HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Mors - Rijssen

TeamPoule
De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
De Mors Da1 (Dames) 2e klasse A
De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
De Mors H1 (Heren) Bond 2e klasse B
De Mors H2 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2B
De Mors H3 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2C
De Mors H4 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 nov 15:45 De Mors Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Koerbelt
17 nov 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
17 nov 16:30 De Mors H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Koerbelt
17 nov 17:10 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
17 nov 17:30 De Mors H2 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren)De Koerbelt
17 nov 18:30 De Mors H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)De Koerbelt
17 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Scheg
24 nov 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
24 nov 16:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
24 nov 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
24 nov 17:15 De Mors H2 (Heren) - VZC H2 (Heren)De Koerbelt
24 nov 17:35 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
24 nov 18:15 Orca H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De Blauwe Golf
24 nov 18:50 De Grunte H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Slag
24 nov 19:15 OZ&PC H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Vondersweijde
1 dec 15:30 Livo Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Walfort
1 dec 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
1 dec 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
1 dec 17:15 De Mors H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Koerbelt
1 dec 18:00 De Mors H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren)De Koerbelt
1 dec 18:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
1 dec 18:45 VZV H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Heerenduinen
8 dec 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
8 dec 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
8 dec 16:30 De Mors Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Koerbelt
8 dec 17:15 De Mors H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Koerbelt
8 dec 18:30 Aquapoldro H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Sprenkelaar
8 dec 19:30 Aquapoldro H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)Sprenkelaar
8 dec 19:40 WS Twente H6 (Heren) - De Mors H4 (Heren)t Wooldrik
15 dec 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
15 dec 17:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
15 dec 18:45 Livo Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Walfort
5 jan 20:15 EZC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Het Slagman
12 jan 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
12 jan 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
12 jan 16:30 De Mors H4 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren)De Koerbelt
12 jan 16:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
12 jan 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
12 jan 17:15 De Mors Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)De Koerbelt
12 jan 18:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De IJsselslag
19 jan 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
19 jan 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
19 jan 17:15 De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koerbelt
19 jan 18:00 De Mors H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)De Koerbelt
19 jan 19:00 De Mors H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)De Koerbelt
19 jan 20:00 De Mors H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren)De Koerbelt
26 jan 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
26 jan 18:00 DWV Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Den Helder
26 jan 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
26 jan 18:15 Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Wilder
26 jan 18:45 Livo H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)t Walfort
26 jan 19:00 WS Twente H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)t Wooldrik
26 jan 19:45 Livo H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)t Walfort
26 jan 21:05 ZPCH H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
2 feb 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
2 feb 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
2 feb 16:00 DOS Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Van Pallandtbad
2 feb 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
2 feb 17:15 De Mors H4 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Koerbelt
2 feb 18:00 De Mors H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Koerbelt
2 feb 19:00 De Mors H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2)De Koerbelt
2 feb 20:00 De Mors H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren)De Koerbelt
8 feb 21:00 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Aqualaren
9 feb 14:15 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
9 feb 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
9 feb 15:15 ZVL-1886 H5 (Heren) - De Mors H2 (Heren)Vijf Meibad
9 feb 15:45 De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Koerbelt
9 feb 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
16 feb 14:15 VZ&PC Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Stamper
16 feb 17:35 NDD H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 18:00 OZ&PC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Vondersweijde
23 feb 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
23 feb 17:15 Montferland Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23 feb 18:15 De Mors H3 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren)De Koerbelt
23 feb 19:15 De Mors H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)De Koerbelt
23 feb 20:15 De Mors H1 (Heren) - SWOL 1894 H1 (Heren)De Koerbelt
2 maa 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
2 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
2 maa 17:15 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
9 maa 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
9 maa 16:00 De Reest H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Bad Hesselingen
9 maa 16:25 De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)De Koerbelt
9 maa 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
9 maa 16:45 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
