HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Z&PC Rotterdam - Rotterdam

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 mei 18:55 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 4 - 12
28 mei 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 9
22 mei 14:05 AZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 13 - 7
21 mei 19:20 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
14 mei 18:55 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 10 - 17
14 mei 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) 5 - 6
30 apr 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
23 apr 19:55 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
23 apr 19:30 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 1 - 10
23 apr 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 7 - 7
23 apr 17:35 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 11 - 2
23 apr 17:15 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 7 - 7
23 apr 17:00 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 5
23 apr 16:30 d'ELFT H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 3 - 9
23 apr 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) 1 - 6
23 apr 16:25 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 9 - 6
23 apr 15:00 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 7 - 6
23 apr 14:45 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 1
23 apr 14:15 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 5
16 apr 17:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) 11 - 4
10 apr 18:55 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 12 - 9
10 apr 16:30 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
10 apr 15:35 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 6 - 7
9 apr 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 8 - 7
9 apr 19:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 9 - 6
9 apr 18:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 9 - 8
9 apr 18:30 BZC Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 7 - 6
9 apr 17:55 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) 5 - 4
9 apr 17:50 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 3 - 6
9 apr 17:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 3 - 11
9 apr 17:10 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 12 - 5
9 apr 16:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 8 - 7
9 apr 15:40 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 5 - 11
9 apr 14:55 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 7 - 4
9 apr 14:25 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 3
9 apr 14:15 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 3
3 apr 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 11
3 apr 15:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 4 - 6
2 apr 20:30 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
2 apr 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 3 - 5
2 apr 19:30 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 9 - 4
2 apr 19:10 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 0
2 apr 18:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 10 - 7
2 apr 18:35 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 3 - 5
2 apr 18:30 Katwijk Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 9 - 7
2 apr 18:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 8
2 apr 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 12 - 8
2 apr 17:25 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 12 - 7
2 apr 17:10 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 10 - 5
2 apr 16:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 11 - 5
2 apr 15:40 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 9 - 5
2 apr 14:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 4 - 4
2 apr 14:25 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
2 apr 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 4
2 apr 13:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 15
26 maa 20:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
26 maa 19:00 WZK Zwemmen CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 8
26 maa 18:55 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 5 - 2
26 maa 18:40 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 25 - 3
26 maa 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 5 - 5
26 maa 18:10 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 7 - 1
26 maa 17:55 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 13 - 4
26 maa 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 3
26 maa 16:30 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 3
26 maa 16:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 7 - 11
26 maa 15:50 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 7 - 4
26 maa 15:40 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 3 - 9
26 maa 15:05 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 2 - 9
26 maa 14:55 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 10
26 maa 14:45 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 11 - 5
26 maa 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) 17 - 5
20 maa 19:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 3 - 5
20 maa 18:10 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 14
20 maa 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 5 - 7
20 maa 16:30 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 6 - 10
20 maa 15:45 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 3 - 10
19 maa 21:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren) 11 - 9
19 maa 20:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren) 11 - 7
19 maa 19:40 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-A <19) 0 - 18
19 maa 19:15 ZVL-1886 Center CM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 0
19 maa 19:10 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 11 - 3
19 maa 18:55 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 11
19 maa 18:10 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - NieMo Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 13
19 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 11 - 8
19 maa 17:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 1 - 11
19 maa 17:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 5
19 maa 16:55 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 6
13 maa 16:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 6 - 7
12 maa 20:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - BZC H3 (Heren) 17 - 4
12 maa 19:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 11 - 7
12 maa 19:00 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 5 - 12
12 maa 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 4 - 21
12 maa 18:40 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 8 - 8
12 maa 17:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames) 10 - 7
12 maa 17:10 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 10 - 7
12 maa 16:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames) 5 - 7
12 maa 16:00 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 3
12 maa 16:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 8 - 5
12 maa 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 9
12 maa 15:40 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 11 - 3
12 maa 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 12
12 maa 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
6 maa 16:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
5 maa 20:05 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
