HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZV Haerlem - Haarlem

DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 18:55 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Weth. F.B. Duran
15 jan 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
15 jan 16:00 VZV Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)De Heerenduinen
15 jan 17:50 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 jan 18:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)De Planeet
15 jan 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
15 jan 18:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
15 jan 19:00 ZV Haerlem H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Planeet
15 jan 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Planeet
15 jan 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Planeet
15 jan 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Planeet
15 jan 20:40 VZV H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
16 jan 18:30 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Sniep
22 jan 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
22 jan 18:30 De Reuring Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Duikerdel
22 jan 18:55 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Planeet
22 jan 19:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
22 jan 20:00 De Aalscholver H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Almere Poort
22 jan 20:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
22 jan 20:15 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Planeet
22 jan 20:45 ZV Haerlem H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)De Planeet
22 jan 21:20 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
22 jan 21:30 ZV Haerlem H5 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Planeet
23 jan 17:30 UZSC Da4 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)De Krommerijn
29 jan 17:45 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
29 jan 18:00 VZC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Vallei
29 jan 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
29 jan 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Spurd-Leeghwaterbad
29 jan 19:05 ZV Haerlem Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Planeet
29 jan 19:10 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
29 jan 19:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kulk
29 jan 19:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Weth. F.B. Duran
29 jan 19:50 ZV Haerlem Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Planeet
29 jan 20:10 KZC H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
29 jan 20:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
29 jan 21:15 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Spurd-Leeghwaterbad
5 feb 18:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
5 feb 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))De Planeet
5 feb 19:10 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
5 feb 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)De Planeet
5 feb 19:30 Watervlo Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)Fletiomare
5 feb 19:35 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
5 feb 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Planeet
5 feb 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Planeet
5 feb 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Planeet
5 feb 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
6 feb 17:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Fletiomare
12 feb 17:20 DAW Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
12 feb 18:20 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 18:30 De Vaart H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Duker
12 feb 19:00 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
12 feb 19:00 De Ham H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Zaangolf
12 feb 19:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Planeet
12 feb 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
12 feb 19:45 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
12 feb 20:20 ZV Haerlem H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Planeet
19 feb 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
19 feb 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Caribabad
19 feb 19:45 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Veur
5 maa 14:40 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
5 maa 15:25 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sloterparkbad
12 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 17:55 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
12 maa 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
12 maa 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Planeet
12 maa 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 maa 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)De Planeet
12 maa 20:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
12 maa 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Planeet
12 maa 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
12 maa 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Planeet
12 maa 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
12 maa 21:30 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Planeet
13 maa 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
19 maa 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
19 maa 19:00 De Vuursche H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Trits
19 maa 19:00 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
19 maa 19:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Slag
19 maa 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Planeet
19 maa 20:15 Het Y H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
19 maa 20:35 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Het Heersdiep
19 maa 21:00 Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Sportfondsenbad Oost
26 maa 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Brandenburg
26 maa 18:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
26 maa 18:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
26 maa 18:35 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kuil
26 maa 18:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 19:00 ZV Haerlem H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)De Planeet
26 maa 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Planeet
26 maa 19:25 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
26 maa 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Planeet
26 maa 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Planeet
26 maa 21:10 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
2 apr 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
2 apr 18:50 VZV Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)De Heerenduinen
2 apr 19:00 ZPCH H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
2 apr 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))De Planeet
2 apr 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum De Zandzee
2 apr 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Planeet
2 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Kwakel
2 apr 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)De Planeet
2 apr 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Planeet
2 apr 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Planeet
2 apr 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
3 apr 13:30 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
9 apr 16:00 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
9 apr 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)De Trits
9 apr 17:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
9 apr 17:50 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
9 apr 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Hofbad
9 apr 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Planeet
9 apr 18:30 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
9 apr 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)De Planeet
9 apr 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)De Planeet
