HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WSG ESTA (SG) - Emmen

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 mei 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 12 - 4
11 mei 16:30 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 8 - 9
14 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 8 - 9
14 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 13 - 7
14 apr 16:30 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) 24 - 7
14 apr 15:45 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 12
13 apr 20:45 Het Ravijn H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 10 - 5
13 apr 19:15 De Reest H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 7 - 14
13 apr 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 1 - 15
13 apr 18:45 De Walvisch H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 6 - 12
13 apr 18:15 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 2 - 7
13 apr 17:40 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 5
7 apr 18:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren) 6 - 12
7 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 13 - 6
7 apr 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 4 - 6
7 apr 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 6 - 1
7 apr 15:45 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 13 - 2
7 apr 14:55 De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 3 - 2
6 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 10 - 9
6 apr 20:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren) 12 - 7
6 apr 19:30 Bolsward Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 4 - 3
6 apr 18:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 8 - 11
6 apr 17:45 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - Orca H2 (Heren) 8 - 7
6 apr 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 7 - 4
6 apr 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 12 - 25
6 apr 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 4
30 maa 21:10 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 12 - 10
30 maa 20:45 Aquapoldro H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 8 - 6
30 maa 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 5 - 6
30 maa 19:25 DraGor (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 10 - 9
30 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) 7 - 1
30 maa 18:40 PWC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 9 - 15
30 maa 18:35 DraGor (SG) Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
30 maa 18:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - Bolsward Da1 (Dames) 3 - 4
30 maa 18:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 7
30 maa 17:00 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 13
30 maa 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17) 24 - 1
30 maa 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 0
24 maa 17:15 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 14 - 4
23 maa 20:15 OZ&PC H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 14 - 7
23 maa 17:00 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
23 maa 16:30 De Walvisch H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 6 - 10
23 maa 16:15 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 6
23 maa 15:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 7 - 22
23 maa 14:45 De Walvisch H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 2 - 16
23 maa 14:00 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 6 - 3
22 maa 20:30 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 6 - 3
17 maa 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Orca H3 (Heren) 10 - 13
17 maa 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) 14 - 2
16 maa 20:30 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 13 - 10
16 maa 19:15 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren) 11 - 7
16 maa 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 5 - 1
16 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 9 - 7
16 maa 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 6
16 maa 16:30 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 11
16 maa 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 6
16 maa 16:00 Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 9
16 maa 15:30 De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 4
14 maa 20:00 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 8 - 5
10 maa 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 5 - 11
9 maa 21:35 TriVia H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 11 - 7
9 maa 19:00 VKC'03 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 4 - 18
9 maa 18:45 Moby Dick D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 6 - 2
9 maa 18:30 TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 2 - 9
9 maa 17:30 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 9 - 5
9 maa 17:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 6
9 maa 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 28
9 maa 14:05 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 4
8 maa 20:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 4 - 5
3 maa 16:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 5 - 6
3 maa 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 5 - 6
2 maa 18:00 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 3 - 27
2 maa 17:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 8 - 4
2 maa 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 8
2 maa 17:15 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 9
2 maa 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 11
2 maa 17:00 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 11 - 6
2 maa 16:00 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 11
2 maa 15:00 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 7 - 9
23 feb 20:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 10 - 8
23 feb 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren) 12 - 1
23 feb 17:45 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - TriVia H2 (Heren) 6 - 5
23 feb 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 18
23 feb 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 2
17 feb 16:30 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 4
16 feb 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 9 - 9
16 feb 18:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 6 - 7
16 feb 17:35 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 2 - 16
16 feb 17:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 5 - 4
16 feb 16:35 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 4 - 6
16 feb 15:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 4
16 feb 14:45 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 6 - 4
10 feb 16:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 14 - 11
10 feb 15:45 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 7 - 7
9 feb 20:00 De Plons H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 10 - 9
9 feb 20:00 SWOL 1894 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 11 - 4
9 feb 19:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
9 feb 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 16 - 3
