HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WZC (SG) - Zoetermeer

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 mei 20:45 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 6 - 10
21 mei 20:45 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 7 - 12
21 mei 19:40 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 6
21 mei 18:45 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
19 mei 21:15 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 5 - 12
19 mei 20:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 6
15 mei 18:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
14 mei 20:05 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
14 mei 19:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 6 - 15
30 apr 17:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 13 - 8
24 apr 19:15 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 5 - 3
23 apr 20:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 3 - 7
23 apr 19:35 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 10
23 apr 19:25 AZC H7 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 7 - 10
23 apr 18:45 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 14 - 5
23 apr 18:40 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 11
23 apr 18:30 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
23 apr 18:00 OZV H3 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 11 - 11
23 apr 18:00 d'ELFT Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 5 - 2
23 apr 17:45 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 3
23 apr 17:10 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 7
23 apr 17:00 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 5
23 apr 16:15 WZC (SG) H7 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 10 - 6
23 apr 16:15 Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 10 - 5
23 apr 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 2
23 apr 15:30 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK/AZL DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 4
12 apr 21:15 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
9 apr 20:00 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 5 - 12
9 apr 19:10 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 3 - 3
9 apr 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 4 - 16
9 apr 18:25 WZC (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 11 - 5
9 apr 18:15 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 3 - 9
9 apr 17:40 WZC (SG) H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 15 - 1
9 apr 17:30 De Plas Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 9 - 2
9 apr 16:55 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 4
9 apr 16:30 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 2
9 apr 16:10 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 4
9 apr 15:30 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 10
9 apr 15:25 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 1 - 16
5 apr 21:15 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
2 apr 20:45 WZC (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren) 4 - 3
2 apr 20:00 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 4
2 apr 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 2 - 11
2 apr 19:15 WZC (SG) H8 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren) 7 - 7
2 apr 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 24 - 3
2 apr 18:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 8 - 4
2 apr 18:25 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 6
2 apr 17:45 WZC (SG) H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 6 - 4
2 apr 17:00 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 1
2 apr 16:35 BZ&PC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 6 - 8
2 apr 16:20 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
2 apr 15:45 BZ&PC H7 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 0 - 7
2 apr 15:35 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
2 apr 15:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
2 apr 14:45 De Linge/PCG De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 11 - 7
31 maa 20:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 9 - 3
29 maa 21:15 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
27 maa 15:00 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 5 - 2
27 maa 14:15 WZC (SG) H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 8 - 3
26 maa 20:45 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 17 - 6
26 maa 19:40 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) 3 - 21
26 maa 18:45 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 5
26 maa 18:40 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 2 - 8
26 maa 18:00 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 6
26 maa 17:55 WZC (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 4 - 8
26 maa 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
26 maa 17:10 WZC (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 10 - 6
26 maa 16:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 6
26 maa 16:25 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 10 - 7
26 maa 16:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 7 - 11
26 maa 16:15 BZ&PC H6 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 13 - 5
26 maa 15:40 Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 3 - 9
19 maa 21:30 WZC (SG) H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 7 - 9
19 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 1 - 4
19 maa 20:00 WZC (SG) H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 9 - 3
19 maa 19:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) 8 - 3
19 maa 18:30 WZC (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 2 - 3
19 maa 17:55 De Kempvis Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 11 - 6
19 maa 17:50 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 1 - 16
19 maa 17:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 1 - 11
19 maa 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
19 maa 14:45 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 13 - 1
12 maa 21:15 WZC (SG) H8 (Heren) - BZC H4 (Heren) 6 - 0
12 maa 20:30 WZC (SG) H6 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 12 - 2
12 maa 20:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 5 - 11
12 maa 19:30 Wave H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 13 - 4
12 maa 19:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 2 - 3
12 maa 18:15 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 5
