HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DraGor (SG) - Drachten

DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 17:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
9 jan 14:30 Azuro Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Dubbelslag
15 jan 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren)De Welle
15 jan 18:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)De Welle
15 jan 19:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - TriVia H5 (Heren)De Welle
15 jan 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
22 jan 17:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Orca H4 (Heren)De Welle
22 jan 18:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)De Welle
22 jan 19:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames)De Welle
22 jan 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Welle
29 jan 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
29 jan 18:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)De Welle
29 jan 19:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)De Welle
29 jan 20:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)De Welle
5 feb 14:10 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
5 feb 17:00 De Granaet H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Tolhuisbad
5 feb 19:00 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 18:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Welle
12 feb 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)It Gryn
12 feb 19:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)De Welle
12 feb 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Welle
19 feb 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
26 feb 20:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Welle
5 maa 19:30 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
5 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Aquarena
5 maa 20:30 DraGor (SG) H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)De Welle
12 maa 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
12 maa 18:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)De Welle
12 maa 19:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren)De Welle
12 maa 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Welle
19 maa 17:30 Orca Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)De Blauwe Golf
19 maa 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Het Heersdiep
19 maa 18:30 Orca H4 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)De Blauwe Golf
19 maa 19:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
19 maa 20:45 Orca H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)De Blauwe Golf
26 maa 19:25 De Reest H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Bad Hesselingen
26 maa 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
27 maa 17:30 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
2 apr 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
2 apr 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Welle
2 apr 18:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)De Welle
2 apr 19:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)De Welle
2 apr 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Welle
9 apr 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
9 apr 18:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)De Welle
9 apr 19:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Welle
9 apr 20:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)De Welle
9 apr 21:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
23 apr 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
23 apr 19:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)De Welle
23 apr 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Welle
14 mei 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
21 mei 17:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
Verenigingsinformatie
NaamDraGor (SG)
AccommodatiegegevensDe Welle
DRACHTEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.