HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WSG NieMo (SG) - Nieuwerkerk ad ijssel

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 6 - 9
13 apr 19:00 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 11 - 8
13 apr 19:00 De Plas H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 7 - 4
13 apr 18:45 Alkemade Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 10 - 6
13 apr 18:15 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 10 - 6
13 apr 17:45 BZ&PC H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 7 - 6
13 apr 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da6 (Dames) 5 - 7
13 apr 16:45 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 10
13 apr 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13) 8 - 6
13 apr 15:30 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 4
13 apr 15:15 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 6
7 apr 17:00 MNC Dordrecht Da4 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 6 - 4
6 apr 19:05 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 9 - 4
6 apr 18:20 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 6 - 6
6 apr 17:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
6 apr 17:35 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 5 - 3
6 apr 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 9 - 4
6 apr 16:15 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 0
6 apr 16:00 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 18
6 apr 15:50 Wiekslag H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 18 - 8
6 apr 15:35 SVH Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) 5 - 4
6 apr 15:00 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 5
31 maa 19:20 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 7 - 6
31 maa 18:25 Sassenheim H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 8 - 6
31 maa 15:45 SVH BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 2
30 maa 19:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - SVH H4 (Heren) 7 - 8
30 maa 19:00 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 5 - 12
30 maa 18:15 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 9 - 6
30 maa 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames) 15 - 2
30 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 3 - 2
30 maa 17:15 ZVVS Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 7 - 8
30 maa 17:15 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 4
30 maa 16:45 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
30 maa 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) 14 - 5
30 maa 15:15 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 16
30 maa 12:40 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
23 maa 21:00 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 7 - 10
23 maa 20:15 De Kempvis H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 5 - 4
23 maa 20:15 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - BZC H3 (Heren) 6 - 8
23 maa 19:30 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 12 - 2
23 maa 18:45 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 7 - 4
23 maa 17:55 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 3 - 10
23 maa 17:15 Poseidon'56 H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 9 - 8
23 maa 17:15 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 5
23 maa 17:10 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 5
23 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 9 - 2
23 maa 16:25 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 5
23 maa 15:40 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
23 maa 14:55 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
23 maa 14:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 3
17 maa 14:50 De Kempvis H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 6 - 6
17 maa 14:05 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
16 maa 19:45 AZL H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 3 - 13
16 maa 19:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 10 - 6
16 maa 18:45 Alkemade Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) 8 - 2
16 maa 18:15 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 7 - 5
16 maa 17:45 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 8
16 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 2 - 3
16 maa 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 7 - 7
16 maa 16:00 WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 2
16 maa 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
10 maa 16:55 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 5 - 10
9 maa 19:50 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 12 - 3
9 maa 19:15 d'ELFT Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 16 - 2
9 maa 19:05 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 9 - 4
9 maa 18:20 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames) 8 - 4
9 maa 17:35 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren) 5 - 6
9 maa 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 4 - 3
9 maa 16:00 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 3
9 maa 15:15 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) 12 - 0
9 maa 15:00 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 1
9 maa 13:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 1
16 feb 19:40 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 6 - 3
16 feb 19:30 DSZ DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
16 feb 18:55 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H7 (Heren) 7 - 6
16 feb 18:15 ZVVS H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 7 - 11
16 feb 18:10 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 12 - 3
16 feb 17:25 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 10 - 4
16 feb 16:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 6 - 4
16 feb 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 1
16 feb 15:55 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 3
16 feb 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 1
16 feb 14:55 SVH Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 3 - 5
10 feb 17:10 DES H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 4 - 9
9 feb 20:55 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 2 - 5
9 feb 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 6 - 9
9 feb 17:40 OZV OZV CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 2
9 feb 17:30 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 9 - 4
9 feb 17:15 ZVL-1886 H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 4 - 7
9 feb 17:00 Wiekslag EG1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 19
9 feb 16:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 5 - 4
9 feb 16:00 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 7
3 feb 19:50 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 2
2 feb 20:25 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 6 - 9
2 feb 19:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 8 - 5
2 feb 19:40 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 6 - 4
2 feb 19:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 7 - 6
2 feb 19:00 NZ&PC Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) 4 - 10
2 feb 18:15 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 8 - 5
2 feb 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 5 - 7
2 feb 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 7 - 4
2 feb 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 3
2 feb 16:10 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 0
2 feb 15:55 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 3
2 feb 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 22 - 0
26 jan 20:20 Alkemade H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 2 - 10
26 jan 19:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 7 - 6
26 jan 19:45 ZVVS Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 8 - 4
26 jan 19:00 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 4 - 8
26 jan 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames) 13 - 4
26 jan 18:10 AZC H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 8 - 12
26 jan 17:45 De Kempvis H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 12 - 5
26 jan 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 5 - 4
26 jan 16:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 15
26 jan 16:45 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 9
26 jan 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 3
26 jan 15:15 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 27
26 jan 13:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 5
26 jan 13:30 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
20 jan 16:55 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 1
20 jan 16:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 6 - 5
19 jan 19:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 H10 (Heren) 11 - 4
19 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) 5 - 4
19 jan 19:25 Wave H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 6 - 4
19 jan 19:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 6 - 5
19 jan 18:15 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 7 - 8
19 jan 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 8 - 7
19 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 4 - 3
19 jan 16:45 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 0
19 jan 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - SVH BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 7
19 jan 16:25 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 4
19 jan 15:55 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 1
19 jan 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) 21 - 4
11 jan 20:45 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 3 - 5
15 dec 21:25 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 6 - 7
15 dec 20:00 ZVL-1886 H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 2 - 10
