HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ENC Arnhem (SG) - Arnhem

DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 17:25 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 17
14 mei 16:20 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
14 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 15
30 apr 16:00 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
23 apr 17:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 4 - 9
23 apr 16:45 TZC-Vahalis H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 6 - 7
23 apr 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 9
23 apr 16:00 Natare H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 7 - 7
16 apr 17:00 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 14
12 apr 20:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 7
9 apr 21:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
9 apr 19:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 18 - 9
9 apr 18:35 NDD H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 20 - 5
9 apr 17:10 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 22 - 6
9 apr 17:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
9 apr 16:25 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren) 6 - 5
9 apr 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 3
2 apr 21:45 EZPC H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 9 - 11
2 apr 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
2 apr 19:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
2 apr 17:15 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 13
2 apr 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
2 apr 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 6
26 maa 19:50 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 17 - 1
26 maa 19:00 Thetis H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 8 - 10
26 maa 18:45 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 20 - 13
26 maa 16:55 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 4
26 maa 16:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 15
26 maa 15:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
26 maa 15:00 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 0
26 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 1
19 maa 20:00 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
19 maa 18:45 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
19 maa 17:45 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 15
19 maa 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 9
19 maa 16:15 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 0
19 maa 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
12 maa 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 7
12 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
12 maa 15:00 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
12 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
5 maa 19:30 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - DWK Da1 (Dames) 6 - 5
5 maa 15:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 15 - 4
19 feb 19:35 Livo H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
19 feb 18:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
19 feb 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
19 feb 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
19 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
12 feb 18:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 14 - 5
12 feb 17:55 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 12 - 6
12 feb 16:50 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 6 - 7
12 feb 15:55 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - RZC H1 (Heren) 14 - 6
12 feb 15:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 8
12 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 0
12 feb 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 5
5 feb 21:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
5 feb 19:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 17 - 12
5 feb 19:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
5 feb 17:15 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
5 feb 16:45 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
29 jan 19:30 PFC Rheden H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 6 - 7
29 jan 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 16
29 jan 16:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 15
27 nov 19:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 12 - 8
27 nov 18:55 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 12 - 10
27 nov 18:45 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
27 nov 17:00 De Gendten H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 5 - 5
27 nov 14:45 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
20 nov 19:45 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
20 nov 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 12
20 nov 18:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
20 nov 17:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
20 nov 17:00 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 3
13 nov 19:00 DWK Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 9 - 10
13 nov 18:20 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
13 nov 18:20 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 5 - 8
13 nov 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
13 nov 16:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 9
13 nov 15:45 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 8 - 6
13 nov 15:00 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 2
13 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 2
7 nov 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
6 nov 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 3
6 nov 19:30 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 16
6 nov 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 7 - 16
6 nov 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 8 - 14
6 nov 17:45 RZC H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 8 - 8
6 nov 16:00 De Spreng H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 7 - 6
6 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
30 okt 18:45 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 8 - 16
30 okt 18:00 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - EZPC H2 (Heren) 12 - 5
30 okt 16:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 11
30 okt 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 19
30 okt 15:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 34
30 okt 15:00 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
30 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 1
23 okt 16:30 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 9 - 6
23 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - 4 - 7
16 okt 16:20 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
16 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 7
10 okt 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 8
9 okt 20:50 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 14 - 13
9 okt 19:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
9 okt 17:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 1
9 okt 17:30 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 8
9 okt 16:45 DOS H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 7 - 4
9 okt 16:45 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 0
9 okt 16:00 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Flevo H3 (Heren) 5 - 2
9 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 1
9 okt 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
3 okt 17:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 16
3 okt 16:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 6
3 okt 16:00 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
2 okt 19:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
2 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 24 - 10
2 okt 19:15 Flevo H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 6 - 8
2 okt 18:55 SWOL 1894 Da3 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 12 - 10
2 okt 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
25 sep 18:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 5
25 sep 17:35 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
25 sep 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 5
18 sep 17:45 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 5
18 sep 17:00 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 7
18 sep 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
Verenigingsinformatie
NaamENC Arnhem (SG)
AccommodatiegegevensDe Grote Koppel
ARNHEM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.