9 maa 18:00 Oceanus H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Waterlelie
9 maa 18:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
9 maa 19:15 VZ&PC H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De Stamper
16 maa 18:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 maa 19:30 De Mors H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren)De Koerbelt
16 maa 21:25 UZSC H4 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Krommerijn
22 maa 20:30 Azuro H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Dubbelslag
23 maa 14:25 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
23 maa 15:00 De Mors H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)De Koerbelt
23 maa 15:00 Polar Bears H4 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Peppel
23 maa 15:45 De Mors Da1 (Dames) - Livo Da3 (Dames)De Koerbelt
23 maa 15:55 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
23 maa 18:45 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
30 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
30 maa 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
30 maa 16:30 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
30 maa 17:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
30 maa 17:30 De Veene Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Sportpark
30 maa 18:00 De Mors H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)De Koerbelt
30 maa 19:00 De Mors H1 (Heren) - Orca H1 (Heren)De Koerbelt
30 maa 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Dorper Esch
30 maa 20:45 VZC H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Vallei
6 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
6 apr 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
6 apr 16:30 De Mors Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)De Koerbelt
6 apr 17:15 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Koerbelt
6 apr 18:00 De Mors H2 (Heren) - VZV H2 (Heren)De Koerbelt
6 apr 20:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Aquarena
6 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De Kwakel
13 apr 15:45 De Mors H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)De Koerbelt
13 apr 16:30 De Mors H3 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren)De Koerbelt
13 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
13 apr 17:30 De Mors H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Koerbelt
13 apr 18:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
13 apr 18:45 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
13 apr 18:45 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Timpke
13 apr 21:15 ZV De Zaan H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Slag
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 19:00 TriVia H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 8 - 12
10 nov 18:00 ZPC De Hof Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 10 - 6
10 nov 16:30 De Mors H2 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 8 - 12
10 nov 15:45 De Mors H4 (Heren) - EZC H4 (Heren) 8 - 5
10 nov 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 6
3 nov 18:30 De Mors H1 (Heren) - VZ&PC H1 (Heren) 7 - 14
3 nov 17:30 De Mors H2 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 6 - 9
3 nov 17:00 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 26
3 nov 16:30 De Mors H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 12 - 5
3 nov 15:45 De Mors H4 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 6 - 4
3 nov 15:00 De Mors Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) 6 - 1
3 nov 09:55 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 4
27 okt 19:45 SWOL 1894 H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 12 - 9
27 okt 18:45 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 4 - 5
27 okt 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 12 - 4
27 okt 18:00 De Mors Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 10 - 7
27 okt 17:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 0
27 okt 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 3
27 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren) 15 - 4
27 okt 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 31 - 0
27 okt 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 40
20 okt 15:00 De Mors H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 11 - 4
13 okt 19:00 De Mors H1 (Heren) - NDD H1 (Heren) 11 - 8
13 okt 18:40 Losser H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 21 - 6
13 okt 18:00 De Mors H2 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 5 - 7
13 okt 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
13 okt 16:30 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 1
13 okt 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
6 okt 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 14 - 11
6 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 11 - 11
6 okt 18:15 EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 2 - 6
6 okt 18:15 De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Mors H2 (Heren) 8 - 15
6 okt 18:00 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 20
6 okt 10:00 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 2
29 sep 20:00 De Mors H1 (Heren) - Livo H1 (Heren) 8 - 8
29 sep 19:00 De Mors H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 12 - 6
29 sep 18:00 De Mors H3 (Heren) - Livo H2 (Heren) 11 - 8
29 sep 17:15 De Mors Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 12 - 4
29 sep 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 11
29 sep 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
29 sep 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
29 sep 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 0
28 sep 21:00 De Mors H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 17 - 4
22 sep 21:40 ZV Haerlem H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren) 10 - 9
22 sep 20:00 WS Twente H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 7 - 7
22 sep 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 9
22 sep 17:00 Het Ravijn H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 16 - 3
22 sep 16:15 Het Ravijn H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 10 - 6
22 sep 16:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 19
22 sep 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 1
22 sep 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
15 sep 18:00 ZVVS H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 13 - 5
15 sep 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
Verenigingsinformatie
NaamDe Mors
AccommodatiegegevensDe Koerbelt
RIJSSEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.