HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aquadraat (SG) - Leiderdorp

DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 15:00 [Concept]ZVL-1886 Center CJ4 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
10 sep 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)De Does
10 sep 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)De Does
10 sep 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)De Does
10 sep 18:00 [Concept]Alkemade Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)De Tweesprong
10 sep 18:45 [Concept]Alkemade H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)De Tweesprong
17 sep 15:15 [Concept]NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
17 sep 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da8 (Dames)De Does
17 sep 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Does
17 sep 16:25 [Concept]WZC (SG) Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)De Veur
17 sep 16:45 [Concept]NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
17 sep 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)De Does
17 sep 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Does
17 sep 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)De Does
17 sep 19:15 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)De Does
24 sep 15:40 [Concept]ZVL-1886 Center CJ3 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
24 sep 16:00 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Rivièrabad
24 sep 16:45 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11)De Does
24 sep 17:25 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)De Does
24 sep 18:10 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)De Does
24 sep 18:10 [Concept]Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Zwembad Maesemunde
24 sep 18:55 [Concept]Zwemvereniging Westland H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Zwembad Maesemunde
24 sep 18:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)De Does
1 okt 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)De Rozenburcht
1 okt 21:10 [Concept]Wave H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Kerkpolder
8 okt 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15)De Does
8 okt 16:15 [Concept]De Plas De Plas EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Wel
8 okt 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)De Does
8 okt 16:45 [Concept]ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Vijf Meibad
8 okt 18:30 [Concept]De Linge/PCG H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Berenschot
8 okt 18:45 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
8 okt 19:25 [Concept]SVH Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
8 okt 19:30 [Concept]De Lansingh Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)De Lansingh
8 okt 21:10 [Concept]Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
9 okt 17:50 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)Wasbeek
15 okt 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)De Does
15 okt 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13)De Does
15 okt 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Does
15 okt 17:40 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)De Does
15 okt 18:25 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H5 (Heren)De Does
15 okt 18:30 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
15 okt 19:10 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Does
15 okt 19:55 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)De Does
15 okt 21:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sterrenbad
22 okt 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)De Does
22 okt 16:00 [Concept]Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da8 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 nov 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)De Does
5 nov 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)De Does
5 nov 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)De Does
5 nov 17:00 [Concept]ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)De Wellen
5 nov 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Does
5 nov 19:10 [Concept]NieMo Barracuda Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)Polderbad
5 nov 19:30 [Concept]De Reigers (SG) H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)De Waterthor
12 nov 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11)De Does
12 nov 16:00 [Concept]NZ&PC Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)Binnenzee
12 nov 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Vivax DG1 (Gemengd-D <13)De Does
12 nov 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)De Does
12 nov 17:50 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Aquamar
12 nov 18:40 [Concept]BZ&PC H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)De Kuil
12 nov 19:45 [Concept]De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Waterthor
12 nov 20:10 [Concept]ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Vijf Meibad
12 nov 21:15 [Concept]AZL H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)De Fluit
19 nov 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)De Does
19 nov 16:15 [Concept]Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Aquamar
19 nov 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)De Does
19 nov 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - SVH H4 (Heren)De Does
19 nov 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Does
19 nov 18:00 [Concept]Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 nov 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Does
19 nov 19:20 [Concept]Wave Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Kerkpolder
26 nov 16:30 [Concept]ZPS Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)De Hofstee
26 nov 16:45 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG2 (Gemengd-E <11)De Does
26 nov 16:55 [Concept]ZVL-1886 Center H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)Vijf Meibad
26 nov 17:25 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK/AZL DG1 (Gemengd-D <13)De Does
26 nov 17:30 [Concept]De Plas De Plas CJ*1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Wel
26 nov 18:10 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Does
26 nov 18:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames)De Does
26 nov 21:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Zuiderparkbad
27 nov 17:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)De Sniep
3 dec 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)De Does
3 dec 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ*1 (Jongens-C <15)De Does
3 dec 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)De Does
3 dec 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)De Does
10 dec 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Does
10 dec 15:35 [Concept]BZ&PC H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)De Kuil
10 dec 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Does
10 dec 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)De Does
10 dec 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)De Sniep
10 dec 19:40 [Concept]WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Veur
10 dec 19:55 [Concept]De Plas H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)De Wel
11 dec 16:20 [Concept]Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
