HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WZC-De IJsel (SG) - Raalte

DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)De Beemd
29 feb 18:15 DWK Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)Veluwehal
29 feb 18:30 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)De Scheg
29 feb 18:55 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)De Vrolijkheid
29 feb 19:45 Flevo H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
1 maa 16:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)t Timpke
7 maa 18:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)De IJsselslag
7 maa 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
7 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)De Scheg
7 maa 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Scheg
7 maa 20:45 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Scheg
14 maa 15:00 Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Aat de Jonge bad
14 maa 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Tijenraan
14 maa 19:10 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
14 maa 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Tijenraan
14 maa 20:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)De Vrolijkheid
14 maa 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren)Tijenraan
21 maa 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
21 maa 18:35 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
21 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Tijenraan
21 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)De Scheg
21 maa 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Livo H4 (Heren)De Scheg
28 maa 17:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
28 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Tijenraan
28 maa 19:30 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)De Marke
4 apr 18:15 DWV H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)Zwembad Den Helder
4 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
4 apr 19:15 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De Scheg
4 apr 19:15 De Berkelduikers H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)De Beemd
18 apr 17:00 VZ&PC Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)De Stamper
18 apr 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
18 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
18 apr 18:30 De Woelwaters H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
18 apr 19:00 ZVV H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)Koekoek
18 apr 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - NDD H3 (Heren)De Scheg
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 feb 20:45 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 7 - 1
15 feb 20:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 8 - 10
15 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 6 - 6
8 feb 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - DOS H1 (Heren) 10 - 6
8 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren) 12 - 11
8 feb 18:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 5 - 9
8 feb 18:30 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 6
8 feb 17:30 Proteus H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 6 - 10
1 feb 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 6
25 jan 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 5 - 13
25 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 7 - 3
25 jan 17:00 ZEW H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 6 - 10
18 jan 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 6 - 5
18 jan 19:45 ZVV H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 14 - 11
18 jan 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - NDD H4 (Heren) 14 - 3
18 jan 18:45 Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 9
18 jan 18:30 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 12
18 jan 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 10 - 3
12 jan 14:15 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
11 jan 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren) 8 - 8
11 jan 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 6 - 6
11 jan 19:00 Natare H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 3 - 11
11 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 9 - 9
11 jan 18:55 Triton Putten H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 11 - 3
15 dec 17:50 NDD H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 4 - 10
14 dec 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - De Spreng H2 (Heren) 19 - 3
14 dec 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren) 8 - 13
14 dec 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 3 - 3
14 dec 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 7
14 dec 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
7 dec 20:45 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - DWV H3 (Heren) 14 - 4
7 dec 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 3 - 11
7 dec 19:45 ZIGNEA H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 8 - 9
7 dec 19:15 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
7 dec 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
30 nov 20:00 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 7 - 4
30 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - ZEW H2 (Heren) 6 - 7
30 nov 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 10 - 5
30 nov 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
30 nov 17:30 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 4 - 1
30 nov 16:30 Octopus H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 10 - 6
24 nov 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 12 - 10
23 nov 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 11 - 3
23 nov 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Octopus H1 (Heren) 5 - 12
23 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren) 2 - 11
23 nov 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 2 - 13
23 nov 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
23 nov 17:45 Livo H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 2 - 5
17 nov 16:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 14 - 8
16 nov 19:15 De Houtrib Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 11 - 4
16 nov 19:00 ZVV H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 17 - 3
16 nov 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
16 nov 17:30 Proteus H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 11 - 5
16 nov 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 4 - 6
9 nov 19:40 Triton Putten H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 13 - 10
9 nov 19:30 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 9 - 7
9 nov 18:00 ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 3
2 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Natare H2 (Heren) 9 - 5
2 nov 18:30 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 6
2 nov 18:00 ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 2
2 nov 16:45 ZPC De Hof H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 2 - 10
26 okt 20:00 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Flevo H3 (Heren) 7 - 13
26 okt 19:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 9 - 10
26 okt 18:00 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 15 - 11
26 okt 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 22 - 1
18 okt 20:45 De Spreng H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 7 - 14
12 okt 19:45 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 15 - 1
12 okt 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren) 1 - 12
12 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 5 - 8
12 okt 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 13
12 okt 17:30 Aquapoldro H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 5 - 10
12 okt 17:30 DOS H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 8 - 8
6 okt 16:45 EZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 5 - 2
5 okt 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 12 - 4
5 okt 18:15 SWOL 1894 H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 11 - 5
5 okt 17:45 De Zandstuve H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 6 - 13
5 okt 16:50 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 13 - 10
28 sep 20:00 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - ZVV H1 (Heren) 13 - 10
28 sep 19:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 2 - 5
28 sep 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 7 - 5
21 sep 19:20 NDD H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 5 - 13
21 sep 19:15 De Mors Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 5 - 10
21 sep 17:15 Octopus H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 10 - 7
21 sep 17:00 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
14 sep 18:45 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 17 - 3
14 sep 18:30 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 14 - 8
14 sep 18:10 Deltasteur Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 10 - 12
14 sep 17:30 Proteus H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 12 - 5
14 sep 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
Verenigingsinformatie
NaamWZC-De IJsel (SG)
AccommodatiegegevensTijenraan
RAALTE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.