HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZVVS - Vlaardingen

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 18:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Kulk
5 dec 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))t Walfort
5 dec 19:05 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
11 dec 21:15 BZC H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)De Hofstee
12 dec 14:50 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
12 dec 14:50 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
12 dec 15:10 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 15:30 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
12 dec 16:15 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
12 dec 16:35 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
12 dec 17:00 ZVVS Da4 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Kulk
12 dec 17:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
12 dec 17:45 ZVVS Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Kulk
12 dec 18:30 ZVVS H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Kulk
12 dec 19:15 ZVVS Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)De Kulk
12 dec 19:35 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
12 dec 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Aquamar
13 dec 16:00 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 jan 00:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
1 jan 00:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Kulk
9 jan 15:50 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
9 jan 16:15 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
9 jan 16:55 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
9 jan 17:00 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Kulk
9 jan 17:40 SVH H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
9 jan 17:45 ZVVS H3 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren)De Kulk
9 jan 18:15 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Polderbad
9 jan 18:30 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))De Kulk
9 jan 19:35 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Kulk
9 jan 20:40 Sassenheim Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Wasbeek
9 jan 20:40 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
10 jan 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 jan 17:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
10 jan 17:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Sportboulevard
16 jan 13:15 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
16 jan 14:00 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
16 jan 14:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
16 jan 15:30 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15)De Kulk
16 jan 15:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
16 jan 16:15 ZVVS Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Kulk
16 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
16 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
16 jan 17:00 ZVVS Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)De Kulk
16 jan 17:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)De Waterlinie
16 jan 17:45 ZVVS H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Kulk
16 jan 18:30 ZVVS H5 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Kulk
16 jan 19:15 ZVVS H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)De Kulk
16 jan 20:00 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
16 jan 20:40 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Planeet
23 jan 15:25 d'ELFT H6 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Kerkpolder
23 jan 15:50 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)De Kulk
23 jan 16:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)De Kulk
23 jan 17:10 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
23 jan 17:40 d'ELFT Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Kerkpolder
23 jan 17:55 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)De Kulk
23 jan 18:15 BZC H4 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Hofstee
23 jan 18:25 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
23 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)De Zijl
23 jan 18:40 ZVVS Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Kulk
23 jan 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
23 jan 19:30 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))De Kulk
23 jan 20:05 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)De Zijl
30 jan 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
30 jan 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
30 jan 16:00 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
30 jan 16:30 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)De Hofstee
30 jan 17:00 ZVVS H5 (Heren) - ZVS H2 (Heren)De Kulk
30 jan 17:40 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
30 jan 17:45 ZVVS H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Kulk
30 jan 18:30 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
30 jan 18:45 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Veur
30 jan 19:25 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))De Kulk
30 jan 20:30 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
31 jan 13:45 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
31 jan 14:30 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)De Kulk
31 jan 15:15 ZVVS Da4 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)De Kulk
31 jan 15:55 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
31 jan 16:00 ZVVS Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)De Kulk
6 feb 15:25 SVH H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
6 feb 16:20 AZC Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)AquaRijn
6 feb 16:20 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)De Kulk
6 feb 17:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
6 feb 17:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Sportboulevard
6 feb 17:25 Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Aquamar
6 feb 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
6 feb 17:35 De Kempvis H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Rivièrabad
6 feb 17:40 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
6 feb 18:25 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
6 feb 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
6 feb 19:10 ZVVS Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Kulk
6 feb 20:00 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
6 feb 20:30 Wiekslag H5 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
6 feb 20:50 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Sniep
7 feb 16:15 Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Zuiderparkbad
13 feb 15:15 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Kulk
13 feb 15:20 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
13 feb 15:30 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
13 feb 16:30 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
13 feb 17:00 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 feb 17:15 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)De Kulk
13 feb 17:45 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Overbosch
13 feb 17:45 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
13 feb 18:00 ZVVS Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)De Kulk
13 feb 18:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 feb 18:30 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Caribabad
13 feb 18:45 ZVVS H6 (Heren) - DWF H1 (Heren)De Kulk
13 feb 18:50 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)Zwembad Maesemunde
13 feb 19:30 ZVVS Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)De Kulk
13 feb 20:00 WZC (SG) H6 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)De Veur
13 feb 20:20 ZVVS H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Kulk
27 feb 19:00 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))De Veur
27 feb 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
6 maa 15:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
6 maa 15:30 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)De Does
6 maa 15:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
6 maa 15:40 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
6 maa 16:25 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
6 maa 17:10 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Kulk
6 maa 17:45 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Waterstee
6 maa 17:55 ZVVS H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Kulk
6 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
6 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
6 maa 18:40 ZVVS H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Kulk
6 maa 19:15 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)De Wellen
6 maa 19:25 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))De Kulk
6 maa 20:30 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Kulk
6 maa 21:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)De Veur
