HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WSG ESTA (SG) - Emmen

DatumTijdWedstrijdLocatie
23 nov 18:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren)Aquarena
23 nov 19:25 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Aquarena
30 nov 17:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
30 nov 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)De Welle
30 nov 18:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
30 nov 18:45 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames)Vitaloo
30 nov 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)It Gryn
30 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Aquarena
30 nov 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
1 dec 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)Pagedal
1 dec 16:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Pagedal
1 dec 17:15 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren)Pagedal
7 dec 14:15 TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)Helperbad
7 dec 15:30 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
7 dec 15:45 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
7 dec 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)Aquarena
7 dec 16:40 TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11)Sportstad Heerenveen BV
7 dec 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)Aquarena
7 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Aquarena
7 dec 18:00 Moby Dick H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
7 dec 18:20 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11)Sportstad Heerenveen BV
7 dec 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren)Aquarena
7 dec 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
8 dec 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Pagedal
8 dec 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)Aqualaren
14 dec 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - Orca Da1 (Dames)Aquarena
14 dec 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
14 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Aquarena
14 dec 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)De Welle
14 dec 18:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
14 dec 18:15 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
14 dec 18:30 Wetterwille H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)De Wetterstins
14 dec 18:45 Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren)De Peppel
14 dec 19:00 DraGor (SG) Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)De Welle
14 dec 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)De Kalkwijck
14 dec 19:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
14 dec 20:30 Orca H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)De Blauwe Golf
21 dec 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
21 dec 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
21 dec 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Aquarena
21 dec 18:00 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames)Bad Hesselingen
21 dec 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)Aquarena
21 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Aquarena
21 dec 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
21 dec 22:15 PWC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Tolhuisbad
22 dec 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Pagedal
22 dec 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Pagedal
11 jan 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
11 jan 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)Aquarena
11 jan 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
11 jan 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Aquarena
11 jan 18:00 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)Vitaloo
11 jan 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)Aquarena
11 jan 19:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)It Gryn
11 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquarena
11 jan 19:45 Aqua'68 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren)De Bonte Wever
12 jan 14:30 Azuro H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Dubbelslag
12 jan 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Pagedal
12 jan 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)Pagedal
18 jan 18:00 [Concept]WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Vitaloo
18 jan 18:00 [Concept]WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Aquarena
18 jan 18:00 [Concept]WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Aquarena
25 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
25 jan 17:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
25 jan 17:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Aquarena
25 jan 17:00 TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)Helperbad
25 jan 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Aquarena
25 jan 17:50 De Granaet H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Tolhuisbad
25 jan 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
26 jan 14:00 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)De Smelte
26 jan 14:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)Pagedal
26 jan 16:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren)Pagedal
26 jan 17:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))Pagedal
1 feb 15:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
1 feb 18:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
1 feb 18:00 WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Vitaloo
1 feb 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames)De Bonte Wever
1 feb 18:15 TriVia H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Helperbad
1 feb 18:15 Orca H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Blauwe Golf
1 feb 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Aquarena
1 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Aquarena
2 feb 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
2 feb 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)Pagedal
2 feb 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - PWC H1 (Heren)Pagedal
2 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Pagedal
8 feb 14:45 Wetterwille H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)De Wetterstins
8 feb 15:15 ZPC Hoogeveen H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren)De Dolfijn
8 feb 15:30 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
8 feb 16:15 Wetterwille Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)De Wetterstins
8 feb 16:15 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
8 feb 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)Aquarena
8 feb 17:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
8 feb 17:15 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
8 feb 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)Aquarena
8 feb 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - GZVW H1 (Heren)Aquarena
9 feb 13:30 Azuro H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Dubbelslag
15 feb 16:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
15 feb 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 16:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
15 feb 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Welle
15 feb 17:30 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Helperbad
15 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Aquarena
15 feb 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)Aquarena
15 feb 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)De Bonte Wever
16 feb 16:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Pagedal
16 feb 17:15 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren)Pagedal
16 feb 19:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)Aquarena
29 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Pagedal
29 feb 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Orca H3 (Heren)Aquarena
29 feb 18:00 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
29 feb 19:40 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
7 maa 16:05 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)Bad Hesselingen
7 maa 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)Aquarena
7 maa 17:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
7 maa 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
7 maa 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Aquarena
7 maa 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Aquarena
7 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))Aquarena
7 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
8 maa 15:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
8 maa 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Orca H3 (Heren)Pagedal
8 maa 16:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
8 maa 16:45 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren)Pagedal
14 maa 17:10 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
14 maa 18:00 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - GZVW H3 (Heren)Aquarena
14 maa 18:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren)Aquarena
14 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Aquarena
14 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
21 maa 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