9 feb 18:00 De Plons D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 4 - 5
9 feb 18:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 8 - 17
9 feb 16:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
9 feb 14:45 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 3
3 feb 17:45 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) 4 - 6
3 feb 17:00 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 8 - 14
3 feb 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 5 - 8
3 feb 16:30 GZVW Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 8 - 6
3 feb 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 1
3 feb 15:45 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 6 - 3
2 feb 21:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren) 7 - 16
2 feb 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 28 - 11
2 feb 19:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren) 18 - 6
2 feb 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 6 - 5
2 feb 17:15 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 10 - 2
2 feb 16:45 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 4
2 feb 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 10
2 feb 16:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 36 - 5
2 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 3
27 jan 17:20 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 11 - 5
27 jan 16:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren) 8 - 5
27 jan 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 9 - 5
26 jan 20:15 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - TriVia H3 (Heren) 9 - 5
26 jan 19:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 22 - 4
26 jan 18:30 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 6
26 jan 18:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 5 - 12
26 jan 17:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
26 jan 17:15 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 5 - 4
26 jan 17:00 Wetterwille H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 5 - 8
26 jan 16:45 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 3 - 6
26 jan 16:15 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 9 - 1
26 jan 16:15 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 18
26 jan 15:30 Wetterwille H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 2 - 13
26 jan 12:15 TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 4 - 10
20 jan 18:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - GZVW H3 (Heren) 5 - 15
20 jan 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 15 - 4
20 jan 16:30 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - GZVW H1 (Heren) 8 - 6
19 jan 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 10 - 16
19 jan 20:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Livo H2 (Heren) 12 - 7
19 jan 19:10 Moby Dick H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 2 - 3
19 jan 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - EZC H1 (Heren) 13 - 13
19 jan 18:30 Moby Dick H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 4 - 3
19 jan 17:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 5 - 10
19 jan 17:30 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 4 - 11
19 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 13
19 jan 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 5 - 7
19 jan 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 14
13 jan 17:30 DraGor (SG) Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 6 - 6
12 jan 20:30 Deltasteur H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 5 - 12
12 jan 18:00 Bolsward H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 8 - 13
12 jan 16:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren) 4 - 19
16 dec 15:45 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 9
16 dec 14:45 WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Azuro DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 1
16 dec 14:45 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 5
16 dec 14:15 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 6
16 dec 13:15 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 1
15 dec 18:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 1 - 3
15 dec 17:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 2 - 15
15 dec 17:00 Bolsward H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 7 - 10
15 dec 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 12 - 18
9 dec 17:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - De Walvisch H4 (Heren) 16 - 7
9 dec 16:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) 7 - 7
9 dec 15:45 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - Azuro H1 (Heren) 16 - 3
8 dec 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 22 - 7
8 dec 20:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren) 5 - 10
8 dec 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren) 11 - 8
8 dec 18:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 4 - 27
8 dec 17:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 8 - 1
8 dec 17:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 6 - 7
8 dec 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 10 - 3
8 dec 15:00 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 1 - 6
1 dec 21:45 Neptunia'24 H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 4 - 12
1 dec 20:45 Neptunia'24 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 13 - 3
1 dec 20:15 Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 9 - 3
1 dec 19:45 Neptunia'24 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 6 - 5
1 dec 19:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 13 - 4
1 dec 19:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 6 - 8
1 dec 18:15 Orca H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 9 - 5
1 dec 17:30 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 10
1 dec 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 10
1 dec 16:45 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 5
25 nov 17:30 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 9 - 2
25 nov 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 11 - 7
25 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - PWC H1 (Heren) 13 - 6
25 nov 13:30 Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 0 - 31
24 nov 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 5 - 9
24 nov 20:15 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 9 - 3
24 nov 19:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren) 5 - 10
24 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 2
24 nov 18:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren) 5 - 9
24 nov 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 1
24 nov 15:30 Wetterwille Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 7 - 3
24 nov 15:00 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua'68 BAS EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
24 nov 14:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 16
24 nov 14:30 De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
18 nov 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 16 - 3
18 nov 16:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Moby Dick D1 (Dames) 8 - 5
