DatumTijdWedstrijdLocatie
21 okt 18:15 Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))De Wilder
28 okt 16:30 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H4 (Heren)De Koerbelt
28 okt 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
28 okt 17:55 Losser H1 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H3 (Heren)Brilmansdennen
28 okt 18:15 WS Twente Da3 (Dames) - Losser Da2 (dames (niet gebruiken))t Wooldrik
28 okt 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
28 okt 19:15 WS Twente Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (dames (niet gebruiken))Twentebad
28 okt 20:00 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - EZC Da2 (Dames)Twentebad
29 okt 17:00 De Rijn H2 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))Sportfondsenbad De Bongerd
4 nov 18:00 Losser H2 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H5 (Heren)Brilmansdennen
4 nov 18:30 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - DWV H2 (heren (niet gebruiken))Twentebad
4 nov 19:15 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - OZ&PC H3 (heren (niet gebruiken))Twentebad
4 nov 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken))Sportstad Heerenveen BV
4 nov 20:00 WS Twente H4 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)Twentebad
4 nov 20:45 WS Twente H3 (Heren) - EZC H3 (heren (niet gebruiken))Twentebad
5 nov 16:30 OZ&PC DG1 (Gemengd-D (niet gebruiken)) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
5 nov 19:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)t Timpke
5 nov 20:45 NDD H1 (Heren) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)Sportcentrum Rozengaarde
11 nov 16:30 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)De Koerbelt
11 nov 17:05 NDD H2 (Heren) - WS Twente H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
11 nov 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
11 nov 17:45 ZPC De Hof H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H5 (Heren)De Vijf Heuvels
11 nov 18:15 WS Twente Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)t Wooldrik
11 nov 19:00 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - VKC'03 H2 (Heren)t Wooldrik
18 nov 16:00 VZ&PC Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken))De Stamper
18 nov 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))De Vlaskoel
18 nov 17:00 VZ&PC H1 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)De Stamper
18 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
18 nov 18:00 De Mors Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Koerbelt
18 nov 18:15 WS Twente H5 (Heren) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken))t Wooldrik
18 nov 19:00 WS Twente H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)t Wooldrik
18 nov 19:45 WS Twente Da3 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)t Wooldrik
18 nov 20:55 De Meer H2 (Heren) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))De Waterlinie
19 nov 17:05 Schuurman BZC H5 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H4 (Heren)t Timpke
25 nov 17:00 WWV H2 (Heren) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))Jaspers
25 nov 17:00 OZ&PC H4 (Heren) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken))Vondersweijde
25 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
25 nov 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
25 nov 18:30 WS Twente Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)Twentebad
25 nov 19:00 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
25 nov 19:15 WS Twente H4 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)Twentebad
25 nov 19:45 WS Twente Da3 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)t Wooldrik
25 nov 20:00 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - TriVia Da1 (Dames)Twentebad
25 nov 20:45 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - TriVia H1 (Heren)Twentebad
2 dec 16:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)De IJsselslag
2 dec 17:10 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
2 dec 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))Dorper Esch
2 dec 18:30 OZ&PC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Vondersweijde
2 dec 18:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
2 dec 20:15 DWK H2 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))Veluwehal
9 dec 10:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
9 dec 16:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
9 dec 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D (niet gebruiken))t Wooldrik
9 dec 17:45 DWV H1 (Heren) - WS Twente H4 (Heren)Den Helder
9 dec 17:55 Losser Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken))Brilmansdennen
9 dec 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
