HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DWK - Barneveld

TeamPoule
DWK BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse B
DWK CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) Bond Ronde 2 A
DWK Da2 (Dames) 2e klasse B
DWK DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Bond 3e klasse C
DWK EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
DWK H2 (Heren) Reserve klasse A
DWK H3 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 okt 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
27 okt 17:15 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
27 okt 18:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)Veluwehal
27 okt 19:30 Aquapoldro Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Malkander
27 okt 19:30 DWK H3 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)Veluwehal
27 okt 20:00 Nunspeet H3 (Heren) - DWK H2 (Heren)De Brake
27 okt 20:15 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames)Veluwehal
3 nov 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
3 nov 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
3 nov 17:20 Deltasteur Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Zwembad De Steur
3 nov 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Beemd
3 nov 18:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
3 nov 18:45 DWK H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)Veluwehal
3 nov 18:45 De Reest H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Bad Hesselingen
3 nov 19:15 WS Twente Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportbad Twentebad
3 nov 19:30 DWK H2 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)Veluwehal
10 nov 14:35 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
10 nov 17:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
10 nov 18:15 DWK Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Veluwehal
10 nov 19:00 WS Twente H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)t Wooldrik
10 nov 19:00 ZIGNEA H2 (Heren) - DWK H3 (Heren)Bosbad Emmeloord
10 nov 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - EZC H1 (Heren)Veluwehal
10 nov 20:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da1 (Dames)Veluwehal
17 nov 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Bosbad Putten
17 nov 18:15 EZC Da2 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)Het Slagman
17 nov 18:50 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
17 nov 19:30 ZVV H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Koekoek
17 nov 19:40 Deltasteur H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Zwembad De Steur
24 nov 15:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
24 nov 16:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
24 nov 16:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
24 nov 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
24 nov 17:30 DWK Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Veluwehal
24 nov 18:15 DWK H3 (Heren) - Flevo H3 (Heren)Veluwehal
24 nov 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren)Veluwehal
24 nov 20:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames)Veluwehal
24 nov 20:45 De Rijn H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
1 dec 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
1 dec 19:00 DWK Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Veluwehal
1 dec 19:45 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
1 dec 20:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren)Veluwehal
1 dec 21:30 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Thetis Da1 (Dames)Veluwehal
8 dec 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
8 dec 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
8 dec 19:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
8 dec 19:00 Nunspeet H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)De Brake
8 dec 19:45 DWK Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)Veluwehal
8 dec 20:15 VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)De Stamper
8 dec 20:30 DWK H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Veluwehal
8 dec 21:15 DWK H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren)Veluwehal
15 dec 16:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
15 dec 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
15 dec 17:15 ZEW H2 (Heren) - DWK H3 (Heren)Calluna
15 dec 17:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
15 dec 17:30 Thetis Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
15 dec 18:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
15 dec 18:45 DWK Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Veluwehal
15 dec 19:30 DWK H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren)Veluwehal
5 jan 16:30 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
5 jan 17:00 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
12 jan 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
12 jan 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
12 jan 17:30 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Bosbad Emmeloord
12 jan 18:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
12 jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)De Marke
12 jan 18:45 DWK H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)Veluwehal
19 jan 16:00 VKC'03 H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)De Vlaskoel
19 jan 17:45 WWV H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)Jaspers
19 jan 18:30 TriVia Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)Helperbad
19 jan 18:45 ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Marke
19 jan 19:30 EZPC Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Helster
26 jan 14:45 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
26 jan 15:45 VZ&PC H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)De Stamper
26 jan 16:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)Veluwehal
26 jan 17:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
26 jan 18:15 DWK H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Veluwehal
26 jan 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren)Veluwehal
26 jan 20:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Losser Da1 (Dames)Veluwehal
2 feb 14:00 De Walvisch Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
2 feb 15:00 De Walvisch H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
2 feb 16:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
2 feb 16:30 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Calluna
2 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Waterwyck
2 feb 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
9 feb 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Veluwehal
9 feb 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)Veluwehal
9 feb 17:40 De Meer H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)De Waterlinie