18 nov 15:45 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 11 - 4
17 nov 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 4 - 9
17 nov 19:45 Bolsward Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 0 - 1
17 nov 19:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren) 14 - 6
17 nov 18:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 24 - 2
17 nov 17:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 4
17 nov 16:30 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
17 nov 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 7 - 3
17 nov 15:30 Wetterwille H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 5 - 5
11 nov 17:45 ZPC De Hof H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 8 - 12
11 nov 17:15 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 6 - 5
11 nov 16:30 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 5 - 7
11 nov 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
11 nov 15:30 Azuro D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 6 - 4
11 nov 14:30 Azuro H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 11 - 7
11 nov 13:30 Azuro H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 8 - 9
10 nov 18:00 Bolsward H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 10 - 6
10 nov 18:00 Orca H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 10 - 7
10 nov 17:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 8 - 12
10 nov 15:15 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
4 nov 17:00 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
4 nov 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 0
4 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 14 - 5
3 nov 21:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 5 - 14
3 nov 20:30 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 3 - 2
3 nov 19:15 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren) 19 - 5
3 nov 18:00 Aqua'68 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 10 - 3
3 nov 18:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
3 nov 17:00 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 3 - 2
3 nov 16:40 De Reest EG2 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
3 nov 15:50 De Reest EG3 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
3 nov 15:00 Azuro DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 12
3 nov 14:30 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 8
3 nov 14:00 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 7
27 okt 21:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 3 - 4
27 okt 20:00 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 15 - 1
27 okt 19:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 4 - 15
27 okt 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Plons D1 (Dames) 8 - 6
27 okt 18:00 Nunspeet H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 8 - 17
27 okt 16:30 De Reest H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 3 - 11
27 okt 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 2
21 okt 15:15 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 7 - 5
21 okt 13:30 Azuro H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 10 - 5
20 okt 17:45 Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 4 - 6
20 okt 15:00 De Mors H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 11 - 4
14 okt 18:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren) 6 - 17
14 okt 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - De Plons H1 (Heren) 7 - 5
13 okt 20:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren) 5 - 14
13 okt 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 4 - 8
13 okt 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 16 - 3
13 okt 17:45 Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 7 - 6
13 okt 17:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 5
13 okt 15:25 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
7 okt 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 8 - 9
7 okt 16:30 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 1 - 46
7 okt 14:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 10 - 9
7 okt 13:00 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 21
6 okt 19:15 Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 3 - 10
6 okt 18:40 PWC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 11 - 5
6 okt 18:30 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 4 - 2
6 okt 17:50 De Granaet H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 14 - 6
6 okt 17:30 De Veene H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 9 - 13
6 okt 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 6 - 12
6 okt 14:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 12
29 sep 21:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 9 - 6
29 sep 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 12 - 11
29 sep 19:45 De Inktvis H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 10 - 11
29 sep 19:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren) 17 - 6
29 sep 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 3 - 27
29 sep 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 15 - 7
29 sep 17:15 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 6 - 5
29 sep 16:30 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 25 - 1
29 sep 16:15 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 11 - 9
29 sep 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
23 sep 17:30 GZVW H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 4 - 12
23 sep 16:30 GZVW H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 6 - 13
23 sep 15:30 GZVW H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 11 - 8
22 sep 21:30 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 19 - 3
22 sep 20:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 10 - 15
22 sep 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 9 - 4
22 sep 19:30 EZC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 15 - 16
22 sep 19:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 13 - 2
22 sep 18:45 WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
22 sep 18:45 Livo H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 7 - 3
22 sep 18:15 WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Azuro DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 0
22 sep 17:15 WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
22 sep 16:45 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
22 sep 16:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
22 sep 16:15 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
22 sep 11:30 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 11
15 sep 19:30 WS Twente H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 14 - 8
15 sep 18:00 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 1 - 11
15 sep 17:15 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - GZVW H1 (Heren) 17 - 4
15 sep 16:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren) 3 - 29
9 sep 13:45 Azuro D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 15 - 0
Verenigingsinformatie
NaamWSG ESTA (SG)
AccommodatiegegevensAquarena
EMMEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.