HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZPC Hoogeveen - Hoogeveen

TeamPoule
ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 1e klasse A
ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
ZPC Hoogeveen DG1(P2) (Gemengd-D <13) 2e klasse D 2e helft
ZPC Hoogeveen H1 (Heren) Reserve 1e klasse Poule A
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 feb 15:15 ZPC Hoogeveen H1 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 2 - 9
17 feb 14:30 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
10 feb 15:15 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - De Granaet BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 9
3 feb 19:05 De Plons/Moby Dick (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 6
3 feb 17:45 TriVia TRIVIA-RITOLADG1(P2) (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1(P2) (Gemengd-D <13) 11 - 4
3 feb 17:15 Bolsward DG1(P2) (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1(P2) (Gemengd-D <13) 15 - 3
3 feb 16:45 Aqua'68 DG1(P2) (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1(P2) (Gemengd-D <13) 2 - 2
27 jan 15:15 ZPC Hoogeveen H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 11 - 5
27 jan 14:30 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 18
20 jan 19:30 De Granaet BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 21 - 5
13 jan 16:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 24 - 3
16 dec 15:15 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 14
9 dec 19:45 FZC'54 H1 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren) 8 - 8
2 dec 16:30 Wetterwille DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
2 dec 16:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 4
2 dec 15:30 ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 9
25 nov 14:30 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 0 - 11
19 nov 13:30 Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
18 nov 19:30 De Inktvis H1 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren) 11 - 9
11 nov 16:00 ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 6
11 nov 15:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 1
11 nov 15:15 ZPC Hoogeveen H1 (Heren) - PWC H1 (Heren) 6 - 10
11 nov 14:30 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - De Plons/Moby Dick (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 10
5 nov 15:30 Azuro H1 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren) 21 - 3
4 nov 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 20 - 3
28 okt 18:05 Wetterwille DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 2
28 okt 17:25 Wetterwille DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 1
14 okt 17:35 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
14 okt 16:45 ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 16
14 okt 15:30 Wetterwille DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
8 okt 14:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 6
7 okt 19:30 Bolsward H1 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren) 7 - 3
30 sep 15:15 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 15
30 sep 14:30 ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) - Wetterwille DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
30 sep 14:00 ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) - Wetterwille DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 6
30 sep 13:30 ZPC Hoogeveen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 10
24 sep 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren) 12 - 10
16 sep 20:30 Orca H4 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren) 8 - 6
16 sep 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) 23 - 1
Verenigingsinformatie
NaamZPC Hoogeveen
AccommodatiegegevensDe Dolfijn
HOOGEVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.