17 dec 14:15 [Concept]ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
17 dec 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da7 (Dames)De Does
17 dec 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)De Does
17 dec 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)De Does
17 dec 17:20 [Concept]ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
17 dec 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Does
17 dec 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Does
17 dec 18:30 [Concept]ZPS Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)De Hofstee
17 dec 19:15 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)De Does
17 dec 20:30 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Rivièrabad
14 jan 14:40 [Concept]AZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
14 jan 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Does
14 jan 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ3 (Jongens-C <15)De Does
14 jan 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Does
14 jan 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Does
14 jan 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)De Does
14 jan 18:55 [Concept]De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
14 jan 19:00 [Concept]AZL EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Fluit
14 jan 19:15 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)De Does
14 jan 19:35 [Concept]OZV Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)H2O
21 jan 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)De Does
21 jan 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13)De Does
21 jan 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)De Does
21 jan 17:40 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Does
21 jan 17:40 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Wasbeek
21 jan 17:55 [Concept]Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da7 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 jan 18:45 [Concept]OZV H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)H2O
21 jan 18:55 [Concept]De Vliet (SG) H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
21 jan 19:05 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
21 jan 19:15 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)Aquamar
28 jan 16:45 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)De Does
28 jan 17:00 [Concept]Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
28 jan 17:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)De Does
28 jan 17:40 [Concept]Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
28 jan 17:45 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Aquamar
28 jan 18:00 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
28 jan 18:55 [Concept]De Vliet (SG) H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
28 jan 19:15 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Aquamar
28 jan 20:15 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Zuiderparkbad
4 feb 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas De Plas EG*1 (Gemengd-E <11)De Does
4 feb 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13)De Does
4 feb 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Does
4 feb 17:00 [Concept]BZ&PC CJ1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Kuil
4 feb 17:40 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)De Does
4 feb 18:25 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - SVH Da2 (Dames)De Does
4 feb 19:10 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)De Does
4 feb 19:55 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - De Linge/PCG H3 (Heren)De Does
4 feb 20:15 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Rivièrabad
4 feb 20:40 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Does
4 maa 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ4 (Jongens-C <15)De Does
4 maa 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Does
4 maa 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)De Does
4 maa 17:15 [Concept]Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
4 maa 18:05 [Concept]Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
4 maa 20:10 [Concept]ZVVS Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)De Kulk
4 maa 20:15 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Zuiderparkbad
11 maa 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames)De Does
11 maa 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)De Does
11 maa 16:35 [Concept]ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Vijf Meibad
11 maa 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)De Does
11 maa 18:00 [Concept]WZC (SG) H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)De Veur
11 maa 18:15 [Concept]NZ&PC H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Binnenzee
12 maa 16:15 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
25 maa 16:30 [Concept]ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)De Zijl
25 maa 16:45 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Does
25 maa 17:30 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Does
25 maa 17:45 [Concept]Vivax EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Poelmeer
25 maa 18:15 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - AZL H3 (Heren)De Does
25 maa 18:30 [Concept]Vivax DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Poelmeer
25 maa 19:00 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren)De Does
25 maa 19:45 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)De Does
25 maa 20:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)De Does
1 apr 14:25 [Concept]AZC H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)AquaRijn
1 apr 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)De Does
1 apr 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Does
1 apr 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Does
1 apr 17:10 [Concept]AZC H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)AquaRijn
1 apr 17:30 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
1 apr 17:30 [Concept]ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
1 apr 19:35 [Concept]SVH H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
15 apr 15:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)De Does
15 apr 16:15 [Concept]Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Plas De Plas CJ*1 (Jongens-C <15)De Does
15 apr 16:20 [Concept]AZC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
15 apr 17:00 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)De Does
15 apr 17:15 [Concept]Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 apr 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)De Does
15 apr 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
15 apr 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Does
15 apr 20:20 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)De Sniep
22 apr 17:15 [Concept]Poseidon'56 H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)De Fakkel
22 apr 20:20 [Concept]WZC (SG) H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)De Veur
23 apr 15:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ*1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Overbosch
23 apr 17:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)Zuiderparkbad
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamAquadraat (SG)
AccommodatiegegevensDe Does
LEIDERDORP
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.