HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Schuurman BZC - Borculo

DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 08:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
17 sep 13:45 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Valkenhuizen
17 sep 14:30 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)t Timpke
17 sep 15:45 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Timpke
17 sep 16:15 [Concept]De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
17 sep 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))t Timpke
18 sep 14:30 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)t Timpke
18 sep 15:15 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
24 sep 09:20 [Concept]Livo Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)t Walfort
24 sep 10:05 [Concept]Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
24 sep 14:35 [Concept]WS Twente H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)Twentebad
24 sep 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)t Timpke
24 sep 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))t Timpke
24 sep 18:15 [Concept]WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
24 sep 19:00 [Concept]WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)t Wooldrik
24 sep 20:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Hofbad
24 sep 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
25 sep 14:30 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Montferland CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
25 sep 18:00 [Concept]Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
1 okt 09:45 [Concept]VKC'03 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Vlaskoel
1 okt 14:30 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Timpke
1 okt 19:00 [Concept]WS Twente H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)Twentebad
1 okt 20:15 [Concept]ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Planeet
1 okt 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
2 okt 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
2 okt 16:05 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
2 okt 16:45 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)t Timpke
8 okt 08:30 [Concept]De Grunte Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Slag
8 okt 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))t Timpke
8 okt 19:00 [Concept]WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)De Scheg
8 okt 20:00 [Concept]SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
9 okt 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 okt 09:00 [Concept]PSV H4 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
15 okt 09:00 [Concept]SWOL 1894 Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Vrolijkheid
15 okt 14:30 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - Piranha H2 (Heren)t Timpke
15 okt 15:15 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren Reserve)t Timpke
15 okt 16:30 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
15 okt 17:00 [Concept]De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
15 okt 19:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
15 okt 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))t Timpke
16 okt 14:30 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)t Timpke
22 okt 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)t Timpke
5 nov 09:00 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
5 nov 11:25 [Concept]Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
5 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)t Timpke
5 nov 16:15 [Concept]Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
5 nov 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
5 nov 18:45 [Concept]ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
5 nov 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))t Timpke
6 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
12 nov 09:00 [Concept]Scholtenhagen H1 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)De Wilder
12 nov 09:40 [Concept]DWV Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Zwembad Den Helder
12 nov 10:55 [Concept]De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De IJsselslag
12 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
12 nov 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))t Timpke
12 nov 19:00 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
12 nov 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
13 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
13 nov 15:10 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
13 nov 15:15 [Concept]WIDEX GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
19 nov 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
19 nov 10:45 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Het Slagman
19 nov 13:00 [Concept]Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
19 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)t Timpke
19 nov 15:45 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Timpke
19 nov 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)t Timpke
19 nov 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
19 nov 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))t Timpke
20 nov 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
20 nov 16:05 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - DOS Da1 (Dames)t Timpke
26 nov 09:45 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)Veluwehal
26 nov 11:55 [Concept]Thetis Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
26 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
26 nov 19:00 [Concept]WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)t Wooldrik
26 nov 19:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Vallei
26 nov 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Linge/PCG H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
27 nov 09:00 [Concept]EZC Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Het Slagman
27 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
27 nov 17:00 [Concept]Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
3 dec 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
3 dec 13:45 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
3 dec 14:30 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)t Timpke
3 dec 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - DWK Da1 (Dames)t Timpke
3 dec 18:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
3 dec 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))t Timpke
4 dec 09:00 [Concept]EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)Het Slagman
4 dec 09:00 [Concept]ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
4 dec 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
10 dec 09:45 [Concept]ZPC De Hof Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Vijf Heuvels
10 dec 10:05 [Concept]Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
10 dec 14:30 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)t Timpke
10 dec 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)t Timpke
10 dec 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
10 dec 19:45 [Concept]WS Twente H4 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)t Wooldrik
10 dec 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
11 dec 14:30 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
11 dec 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
17 dec 09:00 [Concept]De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
17 dec 12:10 [Concept]De Rijn Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
