HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WSG NieMo (SG) - Nieuwerkerk ad ijssel

DatumTijdWedstrijdLocatie
21 sep 15:50 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
21 sep 16:00 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Polderbad
21 sep 16:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)Polderbad
28 sep 14:10 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
28 sep 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)De Zijl
28 sep 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)Polderbad
28 sep 16:45 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)Polderbad
28 sep 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Polderbad
28 sep 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
28 sep 18:10 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
28 sep 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
28 sep 18:20 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Polderbad
28 sep 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)De Zijl
28 sep 19:05 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren)Polderbad
28 sep 19:50 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Polderbad
4 okt 21:15 BZC H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)De Hofstee
5 okt 16:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11)Polderbad
5 okt 16:40 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)Polderbad
5 okt 17:25 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)Polderbad
5 okt 17:45 De Lansingh H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)De Lansingh
5 okt 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Polderbad
5 okt 18:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Berenschot
5 okt 19:00 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Polderbad
5 okt 19:45 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Polderbad
12 okt 15:55 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
12 okt 16:00 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
12 okt 16:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Polderbad
12 okt 17:15 AZC H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)AquaRijn
12 okt 17:30 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Polderbad
12 okt 17:50 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)Groenhovenbad
12 okt 18:15 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Polderbad
12 okt 19:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)De Fakkel
12 okt 20:10 Wiekslag Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
19 okt 15:40 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)Groenhovenbad
26 okt 16:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Sportboulevard
26 okt 16:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
2 nov 12:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
2 nov 14:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
2 nov 16:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Polderbad
2 nov 16:40 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
2 nov 17:00 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)De Does
2 nov 17:10 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 nov 17:25 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)Polderbad
2 nov 17:55 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 nov 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Polderbad
2 nov 18:15 Poseidon'56 H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)De Fakkel
2 nov 19:00 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)Polderbad
2 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Polderbad
9 nov 15:20 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11)De Veur
9 nov 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Polderbad
9 nov 16:15 Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)De Does
9 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 nov 16:45 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17)Polderbad
9 nov 17:30 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Polderbad
9 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 nov 18:15 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Polderbad
9 nov 18:25 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
9 nov 19:00 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - SVH H6 (Heren)Polderbad
9 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Polderbad
9 nov 20:30 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Polderbad
10 nov 18:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
10 nov 19:35 MNC Dordrecht H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
16 nov 14:50 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 nov 16:00 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)Polderbad
16 nov 16:45 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Polderbad
16 nov 17:30 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
16 nov 17:35 Wiekslag H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
16 nov 17:50 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex de Wilgenring
16 nov 18:05 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
16 nov 18:15 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Polderbad
16 nov 19:00 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Polderbad
16 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Polderbad
17 nov 14:15 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)Polderbad
17 nov 14:55 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Polderbad
17 nov 15:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)Polderbad
17 nov 16:15 DES H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)Overbosch
23 nov 15:15 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Caribabad
23 nov 16:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11)Polderbad
23 nov 16:40 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Polderbad
23 nov 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ3 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)De Zijl
23 nov 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Polderbad
23 nov 18:00 AZC H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)AquaRijn
23 nov 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames)Polderbad
23 nov 18:35 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 nov 19:00 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
23 nov 19:30 Wiekslag H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Polderbad
23 nov 20:00 De Kempvis H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Rivièrabad
23 nov 20:30 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Polderbad
30 nov 16:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Polderbad
30 nov 16:25 SVH H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
30 nov 16:40 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Polderbad
30 nov 17:25 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15)Polderbad
30 nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
30 nov 18:10 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Polderbad
30 nov 18:55 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Polderbad
30 nov 19:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)De Waterstee
30 nov 19:10 Alkemade Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)De Tweesprong
30 nov 19:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Caribabad
1 dec 16:35 ZVVS Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)De Kulk
1 dec 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)Zuiderparkbad
7 dec 14:15 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex de Wilgenring
7 dec 15:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex de Wilgenring
7 dec 16:00 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
7 dec 16:45 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)Polderbad
7 dec 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11)De Sniep
7 dec 17:00 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
7 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Polderbad
7 dec 18:20 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Polderbad
7 dec 19:05 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Polderbad
7 dec 19:20 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Vijf Meibad
7 dec 19:50 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Polderbad
7 dec 20:35 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)Polderbad
7 dec 21:20 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Polderbad
14 dec 14:15 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)Polderbad
14 dec 16:45 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
14 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Polderbad
14 dec 18:20 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Polderbad
14 dec 18:45 De Lansingh Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)De Lansingh
14 dec 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Zuiderparkbad
14 dec 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Rozenburcht
14 dec 19:05 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - AZL H2 (Heren)Polderbad
14 dec 19:40 d'ELFT H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Kerkpolder
14 dec 19:50 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Polderbad
15 dec 16:00 De Kempvis Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
11 jan 14:10 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
11 jan 16:00 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15)Polderbad
11 jan 16:45 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)Polderbad
11 jan 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
11 jan 17:10 Katwijk Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Aquamar
11 jan 17:30 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Polderbad
11 jan 18:00 ZPS H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)De Hofstee
11 jan 18:15 d'ELFT H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)Kerkpolder
11 jan 18:15 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Polderbad
11 jan 18:20 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)De Hoge Devel B.V.