9 dec 18:30 WS Twente Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (dames (niet gebruiken))Twentebad
9 dec 19:00 WS Twente H5 (Heren) - ZPC De Hof H3 (heren (niet gebruiken))t Wooldrik
9 dec 19:15 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - Polar Bears H4 (Heren)Twentebad
9 dec 20:00 WS Twente H3 (Heren) - Schuurman BZC H5 (heren (niet gebruiken))Twentebad
16 dec 15:15 ENC Arnhem (SG) H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))Valkenhuizen
16 dec 17:30 WS Twente H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)t Wooldrik
16 dec 18:15 WS Twente Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)t Wooldrik
16 dec 18:15 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken))De Slag
16 dec 18:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Twentebad
16 dec 19:00 EZC Da3 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Het Slagman
16 dec 19:00 WS Twente H5 (Heren) - EZC H4 (heren (niet gebruiken))t Wooldrik
16 dec 19:15 WS Twente H3 (Heren) - NDD H2 (Heren)Twentebad
16 dec 20:00 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - De Walvisch Da1 (Dames)Twentebad
6 jan 16:30 Losser H1 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H4 (Heren)Brilmansdennen
6 jan 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
6 jan 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
6 jan 18:45 Losser H2 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken))Brilmansdennen
6 jan 19:00 WS Twente H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)t Wooldrik
6 jan 19:00 Scholtenhagen Da1 (Dames) - WS Twente Da3 (Dames)De Wilder
13 jan 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
13 jan 19:15 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - EZC H2 (heren (niet gebruiken))Twentebad
13 jan 19:30 Piranha Da1 (Dames) - WS Twente Da3 (Dames)Het Slagman
13 jan 20:00 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - ZPC De Hof H3 (heren (niet gebruiken))Twentebad
13 jan 20:45 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - Swol 1894 H1 (ManMeer Cup Heren)Twentebad
13 jan 20:55 Het Ravijn H5 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Het Ravijn
20 jan 15:00 VZ&PC H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H4 (Heren)De Stamper
20 jan 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
20 jan 18:30 DWV H1 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)Den Helder
20 jan 19:15 WS Twente Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Twentebad
20 jan 19:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken))Aquarena
20 jan 20:00 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - Schuurman BZC H4 (Heren)Twentebad
27 jan 15:40 Het Ravijn Da3 (dames (niet gebruiken)) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken))Het Ravijn
27 jan 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))Brilmansdennen
27 jan 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D (niet gebruiken))t Wooldrik
27 jan 17:45 Livo H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H4 (Heren)Van Pallandtbad
27 jan 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
27 jan 19:00 WS Twente Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)t Wooldrik
27 jan 19:00 Scholtenhagen H1 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)De Wilder
27 jan 19:45 WS Twente H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)t Wooldrik
27 jan 19:45 EZC H4 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken))Het Slagman
27 jan 20:15 De Mors H1 (Heren) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)De Koerbelt
27 jan 20:30 De Zandstuve Da1 (Dames) - WS Twente Da3 (Dames)De Stamper
3 feb 14:15 VZ&PC Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)De Stamper
3 feb 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
3 feb 18:15 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - Het Ravijn H5 (Heren)t Wooldrik
3 feb 18:30 WS Twente H3 (Heren) - VZ&PC H3 (heren (niet gebruiken))Twentebad
3 feb 19:00 WS Twente H4 (Heren) - Losser H1 (heren (niet gebruiken))t Wooldrik
3 feb 19:15 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - Flevo H2 (Heren)Twentebad
3 feb 19:30 OZ&PC H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H5 (Heren)Vondersweijde
3 feb 20:00 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)Twentebad
3 feb 20:45 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - Aquapoldro H1 (heren (niet gebruiken))Twentebad
17 feb 9:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
17 feb 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))De Stamper
17 feb 15:00 VZ&PC H2 (Heren) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))De Stamper
17 feb 16:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
17 feb 17:45 Livo H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H3 (Heren)Van Pallandtbad
