HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Lutra - Helmond

TeamPoule
Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
Lutra Da1 (Dames) 1e klasse A
Lutra Da2 (Dames) 2e klasse A
Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
Lutra H1 (Heren) 1e klasse A
Lutra H2 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 maa 16:10 AquAmigos H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Zwembad Olympia
23 maa 18:15 Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
23 maa 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
23 maa 19:15 De Krabben H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportfondsenbad De Melanen
23 maa 19:45 HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
23 maa 20:00 De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)LACO zwembad Hoogerheide
30 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
30 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
30 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
30 maa 20:45 Lutra H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
6 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
6 apr 19:15 RZ H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
6 apr 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
7 apr 16:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
7 apr 17:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Drieburcht
13 apr 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
13 apr 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
13 apr 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
13 apr 19:00 Lutra H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
13 apr 20:00 Lutra H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 maa 20:45 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren) 4 - 4
16 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren) 2 - 9
16 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 4 - 8
16 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 9 - 10
16 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 3
16 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 5
9 maa 19:00 Lutra Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames) 4 - 4
9 maa 18:00 Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 4 - 6
9 maa 17:40 Arethusa H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 8 - 4
9 maa 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 14
9 maa 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
24 feb 20:00 De Rog H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 13 - 4
24 feb 18:25 De Rog Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 7 - 4
24 feb 14:40 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
23 feb 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 3 - 3
16 feb 21:00 VZV Njord Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 5 - 3
9 feb 20:45 Lutra H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 2 - 6
9 feb 19:45 Lutra H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 5 - 9
9 feb 19:00 Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 3 - 8
9 feb 18:00 Lutra Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 5 - 13
9 feb 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
9 feb 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
2 feb 19:45 SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 13 - 3
2 feb 18:45 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 1
2 feb 17:45 Nayade Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 3 - 5
2 feb 17:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 7 - 4
2 feb 16:00 Nayade Classic H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 8 - 4
2 feb 15:45 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 6
26 jan 20:00 Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 2 - 14
26 jan 19:00 Lutra H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren) 6 - 7
26 jan 18:15 Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 5 - 8
26 jan 17:15 Lutra Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames) 2 - 7
26 jan 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
20 jan 15:10 DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 4 - 4
19 jan 19:20 Arethusa Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 5 - 7
19 jan 18:45 De Schelde H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 10 - 4
19 jan 17:15 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 1
19 jan 16:30 De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 8 - 7
19 jan 15:35 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
12 jan 16:00 Aegir H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 7 - 8
15 dec 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 2
8 dec 19:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 7 - 8
8 dec 17:45 Argo Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 5 - 5
8 dec 17:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 11 - 5
8 dec 17:00 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
8 dec 15:30 Argo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
1 dec 19:45 Lutra H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 9 - 10
1 dec 19:00 Lutra Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 1 - 13
1 dec 18:00 Lutra Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 11 - 6
1 dec 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 17
1 dec 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
25 nov 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 0
24 nov 19:25 De Treffers H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 16 - 2
24 nov 19:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 11 - 9
24 nov 19:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 13 - 3
24 nov 18:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 17 - 4
24 nov 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 3
17 nov 20:45 Lutra H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 6 - 3
17 nov 19:45 Lutra H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren) 5 - 8
17 nov 19:00 Lutra Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 4 - 8
17 nov 18:00 Lutra Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 3 - 7
17 nov 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Brabantse Wal (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 8
17 nov 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
10 nov 20:15 HZPC H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 15 - 5
10 nov 18:45 Gorgo H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 7 - 4
10 nov 18:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 7 - 3
10 nov 18:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 3
10 nov 17:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
10 nov 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 5 - 3
3 nov 19:35 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 0
3 nov 19:20 De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 10 - 3
3 nov 18:55 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 1
3 nov 18:30 De Dokkelaers Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 6 - 6
3 nov 18:00 Lutra H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 7 - 9
27 okt 19:00 Lutra H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren) 8 - 13
27 okt 18:15 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 3 - 6
27 okt 17:15 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 5 - 4
27 okt 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 2
20 okt 18:00 DBD H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 11 - 3
20 okt 17:15 DBD Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 10 - 6
20 okt 16:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 2
20 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 9 - 8
6 okt 20:45 Lutra H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 4 - 5
6 okt 19:45 Lutra H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 5 - 13
6 okt 19:00 Lutra Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 1 - 6
6 okt 18:00 Lutra Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 7 - 7
6 okt 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 19
6 okt 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
29 sep 20:40 AquAmigos Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 6 - 4
29 sep 19:40 AquAmigos H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 13 - 11
29 sep 19:00 AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
29 sep 18:45 Thalassa H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 8 - 3
22 sep 20:45 Lutra H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren) 4 - 3
22 sep 19:45 Lutra H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 3 - 8
22 sep 19:00 Lutra Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 2 - 3
22 sep 18:00 Lutra Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 6 - 1
22 sep 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 2
22 sep 16:30 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 34
Verenigingsinformatie
NaamLutra
AccommodatiegegevensRecreatiebad De Wissen
HELMOND
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.