9 feb 18:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren)Veluwehal
9 feb 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Veluwehal
9 feb 19:30 Flevo Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Jaap van der Krol Bad
16 feb 17:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
16 feb 17:45 DWK Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Veluwehal
16 feb 18:00 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
16 feb 18:30 DWK H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Veluwehal
16 feb 19:30 DWK H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Veluwehal
23 feb 15:25 Het Ravijn Da3 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)Het Ravijn
23 feb 16:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
23 feb 16:45 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
23 feb 17:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
23 feb 18:15 Aquapoldro H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)Sprenkelaar
23 feb 18:15 WS Twente H3 (Heren) - DWK H2 (Heren)Sportbad Twentebad
9 maa 16:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
9 maa 16:45 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
9 maa 17:30 DWK H3 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)Veluwehal
9 maa 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Bosbad Putten
9 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)MFC Doelum
9 maa 18:15 DWK H2 (Heren) - WS Twente H2 (Heren)Veluwehal
9 maa 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - WS Twente Da1 (Dames)Veluwehal
9 maa 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren)Veluwehal
16 maa 17:20 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
16 maa 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
16 maa 17:50 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
16 maa 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Veluwehal
16 maa 18:45 EZC H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)Het Slagman
16 maa 19:00 DWK Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)Veluwehal
16 maa 19:45 EZC Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)Het Slagman
16 maa 19:45 DWK H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Veluwehal
16 maa 20:45 EZC H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Het Slagman
23 maa 18:00 ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Marke
23 maa 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
23 maa 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
23 maa 19:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
23 maa 19:45 DWK H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)Veluwehal
23 maa 20:10 Flevo H3 (Heren) - DWK H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
23 maa 20:30 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da2 (Dames)Veluwehal
23 maa 21:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren)Veluwehal
30 maa 17:00 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)Valkenhuizen
30 maa 17:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
30 maa 18:00 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
30 maa 18:30 De Veene H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Het Sportpark
30 maa 19:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Grote Koppel
30 maa 20:35 Schuurman BZC Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)t Timpke
6 apr 15:55 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
6 apr 16:40 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - DWK H2 (Heren)Valkenhuizen
6 apr 19:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)De Vrolijkheid
6 apr 19:45 Proteus Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Schaeck
6 apr 20:30 DraGor (SG) H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)De Welle
13 apr 15:00 Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Overboord
13 apr 16:45 DWK Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)Veluwehal
13 apr 17:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)De Koploper
13 apr 17:20 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
13 apr 17:30 DWK H3 (Heren) - ZEW H2 (Heren)Veluwehal
13 apr 17:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
13 apr 18:15 DWK H2 (Heren) - WWV H2 (Heren)Veluwehal
13 apr 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames)Veluwehal
13 apr 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren)Veluwehal
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 19:30 DWK H2 (Heren) - EZC H2 (Heren) 8 - 5
13 okt 18:45 DWK Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 2 - 11
13 okt 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 16 - 3
13 okt 18:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) 4 - 9
13 okt 18:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 6
13 okt 17:30 Proteus H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) 4 - 6
13 okt 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 6
13 okt 16:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
6 okt 21:45 DWK H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 11 - 1
6 okt 20:45 DWK H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 12 - 5
6 okt 19:45 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Walvisch Da1 (Dames) 21 - 4
6 okt 18:45 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren) 6 - 6
6 okt 18:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 13
6 okt 18:00 DWK Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames) 6 - 3
6 okt 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 11
29 sep 20:00 De Rijn Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 10 - 3
29 sep 19:45 ZPC De Hof H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 13 - 5
29 sep 19:25 Losser Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) 9 - 8
29 sep 17:10 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 22
29 sep 17:00 Het Ravijn H4 (Heren) - DWK H2 (Heren) 16 - 2
22 sep 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren) 14 - 9
22 sep 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - TriVia Da1 (Dames) 2 - 9
22 sep 18:00 DWK Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 2 - 10
22 sep 17:15 DWK H2 (Heren) - VZ&PC H2 (Heren) 2 - 16
22 sep 16:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 0
22 sep 16:30 Octopus H1 (Heren) - DWK H3 (Heren) 12 - 3
22 sep 15:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 5
22 sep 15:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 0
15 sep 20:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) 7 - 9
15 sep 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren) 8 - 9
15 sep 16:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 9
Verenigingsinformatie
NaamDWK
AccommodatiegegevensVeluwehal
BARNEVELD
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.