HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Reigers (SG) - 's Gravenhage

DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 21:00 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 12
14 mei 19:45 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 7 - 11
10 mei 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 18 - 6
23 apr 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
23 apr 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 11 - 7
23 apr 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 6 - 3
23 apr 18:30 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 3
23 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 5 - 3
23 apr 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 10
23 apr 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
23 apr 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 3
23 apr 16:00 De Plas H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 13 - 6
21 apr 21:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
20 apr 21:00 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
9 apr 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) 8 - 6
9 apr 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 8
9 apr 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
9 apr 18:30 De Reigers (SG) H5 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 3 - 12
9 apr 18:15 NieMo Barracuda H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 10 - 7
9 apr 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 8
9 apr 17:30 Katwijk H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 7 - 7
9 apr 16:00 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 13
5 apr 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
2 apr 20:40 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
2 apr 19:40 Vivax H1 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 14 - 4
2 apr 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 2 - 11
2 apr 18:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 14 - 1
2 apr 17:50 Sassenheim Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 8 - 2
2 apr 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
2 apr 17:30 d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 0
29 maa 21:15 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
26 maa 20:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 6 - 12
26 maa 20:10 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 4 - 13
26 maa 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 4 - 8
26 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - AZC Da2 (Dames) 6 - 2
26 maa 19:15 - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
26 maa 19:05 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 14 - 1
26 maa 17:30 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 0
26 maa 15:35 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
19 maa 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 4 - 10
19 maa 18:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 2
19 maa 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 9
19 maa 14:55 AZC H7 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 10 - 2
13 maa 18:25 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 7 - 6
12 maa 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
12 maa 20:30 WZC (SG) H6 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 12 - 2
12 maa 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) 1 - 13
12 maa 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 13
12 maa 18:30 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 11 - 4
12 maa 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 14 - 9
12 maa 16:10 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 1 - 7
12 maa 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 3
26 feb 18:30 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 11
19 feb 19:00 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 6
19 feb 18:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
12 feb 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 7 - 9
12 feb 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 8 - 9
12 feb 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 12 - 7
6 feb 17:50 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 6 - 5
5 feb 20:45 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 14 - 15
5 feb 19:45 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 15
5 feb 15:55 BZ&PC Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 0 - 8
5 feb 15:35 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 15
29 jan 20:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
29 jan 19:30 WZC (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 13 - 3
29 jan 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 6 - 16
29 jan 17:55 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 13 - 3
29 jan 17:15 De Kempvis Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 3 - 2
29 jan 14:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 8
27 nov 20:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 1 - 11
27 nov 19:45 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) 2 - 4
27 nov 19:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 5 - 9
27 nov 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
27 nov 16:15 BZ&PC H5 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 10 - 8
27 nov 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 10
20 nov 21:15 De Reigers (SG) H3 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren) 5 - 4
20 nov 20:50 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 8 - 5
20 nov 20:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 13 - 4
20 nov 19:50 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
20 nov 19:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
20 nov 17:10 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 2
20 nov 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 5 - 4
20 nov 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 8
13 nov 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) 2 - 11
13 nov 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 3 - 14
13 nov 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 2 - 10
13 nov 18:15 Katwijk H4 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 5 - 7
13 nov 17:30 WZC (SG) H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 10 - 2
7 nov 18:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 2 - 9
6 nov 21:20 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 7 - 5
6 nov 21:15 AZL H1 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 17 - 3
6 nov 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
6 nov 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - 13 - 5
6 nov 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 8
6 nov 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 7
6 nov 17:30 AZC Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 5 - 5
6 nov 17:10 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 20
31 okt 15:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 12 - 9
30 okt 20:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 13 - 9
30 okt 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 4 - 4
30 okt 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 2 - 19
30 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 7 - 1
30 okt 18:15 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 0
30 okt 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
23 okt 19:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 4
16 okt 21:15 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 5
16 okt 18:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 17 - 5
10 okt 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
9 okt 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 2 - 3
9 okt 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 9
9 okt 20:15 Wave H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 4 - 7
9 okt 19:40 De Vliet (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 4 - 6
9 okt 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 13 - 3
9 okt 19:25 De Kempvis H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 11 - 9
9 okt 18:00 - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 1 - 2
3 okt 18:15 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 3
2 okt 20:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 4
2 okt 19:45 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
2 okt 19:15 De Reigers (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 2 - 5
2 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 10 - 4
2 okt 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
25 sep 20:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 11 - 3
25 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 4 - 2
25 sep 19:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren) 6 - 7
25 sep 19:15 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 2 - 5
25 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 4
25 sep 18:30 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
25 sep 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
18 sep 20:25 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 10 - 11
18 sep 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 3 - 8
18 sep 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 12 - 2
18 sep 17:45 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 2
18 sep 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
18 sep 14:15 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
11 sep 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 17
Verenigingsinformatie
NaamDe Reigers (SG)
AccommodatiegegevensOverbosch
'S-GRAVENHAGE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.