HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WS Twente - Hengelo ov

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 Scholtenhagen Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)De Wilder
1 jan 00:00 WS Twente Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)t Wooldrik
1 jan 00:00 WS Twente H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)Twentebad
8 jan 15:15 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
8 jan 18:45 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)De Koploper
8 jan 19:30 De Dinkel Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)Dorper Esch
15 jan 17:00 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)Jaspers
15 jan 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
15 jan 18:15 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
15 jan 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
15 jan 18:45 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)De Koploper
15 jan 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))Het Slagman
22 jan 16:15 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Het Slagman
22 jan 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)De Vlaskoel
22 jan 17:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
22 jan 17:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
22 jan 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
22 jan 18:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)Twentebad
22 jan 18:25 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Vlaskoel
22 jan 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))Twentebad
29 jan 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
29 jan 18:15 WS Twente Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)t Wooldrik
29 jan 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
29 jan 19:00 WS Twente H4 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)t Wooldrik
29 jan 19:45 WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)t Wooldrik
5 feb 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
5 feb 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
5 feb 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
5 feb 18:15 Scholtenhagen H1 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Wilder
5 feb 18:15 WS Twente Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)Twentebad
5 feb 19:00 WS Twente H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Twentebad
6 feb 15:55 EZC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Het Slagman
6 feb 17:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
12 feb 17:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
12 feb 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
12 feb 18:00 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)Het Slagman
12 feb 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
12 feb 19:00 WS Twente H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
12 feb 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Welle
19 feb 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Twentebad
5 maa 16:30 Losser Da2 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)Brilmansdennen
5 maa 17:30 WS Twente H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Twentebad
5 maa 18:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Twentebad
5 maa 18:30 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)t Timpke
5 maa 19:00 WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Twentebad
5 maa 19:00 WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Twentebad
12 maa 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
12 maa 18:00 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Slag
12 maa 18:15 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Twentebad
12 maa 19:00 WS Twente Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Twentebad
12 maa 19:45 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Veluwehal
19 maa 14:15 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
19 maa 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)Twentebad
19 maa 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
19 maa 19:00 WS Twente Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)Twentebad
19 maa 19:45 WS Twente H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Twentebad
19 maa 20:30 WS Twente H4 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Twentebad
26 maa 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
26 maa 16:30 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)De Stamper
26 maa 17:15 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)De Koerbelt
26 maa 17:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
26 maa 19:00 WS Twente H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Twentebad
26 maa 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
26 maa 19:45 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)De Koploper
27 maa 19:45 Scholtenhagen H1 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Wilder
2 apr 17:30 WS Twente H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)t Wooldrik
2 apr 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Twentebad
2 apr 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
2 apr 18:15 WS Twente H4 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
2 apr 19:00 WS Twente H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)t Wooldrik
2 apr 19:00 WS Twente H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Twentebad
2 apr 19:45 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Twentebad
3 apr 15:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
9 apr 16:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
9 apr 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
9 apr 18:15 De Dinkel Da2 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)Dorper Esch
9 apr 19:40 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Lieberg
9 apr 19:40 Schuurman BZC H6 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)t Timpke
9 apr 20:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)Valkenhuizen
10 apr 18:35 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)t Timpke
23 apr 17:30 WS Twente H3 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)Twentebad
23 apr 17:30 WS Twente H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
23 apr 18:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Twentebad
23 apr 18:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
23 apr 18:15 WS Twente H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Wooldrik
23 apr 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Twentebad
7 mei 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
14 mei 16:20 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
21 mei 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))Twentebad
28 mei 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:30 WS Twente H5 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 6 - 6
27 nov 18:15 WS Twente Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 10 - 6
27 nov 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 4
27 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 5
20 nov 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 7 - 25
20 nov 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
20 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
13 nov 19:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 11 - 10
13 nov 16:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
13 nov 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 4
6 nov 20:45 WS Twente H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 2 - 5
6 nov 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
6 nov 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 3
6 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
30 okt 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 5
30 okt 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 17
16 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
16 okt 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 12 - 5
9 okt 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 14 - 13
9 okt 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 7
9 okt 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
9 okt 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
2 okt 19:45 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
2 okt 19:15 De Veene Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 10 - 8
2 okt 18:00 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 13
2 okt 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 2
2 okt 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 0
25 sep 18:15 WS Twente Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 8 - 9
25 sep 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 2
25 sep 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 10
18 sep 20:10 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 16 - 4
18 sep 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 2
Verenigingsinformatie
NaamWS Twente
AccommodatiegegevensTwentebad
HENGELO OV
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.