HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Hellas-Glana - Sittard

DatumTijdWedstrijdLocatie
22 sep 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
22 sep 17:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
22 sep 18:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - SBC2000 H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
22 sep 19:30 Hellas-Glana H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
22 sep 20:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
29 sep 19:30 Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
30 sep 15:40 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
30 sep 16:25 DZT'62 H3 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Zwembad De Wiemel
30 sep 17:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
30 sep 17:25 DZT'62 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
6 okt 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 okt 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 okt 17:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 okt 18:45 Hellas-Glana H1 (Heren) - Nayade H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 okt 20:00 Hellas-Glana H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 okt 21:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
13 okt 16:45 DBD H4 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 okt 17:45 VZV Njord H3 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
13 okt 19:15 DBD H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
14 okt 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
27 okt 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
27 okt 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
27 okt 17:45 Hellas-Glana H2 (Heren) - DBD H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
27 okt 18:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
27 okt 19:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
27 okt 20:30 Hellas-Glana H1 (Heren) - Arethusa H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
3 nov 16:10 De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)De Warande
3 nov 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
3 nov 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
3 nov 20:30 De Warande H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)De Warande
3 nov 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
3 nov 21:30 De Treffers H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
10 nov 16:30 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
10 nov 17:00 De Vennen H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)De Vennen
10 nov 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
10 nov 18:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 nov 17:30 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
17 nov 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
17 nov 17:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - Spio H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
17 nov 17:45 Hellas-Glana H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
17 nov 18:45 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Warande
24 nov 15:20 Nuenen EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum voor studenten
24 nov 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
24 nov 19:45 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
24 nov 20:00 HZPC H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Zwembad De Berkel
24 nov 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
1 dec 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 dec 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG2 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 dec 17:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 dec 18:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - RZ H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 dec 19:30 Hellas-Glana H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 dec 20:45 Hellas-Glana H2 (Heren) - De Rog H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
8 dec 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
8 dec 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 dec 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
8 dec 20:15 SBC2000 H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
9 dec 18:30 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)De Tongelreep
9 dec 19:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Drieburcht
12 jan 15:30 Nayade Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
19 jan 15:00 SBC2000 H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
19 jan 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
19 jan 17:15 Nuenen H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
19 jan 19:00 Mosa-Regio H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)De Wisselslag
19 jan 20:00 Argo Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 jan 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
26 jan 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
26 jan 17:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
26 jan 18:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
26 jan 19:30 Hellas-Glana H1 (Heren) - VZV Njord H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
26 jan 20:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
2 feb 14:40 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
2 feb 16:50 AquAmigos Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad Olympia
2 feb 19:30 ZON/S&S H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
2 feb 20:20 Nayade H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
3 feb 17:00 DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Wiemel
3 feb 20:40 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)De Tongelreep
9 feb 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 feb 17:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - DBD H4 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 feb 17:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 feb 18:45 Hellas-Glana H2 (Heren) - VZV Njord H3 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 feb 19:45 Hellas-Glana H1 (Heren) - DBD H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
16 feb 15:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Tongelreep
16 feb 16:15 VZV Njord H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
16 feb 16:30 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
23 feb 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
23 feb 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 feb 19:30 DBD H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 feb 21:05 Arethusa H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)Golfbad Oss
24 feb 16:10 DZT'62 H4 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
9 maa 16:30 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 maa 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 maa 17:15 Hellas-Glana H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 maa 18:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - De Treffers H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 maa 19:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
9 maa 20:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
16 maa 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
16 maa 17:00 Hellas-Glana H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
16 maa 17:50 De Vennen H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)De Vennen
16 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
16 maa 19:35 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
23 maa 15:00 Hydrofiel H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
23 maa 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
23 maa 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
23 maa 19:00 Spio H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)De Sprank
30 maa 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - Nuenen EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 maa 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 maa 17:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 maa 18:45 Hellas-Glana H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 maa 19:45 Hellas-Glana H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 apr 18:00 De Treffers CG2 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
6 apr 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
6 apr 20:15 RZ H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
6 apr 21:05 De Meer H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)De Waterlinie
7 apr 16:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
7 apr 18:25 De Rog H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)De IJzeren Man
13 apr 16:30 Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)Combibad De Nieuwe Hateboer
13 apr 17:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
13 apr 17:45 Hellas-Glana H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
13 apr 18:45 Hellas-Glana H1 (Heren) - SBC2000 H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
13 apr 20:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamHellas-Glana
AccommodatiegegevensCombibad De Nieuwe Hateboer
SITTARD
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.