HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Waterpolo Den Haag (SG) - 's Gravenhage

DatumTijdWedstrijdLocatie
16 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
16 nov 18:15 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Kulk
16 nov 19:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Hofbad
16 nov 19:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Hofbad
16 nov 20:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - VZV H1 (Heren (Bond))Hofbad
17 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
17 nov 19:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
17 nov 20:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
23 nov 16:00 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Parrel
23 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Hofbad
23 nov 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Hofbad
23 nov 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Hofbad
23 nov 19:00 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)Combibad Kwekkelstijn
24 nov 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zuiderparkbad
30 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Hofbad
30 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)Hofbad
30 nov 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
30 nov 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
30 nov 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
30 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - VZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)Hofbad
30 nov 20:25 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))Hofbad
1 dec 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
7 dec 16:55 d'ELFT H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Kerkpolder
7 dec 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 dec 19:05 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Brandenburg
7 dec 20:00 Katwijk Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Aquamar
7 dec 20:25 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)De Kuil
8 dec 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
14 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
14 dec 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Polderbad
14 dec 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Hofbad
14 dec 20:15 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Veur
14 dec 20:15 De Lansingh H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)De Lansingh
14 dec 20:20 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
14 dec 20:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)Sportboulevard
15 dec 16:20 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
21 dec 15:15 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)Brandenburg
11 jan 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Hofbad
11 jan 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Hofbad
11 jan 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
11 jan 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Livo Da1 (Dames (Bond))Hofbad
11 jan 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Hofbad
11 jan 20:45 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
11 jan 21:25 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
12 jan 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
18 jan 15:35 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
18 jan 19:55 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Het Slagman
19 jan 17:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 18:05 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
25 jan 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Hofbad
25 jan 17:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
25 jan 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Hofbad
25 jan 18:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)Vondersweijde
25 jan 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
25 jan 19:10 BZ&PC Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)De Kuil
25 jan 19:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
26 jan 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
1 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Hofbad
1 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Hofbad
1 feb 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
1 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2)Hofbad
1 feb 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))Hofbad
1 feb 18:45 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
2 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
8 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
8 feb 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Heerenduinen
8 feb 17:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
8 feb 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
8 feb 18:40 De Kempvis Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
8 feb 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)t Walfort
8 feb 21:25 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)De Rozenburcht
9 feb 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
15 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Hofbad
15 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Hofbad
15 feb 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
15 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Hofbad
15 feb 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Hofbad
15 feb 19:25 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
15 feb 20:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
16 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
22 feb 19:20 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Kuil
29 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Hofbad
29 feb 20:05 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
7 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Hofbad
7 maa 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Hofbad
7 maa 16:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
7 maa 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
7 maa 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Hofbad
7 maa 20:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Vondersweijde
8 maa 15:20 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
14 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
14 maa 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Hofbad
14 maa 20:40 ZVVS Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)De Kulk
14 maa 20:40 Wiekslag H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
15 maa 19:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
21 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
21 maa 18:15 VZV H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)De Heerenduinen
21 maa 19:15 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Berenschot
21 maa 20:00 Katwijk H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Aquamar
21 maa 20:15 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
21 maa 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
21 maa 21:10 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Veur
22 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zuiderparkbad
28 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
29 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
29 maa 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)Hofbad
4 apr 14:00 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
4 apr 17:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
4 apr 18:10 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Sniep
4 apr 18:30 SVH Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 19:00 VZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)De Vallei
4 apr 19:15 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
4 apr 20:30 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
18 apr 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Hofbad
18 apr 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)Hofbad
18 apr 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
18 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
18 apr 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
18 apr 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)t Walfort
18 apr 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Hofbad
19 apr 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
25 apr 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - EZC Da1 (Dames (Bond))Hofbad
26 apr 17:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportboulevard
26 apr 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
9 mei 14:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
9 mei 19:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
16 mei 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 nov 21:35 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
9 nov 19:55 Alkemade Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 4 - 9
9 nov 19:45 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 12 - 16
9 nov 18:30 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) 5 - 12
9 nov 17:45 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 18
9 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 19 - 6
9 nov 16:20 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 9
3 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 14
2 nov 20:25 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 9 - 12
2 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
2 nov 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 6
2 nov 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 7
2 nov 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 7
2 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 11 - 9
2 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 3
27 okt 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 38 - 0
26 okt 19:05 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 7
26 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 13 - 4
26 okt 17:25 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
26 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 7 - 14
26 okt 17:00 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 21
19 okt 19:10 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) 12 - 8
19 okt 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Livo H1 (Heren (Bond)) 20 - 7
19 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
13 okt 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - AZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 19
12 okt 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 15 - 7
12 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) 10 - 12
12 okt 18:50 WZC (SG) Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 7 - 4
12 okt 18:45 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 8 - 25
12 okt 18:15 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 16 - 19
6 okt 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 7
5 okt 19:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
5 okt 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 17
5 okt 18:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 11 - 5
5 okt 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 8 - 7
5 okt 17:40 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 6
5 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 16 - 8
29 sep 19:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 14 - 15
29 sep 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 23 - 3
28 sep 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 14
28 sep 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) 7 - 10
28 sep 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
28 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
28 sep 16:40 Wiekslag Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 6 - 7
28 sep 16:30 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 6
21 sep 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 21
14 sep 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
14 sep 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 15 - 8
14 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 11 - 5
Verenigingsinformatie
NaamWaterpolo Den Haag (SG)
AccommodatiegegevensHofbad
'S-GRAVENHAGE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.