5 maa 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 7 - 6
5 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 11 - 8
26 feb 17:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
19 feb 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
17 feb 20:45 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
12 feb 20:10 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 9 - 23
12 feb 19:45 De Lansingh H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 8 - 5
12 feb 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 14 - 12
12 feb 19:25 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 15 - 7
12 feb 19:00 De Lansingh Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 3 - 1
12 feb 18:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 10 - 3
12 feb 18:30 BZC H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 4 - 8
12 feb 17:55 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren) 6 - 7
12 feb 17:45 De Kempvis Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 17
12 feb 17:10 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 4
12 feb 17:00 De Linge/PCG H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 10 - 5
12 feb 16:25 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 2 - 4
12 feb 15:40 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 10
12 feb 15:15 DWF H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 3 - 6
12 feb 14:55 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 20
12 feb 14:10 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 5
12 feb 14:00 De Linge/PCG De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 14 - 4
12 feb 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 1
12 feb 13:15 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 0
6 feb 16:15 MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 2
5 feb 19:40 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 7 - 5
5 feb 19:30 ZPS H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 11 - 12
5 feb 19:25 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 12 - 5
5 feb 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 9 - 8
5 feb 18:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - SVH H6 (Heren) 3 - 4
5 feb 18:15 Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 6
5 feb 18:00 De Linge/PCG H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 14 - 9
5 feb 17:55 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - DWF H1 (Heren) 9 - 3
5 feb 17:20 SVH Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 5 - 9
5 feb 17:15 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 12
5 feb 17:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 4 - 7
5 feb 17:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 13
5 feb 16:25 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 11 - 11
5 feb 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 5 - 5
5 feb 15:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 4 - 5
5 feb 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 10 - 11
5 feb 14:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 14 - 7
5 feb 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 5
30 jan 16:35 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 14 - 6
29 jan 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 8 - 1
29 jan 19:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - SVH H6 (Heren) 10 - 6
29 jan 18:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 10 - 6
29 jan 17:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 4 - 3
29 jan 17:35 SVH H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 4 - 18
29 jan 17:15 ZPS Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 8 - 1
29 jan 17:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 5 - 4
29 jan 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 2 - 3
29 jan 14:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 6 - 4
29 jan 14:10 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 11
29 jan 13:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 1
28 nov 15:45 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 4 - 9
27 nov 20:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 7 - 8
27 nov 20:25 NieMo Barracuda H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 8 - 5
27 nov 19:45 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 6 - 6
27 nov 19:00 De Lansingh H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 7 - 12
27 nov 19:00 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) 10 - 10
27 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 9 - 4
27 nov 17:30 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 10 - 2
27 nov 17:25 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 10 - 1
20 nov 20:05 De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 8 - 7
20 nov 19:55 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
20 nov 19:20 De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 2 - 14
20 nov 18:55 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 5 - 8
20 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 6 - 3
20 nov 18:45 ZPS H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 6 - 5
20 nov 17:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 12 - 3
20 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - 6 - 9
20 nov 16:25 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 14 - 2
20 nov 15:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 7 - 13
20 nov 15:20 De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 13
20 nov 14:55 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 7 - 1
20 nov 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
20 nov 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 15
14 nov 18:50 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 3 - 8
13 nov 20:10 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 14 - 7
13 nov 19:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 10 - 12
13 nov 19:25 De Kempvis Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 6 - 14
13 nov 18:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 8 - 19
13 nov 18:40 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 10
13 nov 18:00 ZVVS H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 5 - 6
13 nov 18:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 11 - 5
13 nov 17:55 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 6 - 4
13 nov 17:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 5 - 7
13 nov 17:40 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 6
13 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 8 - 9
13 nov 16:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 8 - 6
13 nov 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 5 - 11
13 nov 15:40 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 7 - 11
13 nov 14:55 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 16 - 5
13 nov 14:55 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 21 - 2
13 nov 14:10 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 19
13 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 0
6 nov 21:00 ZVVS H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 6 - 8
6 nov 19:55 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
6 nov 19:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 8 - 4
6 nov 19:00 WZC (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 10 - 3
6 nov 18:55 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - 13 - 6
6 nov 18:40 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 7 - 10
6 nov 18:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 2
6 nov 17:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames) 0 - 6