21 maa 16:30 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15)Aquarena
21 maa 17:15 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
21 maa 18:00 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - GZVW H2 (Heren)Aquarena
21 maa 18:25 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames)Aquarena
21 maa 19:00 Wetterwille H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Wetterstins
21 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Aquarena
21 maa 20:30 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
21 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
22 maa 14:30 GZVW H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren)De Watertoren
28 maa 16:00 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
28 maa 18:00 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
28 maa 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren)Aquarena
29 maa 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames)Pagedal
29 maa 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Pagedal
4 apr 17:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
4 apr 17:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
4 apr 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Aquarena
4 apr 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)Aquarena
4 apr 20:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
5 apr 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)Pagedal
5 apr 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Pagedal
5 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)Pagedal
11 apr 13:35 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
11 apr 15:00 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
11 apr 15:45 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Helperbad
11 apr 17:45 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)De Peppel
11 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)Aquarena
11 apr 19:00 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
11 apr 19:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Welle
11 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Aquarena
11 apr 20:00 De Inktvis H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren)De Kalkwijck
11 apr 20:45 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Bad Hesselingen
18 apr 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
18 apr 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Aquarena
18 apr 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Orca H2 (Heren)Aquarena
18 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Aquarena
18 apr 19:15 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Helperbad
18 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Aquarena
18 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
19 apr 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)Pagedal
19 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Pagedal
25 apr 15:10 De Walvisch H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
25 apr 17:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
25 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren)Pagedal
25 apr 17:45 De Reest H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
25 apr 18:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)It Gryn
25 apr 20:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 nov 16:30 GZVW Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 3 - 5
17 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren) 12 - 11
17 nov 15:30 GZVW H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 11 - 15
16 nov 20:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 8 - 6
16 nov 19:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 7 - 12
16 nov 19:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 8
16 nov 18:30 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 10 - 3
16 nov 18:10 Moby Dick Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 6 - 8
16 nov 18:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 11 - 14
16 nov 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 10
16 nov 16:15 Orca CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 15
16 nov 15:00 HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 2 - 6
16 nov 14:30 De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 2 - 7
10 nov 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 13 - 10
10 nov 13:00 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 32
9 nov 19:30 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 5
9 nov 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) 1 - 6
9 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 7 - 6
9 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
9 nov 18:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 13
9 nov 17:30 Orca H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 12 - 9
9 nov 17:25 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 19 - 1
3 nov 17:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren) 6 - 9
3 nov 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 10 - 14
3 nov 15:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 9
2 nov 20:35 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 9 - 11
2 nov 20:30 De Plons H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 7 - 7
2 nov 19:40 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 14 - 13
2 nov 18:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 8 - 17
2 nov 18:00 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 8
2 nov 18:00 Orca Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 13 - 2
2 nov 18:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
2 nov 17:35 De Plons Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 7 - 11
2 nov 17:20 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 6
2 nov 16:45 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 8 - 3
2 nov 16:10 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) 10 - 1
26 okt 20:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
26 okt 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 15
20 okt 15:30 Azuro Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 7 - 4
20 okt 14:30 Azuro H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 13 - 5
19 okt 21:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 7
19 okt 20:30 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 3
19 okt 18:40 PWC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 13 - 14
19 okt 17:25 Moby Dick Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) 6 - 3
13 okt 19:50 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 18 - 19
12 okt 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 7 - 6
12 okt 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
12 okt 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 34 - 1
6 okt 17:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren) 12 - 11
6 okt 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 10 - 4
6 okt 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 20 - 8
5 okt 19:10 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
5 okt 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 13 - 3
5 okt 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 12 - 6
5 okt 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 17
5 okt 16:20 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 3 - 21
5 okt 16:15 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) 5 - 10
5 okt 15:45 De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 11
5 okt 15:15 Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 7 - 2
29 sep 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 14 - 3
28 sep 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
28 sep 19:15 Orca Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) 14 - 3
28 sep 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 12 - 5
28 sep 19:00 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 5
28 sep 19:00 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 14 - 7
28 sep 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 9 - 9
28 sep 16:55 Moby Dick H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 7 - 8
28 sep 16:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 18 - 14
28 sep 15:30 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 9
28 sep 15:15 ZPC Hoogeveen H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 5 - 0
28 sep 15:00 TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 7
28 sep 14:00 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) 8 - 8
22 sep 17:30 GZVW H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 6 - 11
22 sep 14:30 GZVW H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 13 - 10
21 sep 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 26 - 9
21 sep 19:45 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 15 - 15
21 sep 19:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 4
21 sep 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 12 - 5
21 sep 18:00 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 18 - 5
21 sep 17:15 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 4 - 5
21 sep 16:30 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 22
21 sep 15:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 20 - 13
14 sep 16:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 2
Verenigingsinformatie
NaamWSG ESTA (SG)
AccommodatiegegevensAquarena
EMMEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.