HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging West-Friesland (SG) - Hoorn nh

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 14:00 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Mirandabad
5 dec 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Waterhoorn
5 dec 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Waterhoorn
5 dec 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
6 dec 18:30 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
12 dec 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
12 dec 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Waterhoorn
12 dec 18:00 Het Y Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
12 dec 18:45 De Ham Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Crommenije
12 dec 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)De Waterhoorn
12 dec 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
19 dec 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Het Heersdiep
19 dec 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Meerkamp
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)De Waterhoorn
1 jan 00:00 De Dolfijn Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sloterparkbad
1 jan 00:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Slag
1 jan 00:00 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Waterhoorn
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Waterhoorn
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Waterhoorn
1 jan 00:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
1 jan 00:00 DWT Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Boerhaavebad
1 jan 00:00 DAW Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
1 jan 00:00 KZC H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
1 jan 00:00 KZC H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
9 jan 19:15 De Reuring H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Duikerdel
9 jan 19:35 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Planeet
9 jan 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Waterhoorn
9 jan 20:20 DWT H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
9 jan 20:30 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Het Heersdiep
9 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Waterhoorn
9 jan 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Waterhoorn
16 jan 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
16 jan 18:25 DAW H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
16 jan 19:00 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
16 jan 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Waterhoorn
16 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Waterhoorn
16 jan 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Waterhoorn
23 jan 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
23 jan 19:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Slag
23 jan 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Waterhoorn
23 jan 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Waterhoorn
23 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
23 jan 21:20 VZV Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Heerenduinen
30 jan 16:45 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
30 jan 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)De Waterhoorn
30 jan 19:50 KZC H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
30 jan 20:10 DWT H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Boerhaavebad
30 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Waterhoorn
30 jan 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Waterhoorn
31 jan 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
6 feb 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
6 feb 15:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)De Waterhoorn
6 feb 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 feb 19:15 De Reuring Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Duikerdel
6 feb 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Waterhoorn
6 feb 20:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Het Heersdiep
6 feb 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
13 feb 17:50 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
13 feb 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Waterhoorn
13 feb 20:20 KZC H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
13 feb 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Waterhoorn
14 feb 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Meerkamp
27 feb 15:30 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
27 feb 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
6 maa 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
6 maa 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Waterhoorn
6 maa 19:10 De Reuring H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Duikerdel
6 maa 19:20 KZC Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
6 maa 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Waterhoorn
6 maa 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
7 maa 16:15 ZPCH Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
13 maa 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Waterhoorn
13 maa 17:45 De Meerkoeten H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Het Sporthuis
13 maa 18:00 De Ham H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Crommenije
13 maa 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))Veluwehal
13 maa 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Waterhoorn
13 maa 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterhoorn
20 maa 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Fletiomare
20 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Kwakel
20 maa 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Waterhoorn
20 maa 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)De Waterhoorn
20 maa 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
21 maa 18:15 AZVD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Zaangolf
27 maa 16:25 ZPCH H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 20:00 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Weth. F.B. Duran
10 apr 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
10 apr 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Waterhoorn
10 apr 16:50 VZV H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Heerenduinen
10 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Waterhoorn
10 apr 20:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
10 apr 20:15 DWT H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Boerhaavebad
10 apr 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Waterhoorn
17 apr 18:15 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Planeet
17 apr 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Slag
17 apr 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Wel
17 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Waterhoorn
17 apr 20:25 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
17 apr 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)De Waterhoorn
24 apr 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
24 apr 15:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)De Waterhoorn
24 apr 16:15 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Waterlelie
24 apr 19:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Slag
24 apr 19:45 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
24 apr 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Waterhoorn
24 apr 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
Verenigingsinformatie
NaamWest-Friesland (SG)
AccommodatiegegevensDe Waterhoorn
HOORN NH
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.