HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WSG ESTA (SG) - Emmen

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 okt 16:25 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Ranomi bad
1 okt 17:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
1 okt 17:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
1 okt 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Aquarena
1 okt 19:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
1 okt 21:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))Aquarena
2 okt 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Pagedal
2 okt 16:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - De Spatters H2 (Heren)Pagedal
8 okt 17:00 De Plons DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)Aquarena
8 okt 17:30 MSV-Zeemacht MSV- Zeemacht BG1* (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Het Heersdiep
8 okt 17:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)Aquarena
8 okt 18:30 SGHA SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
8 okt 18:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)Aquarena
8 okt 18:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
9 okt 14:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 okt 14:30 Azuro H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Dubbelslag
15 okt 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Aquarena
15 okt 19:50 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - DraGor (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
15 okt 21:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Aquarena
22 okt 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Aquarena
22 okt 19:45 De Inktvis H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)De Kalkwijck
29 okt 16:00 De Walvisch Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
29 okt 17:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Aquarena
29 okt 17:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
29 okt 18:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
30 okt 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Pagedal
30 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Aqualaren
5 nov 16:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Ranomi bad
5 nov 17:00 Wetterwille H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Wetterstins
5 nov 17:00 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Ranomi bad
5 nov 18:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))Ranomi bad
5 nov 19:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Ranomi bad
5 nov 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
6 nov 15:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - PWC/De Granaet (SG) H1 (Heren)Pagedal
6 nov 16:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - GZVW H3 (Heren)Pagedal
12 nov 17:00 TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)Ranomi bad
12 nov 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
12 nov 17:50 Neptunia'24 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
12 nov 18:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
12 nov 19:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)Aquarena
12 nov 19:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
12 nov 20:30 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
12 nov 21:30 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
19 nov 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Aquarena
19 nov 17:45 De Spatters H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)De Peppel
19 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Aquarena
19 nov 19:15 De Walvisch H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
19 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
19 nov 21:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))Aquarena
26 nov 16:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Ranomi bad
26 nov 18:15 Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Blauwe Golf
26 nov 19:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
26 nov 19:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - De Plons DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
26 nov 20:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)Aquarena
26 nov 21:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Aquarena
27 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Orca H3 (Heren)Pagedal
27 nov 16:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)Pagedal
3 dec 16:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
3 dec 17:45 De Spatters H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Peppel
3 dec 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Aquarena
3 dec 19:30 Wetterwille Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)De Wetterstins
3 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Aquarena
3 dec 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
10 dec 16:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))De Stamper
10 dec 17:00 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
10 dec 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
10 dec 17:15 Neptunia'24 BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Zwem- en recreatiebad It Rak
10 dec 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - GZVW GZVW DG1* (Gemengd-D <13)Aquarena
10 dec 18:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - SGHA SGHA CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
10 dec 19:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Aquarena
11 dec 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)Pagedal
11 dec 16:30 GZVW H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)De Watertoren
11 dec 16:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - SGHA H4 (Heren)Pagedal
17 dec 16:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
17 dec 17:00 SGHA SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
17 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Aquarena
17 dec 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)De Bonte Wever
17 dec 18:45 Moby Dick H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
17 dec 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Nunspeet Da1 (Dames (Bond))Aquarena
17 dec 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)De Bonte Wever
17 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Aquarena
17 dec 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
7 jan 17:00 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
14 jan 16:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
14 jan 18:00 SGHA H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
14 jan 18:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - SGHA BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
14 jan 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)De Kalkwijck
14 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))Aquarena
15 jan 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - GZVW H2 (Heren)Pagedal
15 jan 16:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren)Pagedal
21 jan 16:45 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Ranomi bad
21 jan 17:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))t Walfort
21 jan 17:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
21 jan 17:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
21 jan 18:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Aquarena
21 jan 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Aquarena
21 jan 18:45 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
21 jan 19:45 Nunspeet Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))De Brake
28 jan 16:15 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
28 jan 17:00 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)De Kûpe
28 jan 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
28 jan 18:00 Moby Dick H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
28 jan 18:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)Aquarena
28 jan 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Aquarena
28 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Fletiomare
28 jan 20:00 DraGor (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Welle
4 feb 17:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
4 feb 17:15 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)It Gryn
4 feb 17:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht MSV- Zeemacht BG1* (Gemengd-B <17)Aquarena
4 feb 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
4 feb 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Aquarena
4 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Aquarena
5 feb 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Pagedal
12 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Aqualaren
18 feb 16:30 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
18 feb 18:00 DraGor (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Welle
18 feb 19:00 WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Recreatiebad Bloemketerp
4 maa 18:20 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
11 maa 17:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
11 maa 17:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
11 maa 18:35 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Aquarena
11 maa 19:20 PWC/De Granaet (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)De Kûpe
11 maa 19:45 De Inktvis H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)De Kalkwijck
11 maa 19:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))Aquarena
11 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
18 maa 19:15 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
19 maa 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)Pagedal
19 maa 16:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - De Spatters H2 (Heren)Pagedal
19 maa 17:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Pagedal
25 maa 17:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Aquarena
25 maa 17:00 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)De Kûpe
25 maa 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)Aquarena
25 maa 18:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Vitaloo
25 maa 18:50 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))Aquarena
25 maa 20:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))Aquarena
25 maa 21:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
1 apr 17:20 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
1 apr 19:15 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
1 apr 20:20 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
2 apr 15:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Pagedal
2 apr 16:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Pagedal
2 apr 16:30 Azuro H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Dubbelslag
2 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - GZVW H3 (Heren)Pagedal
15 apr 15:15 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Ranomi bad
15 apr 18:00 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
15 apr 18:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
15 apr 19:00 Orca H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)De Blauwe Golf
15 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Aquarena
15 apr 20:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
15 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Orca H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
22 apr 19:30 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)Aquarena
22 apr 20:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Spatters H1 (Heren)Aquarena
22 apr 20:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
22 apr 20:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Kwakel
Verenigingsinformatie
NaamWSG ESTA (SG)
AccommodatiegegevensAquarena
EMMEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.