HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WSG ESTA (SG) - Emmen

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 feb 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - GZVW H1 (Heren)Pagedal
28 feb 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren)Pagedal
6 maa 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex De Swaneburg
6 maa 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
6 maa 16:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
6 maa 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Aquarena
6 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Aquarena
6 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Aquarena
6 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
7 maa 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - De Spatters H3 (Heren)Pagedal
13 maa 17:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
13 maa 18:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
13 maa 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Aquarena
13 maa 19:30 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
13 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Aquarena
13 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
14 maa 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)Pagedal
14 maa 16:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Orca H3 (Heren)Pagedal
20 maa 18:05 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
20 maa 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)De Bonte Wever
20 maa 19:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
20 maa 19:50 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
21 maa 15:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Pagedal
21 maa 16:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Pagedal
21 maa 18:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren)Pagedal
27 maa 16:15 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
27 maa 16:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
27 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Aquarena
27 maa 19:30 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Bad Hesselingen
10 apr 16:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
10 apr 18:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Aquarena
10 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Aquarena
10 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Aquarena
10 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
11 apr 15:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)Pagedal
11 apr 16:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Pagedal
17 apr 17:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
17 apr 19:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
17 apr 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
17 apr 19:35 De Reest H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
18 apr 13:00 De Spatters H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Smelte
18 apr 15:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)Pagedal
24 apr 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
24 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Aquarena
24 apr 19:40 De Reest Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)Bad Hesselingen
24 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))Aquarena
24 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
25 apr 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Pagedal
25 apr 17:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - GZVW H3 (Heren)Pagedal
2 mei 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Aqualaren
8 mei 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Aquarena
Verenigingsinformatie
NaamWSG ESTA (SG)
AccommodatiegegevensAquarena
EMMEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.