17 feb 18:30 WS Twente Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Twentebad
17 feb 19:15 WS Twente H5 (Heren) - Losser H2 (heren (niet gebruiken))Twentebad
17 feb 20:00 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - EZC Da1 (dames (niet gebruiken))Twentebad
17 feb 20:45 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - Livo H1 (Heren)Twentebad
17 feb 21:00 OZ&PC H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken))Vondersweijde
18 feb 15:45 EZC H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H4 (Heren)Het Slagman
24 feb 18:30 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - De Rijn H2 (heren (niet gebruiken))Twentebad
24 feb 18:45 De Houtrib Da1 (dames (niet gebruiken)) - WS Twente Da2 (Dames)De Koploper
24 feb 19:15 WS Twente H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Twentebad
24 feb 20:00 WS Twente H3 (Heren) - Losser H1 (heren (niet gebruiken))Twentebad
25 feb 16:30 EZC Da2 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken))Het Slagman
3 maa 16:25 Het Ravijn H4 (Heren) - WS Twente H4 (Heren)Het Ravijn
3 maa 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
3 maa 17:45 DWV H2 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))Den Helder
3 maa 18:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
3 maa 18:15 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H5 (Heren)t Wooldrik
3 maa 18:15 EZC H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H3 (Heren)Het Slagman
3 maa 18:30 WS Twente Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Twentebad
3 maa 19:15 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames)Twentebad
3 maa 20:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - NDD H1 (Heren)Twentebad
10 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))De Koerbelt
10 maa 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
10 maa 18:15 WS Twente H4 (Heren) - NDD H2 (Heren)t Wooldrik
10 maa 18:30 Aquapoldro Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Sprenkelaar
10 maa 18:30 Swol 1894 H1 (ManMeer Cup Heren) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)De Vrolijkheid
10 maa 19:00 WS Twente H3 (Heren) - De Mors H4 (Heren)t Wooldrik
11 maa 18:30 EZC H2 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))Het Slagman
17 maa 17:30 EZC DG1 (Gemengd-D (niet gebruiken)) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
17 maa 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
17 maa 18:15 WS Twente H5 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren)t Wooldrik
17 maa 18:30 WS Twente Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Twentebad
17 maa 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - WS Twente Da3 (Dames)Dorper Esch
17 maa 19:00 WS Twente H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (heren (niet gebruiken))t Wooldrik
17 maa 19:15 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - De Meer H2 (Heren)Twentebad
17 maa 20:00 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - VZ&PC Da1 (Dames)Twentebad
17 maa 20:45 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - VZ&PC H1 (heren (niet gebruiken))Twentebad
18 maa 16:30 Het Ravijn H4 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)Het Ravijn
24 maa 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
24 maa 17:15 TriVia H1 (Heren) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)Helperbad
24 maa 18:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Tijenraan
24 maa 18:30 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - OZ&PC H4 (Heren)Twentebad
24 maa 18:30 TriVia Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken))Helperbad
24 maa 19:00 EZC Da4 (Dames) - WS Twente Da3 (Dames)Het Slagman
24 maa 19:15 WS Twente H3 (Heren) - WS Twente H4 (Heren)Twentebad
24 maa 20:00 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - WWV H2 (Heren)Twentebad
25 maa 15:30 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
7 apr 15:55 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
7 apr 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - WS Twente Da3 (Dames)De Vijf Heuvels
7 apr 18:15 De IJsselmeeuwen Da1 (dames (niet gebruiken)) - WS Twente Da2 (Dames)De IJsselslag
7 apr 18:30 WS Twente H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)Twentebad
7 apr 18:50 Schuurman BZC H5 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H3 (Heren)t Timpke
7 apr 19:15 WS Twente H4 (Heren) - DWV H1 (Heren)Twentebad
7 apr 20:00 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - Losser Da1 (Dames)Twentebad
7 apr 20:15 Polar Bears H4 (Heren) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))De Peppel
7 apr 20:45 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren)Twentebad
14 apr 14:45 De Walvisch Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken))De Parrel