12 maa 17:30 WZC (SG) H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 8 - 5
12 maa 17:05 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 3
12 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 8 - 4
12 maa 16:50 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
12 maa 16:10 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 19
12 maa 16:00 NZ&PC H2 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 3 - 7
12 maa 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 12
12 maa 14:35 AZC DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
12 maa 13:30 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 5 - 5
5 maa 19:00 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 15 - 4
19 feb 20:50 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
19 feb 19:45 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 4 - 13
19 feb 18:50 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 15
12 feb 19:30 WZC (SG) H7 (Heren) - AZL H3 (Heren) 5 - 8
12 feb 19:00 WZK Zwemmen H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 14
12 feb 18:45 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 1
12 feb 18:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 12 - 1
12 feb 18:00 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 2
12 feb 17:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 4 - 12
12 feb 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 9 - 3
12 feb 17:00 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 1
12 feb 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 6
6 feb 17:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 14 - 9
6 feb 16:15 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 21 - 1
5 feb 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 6 - 13
5 feb 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 3 - 6
5 feb 19:15 WZC (SG) H6 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 5 - 6
5 feb 18:30 WZC (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 9 - 2
5 feb 18:25 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 4
5 feb 17:00 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 18 - 4
5 feb 16:15 WZC (SG) H8 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 14 - 2
5 feb 15:35 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 15
30 jan 19:55 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
30 jan 19:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 12 - 5
30 jan 15:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 8
29 jan 21:00 WZC (SG) H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 5 - 7
29 jan 20:15 WZC (SG) H5 (Heren) - DES H1 (Heren) 13 - 3
29 jan 20:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
29 jan 19:30 WZC (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 13 - 3
29 jan 18:45 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 10
29 jan 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 6 - 12
29 jan 18:00 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 4 - 7
29 jan 17:15 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
29 jan 14:45 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 10
28 nov 15:45 WZC (SG) H8 (Heren) - OZV H3 (Heren) 7 - 8
28 nov 15:00 WZC (SG) H6 (Heren) - AZC H7 (Heren) 5 - 12
28 nov 14:15 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
27 nov 19:40 NieMo Barracuda H5 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 4 - 7
27 nov 19:00 WZK Zwemmen CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 6
27 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 16
27 nov 18:15 WZC (SG) Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 1 - 4
27 nov 17:30 WZC (SG) H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 12 - 1
27 nov 17:30 Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 10 - 2
27 nov 17:30 Katwijk H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 5 - 11
27 nov 17:20 SVH Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 7 - 5
27 nov 16:45 WZC (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 9 - 6
27 nov 16:00 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 1
27 nov 15:20 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 7
27 nov 14:40 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
21 nov 17:00 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 6 - 15
20 nov 21:00 WZC (SG) H6 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 17 - 4
20 nov 20:15 WZC (SG) H5 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 4 - 3
20 nov 20:05 ZVVS Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 9 - 3
20 nov 19:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 3 - 7
20 nov 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
20 nov 19:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 15 - 8
20 nov 18:40 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 0 - 7
20 nov 18:00 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 2
20 nov 18:00 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 6
20 nov 17:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 11 - 5
20 nov 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 17 - 0
20 nov 16:35 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
20 nov 15:45 ZPS CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
14 nov 19:35 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 8 - 8
14 nov 17:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 6 - 7
14 nov 15:00 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 3
13 nov 20:10 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 11
13 nov 19:05 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) 5 - 10
13 nov 18:15 WZC (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 8 - 3
13 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 2 - 3
13 nov 17:30 WZC (SG) H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 10 - 2
13 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 10
13 nov 16:45 WZC (SG) H7 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 7 - 3
13 nov 16:00 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 13
13 nov 15:35 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 4 - 7
13 nov 15:15 NZ&PC H1 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 8 - 5
13 nov 15:15 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 5 - 9
7 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 9
7 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 5
6 nov 20:30 WZC (SG) H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 8 - 2
6 nov 20:15 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
6 nov 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
6 nov 19:45 WZC (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 3 - 4
