HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Linge/PCG (SG) - Leerdam

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 17:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Berenschot
15 jan 17:05 De Kempvis Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
15 jan 17:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
15 jan 17:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Berenschot
15 jan 18:40 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
15 jan 18:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Zuiderparkbad
15 jan 20:30 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
22 jan 16:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
22 jan 17:00 MNC Dordrecht H8 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
22 jan 17:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)Berenschot
22 jan 18:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Berenschot
22 jan 18:30 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19)Caribabad
22 jan 18:45 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
22 jan 19:15 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Caribabad
22 jan 20:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Caribabad
29 jan 15:50 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 17:00 Poseidon'56 H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)De Fakkel
29 jan 17:20 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
29 jan 18:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)De Fakkel
29 jan 18:45 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)De Veur
29 jan 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)De Rozenburcht
29 jan 19:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Berenschot
29 jan 19:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
5 feb 15:50 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Berenschot
5 feb 17:30 NieMo Barracuda H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Polderbad
5 feb 18:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Berenschot
5 feb 18:40 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
5 feb 19:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
5 feb 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
5 feb 21:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
12 feb 14:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)Caribabad
12 feb 14:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)Caribabad
12 feb 15:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - AZC Da2 (Dames)Caribabad
12 feb 16:15 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19)Caribabad
12 feb 17:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)Caribabad
12 feb 17:45 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Caribabad
12 feb 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 feb 18:30 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Caribabad
19 feb 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Caribabad
19 feb 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Caribabad
26 feb 18:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))De Peppel
5 maa 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
12 maa 14:45 ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 15:00 De Kempvis H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Rivièrabad
12 maa 15:35 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 17:00 Sassenheim Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Wasbeek
12 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Berenschot
12 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
12 maa 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Brandenburg
12 maa 19:40 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)De Sniep
19 maa 15:50 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
19 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)Berenschot
19 maa 17:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
19 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Berenschot
19 maa 18:20 BZ&PC Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)De Kuil
19 maa 19:00 De Lansingh H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)De Lansingh
26 maa 17:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15)Berenschot
26 maa 18:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Berenschot
26 maa 18:45 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Berenschot
26 maa 19:00 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)Caribabad
26 maa 19:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19)Caribabad
26 maa 19:45 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Berenschot
26 maa 20:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - SVH H5 (Heren)Caribabad
26 maa 20:50 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Berenschot
26 maa 21:15 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)Caribabad
2 apr 14:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Berenschot
2 apr 15:30 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Berenschot
2 apr 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Berenschot
2 apr 17:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Berenschot
2 apr 18:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Berenschot
2 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Caribabad
2 apr 19:15 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)Berenschot
2 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Caribabad
2 apr 21:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Caribabad
9 apr 16:45 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
9 apr 17:30 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
9 apr 18:05 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
9 apr 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Overbosch
9 apr 18:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 18:55 SVH H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 19:00 Katwijk H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Aquamar
9 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
23 apr 15:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15)Caribabad
23 apr 15:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Caribabad
23 apr 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)Caribabad
23 apr 17:15 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Caribabad
23 apr 18:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)Caribabad
23 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))Caribabad
23 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Caribabad
23 apr 21:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Caribabad
14 mei 17:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
21 mei 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Caribabad
21 mei 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Caribabad
28 mei 16:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Berenschot
28 mei 19:00 Het Y H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:00 ZVVS H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 5 - 4
27 nov 18:00 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 5
27 nov 17:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 4 - 10
27 nov 17:15 BZC H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 8 - 6
27 nov 15:00 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 2 - 6
20 nov 21:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 15 - 7
20 nov 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 3 - 7
20 nov 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 13 - 1
20 nov 18:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - SVH H4 (Heren) 11 - 11
20 nov 17:15 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) 6 - 7
20 nov 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 5 - 4
20 nov 15:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 9
20 nov 15:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) 14 - 2
13 nov 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 4 - 8
13 nov 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 10
13 nov 18:55 OZV H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 13 - 5
13 nov 18:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
13 nov 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 2 - 4
13 nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
13 nov 16:00 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 13
6 nov 19:20 AZC H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 8 - 15
6 nov 19:00 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 9
6 nov 18:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
6 nov 18:05 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 1 - 13
6 nov 16:30 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 1
6 nov 15:45 d'ELFT H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 5 - 13
6 nov 15:45 ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 16
30 okt 20:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 11 - 4
30 okt 20:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 17 - 8
30 okt 19:15 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) 5 - 13
30 okt 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 2 - 10
30 okt 17:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 14 - 1
30 okt 17:00 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17) 8 - 1
16 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 okt 18:45 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) 4 - 12
9 okt 21:05 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 21
9 okt 20:00 De Lansingh H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 6 - 8
9 okt 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 11 - 12
9 okt 17:10 AZC Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 1 - 8
9 okt 17:10 De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 12
9 okt 16:25 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 7 - 7
9 okt 16:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 7
9 okt 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 12
2 okt 20:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 7 - 13
2 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
2 okt 19:15 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren) 11 - 6
2 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
2 okt 18:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 3 - 13
2 okt 17:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 8
2 okt 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 5 - 5
2 okt 16:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 28 - 1
25 sep 19:50 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 8 - 7
25 sep 19:05 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 6 - 4
25 sep 18:00 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 6
25 sep 17:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 2 - 5
25 sep 16:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 12 - 0
18 sep 19:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 6
18 sep 19:40 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 3
18 sep 17:00 Wiekslag H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 6 - 13
Verenigingsinformatie
NaamDe Linge/PCG (SG)
AccommodatiegegevensBerenschot
LEERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.