17 dec 14:30 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
17 dec 17:00 [Concept]WWV Winterswijk CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Jaspers
17 dec 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
17 dec 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))t Timpke
18 dec 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
18 dec 16:05 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Timpke
18 dec 16:50 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
14 jan 09:00 [Concept]VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 jan 09:45 [Concept]Piranha H2 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)Het Slagman
14 jan 14:30 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)t Timpke
14 jan 15:45 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
14 jan 18:00 [Concept]Montferland CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
14 jan 18:30 [Concept]Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
14 jan 18:45 [Concept]Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Peppel
14 jan 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))t Timpke
15 jan 14:30 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - Livo Da2 (Dames)t Timpke
15 jan 15:15 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
21 jan 15:45 [Concept]OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
21 jan 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koerbelt
21 jan 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames)t Timpke
21 jan 18:15 [Concept]WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
21 jan 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))t Timpke
21 jan 19:30 [Concept]BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Kuil
21 jan 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
22 jan 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
22 jan 16:05 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - WWV Winterswijk CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
28 jan 14:30 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)t Timpke
28 jan 15:45 [Concept]OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
28 jan 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)t Timpke
28 jan 17:30 [Concept]Aqua-Novio'94 H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)Sportf.bad Nijmegen-West
28 jan 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))t Timpke
28 jan 18:45 [Concept]Montferland Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
28 jan 20:00 [Concept]SVH H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
28 jan 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H4 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
29 jan 14:30 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
29 jan 17:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
4 feb 09:00 [Concept]Losser H2 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)Brilmansdennen
4 feb 15:00 [Concept]Hydrofiel Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
4 feb 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))t Timpke
4 feb 20:30 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
5 feb 14:30 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Grunte Da1 (Dames)t Timpke
12 feb 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
4 maa 09:00 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Het Slagman
4 maa 11:25 [Concept]Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
4 maa 14:30 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)t Timpke
4 maa 14:40 [Concept]UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
4 maa 15:15 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)t Timpke
4 maa 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)t Timpke
4 maa 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))t Timpke
5 maa 18:00 [Concept]Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
11 maa 11:15 [Concept]De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)De Beemd
11 maa 14:30 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)t Timpke
11 maa 15:15 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
11 maa 16:50 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
11 maa 17:45 [Concept]WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)Jaspers
11 maa 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))t Timpke
11 maa 20:00 [Concept]BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Brandenburg
11 maa 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
12 maa 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
12 maa 16:05 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - NDD Da2 (Dames)t Timpke
19 maa 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
25 maa 10:20 [Concept]Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
25 maa 10:30 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
25 maa 10:30 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)De Stamper
25 maa 16:30 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Rhienderoord
25 maa 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)t Timpke
25 maa 18:00 [Concept]Livo Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))t Walfort
25 maa 19:00 [Concept]WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)De Scheg
25 maa 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))t Timpke
26 maa 14:30 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames)t Timpke
1 apr 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Van Pallandtbad
1 apr 13:50 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Schaeck
1 apr 14:30 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
1 apr 15:10 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - Piranha H2 (Heren)t Timpke
1 apr 17:30 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)Het Slagman
1 apr 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))t Timpke
1 apr 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Aquamar
2 apr 14:30 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
2 apr 15:15 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
2 apr 15:15 [Concept]WIDEX GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
15 apr 09:45 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
15 apr 14:30 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)t Timpke
15 apr 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)t Timpke
15 apr 18:00 [Concept]De Linge/PCG H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Berenschot
15 apr 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))t Timpke
16 apr 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
16 apr 16:05 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
16 apr 16:45 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames)t Timpke
22 apr 09:00 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)De Stamper
22 apr 10:15 [Concept]DWK Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Veluwehal
22 apr 10:30 [Concept]Scholtenhagen H1 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)De Wilder
22 apr 14:30 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
22 apr 17:00 [Concept]JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
22 apr 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))t Timpke
22 apr 20:45 [Concept]Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
23 apr 14:30 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
23 apr 17:00 [Concept]Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamSchuurman BZC
Accommodatiegegevenst Timpke
BORCULO
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.