HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging HZPC/Avéna (SG) - Heerenveen

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
6 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
6 dec 14:10 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
6 dec 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
6 dec 15:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
6 dec 17:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
12 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
12 dec 17:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
12 dec 17:15 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
12 dec 17:45 De Spatters H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Peppel
12 dec 17:55 TriVia H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Helperbad
12 dec 18:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
12 dec 19:50 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
13 dec 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
19 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
19 dec 17:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
19 dec 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
19 dec 20:00 Aqua'68 H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Bonte Wever
1 jan 00:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
9 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
9 jan 17:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
9 jan 17:45 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
9 jan 18:00 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
9 jan 18:15 Orca Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)De Blauwe Golf
9 jan 18:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
9 jan 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
9 jan 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
9 jan 21:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
10 jan 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
16 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
16 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
16 jan 17:45 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
16 jan 18:40 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
16 jan 19:35 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
16 jan 20:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
16 jan 20:40 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - GZVW H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
16 jan 21:30 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
17 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
17 jan 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Pagedal
23 jan 17:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
23 jan 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
23 jan 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
23 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
24 jan 13:30 Azuro Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)De Watertoren
24 jan 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
24 jan 15:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
30 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
30 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
30 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Orca H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
30 jan 17:15 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
30 jan 17:55 De Granaet Granaet D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Tolhuisbad
30 jan 18:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
31 jan 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
6 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
6 feb 17:50 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
6 feb 18:15 De Reest H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
6 feb 18:20 EZC Da2 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
6 feb 18:35 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
6 feb 19:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
6 feb 19:00 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Het Heersdiep
6 feb 20:25 Livo H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))t Walfort
7 feb 19:50 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 16:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
13 feb 16:30 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Wetterstins
13 feb 19:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Spatters H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
20 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
27 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
27 feb 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
27 feb 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
27 feb 19:00 De Plons Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
27 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
27 feb 20:10 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
6 maa 17:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
6 maa 18:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))De Stamper
6 maa 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
6 maa 19:30 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
6 maa 20:10 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
6 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
6 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
7 maa 13:00 De Spatters H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)De Smelte
7 maa 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
13 maa 17:05 Losser Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
13 maa 19:30 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
13 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
13 maa 20:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
14 maa 13:30 Azuro H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Dubbelslag
14 maa 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
14 maa 15:00 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
14 maa 15:45 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
14 maa 16:20 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
20 maa 14:45 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
20 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
20 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
20 maa 17:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
20 maa 18:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
21 maa 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
27 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
27 maa 17:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
10 apr 16:50 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
10 apr 19:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
10 apr 19:30 Orca H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Blauwe Golf
10 apr 20:35 De Reest H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Bad Hesselingen
11 apr 16:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
17 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
17 apr 16:25 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex De Swaneburg
17 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
17 apr 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)It Gryn
17 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
17 apr 19:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
17 apr 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
24 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
24 apr 16:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
24 apr 17:00 De Granaet H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Tolhuisbad
24 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
24 apr 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
24 apr 18:55 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
25 apr 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Pagedal
1 mei 18:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
8 mei 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Aquarena
Verenigingsinformatie
NaamHZPC/Avéna (SG)
AccommodatiegegevensSportstad Heerenveen BV
HEERENVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.