HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Mors - Rijssen

TeamPoule
De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
De Mors Da1 (Dames) 2e klasse A
De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
De Mors H1 (Heren) Bond 2e klasse B
De Mors H2 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2B
De Mors H3 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2C
De Mors H4 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 sep 9:40 [Concept]De Mors H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Koerbelt
15 sep 16:30 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
22 sep 9:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
22 sep 9:00 [Concept]WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
22 sep 9:00 [Concept]Het Ravijn H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Het Ravijn
22 sep 9:00 [Concept]DWV Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Den Helder
22 sep 9:40 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
22 sep 9:55 [Concept]WS Twente H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)Twentebad
22 sep 10:00 [Concept]VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
22 sep 15:10 [Concept]Het Ravijn H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Het Ravijn
22 sep 21:40 [Concept]ZV Haerlem H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Planeet
29 sep 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - Livo H1 (Heren)De Koerbelt
29 sep 10:15 [Concept]De Mors H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Koerbelt
29 sep 10:20 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
29 sep 11:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - Livo H2 (Heren)De Koerbelt
29 sep 12:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames)De Koerbelt
29 sep 13:00 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
29 sep 13:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
29 sep 16:30 [Concept]Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
6 okt 8:30 [Concept]De IJsselmeeuwen H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De IJsselslag
6 okt 11:05 [Concept]De Mors H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Koerbelt
6 okt 14:15 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
6 okt 16:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
6 okt 16:30 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
6 okt 18:15 [Concept]EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Slagman
6 okt 19:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)Valkenhuizen
13 okt 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - NDD H1 (Heren)De Koerbelt
13 okt 10:15 [Concept]De Mors H2 (Heren) - ZVL 1886 H5 (Heren)De Koerbelt
13 okt 11:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)De Koerbelt
13 okt 11:30 [Concept]OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
13 okt 17:10 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
13 okt 18:55 [Concept]Losser H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Brilmansdennen
20 okt 10:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)De Koerbelt
27 okt 9:00 [Concept]SWOL 1894 H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De Vrolijkheid
27 okt 9:00 [Concept]SWOL 1894 H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)De Vrolijkheid
27 okt 9:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
27 okt 9:40 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Koerbelt
27 okt 10:25 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
27 okt 11:10 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
27 okt 11:55 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
27 okt 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
3 nov 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - VZ&PC H1 (Heren)De Koerbelt
3 nov 10:00 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
3 nov 10:15 [Concept]De Mors H2 (Heren) - Oceanus H2 (Heren)De Koerbelt
3 nov 11:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Koerbelt
3 nov 12:15 [Concept]De Mors H4 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)De Koerbelt
3 nov 13:00 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)De Koerbelt
3 nov 17:15 [Concept]De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Kolk
10 nov 9:00 [Concept]De Mors H2 (Heren) - UZSC H4 (Heren)De Koerbelt
10 nov 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)Helperbad
10 nov 10:00 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
10 nov 10:15 [Concept]ZPC De Hof Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
17 nov 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)De Koerbelt
17 nov 9:00 [Concept]WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Scheg
17 nov 9:55 [Concept]De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
17 nov 10:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Koerbelt
17 nov 11:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Koerbelt
17 nov 17:10 [Concept]Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
18 nov 21:15 [Concept]Polar Bears H4 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Peppel
24 nov 8:30 [Concept]De Grunte H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Slag
24 nov 9:00 [Concept]Orca H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De Blauwe Golf
24 nov 9:00 [Concept]De Mors H2 (Heren) - VZC H2 (Heren)De Koerbelt
24 nov 10:30 [Concept]OZ&PC H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Vondersweijde
24 nov 10:45 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
24 nov 11:30 [Concept]OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
24 nov 11:30 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
24 nov 16:45 [Concept]Livo Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Walfort
24 nov 17:35 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
1 dec 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren)De Koerbelt
1 dec 11:15 [Concept]De Mors H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Koerbelt
1 dec 12:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
1 dec 12:40 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
1 dec 17:15 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
1 dec 17:25 [Concept]VZV H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Heerenduinen
8 dec 9:00 [Concept]De Mors H2 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)De Koerbelt
8 dec 9:00 [Concept]Aquapoldro H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)Sprenkelaar
8 dec 9:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
8 dec 9:15 [Concept]De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
8 dec 10:00 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)De Koerbelt
8 dec 10:15 [Concept]Aquapoldro H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Sprenkelaar
8 dec 10:45 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
8 dec 11:10 [Concept]WS Twente H6 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Twentebad
8 dec 12:00 [Concept]VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
15 dec 9:00 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
15 dec 9:00 [Concept]OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
15 dec 18:45 [Concept]Livo Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Walfort
