HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DraGor (SG) - Drachten

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
28 nov 18:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)De Welle
28 nov 19:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)De Welle
28 nov 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
6 dec 14:10 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
6 dec 14:45 TriVia Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Helperbad
12 dec 18:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
12 dec 19:00 De Plons Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
12 dec 19:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)De Welle
19 dec 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
19 dec 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)De Welle
19 dec 18:55 DraGor (SG) H4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)De Welle
19 dec 19:45 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
1 jan 00:00 [Concept]Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex De Swaneburg
1 jan 00:00 [Concept]Moby Dick H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
9 jan 18:00 TriVia H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Helperbad
9 jan 19:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Welle
9 jan 19:45 WSG Westergo (SG) WSG Westergo (SG), H2 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
9 jan 20:30 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)De Welle
16 jan 13:30 Wetterwille H2 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)De Wetterstins
16 jan 17:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
16 jan 19:30 Orca H5 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)De Blauwe Golf
16 jan 20:40 De Reest H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Bad Hesselingen
23 jan 15:15 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
23 jan 17:00 De Granaet H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Tolhuisbad
23 jan 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
30 jan 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)De Welle
30 jan 18:05 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames)De Welle
30 jan 19:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Welle
30 jan 19:15 Orca H4 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)De Blauwe Golf
6 feb 17:15 TriVia H5 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Helperbad
6 feb 18:15 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)It Gryn
6 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
7 feb 13:00 De Spatters H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)De Smelte
13 feb 19:30 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Welle
13 feb 20:35 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)De Welle
13 feb 21:35 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)De Welle
20 feb 18:15 DraGor (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) WSG Westergo (SG), H2 (Heren)De Welle
20 feb 19:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)De Welle
20 feb 20:05 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Welle
21 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Aqualaren
27 feb 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
27 feb 18:00 DraGor (SG) H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)De Welle
27 feb 18:45 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)De Welle
27 feb 19:30 DraGor (SG) H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)De Welle
6 maa 17:15 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren)It Gryn
6 maa 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Aquarena
6 maa 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
6 maa 20:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))t Walfort
6 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
13 maa 15:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
13 maa 17:00 PWC H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Tolhuisbad
13 maa 19:25 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
13 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
20 maa 17:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren)De Welle
20 maa 18:05 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
20 maa 18:55 DraGor (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)De Welle
20 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
20 maa 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
27 maa 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
27 maa 18:05 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)De Welle
27 maa 19:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Welle
27 maa 20:50 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Welle
10 apr 15:30 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Wetterstins
10 apr 19:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
10 apr 20:30 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)De Welle
17 apr 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
17 apr 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - Orca H4 (Heren)De Welle
17 apr 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
17 apr 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)De Bonte Wever
24 apr 18:10 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
24 apr 20:05 De Plons H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
24 apr 20:15 Orca H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)De Blauwe Golf
24 apr 21:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
1 mei 16:30 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
Verenigingsinformatie
NaamDraGor (SG)
AccommodatiegegevensDe Welle
DRACHTEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.