HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Hellas-Glana - Sittard

DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17)Geusseltbad
14 dec 16:30 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 18:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 20:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 20:15 RZ H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
11 jan 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - Spio H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 jan 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
11 jan 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 18:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
11 jan 18:45 Nuenen Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
11 jan 20:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
18 jan 18:30 Argo Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
18 jan 19:00 Mosa-Regio H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)De Wisselslag
25 jan 15:15 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 16:40 DBD Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 18:00 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Dr Pool
25 jan 18:10 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 jan 17:15 DZT'62 H4 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
26 jan 19:20 DZT'62 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
1 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 18:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
1 feb 20:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
8 feb 15:30 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Warande
8 feb 16:55 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
8 feb 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
8 feb 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Zwembad t Hoogkoor
8 feb 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
9 feb 13:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
15 feb 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 17:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 19:00 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 19:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 20:50 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
29 feb 16:05 Nayade Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
29 feb 17:50 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
29 feb 18:10 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
29 feb 18:45 ZON/S&S H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
29 feb 20:45 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
1 maa 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
7 maa 16:30 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 17:15 Hellas-Glana H3 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 18:00 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 20:05 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
7 maa 20:50 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 18:30 De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
21 maa 13:25 Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
21 maa 17:00 Waterproof Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Geusseltbad
21 maa 17:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
21 maa 19:15 RZ H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
21 maa 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
22 maa 15:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
22 maa 19:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
28 maa 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 17:55 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
4 apr 18:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 18:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 19:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 20:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 21:10 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 apr 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 apr 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
11 apr 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Zwembad Dr Pool
11 apr 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
18 apr 14:45 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
18 apr 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
18 apr 17:25 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
18 apr 18:00 Arethusa H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
18 apr 19:00 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
19 apr 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
19 apr 17:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
1 mei 00:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 21:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 10 - 8
7 dec 20:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 7 - 13
7 dec 19:30 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 9 - 8
7 dec 18:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren) 14 - 11
7 dec 18:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 4
7 dec 17:15 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 16
7 dec 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
1 dec 19:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 10
30 nov 21:25 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 14 - 3
30 nov 20:00 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 4
30 nov 18:30 Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 9 - 10
30 nov 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren) 25 - 0
30 nov 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 2
30 nov 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
30 nov 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
23 nov 16:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 0
23 nov 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
16 nov 21:30 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve) 2 - 17
16 nov 20:25 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 10
16 nov 18:40 Hellas-Glana H3 (Heren) - Spio H2 (Heren) 3 - 5
16 nov 17:55 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 6 - 11
16 nov 17:10 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 12
16 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 38
10 nov 18:15 DZT'62 H4 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren) 7 - 17
9 nov 20:10 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
9 nov 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 19 - 4
9 nov 19:10 De Vennen D3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 6
9 nov 16:05 Nayade Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 14 - 14
9 nov 15:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
2 nov 20:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 12 - 15
2 nov 19:45 Hellas-Glana H3 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren) 9 - 7
2 nov 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 8 - 7
2 nov 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 6 - 3
2 nov 17:15 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 17
2 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
27 okt 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 10
26 okt 20:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 23 - 8
26 okt 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 11 - 19
26 okt 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 10 - 7
26 okt 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren) 11 - 5
26 okt 16:00 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 2
13 okt 15:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
12 okt 20:00 HZPC H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 23 - 3
12 okt 19:15 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
12 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 7 - 8
12 okt 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 15
5 okt 20:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
5 okt 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 8 - 8
5 okt 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 9 - 4
5 okt 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 7 - 7
5 okt 17:15 Hellas-Glana H3 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren) 13 - 6
5 okt 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
29 sep 13:30 Spio H2 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren) 10 - 3
28 sep 21:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
28 sep 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 10 - 10
28 sep 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 15 - 14
28 sep 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 13 - 7
28 sep 16:30 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
21 sep 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 18
15 sep 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 7 - 8
15 sep 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 7 - 8
15 sep 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 6
14 sep 16:30 Hellas-Glana H3 (Heren) - RZ H2 (Heren) 5 - 6
Verenigingsinformatie
NaamHellas-Glana
AccommodatiegegevensCombibad De Nieuwe Hateboer
SITTARD
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.