11 jan 19:00 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Polderbad
12 jan 15:00 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
18 jan 16:00 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
18 jan 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
18 jan 16:45 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15)Polderbad
18 jan 17:15 ZPS Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)De Hofstee
18 jan 17:30 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Polderbad
18 jan 17:45 De Kempvis H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Rivièrabad
18 jan 18:15 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Polderbad
18 jan 18:30 De Kempvis H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Rivièrabad
18 jan 19:00 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)Polderbad
18 jan 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)De Rozenburcht
18 jan 19:25 WZC (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)De Veur
18 jan 19:45 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - DWF H1 (Heren)Polderbad
25 jan 16:00 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Polderbad
25 jan 16:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)Polderbad
25 jan 17:30 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - BZC H4 (Heren)Polderbad
25 jan 17:50 SVH Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Sportcomplex de Wilgenring
25 jan 18:15 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Polderbad
25 jan 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
25 jan 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
25 jan 19:40 ZVVS H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)De Kulk
25 jan 21:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)De Fakkel
1 feb 16:00 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
1 feb 16:45 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)Polderbad
1 feb 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Polderbad
1 feb 18:20 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Polderbad
1 feb 18:30 ZVS H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)De Wellen
1 feb 19:05 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)Polderbad
1 feb 19:30 ZVVS H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)De Kulk
1 feb 20:15 ZVVS H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)De Kulk
2 feb 18:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)Wasbeek
8 feb 15:00 BZ&PC Da5 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)De Kuil
8 feb 16:00 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Polderbad
8 feb 16:45 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo BJ3 (Jongens-B <17)Polderbad
8 feb 16:55 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
8 feb 17:15 BZ&PC Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)De Kuil
8 feb 17:30 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Polderbad
8 feb 18:15 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Polderbad
8 feb 18:50 BZ&PC H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)De Kuil
8 feb 19:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Polderbad
8 feb 19:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - AZC H7 (Heren)Polderbad
8 feb 20:30 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Polderbad
8 feb 20:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Overbosch
15 feb 14:45 DWF H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)De Lockhorst
15 feb 16:00 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
15 feb 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
15 feb 16:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)Sportboulevard
15 feb 16:45 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)Polderbad
15 feb 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Polderbad
15 feb 18:20 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Polderbad
15 feb 19:00 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 19:05 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Polderbad
15 feb 19:45 WZC (SG) H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)De Veur
15 feb 19:45 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 19:50 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Polderbad
7 maa 15:55 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
7 maa 16:00 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
7 maa 16:30 SVH H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
7 maa 16:45 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)Polderbad
7 maa 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Polderbad
7 maa 18:10 WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)De Veur
7 maa 18:15 De Plas H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)De Wel
7 maa 18:20 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Polderbad
7 maa 18:45 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
7 maa 19:05 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)Polderbad
7 maa 19:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)De Sniep
7 maa 19:50 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Polderbad
8 maa 16:55 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Groenhovenbad
14 maa 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Polderbad
14 maa 16:45 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
14 maa 16:45 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Polderbad
14 maa 17:30 NZ&PC Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)Binnenzee
14 maa 17:30 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Polderbad
14 maa 18:00 ZPS Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)De Hofstee
14 maa 18:15 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Polderbad
14 maa 19:00 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)Polderbad
14 maa 19:10 De Kempvis Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Rivièrabad
14 maa 19:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Polderbad
14 maa 19:50 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 14:45 ZVVS Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)De Kulk
21 maa 15:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)Polderbad
21 maa 15:45 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Polderbad
21 maa 16:25 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
21 maa 16:30 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - DES H1 (Heren)Polderbad
21 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Berenschot
21 maa 17:15 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Polderbad
21 maa 18:00 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Polderbad
21 maa 18:15 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)Zwembad Maesemunde
21 maa 18:40 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)Zuiderparkbad
21 maa 19:45 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)De Does
21 maa 20:25 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)De Sniep
4 apr 16:00 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
4 apr 16:45 Wiekslag Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)Sportcentrum Blokweer
4 apr 16:45 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Polderbad
4 apr 17:00 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
4 apr 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Polderbad
4 apr 18:20 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Polderbad
4 apr 18:25 Katwijk H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Aquamar
4 apr 19:05 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)Polderbad
4 apr 19:50 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)Polderbad
4 apr 20:35 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - SVH H5 (Heren)Polderbad
5 apr 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
18 apr 15:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
18 apr 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)Polderbad
18 apr 16:30 BZ&PC H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)De Kuil
18 apr 16:45 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)Polderbad
18 apr 17:15 ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
18 apr 17:30 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Polderbad
18 apr 18:15 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Polderbad
18 apr 18:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Caribabad
18 apr 19:10 Sassenheim H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Wasbeek
18 apr 19:15 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)De Wellen
18 apr 19:30 ZPS H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)De Hofstee
18 apr 19:55 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)De Rozenburcht
Verenigingsinformatie
NaamWSG NieMo (SG)
AccommodatiegegevensPolderbad
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.