15 dec 19:00 BZ&PC H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 7 - 11
15 dec 18:20 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 5 - 10
15 dec 17:35 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 9 - 8
15 dec 17:00 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 2 - 6
15 dec 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 4
15 dec 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
15 dec 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DSZ DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 13
15 dec 15:45 SVH BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 1
15 dec 14:55 Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 21
8 dec 20:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 7 - 3
8 dec 19:45 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 9 - 7
8 dec 19:05 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 11 - 1
8 dec 18:55 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 2
8 dec 18:20 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 8 - 7
8 dec 17:45 ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
8 dec 17:35 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 10 - 5
8 dec 16:45 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 4
8 dec 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 8 - 4
8 dec 16:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 10 - 6
8 dec 16:00 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 4
2 dec 13:45 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 14 - 1
1 dec 21:00 Sassenheim H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 9 - 6
1 dec 20:30 WZC (SG) H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 5 - 10
1 dec 19:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 6 - 5
1 dec 19:30 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 3 - 9
1 dec 19:15 Wiekslag H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 8 - 9
1 dec 19:00 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 2
1 dec 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 6 - 7
1 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames) 4 - 5
1 dec 16:45 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
1 dec 16:00 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 4
24 nov 20:30 Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) 4 - 3
24 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 7 - 2
24 nov 19:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 7 - 8
24 nov 18:50 ZPS H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 10 - 7
24 nov 18:15 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 5 - 12
24 nov 17:40 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 0
24 nov 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 6 - 4
24 nov 17:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 9 - 3
24 nov 16:55 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
24 nov 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - SVH BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 9
24 nov 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
24 nov 15:55 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 2
24 nov 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 0
24 nov 15:00 SVH H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 13 - 8
18 nov 16:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 11 - 7
18 nov 15:15 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 5 - 9
18 nov 14:30 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 13
17 nov 20:30 De Lansingh H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 3 - 3
17 nov 20:15 BZC H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 7 - 7
17 nov 19:45 d'ELFT H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 5 - 4
17 nov 19:45 De Lansingh Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) 3 - 13
17 nov 19:25 Sassenheim Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 8 - 4
17 nov 18:10 AZL DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
17 nov 17:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 2
17 nov 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 5
17 nov 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
16 nov 20:45 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 7 - 8
16 nov 19:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 3
11 nov 20:40 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 8 - 5
10 nov 20:30 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - AZL H3 (Heren) 6 - 0
10 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 12 - 5
10 nov 19:00 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 8 - 5
10 nov 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 4 - 9
10 nov 18:00 ZPS Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 9 - 5
10 nov 17:30 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 2
10 nov 17:25 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 9
10 nov 16:40 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 3
10 nov 15:55 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 13
10 nov 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 5
9 nov 20:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 6 - 2
4 nov 15:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 4 - 4
4 nov 14:55 De Vliet (SG) de Vliet/AZL BJ*1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 3
3 nov 19:40 WZC (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 6 - 6
3 nov 19:40 De Vliet (SG) H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 4 - 11
3 nov 18:10 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) 4 - 6
3 nov 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 3 - 7
3 nov 17:00 AZC H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 5 - 7
3 nov 16:45 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 1 - 6
3 nov 16:00 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) 5 - 7
27 okt 14:20 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 3 - 6
20 okt 19:50 MNC Dordrecht H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 4 - 5
14 okt 14:25 d'ELFT H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 5 - 6
13 okt 20:30 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 6 - 3
13 okt 19:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - DES H1 (Heren) 10 - 5
13 okt 19:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 6 - 11
13 okt 18:30 Katwijk H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 6 - 10
13 okt 18:15 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 5 - 4
13 okt 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 6 - 6
13 okt 17:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
13 okt 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 3
13 okt 15:55 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - OZV OZV CJ*1 (Jongens-C <15) 16 - 2
13 okt 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Wiekslag EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 6
7 okt 15:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 14 - 6
6 okt 19:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 7 - 12
6 okt 19:00 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 1 - 13
6 okt 18:45 d'ELFT H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 7 - 4
6 okt 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 5 - 2
6 okt 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 6 - 6
6 okt 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 3 - 8
6 okt 17:20 ZPS CJ1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 1
6 okt 16:45 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
6 okt 16:00 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
6 okt 15:45 d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 4
29 sep 20:15 De Kempvis H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 3 - 9
29 sep 19:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - AZC H7 (Heren) 9 - 3
29 sep 19:30 Poseidon'56 Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) 4 - 8
29 sep 19:00 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 12 - 8
29 sep 18:50 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 2
29 sep 18:45 Poseidon'56 H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 11 - 2
29 sep 18:15 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 7 - 12
29 sep 18:05 Z&PC De Gouwe DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 5
29 sep 17:40 AZC Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 7 - 5
29 sep 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 13 - 9
29 sep 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 18
29 sep 15:55 Zwemvereniging Westland BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 2
29 sep 15:55 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15) 17 - 0
29 sep 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 13 - 4
23 sep 16:25 De Vliet (SG) H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren) 2 - 5
22 sep 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 3 - 6
22 sep 19:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - Wave H2 (Heren) 9 - 2
22 sep 19:00 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 4 - 11
22 sep 18:10 Katwijk Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 6 - 6
22 sep 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 11 - 7
22 sep 17:30 ZVL-1886 H10 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 3 - 4
22 sep 17:15 d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 9
22 sep 16:45 WSG NieMo (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 9
22 sep 16:35 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 1
22 sep 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
22 sep 15:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 19
22 sep 15:15 WSG NieMo (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
15 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 16
15 sep 14:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 7
Verenigingsinformatie
NaamWSG NieMo (SG)
AccommodatiegegevensPolderbad
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.