HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging West-Friesland (SG) - Hoorn nh

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 15:00 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
15 jan 16:45 KZC H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
15 jan 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Waterhoorn
15 jan 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Planeet
15 jan 20:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Waterhoorn
15 jan 21:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
22 jan 18:45 Aquafit H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Zwembad de Witte Brug
22 jan 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)De Waterhoorn
22 jan 20:30 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Weth. F.B. Duran
22 jan 20:35 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Waterhoorn
22 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
29 jan 16:25 ZV De Zaan H10 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Slag
29 jan 17:10 AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Waardergolf
29 jan 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Waterhoorn
29 jan 20:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Waterhoorn
30 jan 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
5 feb 17:05 VZV H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Heerenduinen
5 feb 19:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
5 feb 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterhoorn
5 feb 20:45 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Duikerdel
5 feb 20:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Waterhoorn
5 feb 21:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Waterhoorn
12 feb 17:30 AquaWaarD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Waardergolf
12 feb 19:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Planeet
12 feb 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)De Waterhoorn
12 feb 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Waterhoorn
12 feb 21:20 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)De Waterhoorn
19 feb 19:00 DAW H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
19 feb 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
12 maa 19:00 Watervlo Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Fletiomare
12 maa 19:00 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Het Heersdiep
12 maa 19:35 De Snippen H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Meerkamp
12 maa 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Waterhoorn
12 maa 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)De Waterhoorn
12 maa 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
19 maa 18:40 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
19 maa 19:00 DAW H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
19 maa 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Waterhoorn
19 maa 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)De Waterhoorn
19 maa 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Waterhoorn
26 maa 19:25 KZC H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
26 maa 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Waterhoorn
26 maa 19:55 De Reuring H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Duikerdel
26 maa 20:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Waterhoorn
26 maa 21:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
2 apr 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)De Waterhoorn
2 apr 20:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
2 apr 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Waterhoorn
2 apr 20:50 DWT Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Boerhaavebad
2 apr 21:20 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Waterhoorn
9 apr 18:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Het Heersdiep
9 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Waterhoorn
9 apr 20:10 De Ham H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Crommenije
9 apr 20:20 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
9 apr 20:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Waterhoorn
9 apr 21:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
23 apr 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Waterlelie
23 apr 17:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Wel
23 apr 19:00 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Het Heersdiep
23 apr 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Waterhoorn
23 apr 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Waterhoorn
23 apr 21:20 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)De Waterhoorn
14 mei 20:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
21 mei 18:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))Veluwehal
28 mei 17:20 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 21:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 3 - 5
27 nov 20:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 9 - 4
27 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 6 - 6
27 nov 19:50 AZVD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 16 - 5
27 nov 18:00 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 8
20 nov 21:15 DWT H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
20 nov 20:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 4 - 7
20 nov 20:35 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 6 - 3
20 nov 20:20 VZV Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 8 - 6
20 nov 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 22
20 nov 19:00 KZC H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 0 - 16
13 nov 21:55 DWT H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 3 - 9
13 nov 20:50 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 4 - 15
13 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 12 - 1
13 nov 19:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 3
13 nov 17:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 5 - 6
6 nov 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - KZC H2 (Heren) 5 - 3
6 nov 20:30 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
6 nov 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 1 - 10
6 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 12 - 5
6 nov 16:30 De Ham H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 10 - 6
30 okt 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 5 - 6
30 okt 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 12 - 1
30 okt 19:00 De Ham H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 6 - 14
30 okt 18:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 11
30 okt 18:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 9 - 2
16 okt 19:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
9 okt 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 18 - 3
9 okt 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 6 - 11
9 okt 20:00 De Reuring H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 3 - 10
9 okt 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 9 - 7
9 okt 19:00 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
9 okt 18:15 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 6
3 okt 15:30 De Ham Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 5 - 6
2 okt 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
2 okt 20:35 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - VZV H4 (Heren) 4 - 5
2 okt 19:55 De Reuring H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 9 - 14
2 okt 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 3
2 okt 19:30 VZV H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 8 - 8
25 sep 20:35 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - KZC H5 (Heren) 3 - 7
25 sep 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 13
25 sep 19:00 DAW Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 10 - 7
25 sep 18:00 KZC H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 5 - 11
25 sep 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 9 - 4
18 sep 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 8 - 6
18 sep 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 6 - 8
18 sep 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 9 - 3
18 sep 18:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 8 - 3
18 sep 15:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 23 - 2
Verenigingsinformatie
NaamWest-Friesland (SG)
AccommodatiegegevensDe Waterhoorn
HOORN NH
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.