HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging JAWS Amsterdam - Amsterdam

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 14:00 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Mirandabad
5 dec 14:45 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
5 dec 16:30 ZV De Zaan H10 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
12 dec 17:15 Oceanus H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Waterlelie
12 dec 19:15 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Planeet
12 dec 19:45 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
12 dec 19:50 DAW H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
9 jan 14:25 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
9 jan 15:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)De Mirandabad
9 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Mirandabad
9 jan 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Mirandabad
16 jan 15:10 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
16 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Mirandabad
16 jan 16:30 De Ham H7 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Crommenije
16 jan 19:40 De Ham H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Crommenije
23 jan 14:25 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
23 jan 15:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Mirandabad
23 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Mirandabad
23 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Kwakel
30 jan 14:25 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
30 jan 15:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Mirandabad
30 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Mirandabad
30 jan 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Mirandabad
6 feb 15:25 De Dolfijn H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Sloterparkbad
6 feb 18:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Lieberg
6 feb 19:30 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))Brandenburg
7 feb 20:40 De Ham Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Crommenije
13 feb 17:20 De Dolfijn Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sloterparkbad
13 feb 18:45 Het Y H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
13 feb 19:30 De Snippen H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Meerkamp
20 feb 16:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
20 feb 17:50 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Mirandabad
20 feb 18:35 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
27 feb 19:15 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Kuil
6 maa 18:20 VZV H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
7 maa 14:00 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Mirandabad
13 maa 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
13 maa 16:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
13 maa 21:00 KZC H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
20 maa 20:20 VZC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Vallei
21 maa 14:00 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Mirandabad
21 maa 15:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Mirandabad
21 maa 16:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
27 maa 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Meerkamp
10 apr 15:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Mirandabad
10 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Waterhoorn
10 apr 20:10 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))Caribabad
17 apr 15:10 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Mirandabad
17 apr 15:55 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Mirandabad
17 apr 16:40 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
17 apr 17:40 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
24 apr 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
24 apr 16:40 ZV De Zaan Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Slag
24 apr 18:15 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Sloterparkbad
24 apr 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
Verenigingsinformatie
NaamJAWS Amsterdam
AccommodatiegegevensDe Mirandabad
AMSTERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.