HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Schuurman BZC - Borculo

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 14:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
28 nov 15:10 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)t Timpke
28 nov 15:55 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
28 nov 16:45 Proteus H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)De Schaeck
28 nov 17:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))t Timpke
28 nov 18:05 Schuurman BZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)t Timpke
28 nov 18:45 SVH H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
28 nov 18:50 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
28 nov 20:05 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
28 nov 20:15 Thetis Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
29 nov 14:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
29 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
5 dec 16:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
5 dec 16:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
5 dec 19:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
6 dec 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
6 dec 16:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))t Timpke
12 dec 14:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
12 dec 15:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
12 dec 16:10 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
12 dec 17:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)t Timpke
12 dec 17:25 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
12 dec 18:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Valkenhuizen
12 dec 18:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))t Timpke
12 dec 18:45 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)De IJsselslag
12 dec 19:15 Flevo Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Jaap van der Krol Bad
12 dec 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))t Timpke
12 dec 19:50 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Brake
12 dec 20:50 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
13 dec 15:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 dec 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
19 dec 15:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
19 dec 16:15 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
19 dec 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)t Timpke
19 dec 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)t Timpke
19 dec 18:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)t Wooldrik
19 dec 18:30 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
19 dec 18:45 Schuurman BZC Da4 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)t Timpke
19 dec 19:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)t Timpke
19 dec 20:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))t Timpke
20 dec 15:30 EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)Het Slagman
1 jan 00:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))t Timpke
1 jan 00:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
1 jan 00:00 ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
1 jan 00:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
1 jan 00:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
9 jan 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
9 jan 16:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
9 jan 16:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
9 jan 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
9 jan 17:10 Schuurman BZC Da4 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)t Timpke
9 jan 17:55 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
9 jan 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
9 jan 18:00 De Spreng Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Rhienderoord
9 jan 18:50 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)t Timpke
9 jan 19:15 Triton Putten Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Bosbad Putten
9 jan 19:40 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
9 jan 19:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)t Timpke
10 jan 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
10 jan 19:45 NDD H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
16 jan 15:45 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
16 jan 16:50 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
16 jan 17:35 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
16 jan 18:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
16 jan 18:15 Scholtenhagen H1 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)De Wilder
16 jan 18:30 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)t Timpke
16 jan 19:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - Livo H4 (Heren)t Timpke
16 jan 19:50 De Houtrib Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koploper
16 jan 20:00 DWK Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Veluwehal
16 jan 20:15 EZPC Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)De Helster
17 jan 17:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
23 jan 14:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
23 jan 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
23 jan 15:05 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)t Walfort
23 jan 15:20 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
23 jan 16:40 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
23 jan 17:10 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)t Timpke
23 jan 17:55 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)t Timpke
23 jan 18:55 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))t Timpke
23 jan 19:45 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
24 jan 14:50 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
30 jan 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
30 jan 16:25 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
30 jan 16:50 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De IJsselslag
30 jan 16:55 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
30 jan 17:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
30 jan 18:15 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
30 jan 19:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)t Timpke
30 jan 19:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
31 jan 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
31 jan 17:05 Schuurman BZC Da4 (Dames) - DOS Da2 (Dames)t Timpke
31 jan 18:10 NDD H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 13:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
6 feb 16:50 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
6 feb 17:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
6 feb 17:00 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
6 feb 17:30 Schuurman BZC Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)t Timpke
6 feb 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Jaspers
6 feb 18:15 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
6 feb 18:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)t Timpke
6 feb 19:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
7 feb 12:00 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
13 feb 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Tijenraan
20 feb 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
20 feb 16:15 De Breuly H1 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Lentebad
27 feb 17:00 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
27 feb 17:45 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))t Timpke
27 feb 17:50 VKC'03 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Vlaskoel
27 feb 18:50 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
27 feb 20:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
28 feb 17:00 Schuurman BZC H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)t Timpke
28 feb 17:45 Schuurman BZC Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames)t Timpke
28 feb 18:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
6 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
6 maa 15:45 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
6 maa 16:25 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
6 maa 17:15 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)De Stamper
6 maa 17:30 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
6 maa 17:35 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
6 maa 18:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Kuil
6 maa 18:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)t Timpke
6 maa 19:05 VKC'03 H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)De Vlaskoel
6 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
7 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
7 maa 15:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
7 maa 16:20 Schuurman BZC Da4 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)t Timpke
7 maa 17:05 Schuurman BZC H6 (Heren) - DOS H1 (Heren)t Timpke
7 maa 19:45 Proteus Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Schaeck
13 maa 13:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 maa 16:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
13 maa 16:10 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
13 maa 16:40 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
13 maa 17:10 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
13 maa 17:55 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Timpke
13 maa 18:40 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))t Timpke
13 maa 20:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
14 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
14 maa 16:20 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
14 maa 17:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)t Timpke
20 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Stamper
20 maa 14:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
20 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
20 maa 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Lentebad
20 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Stamper
20 maa 16:30 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
20 maa 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 17:40 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)t Timpke
20 maa 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
20 maa 18:30 De Gendten Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
20 maa 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)De Scheg
20 maa 18:40 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))t Timpke
20 maa 19:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)t Timpke
20 maa 21:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
21 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
27 maa 15:40 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 16:15 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
27 maa 16:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
27 maa 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Jaspers
27 maa 17:15 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
27 maa 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Brake
27 maa 18:45 Schuurman BZC H6 (Heren) - Proteus H3 (Heren)t Timpke
27 maa 19:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
3 apr 18:45 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
10 apr 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
10 apr 16:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)De IJsselslag
10 apr 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
10 apr 17:15 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
10 apr 18:20 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
10 apr 19:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)t Timpke
10 apr 19:45 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
10 apr 20:00 Proteus Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Schaeck
10 apr 20:20 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
11 apr 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
11 apr 16:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Timpke
11 apr 17:05 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)t Timpke
17 apr 14:45 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
17 apr 15:25 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
17 apr 16:05 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
17 apr 16:50 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))t Timpke
17 apr 17:55 Schuurman BZC Da4 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)t Timpke
17 apr 18:40 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)t Timpke
17 apr 18:50 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
17 apr 19:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Sprenkelaar
17 apr 19:40 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
17 apr 20:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
24 apr 15:25 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
24 apr 15:55 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
24 apr 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)Van Pallandtbad
24 apr 16:45 PFC Rheden Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)Biljoenbad
24 apr 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)t Timpke
24 apr 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Jaspers
24 apr 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)t Timpke
24 apr 18:25 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
24 apr 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Veluwehal
24 apr 18:45 Schuurman BZC H6 (Heren) - NDD H4 (Heren)t Timpke
24 apr 19:45 De Grunte H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)De Slag
24 apr 20:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
1 mei 19:30 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
8 mei 13:45 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
22 mei 17:00 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 7
11 okt 15:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 17
10 okt 18:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 11
10 okt 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 4 - 6
10 okt 16:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 3 - 10
10 okt 16:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 5
10 okt 16:05 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 2
4 okt 16:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 17 - 15
3 okt 20:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
3 okt 20:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 9
3 okt 19:10 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 15 - 4
3 okt 19:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 6 - 7
3 okt 18:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
3 okt 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - DWK Da1 (Dames) 8 - 8
3 okt 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
3 okt 16:55 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 27
3 okt 16:10 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 14
3 okt 16:00 Livo H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 16 - 3
3 okt 15:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
Verenigingsinformatie
NaamSchuurman BZC
Accommodatiegegevenst Timpke
BORCULO
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.