5 jan 20:15 [Concept]EZC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Het Slagman
12 jan 9:00 [Concept]De Mors H4 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren)De Koerbelt
12 jan 9:45 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
12 jan 10:25 [Concept]Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
12 jan 10:30 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
12 jan 17:15 [Concept]De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
19 jan 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren)De Koerbelt
19 jan 9:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
19 jan 10:15 [Concept]De Mors H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)De Koerbelt
19 jan 11:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)De Koerbelt
19 jan 13:00 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koerbelt
19 jan 13:45 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
26 jan 9:00 [Concept]Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Wilder
26 jan 9:00 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)De Koerbelt
26 jan 9:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
26 jan 13:10 [Concept]WS Twente H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Twentebad
26 jan 17:45 [Concept]Livo H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)t Walfort
26 jan 18:15 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
26 jan 18:45 [Concept]Livo H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)t Walfort
26 jan 21:05 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
2 feb 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren)De Koerbelt
2 feb 9:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
2 feb 9:45 [Concept]DOS Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Van Pallandtbad
2 feb 10:15 [Concept]De Mors H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren)De Koerbelt
2 feb 11:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Koerbelt
2 feb 12:15 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
2 feb 13:00 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
2 feb 13:45 [Concept]De Mors H4 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Koerbelt
9 feb 9:00 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Koerbelt
9 feb 9:45 [Concept]WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
9 feb 14:15 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
9 feb 14:30 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
9 feb 15:15 [Concept]ZVL 1886 H5 (Heren) - De Mors H2 (Heren)Vijf Meibad
9 feb 18:30 [Concept]Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Aqualaren
16 feb 9:40 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
16 feb 10:25 [Concept]OZ&PC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Vondersweijde
16 feb 15:00 [Concept]VZ&PC Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Stamper
16 feb 17:50 [Concept]NDD H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
23 feb 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - SWOL 1894 H1 (Heren)De Koerbelt
23 feb 10:15 [Concept]De Mors H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)De Koerbelt
23 feb 11:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren)De Koerbelt
23 feb 13:00 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
23 feb 13:45 [Concept]De Mors H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)De Koerbelt
23 feb 16:30 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
23 feb 17:15 [Concept]Montferland Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
2 maa 10:55 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
9 maa 9:00 [Concept]Oceanus H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Waterlelie
9 maa 9:00 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
9 maa 9:15 [Concept]De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
9 maa 9:40 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)De Koerbelt
9 maa 10:00 [Concept]De Reest H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Bad Hesselingen
9 maa 12:25 [Concept]ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
9 maa 16:30 [Concept]Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
9 maa 18:30 [Concept]VZ&PC H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De Stamper
16 maa 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren)De Koerbelt
16 maa 9:00 [Concept]Hydrofiel Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 maa 10:15 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
16 maa 21:15 [Concept]UZSC H4 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Krommerijn
22 maa 20:30 Azuro H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Dubbelslag
23 maa 8:30 [Concept]De IJsselmeeuwen H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De IJsselslag
23 maa 9:00 [Concept]De Mors H2 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren)De Koerbelt
23 maa 10:00 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Livo Da3 (Dames)De Koerbelt
23 maa 10:45 [Concept]De Mors H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)De Koerbelt
23 maa 12:10 [Concept]OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
23 maa 15:55 [Concept]Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
23 maa 17:15 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
30 maa 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - Orca H1 (Heren)De Koerbelt
30 maa 10:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)De Koerbelt
30 maa 11:15 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
30 maa 11:35 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
30 maa 11:55 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
30 maa 17:15 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Dorper Esch
30 maa 17:30 [Concept]De Veene Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Sportpark
30 maa 20:45 [Concept]VZC H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Vallei
6 apr 9:00 [Concept]De Mors H2 (Heren) - VZV H2 (Heren)De Koerbelt
6 apr 10:00 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)De Koerbelt
6 apr 10:45 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
6 apr 11:30 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
6 apr 12:15 [Concept]De Mors H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Koerbelt
6 apr 15:00 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
6 apr 20:00 [Concept]WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Aquarena
6 apr 20:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)De Kwakel
13 apr 9:00 [Concept]De Mors H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Koerbelt
13 apr 10:10 [Concept]De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
13 apr 10:15 [Concept]De Mors H3 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren)De Koerbelt
13 apr 10:55 [Concept]De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
13 apr 18:00 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
13 apr 18:45 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Timpke
13 apr 21:15 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Slag
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Mors
AccommodatiegegevensDe Koerbelt
RIJSSEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.