6 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 4 - 3
6 nov 19:00 WZC (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 10 - 3
6 nov 18:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 2
6 nov 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 13 - 5
6 nov 17:45 Sassenheim Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 5 - 2
6 nov 16:45 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 6
6 nov 16:05 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 15
6 nov 15:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 2 - 9
6 nov 15:25 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 5
30 okt 21:20 WZC (SG) Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 4 - 9
30 okt 20:35 WZC (SG) H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 15 - 2
30 okt 20:30 BZC H4 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 8 - 4
30 okt 19:45 BZC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 5 - 5
30 okt 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 2 - 19
30 okt 18:40 WZC (SG) H7 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 19 - 1
30 okt 17:55 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 9
30 okt 17:40 d'ELFT H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 3 - 12
30 okt 17:30 Vivax EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 4
30 okt 17:15 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 6
30 okt 17:10 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 24
30 okt 16:40 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 7 - 6
30 okt 16:35 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
30 okt 16:25 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
23 okt 20:30 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 20 - 13
23 okt 19:25 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 1 - 16
23 okt 18:30 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 10
16 okt 18:10 De Plas H3 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 4 - 8
16 okt 16:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 5 - 3
9 okt 21:15 AZL H3 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 7 - 5
9 okt 21:00 WZC (SG) H6 (Heren) - WZK Zwemmen H3 (Heren) 12 - 2
9 okt 20:15 WZC (SG) H8 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren) 13 - 6
9 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
9 okt 19:45 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 18 - 4
9 okt 19:30 WZC (SG) H3 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren) 9 - 3
9 okt 18:45 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-A <19) 4 - 16
9 okt 17:15 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) 25 - 3
9 okt 16:35 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 3
9 okt 16:30 WZC (SG) H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 9 - 6
9 okt 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 10 - 3
9 okt 15:50 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 8
9 okt 15:10 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
9 okt 15:00 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 15
3 okt 17:30 Sassenheim H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 7 - 7
3 okt 16:00 - WZC (SG) Da3 (Dames) 3 - 8
2 okt 20:25 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
2 okt 19:20 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) 17 - 3
2 okt 19:00 - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 8 - 8
2 okt 18:30 Poseidon'56 H3 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 3 - 16
2 okt 18:15 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 5 - 13
2 okt 17:50 De Reigers (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
2 okt 17:30 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 0 - 12
2 okt 17:10 Katwijk H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 10 - 6
2 okt 16:45 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 31
2 okt 16:00 WZC (SG) H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 13 - 6
2 okt 15:40 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 22
25 sep 19:00 Vivax H1 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 6
25 sep 18:55 WZC (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 9 - 4
25 sep 18:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 8 - 6
25 sep 18:10 WZC (SG) H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren) 15 - 2
25 sep 17:40 Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 10
25 sep 17:25 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 24
25 sep 17:15 Wiekslag H5 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 4 - 10
25 sep 16:45 De Kempvis H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 6 - 7
25 sep 16:40 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
25 sep 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 1
25 sep 15:30 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 1
25 sep 15:00 De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) 8 - 7
25 sep 14:35 SVH Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 4 - 4
18 sep 21:30 WZC (SG) H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 14 - 3
18 sep 21:10 d'ELFT Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 9 - 7
18 sep 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - AZL H1 (Heren) 8 - 2
18 sep 20:00 WZC (SG) H5 (Heren) - AZL H2 (Heren) 5 - 4
18 sep 19:30 BZ&PC H5 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 6 - 11
18 sep 19:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 15
18 sep 19:10 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 11
18 sep 18:30 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) 23 - 3
18 sep 17:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames) 6 - 3
18 sep 16:20 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 5
18 sep 15:40 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 20
18 sep 15:30 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 15
18 sep 15:20 SVH CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 4 - 1
11 sep 21:15 WZC (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 6 - 7
11 sep 20:30 WZC (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 9 - 4
11 sep 20:30 AZL H1 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 5 - 11
11 sep 19:00 AZL H2 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 11 - 11
11 sep 17:20 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames) 9 - 8
11 sep 16:35 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) 13 - 1
Verenigingsinformatie
NaamWZC (SG)
AccommodatiegegevensDe Veur
ZOETERMEER
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.