HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Domstad (SG) - De meern

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
28 nov 15:30 VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Peppel
28 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
5 dec 14:55 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
5 dec 15:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 dec 16:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
12 dec 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
12 dec 15:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
13 dec 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
9 jan 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
10 jan 15:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
10 jan 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15)Fletiomare
16 jan 16:00 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
16 jan 16:45 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
17 jan 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17)Fletiomare
23 jan 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
23 jan 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
23 jan 17:55 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
23 jan 18:15 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Dijnselburg
30 jan 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Fletiomare
31 jan 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)Fletiomare
31 jan 18:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
6 feb 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 17:00 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)Fletiomare
6 feb 20:15 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
7 feb 17:40 De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
13 feb 15:10 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
20 feb 17:00 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
27 feb 17:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 15:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
6 maa 19:00 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
6 maa 20:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
13 maa 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
13 maa 17:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
14 maa 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
14 maa 18:00 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
20 maa 16:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
20 maa 16:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
20 maa 19:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
27 maa 16:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 15:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
10 apr 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
11 apr 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
11 apr 17:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
17 apr 17:00 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
18 apr 15:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
18 apr 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15)Fletiomare
24 apr 15:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
24 apr 18:10 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
25 apr 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
Verenigingsinformatie
NaamDomstad (SG)
AccommodatiegegevensFletiomare
DE MEERN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.