HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Reigers (SG) - 's Gravenhage

DatumTijdWedstrijdLocatie
27 feb 18:00 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
6 maa 16:05 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Vijf Meibad
6 maa 17:00 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Veur
6 maa 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)De Zijl
6 maa 19:45 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
6 maa 20:45 WZC (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)De Veur
6 maa 20:45 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Waterthor
6 maa 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)Zuiderparkbad
7 maa 15:30 DES DES DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
7 maa 16:15 DES H1 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)Overbosch
13 maa 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
13 maa 18:30 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)Overbosch
13 maa 18:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hofstee
13 maa 19:15 De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)Overbosch
13 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)De Waterthor
13 maa 20:00 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Overbosch
13 maa 20:30 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
13 maa 20:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Overbosch
20 maa 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Vijf Meibad
20 maa 16:45 AZC BJ2 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)AquaRijn
20 maa 17:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
20 maa 17:15 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)De Sniep
20 maa 18:00 WZC (SG) H5 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Veur
20 maa 18:25 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
20 maa 18:45 WZC (SG) H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)De Veur
20 maa 19:45 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
20 maa 20:45 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Waterthor
27 maa 16:40 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
27 maa 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
27 maa 18:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 maa 18:30 De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)Overbosch
27 maa 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Overbosch
27 maa 19:50 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
27 maa 20:25 De Vliet (SG) H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
28 maa 17:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)De Sniep
10 apr 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
10 apr 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
10 apr 17:45 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)Overbosch
10 apr 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)Overbosch
10 apr 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)Overbosch
10 apr 19:15 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
10 apr 19:45 De Plas H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Wel
10 apr 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Overbosch
10 apr 20:35 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Sniep
17 apr 16:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
17 apr 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
17 apr 18:30 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Overbosch
17 apr 19:15 De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BJ*1 (Jongens-B <17)Overbosch
17 apr 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Overbosch
17 apr 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
18 apr 17:30 Sassenheim Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Wasbeek
24 apr 16:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
24 apr 17:15 ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
24 apr 19:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Waterthor
24 apr 19:45 AZL H2 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Fluit
24 apr 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
24 apr 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Waterthor
25 apr 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
Verenigingsinformatie
NaamDe Reigers (SG)
AccommodatiegegevensOverbosch
'S-GRAVENHAGE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.