HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Waterpolo Residentie (SG) - 's Gravenhage

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 apr 15:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) 5 - 1
24 apr 15:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 14
23 apr 20:15 Wave H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 6 - 7
23 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 11 - 9
23 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 5
23 apr 17:00 De Kempvis H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 9 - 3
23 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 2 - 7
23 apr 14:10 De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 14
10 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 6
10 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) - NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 6
10 apr 18:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
9 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 1 - 14
9 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 4 - 10
9 apr 18:25 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 4 - 4
9 apr 16:50 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 4 - 14
9 apr 16:45 De Plas BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 21
9 apr 16:35 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 6 - 0
3 apr 17:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 6
3 apr 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 11
3 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 0
2 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 4 - 10
2 apr 20:00 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 4
2 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 4 - 9
2 apr 19:20 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 6 - 8
2 apr 19:00 ZVVS H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 11 - 11
2 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames) 3 - 5
2 apr 17:30 OZV DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
2 apr 17:05 ZVL-1886 Center CM2 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) 11 - 1
27 maa 18:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames) 1 - 14
27 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) 3 - 12
27 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 8 - 6
27 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - De Plas DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
27 maa 15:00 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 5 - 2
27 maa 14:15 WZC (SG) H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 8 - 3
26 maa 19:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 6 - 7
26 maa 17:05 ZVL-1886 Center BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
26 maa 16:25 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 10 - 7
20 maa 17:35 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 23 - 2
20 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 26
19 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 1 - 4
19 maa 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 11 - 6
19 maa 20:00 WZC (SG) H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 9 - 3
19 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 4 - 3
19 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
19 maa 18:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
19 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 26 - 2
13 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 8 - 4
13 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 1
12 maa 20:40 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 7 - 10
12 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - DES H1 (Heren) 6 - 10
12 maa 19:30 ZPS H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 15 - 10
12 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 2 - 5
12 maa 18:45 ZPS Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 4 - 2
12 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) 3 - 11
12 maa 18:45 ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) 14 - 2
12 maa 18:00 Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 5
12 maa 17:45 De Reigers (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 14 - 9
13 feb 17:45 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 8 - 6
13 feb 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 5 - 6
13 feb 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) 2 - 10
12 feb 20:15 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 5 - 2
12 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 8
12 feb 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - ZPS CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 2
12 feb 18:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 10 - 3
12 feb 17:10 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 4
5 feb 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 7 - 5
5 feb 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 4 - 14
5 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 10
5 feb 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 16 - 6
5 feb 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 5 - 11
5 feb 15:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 4 - 5
5 feb 15:10 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 14 - 1
5 feb 15:05 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 4
5 feb 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 10 - 11
30 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-A <19) 4 - 8
30 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
29 jan 20:30 AZL H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 11 - 8
29 jan 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren) 7 - 6
29 jan 19:00 AZL H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 9 - 3
29 jan 17:10 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 3 - 8
28 nov 14:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 22 - 3
27 nov 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 8 - 5
27 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 11 - 5
27 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - Wave H2 (Heren) 7 - 9
27 nov 18:15 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 3
27 nov 17:55 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 3 - 12
27 nov 16:45 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 6 - 10
27 nov 15:30 BZ&PC H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 11 - 8
21 nov 18:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 6 - 5
21 nov 17:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) 3 - 5
21 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 2
21 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 3 - 6
21 nov 15:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 8
20 nov 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 5
20 nov 20:25 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
20 nov 18:10 BZ&PC H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 17 - 7
20 nov 17:25 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 11 - 5
20 nov 16:45 NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) 9 - 5
14 nov 17:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 6 - 7
14 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center CM2 (Meisjes-B <17) 2 - 13
14 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
13 nov 20:25 NieMo Barracuda H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 9 - 3
13 nov 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 5 - 12
13 nov 19:40 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 12 - 2
13 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 5 - 2
13 nov 19:10 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 5
13 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 7 - 8
13 nov 18:15 De Plas H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 6 - 10
13 nov 18:15 WZK Zwemmen CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 6 - 7
13 nov 14:55 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 16 - 5
7 nov 17:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 9
7 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 9
7 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 5
6 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 4 - 3
6 nov 19:25 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 11 - 2
6 nov 19:00 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 11
6 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames) 5 - 7
6 nov 16:40 De Plas DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
6 nov 14:40 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) 14 - 2
31 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 14
31 okt 16:30 De Lansingh Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 7 - 4
31 okt 16:15 DES H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 7 - 3
31 okt 15:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 9
30 okt 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 9 - 4
30 okt 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 6 - 5
30 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 3 - 7
30 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 8
30 okt 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 2
30 okt 17:45 De Linge/PCG De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 14 - 1
30 okt 15:00 BZ&PC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 5 - 6
10 okt 17:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 8 - 5
9 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 6 - 16
9 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 5
9 okt 18:40 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 11 - 4
9 okt 17:15 ZPS Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 5 - 1
9 okt 17:00 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 17 - 0
9 okt 16:30 d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 4
9 okt 15:45 ZPS CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 12 - 13
3 okt 19:45 Sassenheim H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 11 - 7
3 okt 17:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 28
3 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 8
3 okt 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 7 - 10
2 okt 20:30 d'ELFT Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 4 - 6
2 okt 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 27 - 1
2 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 3 - 12
2 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 5 - 6
2 okt 17:45 BZ&PC H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 3 - 8
2 okt 15:30 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 9 - 13
25 sep 20:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 11 - 3
25 sep 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 8 - 9
25 sep 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 9 - 8
25 sep 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 5 - 12
25 sep 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 5 - 3
25 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 4
25 sep 18:00 De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 6
25 sep 17:50 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
19 sep 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) 7 - 1
19 sep 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 13
18 sep 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 5 - 7
18 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 5 - 8
18 sep 18:10 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 5 - 6
18 sep 17:30 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 1
18 sep 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 3 - 7
18 sep 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 12 - 4
18 sep 14:55 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 21 - 0
Verenigingsinformatie
NaamWaterpolo Residentie (SG)
AccommodatiegegevensZuiderparkbad
'S-GRAVENHAGE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.