HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Domstad (SG) - De meern

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
15 jan 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
15 jan 17:10 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
15 jan 18:00 Domstad (SG) Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Krommerijn
15 jan 18:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)De Planeet
15 jan 19:35 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
22 jan 15:30 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
22 jan 16:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
22 jan 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
22 jan 17:25 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
22 jan 17:45 Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)Fletiomare
29 jan 16:15 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
29 jan 16:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
29 jan 17:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
29 jan 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)De Slag
30 jan 15:15 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
5 feb 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
5 feb 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
5 feb 16:15 Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Krommerijn
5 feb 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 16:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
6 feb 17:55 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15)Fletiomare
12 feb 14:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
12 feb 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
12 feb 18:40 ZPCH Da1 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 feb 19:45 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
13 feb 15:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
12 maa 15:00 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
12 maa 16:20 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
12 maa 16:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
12 maa 17:20 Domstad (SG) Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Krommerijn
12 maa 18:00 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
13 maa 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)Fletiomare
19 maa 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
26 maa 17:15 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Lieberg
26 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)De Kwakel
26 maa 18:20 De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
27 maa 16:00 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
27 maa 16:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
27 maa 16:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
2 apr 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
2 apr 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
2 apr 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
2 apr 16:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
2 apr 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15)Fletiomare
2 apr 17:15 De Ham Da5 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)De Crommenije
9 apr 14:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)De Vallei
9 apr 16:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
9 apr 16:10 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
9 apr 18:15 Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)Fletiomare
9 apr 19:55 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
10 apr 15:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
23 apr 16:30 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
23 apr 18:15 Watervlo Da2 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)Fletiomare
24 apr 14:55 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
24 apr 16:00 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
7 mei 18:45 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
14 mei 15:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 15:45 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 5
27 nov 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 20 - 5
27 nov 17:35 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) 3 - 10
27 nov 16:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 21 - 10
21 nov 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 29 - 1
20 nov 17:20 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) 12 - 6
20 nov 16:45 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) 6 - 7
20 nov 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 6 - 22
20 nov 15:30 Domstad (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 2 - 13
20 nov 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 21 - 1
14 nov 15:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) 4 - 11
13 nov 20:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames) 10 - 8
13 nov 19:35 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 7
13 nov 16:50 De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 14 - 0
13 nov 15:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) 11 - 5
13 nov 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 26
7 nov 16:00 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 18 - 1
6 nov 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) 10 - 7
6 nov 16:50 Domstad (SG) Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 1 - 3
6 nov 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 3 - 7
6 nov 15:45 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 3 - 11
31 okt 15:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 12 - 5
30 okt 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames) 3 - 3
30 okt 19:55 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) 5 - 6
30 okt 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 18
30 okt 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 26
23 okt 18:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) 13 - 6
9 okt 19:10 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) 7 - 12
9 okt 16:15 Domstad (SG) Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 13
9 okt 15:35 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 4
9 okt 14:45 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 25 - 1
2 okt 17:55 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 22
2 okt 17:40 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 31
2 okt 16:40 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames) 10 - 3
26 sep 16:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) 5 - 4
18 sep 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) 16 - 4
Verenigingsinformatie
NaamDomstad (SG)
AccommodatiegegevensFletiomare
DE MEERN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.