13 maa 15:15 d'ELFT H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Kerkpolder
13 maa 15:15 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)De Kulk
13 maa 15:20 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 15:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
13 maa 15:55 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
13 maa 16:40 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
13 maa 17:25 ZVVS Da4 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)De Kulk
13 maa 18:10 ZVVS Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)De Kulk
13 maa 18:10 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Forum Kwadraat
13 maa 18:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
13 maa 18:55 ZVVS Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)De Kulk
13 maa 19:10 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)Zwembad Maesemunde
13 maa 19:15 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
13 maa 19:15 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Vijf Meibad
13 maa 19:45 ZVVS H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)De Kulk
13 maa 20:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Overbosch
13 maa 21:10 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))De Vennen
20 maa 13:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 14:15 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)De Kulk
20 maa 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
20 maa 15:00 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
20 maa 15:20 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Aquamar
20 maa 15:45 ZVVS H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)De Kulk
20 maa 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Polderbad
20 maa 16:30 ZVVS H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)De Kulk
20 maa 17:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
20 maa 18:10 ZVVS H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)De Kulk
20 maa 18:15 ZPS Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)De Hofstee
20 maa 18:30 BZ&PC Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)De Kuil
20 maa 18:55 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Kulk
20 maa 19:00 ZPS H2 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Hofstee
20 maa 20:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kulk
20 maa 21:05 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
21 maa 18:00 OZV Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)H2O
21 maa 18:25 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
27 maa 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
27 maa 14:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 15:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 maa 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
27 maa 15:20 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
27 maa 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 maa 16:30 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
27 maa 16:45 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)De Wellen
27 maa 17:15 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)De Veur
27 maa 17:15 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
27 maa 18:00 ZVVS H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Kulk
27 maa 18:45 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))De Kulk
27 maa 19:50 ZVVS H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Kulk
27 maa 20:00 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
27 maa 20:35 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
27 maa 21:30 ZVVS H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Kulk
10 apr 13:15 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
10 apr 14:05 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)De Kulk
10 apr 14:45 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)De Kulk
10 apr 15:25 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)De Kulk
10 apr 15:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Sportboulevard
10 apr 16:05 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
10 apr 16:10 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
10 apr 16:55 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 16:55 ZVVS H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Kulk
10 apr 17:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 17:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
10 apr 17:40 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Kulk
10 apr 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Hofbad
10 apr 18:25 ZVVS Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)De Kulk
10 apr 18:30 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Groenhovenbad
10 apr 19:10 ZVVS Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Kulk
10 apr 20:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Kulk
10 apr 20:30 Wave H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Kerkpolder
17 apr 13:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 14:55 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)De Kulk
17 apr 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
17 apr 15:35 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)De Zijl
17 apr 15:40 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)De Kulk
17 apr 16:15 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Rivièrabad
17 apr 16:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
17 apr 16:25 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Kulk
17 apr 17:10 ZVVS H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Kulk
17 apr 17:55 ZVVS H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Kulk
17 apr 18:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
17 apr 18:30 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportboulevard
17 apr 18:40 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Kulk
17 apr 19:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))De Kulk
17 apr 20:50 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
18 apr 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)De Sniep
24 apr 14:50 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Kulk
24 apr 15:30 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
24 apr 16:15 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
24 apr 16:35 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)De Veur
24 apr 17:00 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Kulk
24 apr 17:45 ZVVS H6 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Kulk
24 apr 18:25 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
24 apr 18:30 ZVVS Da4 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)De Kulk
24 apr 18:55 ZPV Barracuda H1 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Polderbad
24 apr 19:15 ZVVS Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Kulk
24 apr 20:00 ZVVS Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)De Kulk
24 apr 20:40 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
25 apr 15:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
1 mei 19:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Kulk
8 mei 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Fletiomare
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:35 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
10 okt 18:30 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
10 okt 18:05 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 27
10 okt 17:45 ZVVS H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) 8 - 8
10 okt 17:45 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 25
10 okt 17:30 De Kempvis Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 3 - 2
10 okt 17:20 ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 14
10 okt 17:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 5
10 okt 16:15 ZVVS H6 (Heren) - BZC H4 (Heren) 12 - 5
10 okt 15:30 ZVVS Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) 3 - 12
10 okt 14:45 ZVVS Da4 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 1 - 6
10 okt 14:00 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) 25 - 2
3 okt 21:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 13 - 6
3 okt 20:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 11 - 3
3 okt 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
3 okt 18:45 ZVVS Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 4 - 3
3 okt 18:30 De Lansingh H3 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 6 - 8
3 okt 18:20 SVH Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 4 - 7
3 okt 17:55 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
3 okt 17:10 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 2
3 okt 16:25 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
3 okt 15:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11) 20 - 0
3 okt 14:20 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
3 okt 12:40 Wave Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 2 - 8
26 sep 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 7
Verenigingsinformatie
NaamZVVS
AccommodatiegegevensDe Kulk
VLAARDINGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.