HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging SBC2000 - Breda

TeamPoule
SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
SBC2000 Da1 (Dames) 3e klasse A
SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
SBC2000 H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
SBC2000 H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
SBC2000 H4 (Heren) 2e klasse B
SBC2000 H5 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
15 jan 14:20 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
15 jan 15:15 SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
15 jan 15:15 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
15 jan 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
15 jan 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
15 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
16 jan 18:55 De Rog H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
22 jan 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
22 jan 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
22 jan 15:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
22 jan 16:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
22 jan 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
22 jan 19:05 DBD H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
22 jan 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
22 jan 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Drie Essen
29 jan 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
29 jan 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
29 jan 15:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
29 jan 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
29 jan 16:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
29 jan 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
29 jan 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
29 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
29 jan 20:30 De Vennen H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Vennen
5 feb 16:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
5 feb 17:00 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
5 feb 17:45 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
5 feb 18:30 SBC2000 H4 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
5 feb 19:00 ZVDO'74 H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Optisport AquaAltena
5 feb 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
5 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
12 feb 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
12 feb 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
12 feb 15:15 SBC2000 Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
12 feb 15:35 PSV H5 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
12 feb 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
12 feb 17:55 AquAmigos H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
12 feb 18:40 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
19 feb 18:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
19 feb 20:50 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Veur
12 maa 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
12 maa 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
12 maa 15:15 SBC2000 H4 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
12 maa 17:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
12 maa 17:30 ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Optisport AquaAltena
12 maa 19:20 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
13 maa 17:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
19 maa 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
19 maa 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
19 maa 15:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
19 maa 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
19 maa 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
19 maa 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Vennen
19 maa 18:20 De Vennen H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Vennen
26 maa 14:20 SBC2000 Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
26 maa 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
26 maa 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
26 maa 15:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
26 maa 16:15 AquAmigos H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad Olympia
26 maa 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
26 maa 17:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hofstee
26 maa 20:10 Arethusa H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Golfbad Oss
2 apr 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
2 apr 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad de Wisselaar
2 apr 15:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
2 apr 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Olympia
2 apr 19:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Vennen
2 apr 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
2 apr 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
3 apr 17:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Drieburcht
9 apr 14:20 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
9 apr 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
9 apr 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
9 apr 15:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 17:10 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
9 apr 19:00 De Treffers Da3 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
9 apr 19:00 De Warande H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Warande
9 apr 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
23 apr 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
23 apr 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
23 apr 15:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
23 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 18:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
23 apr 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
23 apr 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
1 mei 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
7 mei 17:30 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
14 mei 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
21 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
21 mei 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
28 mei 14:30 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:25 OZV H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
27 nov 19:55 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 17 - 4
27 nov 17:50 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 0 - 0
27 nov 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
27 nov 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 5 - 24
27 nov 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
27 nov 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 5 - 6
20 nov 20:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 11 - 5
20 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 13 - 7
20 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
20 nov 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 12
20 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
20 nov 15:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 15 - 3
20 nov 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 18
20 nov 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 6 - 9
13 nov 20:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 21 - 8
13 nov 18:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 10
13 nov 18:30 De Schelde Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 7 - 7
13 nov 18:10 AquAmigos H5 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 6 - 8
13 nov 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 6
13 nov 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve) 3 - 11
13 nov 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 2
13 nov 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 7 - 12
6 nov 20:20 PSV H4 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 15 - 4
6 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
6 nov 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
6 nov 17:50 AquAmigos Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 2 - 8
6 nov 15:15 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 0
6 nov 15:15 SBC2000 H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 5 - 18
6 nov 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 2 - 18
6 nov 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 7
30 okt 19:45 Nayade H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 7 - 4
30 okt 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 8 - 13
30 okt 15:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
30 okt 14:20 SBC2000 Da1 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames) 9 - 2
30 okt 14:20 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 1
23 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 5
16 okt 19:00 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 16
16 okt 16:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 19 - 9
10 okt 16:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 6 - 12
9 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
9 okt 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 19
9 okt 19:00 TRB-RES H1 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 8 - 3
9 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
9 okt 15:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 5
9 okt 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 14 - 15
9 okt 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 1 - 7
9 okt 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 0
2 okt 20:50 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 4
2 okt 19:25 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
2 okt 18:15 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) 1 - 3
2 okt 17:00 DBD H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 9 - 1
2 okt 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
2 okt 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren) 11 - 7
2 okt 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
25 sep 18:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 5
25 sep 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 9 - 4
25 sep 16:45 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 11
25 sep 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 27
25 sep 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 7 - 11
18 sep 19:15 De Dokkelaers H2 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 14 - 5
18 sep 18:35 De Krabben De Krabben-Hieronymus Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 10 - 2
18 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 5
18 sep 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 15 - 7
18 sep 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 3 - 11
18 sep 14:20 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 12
Verenigingsinformatie
NaamSBC2000
AccommodatiegegevensZwembad de Wisselaar
BREDA
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.