10 okt 21:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 18 - 5
10 okt 20:00 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 15 - 1
10 okt 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
10 okt 19:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 12 - 8
10 okt 19:05 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 6 - 7
10 okt 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - AZC H5 (Heren) 9 - 15
10 okt 17:55 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) 6 - 15
10 okt 17:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 7 - 9
10 okt 17:30 De Plas H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 12 - 13
10 okt 17:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 18 - 4
10 okt 16:25 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 8
10 okt 15:15 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) 12 - 0
3 okt 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
3 okt 19:50 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 12 - 2
3 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 11 - 8
3 okt 18:55 ZPV Barracuda H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 5 - 15
3 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 4 - 8
3 okt 18:20 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 10 - 3
3 okt 18:10 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 3 - 3
3 okt 17:35 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 11 - 4
3 okt 17:20 BZ&PC Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 4 - 8
3 okt 16:50 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) 11 - 0
3 okt 16:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 6 - 5
3 okt 16:05 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 20 - 6
3 okt 16:05 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 9
3 okt 15:20 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 26
3 okt 14:40 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) 0 - 5
3 okt 14:00 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
26 sep 21:05 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 5 - 5
26 sep 20:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 4 - 8
26 sep 15:00 DWF H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 7 - 6
Verenigingsinformatie
NaamZ&PC Rotterdam
AccommodatiegegevensSportfondsenbad Rdam-Noord
ROTTERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.