14 apr 16:30 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken))De Vlaskoel
14 apr 16:30 OZ&PC DG1 (Gemengd-D (niet gebruiken)) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
14 apr 18:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))Het Slagman
14 apr 18:30 WS Twente Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Twentebad
14 apr 19:15 WS Twente Da3 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)Twentebad
14 apr 20:00 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - ENC Arnhem (SG) H3 (heren (niet gebruiken))Twentebad
14 apr 20:15 NDD H2 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 apr 19:00 Scholtenhagen H1 (Heren) - WS Twente H4 (Heren)De Wilder
21 apr 17:00 NDD Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
21 apr 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
21 apr 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
21 apr 18:30 WS Twente H3 (Heren) - DWV H1 (Heren)Twentebad
21 apr 19:00 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - De Grunte H2 (Heren)t Wooldrik
21 apr 19:15 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames)Twentebad
21 apr 19:45 WS Twente H4 (Heren) - VZ&PC H3 (heren (niet gebruiken))t Wooldrik
21 apr 20:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)Twentebad
22 apr 17:20 Schuurman BZC H4 (Heren) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken))t Timpke
22 apr 17:30 EZC H4 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H5 (Heren)Het Slagman
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 okt 21:40 Het Ravijn H5 (Heren) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) 6 - 4
14 okt 19:00 WS Twente Da3 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames) 7 - 4
14 okt 18:15 WS Twente H5 (Heren) - OZ&PC H3 (heren (niet gebruiken)) 4 - 11
14 okt 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 8
8 okt 17:30 EZC Da1 (dames (niet gebruiken)) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) 11 - 4
8 okt 15:00 EZC DG1 (Gemengd-D (niet gebruiken)) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 7
7 okt 20:15 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 2 - 6
7 okt 19:45 Livo H1 (Heren) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) 14 - 3
7 okt 19:15 WS Twente H3 (Heren) - Livo H3 (heren (niet gebruiken)) 7 - 8
7 okt 19:00 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - EZC H4 (heren (niet gebruiken)) 12 - 4
7 okt 18:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) 7 - 1
7 okt 18:30 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - VZ&PC H2 (Heren) 6 - 6
7 okt 18:15 WS Twente H4 (Heren) - EZC H3 (heren (niet gebruiken)) 7 - 3
7 okt 16:45 Proteus Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 8 - 1
30 sep 21:15 Aquapoldro H1 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) 10 - 8
30 sep 20:15 Flevo H2 (Heren) - WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) 14 - 6
30 sep 19:00 WS Twente Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 5 - 9
30 sep 18:45 VZ&PC H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H3 (Heren) 5 - 9
30 sep 18:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) 0 - 16
30 sep 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
30 sep 18:00 Losser Da2 (dames (niet gebruiken)) - WS Twente Da3 (Dames) 4 - 5
30 sep 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 3
30 sep 16:45 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 7 - 10
23 sep 20:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - De Mors H1 (Heren) 10 - 11
23 sep 19:30 WS Twente H4 (Heren) - Livo H3 (heren (niet gebruiken)) 3 - 4
23 sep 19:15 WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) - Het Ravijn Da3 (dames (niet gebruiken)) 9 - 3
23 sep 19:00 ZPC De Hof H3 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) 9 - 4
23 sep 19:00 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 3
23 sep 18:30 WS Twente H2 (heren (niet gebruiken)) - DWK H2 (heren (niet gebruiken)) 13 - 5
23 sep 18:30 WS Twente H3 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 11 - 6
23 sep 17:30 WS Twente Da3 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 9 - 1
23 sep 17:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) 3 - 5
23 sep 17:15 De Veene Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 7 - 3
16 sep 18:15 WS Twente H6 (heren (niet gebruiken)) - Losser H2 (heren (niet gebruiken)) 7 - 6
16 sep 18:00 NDD Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (dames (niet gebruiken)) 7 - 6
16 sep 17:50 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 7
16 sep 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 5
16 sep 17:15 VZ&PC H1 (heren (niet gebruiken)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) 11 - 7
Verenigingsinformatie
NaamWS Twente
AccommodatiegegevensTwentebad
HENGELO OV