HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Lutra - Helmond

TeamPoule
Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse C
Lutra Da1 (Dames) 1e klasse A
Lutra Da2 (Dames) 2e klasse A
Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
Lutra H1 (Heren) 1e klasse (zuid) A
Lutra H2 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 sep 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
14 sep 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
14 sep 17:45 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
14 sep 18:00 [Concept]Gorgo H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)De Beemd
14 sep 18:45 [Concept]Lutra H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
15 sep 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Drieburcht
28 sep 16:15 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
28 sep 16:30 [Concept]Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Ir. Ottenbad
28 sep 17:00 [Concept]Lutra H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
28 sep 19:00 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad Olympia
28 sep 19:15 [Concept]RZ H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
5 okt 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
5 okt 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
5 okt 18:30 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
5 okt 19:30 [Concept]Lutra H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
5 okt 20:30 [Concept]Lutra H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
5 okt 21:00 [Concept]VZV Njord Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
12 okt 16:50 [Concept]Nayade Classic H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
12 okt 18:30 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
12 okt 18:40 [Concept]Nayade Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
12 okt 19:45 [Concept]Arethusa H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Golfbad Oss
19 okt 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
19 okt 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
19 okt 18:30 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
19 okt 19:15 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
19 okt 20:15 [Concept]Lutra H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
19 okt 21:00 [Concept]Lutra H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
26 okt 15:15 [Concept]DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 okt 18:00 [Concept]Arethusa Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Golfbad Oss
26 okt 18:30 [Concept]Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
27 okt 17:20 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
2 nov 16:15 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
2 nov 17:00 [Concept]De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
2 nov 17:30 [Concept]VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
2 nov 19:00 [Concept]PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
3 nov 18:00 [Concept]SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
3 nov 19:00 [Concept]SWNZ (SG) H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Zwembad Molenheide
9 nov 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
9 nov 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
9 nov 18:00 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Optisport AquaAltena
9 nov 18:15 [Concept]De Treffers Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
9 nov 18:30 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
9 nov 19:30 [Concept]Lutra H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
16 nov 09:45 [Concept]Nuenen DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
16 nov 16:15 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
16 nov 17:30 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
16 nov 18:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
16 nov 19:00 [Concept]Merlet CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Laco Sportcentrum De Kwel
17 nov 17:00 [Concept]SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Zwembad Molenheide
30 nov 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
30 nov 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
30 nov 18:30 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 nov 18:30 [Concept]Zeester-Meerval Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Drie Essen
30 nov 19:30 [Concept]Lutra H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
30 nov 20:45 [Concept]DBD H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
7 dec 16:00 [Concept]VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
7 dec 16:15 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
7 dec 17:00 [Concept]De Punderman H1 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
7 dec 17:45 [Concept]HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
7 dec 20:45 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
7 dec 21:00 [Concept]PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)De Tongelreep
14 dec 17:00 [Concept]HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
14 dec 17:00 [Concept]BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
14 dec 17:45 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
14 dec 18:00 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Optisport AquaAltena
14 dec 18:30 [Concept]Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
14 dec 18:40 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)De Warande
11 jan 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
11 jan 17:00 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
11 jan 18:00 [Concept]Lutra H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
12 jan 16:15 [Concept]SWNZ (SG) H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Zwembad Molenheide
12 jan 20:25 [Concept]De Rog Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)De IJzeren Man
25 jan 16:15 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
25 jan 16:45 [Concept]De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
25 jan 19:30 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Optisport AquaAltena
25 jan 20:10 [Concept]De Krabben H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)De Schelp
26 jan 17:15 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
26 jan 17:45 [Concept]De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
1 feb 17:00 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
1 feb 18:00 [Concept]Lutra H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
1 feb 18:45 [Concept]HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
1 feb 19:00 [Concept]Lutra H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
8 feb 09:45 [Concept]Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
8 feb 10:30 [Concept]Waterproof H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Geusseltbad
8 feb 19:00 [Concept]DBD Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 19:15 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
8 feb 20:45 [Concept]DBD H3 (Heren) - Lutra H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 feb 14:30 [Concept]DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
15 feb 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
15 feb 17:00 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
15 feb 18:00 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
15 feb 18:45 [Concept]Thalassa H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
29 feb 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
29 feb 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
29 feb 17:45 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
29 feb 18:45 [Concept]Lutra H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
29 feb 19:45 [Concept]Lutra H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
29 feb 21:05 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Olympia
7 maa 11:05 [Concept]De Schelde H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
7 maa 15:30 [Concept]Argo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 17:00 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
7 maa 17:45 [Concept]Lutra H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
7 maa 18:30 [Concept]Argo Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 maa 17:45 [Concept]De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
21 maa 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
21 maa 17:00 [Concept]Nayade Classic Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
21 maa 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Merlet CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
21 maa 17:45 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
21 maa 18:45 [Concept]Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
21 maa 19:30 [Concept]Lutra H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
4 apr 16:15 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
4 apr 16:30 [Concept]Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 17:00 [Concept]Lutra H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
4 apr 17:15 [Concept]Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 19:45 [Concept]HZPC H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Zwembad De Berkel
4 apr 21:10 [Concept]Hellas-Glana Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
18 apr 08:30 [Concept]De Dokkelaers Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
18 apr 16:15 [Concept]Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
18 apr 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
18 apr 17:45 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)Recreatiebad De Wissen
18 apr 18:45 [Concept]Lutra H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamLutra
AccommodatiegegevensRecreatiebad De Wissen
HELMOND
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.