9 apr 19:45 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Planeet
9 apr 20:05 ZV Haerlem H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)De Planeet
23 apr 17:40 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
23 apr 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
23 apr 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
23 apr 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
23 apr 19:50 KZC Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
23 apr 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Planeet
23 apr 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Planeet
23 apr 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Planeet
23 apr 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
23 apr 21:30 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
24 apr 16:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sloterparkbad
14 mei 18:15 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
21 mei 18:30 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
21 mei 19:50 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Planeet
21 mei 20:55 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
28 mei 17:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
28 mei 19:30 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kulk
28 mei 19:30 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:55 ZV Haerlem H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 10 - 4
27 nov 19:45 De Vuursche H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 7 - 8
27 nov 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 8 - 5
27 nov 19:30 Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 9
27 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 10
27 nov 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 7 - 1
27 nov 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) 4 - 6
27 nov 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 17
27 nov 17:15 AquaWaarD Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 17 - 3
20 nov 21:30 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 4 - 6
20 nov 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 12
20 nov 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 9 - 7
20 nov 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 17
20 nov 20:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 18
20 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 9 - 5
20 nov 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 1 - 9
20 nov 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 1
20 nov 18:30 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 8
20 nov 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) 4 - 21
20 nov 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 7 - 5
20 nov 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 6
14 nov 19:15 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 7
13 nov 20:10 De Reuring H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 7 - 7
13 nov 20:00 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 10 - 8
13 nov 20:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
13 nov 19:45 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 4
13 nov 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 6 - 3
13 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
13 nov 19:10 ZPCH H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 10 - 6
13 nov 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 18 - 19
13 nov 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) 5 - 8
13 nov 18:40 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 3
13 nov 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 26
6 nov 21:30 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 7
6 nov 21:25 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
6 nov 20:50 DWT Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 14 - 1
6 nov 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - KZC H3 (Heren) 8 - 5
6 nov 20:45 De Aalscholver H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 10 - 6
6 nov 20:20 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 7 - 5
6 nov 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 4 - 5
6 nov 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
6 nov 19:00 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
6 nov 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
6 nov 17:40 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
6 nov 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 3 - 7
31 okt 16:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 26 - 7
30 okt 20:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 9 - 11
30 okt 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 9 - 12
30 okt 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 13
30 okt 19:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) 8 - 5
30 okt 19:05 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 12 - 4
30 okt 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 2
30 okt 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 28 - 1
30 okt 15:00 De Ham Da6 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 6 - 2
23 okt 18:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 13 - 6
23 okt 17:00 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 4
16 okt 18:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
16 okt 18:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 6
16 okt 17:35 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
9 okt 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 18 - 3
9 okt 21:05 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 21
9 okt 20:45 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 8
9 okt 20:00 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 6
9 okt 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 9 - 7
9 okt 19:45 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 18 - 4
9 okt 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 7 - 5
9 okt 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) 16 - 1
9 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 4 - 17
9 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 10 - 3
9 okt 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 16
9 okt 18:10 KZC Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 11 - 1
3 okt 16:30 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 9
3 okt 14:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 5 - 6
2 okt 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
2 okt 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 5 - 10
2 okt 19:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 11
2 okt 19:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 7 - 9
2 okt 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 3 - 8
2 okt 18:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 7 - 4
2 okt 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 4 - 7
2 okt 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 3
2 okt 14:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 17
25 sep 20:30 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 19
25 sep 19:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 4 - 13
25 sep 19:35 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 12 - 4
25 sep 19:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 1 - 4
25 sep 18:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 9
25 sep 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) 11 - 6
25 sep 17:30 HZC de Robben H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 15 - 9
18 sep 20:05 ZV Haerlem Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 9 - 10
18 sep 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 9 - 3
18 sep 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - DWT H3 (Heren) 20 - 10
18 sep 19:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 13
18 sep 18:55 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 13
18 sep 18:50 ZPCH H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 9 - 4
18 sep 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 21
11 sep 18:45 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 9 - 6
Verenigingsinformatie
NaamZV Haerlem
AccommodatiegegevensDe Planeet
HAARLEM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.