6 nov 17:40 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 9 - 9
6 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - 11 - 3
6 nov 17:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 11 - 12
6 nov 16:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 5 - 8
6 nov 15:40 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 6 - 6
6 nov 15:30 MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 15
6 nov 14:55 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 27
6 nov 14:25 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 15
6 nov 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 6
6 nov 13:30 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 5
6 nov 13:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 9
30 okt 19:00 BZC H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 4 - 11
30 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 5 - 6
30 okt 18:00 ZVS H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 6 - 3
30 okt 18:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 7 - 2
30 okt 17:55 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 9
30 okt 17:40 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 10 - 10
30 okt 17:00 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 8 - 11
30 okt 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 3 - 10
30 okt 16:30 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 9 - 10
30 okt 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 9 - 4
30 okt 15:30 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 8
30 okt 15:00 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 9 - 5
30 okt 14:15 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 7 - 2
30 okt 13:30 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 6
16 okt 20:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 6 - 6
16 okt 19:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 5 - 10
16 okt 17:10 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 2 - 16
9 okt 20:05 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 6 - 7
9 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 6 - 16
9 okt 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
9 okt 18:45 ZPS Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 6 - 5
9 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 5
9 okt 18:40 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - BZC H3 (Heren) 10 - 12
9 okt 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 20 - 2
9 okt 18:00 ZPS H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 10 - 5
9 okt 18:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 5 - 6
9 okt 17:55 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 10 - 5
9 okt 17:15 ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 11
9 okt 17:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - DWF H1 (Heren) 11 - 2
9 okt 16:25 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - De Linge/PCG H4 (Heren) 7 - 7
9 okt 15:45 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 1 - 7
9 okt 15:40 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
9 okt 15:40 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 17 - 3
9 okt 14:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 7 - 9
9 okt 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 12
9 okt 13:30 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 19
9 okt 13:15 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
3 okt 18:00 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 9 - 5
3 okt 17:15 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 2 - 8
3 okt 16:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 4 - 8
3 okt 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 7 - 10
3 okt 15:45 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) 16 - 1
2 okt 20:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 10 - 8
2 okt 20:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Linge/PCG H2 (Heren) 7 - 13
2 okt 19:45 d'ELFT H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 8 - 12
2 okt 19:40 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 5
2 okt 18:55 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 6
2 okt 18:55 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 6 - 9
2 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 5 - 6
2 okt 18:10 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
2 okt 18:10 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 6
2 okt 18:00 ZVVS Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 3 - 8
2 okt 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 6 - 10
2 okt 17:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
2 okt 17:30 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 10
2 okt 16:50 SVH H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 10 - 6
2 okt 16:40 DWF H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 3 - 7
26 sep 17:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 4 - 3
26 sep 16:00 Alkemade Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 7 - 5
26 sep 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
26 sep 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 0
25 sep 19:25 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 6 - 6
25 sep 19:20 ZVVS Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 4 - 9
25 sep 19:00 - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 10
25 sep 18:40 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 8 - 2
25 sep 18:15 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 5 - 6
25 sep 18:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 6 - 3
25 sep 17:55 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames) 5 - 6
25 sep 17:10 AZC H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 9 - 11
25 sep 17:10 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) 6 - 12
25 sep 16:25 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 12 - 7
25 sep 15:40 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 1
25 sep 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 15
25 sep 14:15 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
19 sep 18:45 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 5 - 7
19 sep 18:00 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 20 - 1
19 sep 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 6 - 5
19 sep 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 15 - 15
19 sep 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 13
19 sep 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 15 - 10
19 sep 14:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 8
18 sep 20:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 10 - 11
18 sep 20:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 7 - 10
18 sep 19:40 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 6
18 sep 18:55 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 11
18 sep 18:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 3 - 11
18 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 5 - 8
18 sep 18:10 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 4
18 sep 17:45 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 5 - 9
18 sep 17:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPS EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
18 sep 17:25 d'ELFT H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 8 - 5
18 sep 17:00 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 3
18 sep 17:00 Katwijk Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 6 - 3
Verenigingsinformatie
NaamZ&PC Rotterdam
AccommodatiegegevensSportfondsenbad Rdam-Noord
ROTTERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.