HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Vliet (SG) - Rijswijk zh

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 7 - 2
23 apr 19:45 AZL H1 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 7 - 4
23 apr 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 7 - 7
23 apr 19:00 AZL H3 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 8 - 6
23 apr 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 9 - 6
23 apr 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 15 - 0
23 apr 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 2
10 apr 16:45 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 2
9 apr 19:00 NieMo Barracuda H1 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 9 - 6
9 apr 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 4 - 16
9 apr 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 3 - 10
9 apr 17:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
9 apr 15:45 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 17
2 apr 19:00 AZC H6 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 5 - 4
2 apr 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 6 - 7
2 apr 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 6 - 8
2 apr 18:10 AZC H7 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 5 - 3
2 apr 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 4
26 maa 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 3 - 11
26 maa 18:15 Alkemade H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 3 - 10
26 maa 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) 2 - 6
26 maa 15:35 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 14 - 3
19 maa 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 4 - 3
19 maa 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 7 - 12
19 maa 18:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 2
19 maa 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 7 - 4
19 maa 17:20 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 16 - 6
13 maa 19:15 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 11 - 5
13 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 1
12 maa 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 3 - 11
12 maa 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren) 5 - 11
12 maa 17:10 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 10 - 7
12 maa 15:00 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 11
12 feb 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 7 - 9
12 feb 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 11 - 7
12 feb 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 6
12 feb 17:30 Katwijk H5 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 7 - 5
12 feb 16:35 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 6
5 feb 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 8 - 3
5 feb 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 8
5 feb 18:55 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 12 - 2
5 feb 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 5 - 6
5 feb 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 0 - 16
5 feb 17:35 BZ&PC H4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 9 - 7
5 feb 17:15 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 12
30 jan 20:00 ZVVS H3 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 13 - 3
29 jan 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren) 3 - 5
29 jan 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 5 - 10
29 jan 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 6 - 12
29 jan 17:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 2
27 nov 20:45 Sassenheim H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 13 - 6
27 nov 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren) 4 - 6
27 nov 19:40 d'ELFT Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 5 - 7
27 nov 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - AZL H1 (Heren) 2 - 15
27 nov 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - AZL H3 (Heren) 1 - 19
27 nov 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 15
27 nov 16:40 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 10
20 nov 21:00 WZC (SG) H6 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 17 - 4
20 nov 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren) 5 - 8
20 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 7 - 3
20 nov 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 5 - 12
20 nov 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 3
20 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 25 - 0
13 nov 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - AZC H6 (Heren) 3 - 8
13 nov 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - AZC H7 (Heren) 6 - 11
13 nov 18:45 ZVVS Da4 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 11 - 5
13 nov 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 5 - 11
13 nov 17:55 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 2
13 nov 14:00 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 13
6 nov 19:30 ZPS H1 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 8 - 4
6 nov 18:45 ZPS Da1 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 17 - 5
6 nov 18:10 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 12 - 4
6 nov 17:15 d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 3
30 okt 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 9 - 8
30 okt 19:25 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 17 - 8
30 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 5 - 6
30 okt 18:40 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 4 - 5
30 okt 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 2
30 okt 17:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 4
9 okt 20:25 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 3 - 9
9 okt 19:40 De Vliet (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 4 - 6
9 okt 18:40 De Kempvis H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 6 - 11
9 okt 18:10 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 9
9 okt 16:40 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 6
9 okt 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 4 - 4
3 okt 19:00 Sassenheim H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 6 - 5
2 okt 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 11 - 7
2 okt 18:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 6
2 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 5 - 12
2 okt 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) 5 - 7
2 okt 18:10 NieMo Barracuda H5 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 14 - 7
25 sep 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 8 - 9
25 sep 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 9 - 8
25 sep 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 5 - 3
25 sep 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 7
25 sep 16:30 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 7 - 4
19 sep 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 15 - 15
18 sep 19:00 Vivax H1 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 15 - 5
18 sep 18:55 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 3 - 8
18 sep 18:15 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 0
18 sep 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 11 - 4
18 sep 18:10 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 13
11 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 17 - 2
Verenigingsinformatie
NaamDe Vliet (SG)
AccommodatiegegevensDe Schilp
RIJSWIJK ZH
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.