HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZPC De Hof - Markelo

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 Scholtenhagen H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)De Wilder
1 jan 00:00 De Dinkel Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Dorper Esch
1 jan 00:00 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
1 jan 00:00 DOS Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Van Pallandtbad
8 jan 16:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
8 jan 16:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))De Stamper
8 jan 16:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
8 jan 17:15 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)De Koerbelt
8 jan 18:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Vijf Heuvels
15 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
15 jan 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
15 jan 18:15 Scholtenhagen Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)De Wilder
15 jan 18:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
15 jan 19:30 De Dinkel H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)Dorper Esch
15 jan 20:00 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
16 jan 15:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
16 jan 15:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)De Vijf Heuvels
22 jan 16:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
22 jan 17:00 ZPC De Hof H4 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)De Vijf Heuvels
22 jan 17:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Dinkel Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
22 jan 18:40 EZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Het Slagman
22 jan 20:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
29 jan 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
29 jan 16:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
29 jan 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
29 jan 18:15 WS Twente Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)t Wooldrik
29 jan 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
29 jan 18:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
5 feb 17:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
5 feb 19:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
5 feb 20:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
6 feb 16:05 Schuurman BZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)t Timpke
12 feb 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
12 feb 16:30 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
12 feb 17:15 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
12 feb 17:30 VKC'03 Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)De Vlaskoel
12 feb 18:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
12 feb 18:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)De Vijf Heuvels
12 feb 19:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
19 feb 20:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
5 maa 16:30 VZ&PC H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)De Stamper
5 maa 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
5 maa 18:30 DWV Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
5 maa 18:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)De Vijf Heuvels
5 maa 19:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
12 maa 14:35 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
12 maa 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
12 maa 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
12 maa 17:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
12 maa 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
12 maa 19:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Vijf Heuvels
12 maa 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Helperbad
19 maa 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
19 maa 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)Twentebad
19 maa 17:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Vijf Heuvels
19 maa 18:20 VKC'03 Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Vlaskoel
26 maa 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
26 maa 16:45 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
26 maa 17:30 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
26 maa 18:15 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
26 maa 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
26 maa 18:45 Piranha H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)Het Slagman
27 maa 15:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
27 maa 15:45 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
2 apr 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
2 apr 16:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
2 apr 20:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Tijenraan
2 apr 21:15 OZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Vondersweijde
3 apr 15:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
3 apr 15:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
3 apr 16:30 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Losser Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
9 apr 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
9 apr 16:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
9 apr 16:30 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
9 apr 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
9 apr 17:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - Piranha H2 (Heren)De Vijf Heuvels
9 apr 18:15 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
9 apr 19:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)De Vijf Heuvels
10 apr 14:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
23 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
23 apr 17:00 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Zwembad Den Helder
23 apr 18:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
23 apr 18:25 Montferland Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23 apr 18:25 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
23 apr 19:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
23 apr 19:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Vijf Heuvels
23 apr 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
14 mei 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
21 mei 17:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
21 mei 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))Helperbad
28 mei 17:00 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
28 mei 20:25 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
27 nov 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 6
20 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) 13 - 15
20 nov 18:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 8 - 9
20 nov 17:30 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
20 nov 17:30 VKC'03 H3 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 11 - 11
20 nov 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 10 - 14
20 nov 16:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 3
13 nov 18:15 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 10 - 8
13 nov 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
13 nov 17:45 De Berkelduikers H1 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 10 - 10
13 nov 17:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren) 6 - 9
13 nov 17:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
13 nov 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 11 - 5
13 nov 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 30 - 2
7 nov 14:15 Piranha Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 9 - 13
6 nov 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 10 - 17
6 nov 17:45 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) 12 - 12
6 nov 17:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 3 - 11
6 nov 16:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 10 - 9
6 nov 16:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 5
6 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 8
31 okt 14:55 EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 9 - 6
30 okt 18:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 11 - 5
30 okt 17:20 De Veene Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 5 - 3
30 okt 17:15 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
30 okt 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 8
30 okt 16:30 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 15
23 okt 17:30 NDD Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 3 - 5
16 okt 18:40 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
16 okt 16:45 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 12 - 7
16 okt 16:00 ZPC De Hof Da3 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 12 - 5
9 okt 19:15 De Dinkel H1 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 10 - 10
9 okt 18:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
9 okt 18:30 De Dinkel Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 1 - 10
9 okt 18:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 22 - 6
9 okt 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
9 okt 16:25 Het Ravijn H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 15 - 3
2 okt 19:30 NDD H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 8 - 5
2 okt 18:30 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
2 okt 17:45 Livo Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 1 - 3
2 okt 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond)) 7 - 5
2 okt 16:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 3 - 15
2 okt 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
25 sep 19:15 De Veene H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 7 - 5
25 sep 16:45 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 7
18 sep 17:10 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 20 - 6
18 sep 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
18 sep 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 1
Verenigingsinformatie
NaamZPC De Hof
AccommodatiegegevensDe Vijf Heuvels
MARKELO
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.