HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZVDO'74 - Andel

TeamPoule
ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
ZVDO'74 Da1 (Dames) 3e klasse A
ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
ZVDO'74 H1 (Heren) 1e klasse (zuid) A
ZVDO'74 H2 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 sep 18:00 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
28 sep 18:45 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
28 sep 19:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Optisport AquaAltena
28 sep 20:15 ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
28 sep 21:00 ZVDO'74 H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Optisport AquaAltena
5 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
5 okt 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
5 okt 16:20 De Warande Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Warande
5 okt 19:00 De Schelde H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
5 okt 19:45 Lutra H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
12 okt 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
12 okt 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
12 okt 17:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Optisport AquaAltena
12 okt 18:00 ZVDO'74 H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)Optisport AquaAltena
12 okt 18:45 ZVDO'74 Da1 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
19 okt 15:20 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
19 okt 17:00 De Vennen Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Vennen
19 okt 18:15 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
19 okt 19:00 Arethusa H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Golfbad Oss
19 okt 19:45 HZPC H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Zwembad De Berkel
26 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
26 okt 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
26 okt 17:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren)Optisport AquaAltena
26 okt 18:00 Gorgo H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Beemd
26 okt 18:45 Gorgo Da1 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Beemd
2 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
2 nov 18:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
2 nov 19:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)Optisport AquaAltena
2 nov 19:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)Optisport AquaAltena
9 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
9 nov 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
9 nov 18:00 ZVDO'74 H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Optisport AquaAltena
9 nov 18:45 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
9 nov 20:00 RZ H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
16 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
16 nov 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
16 nov 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
16 nov 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Optisport AquaAltena
16 nov 19:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)Optisport AquaAltena
23 nov 17:00 De Punderman Da1 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
23 nov 17:45 De Punderman H1 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
30 nov 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
30 nov 15:40 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
30 nov 18:40 Arethusa H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Golfbad Oss
30 nov 19:35 Nayade Classic H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
30 nov 20:20 De Vennen Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Vennen
7 dec 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
7 dec 17:15 ZVDO'74 H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)Optisport AquaAltena
7 dec 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)Optisport AquaAltena
7 dec 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Optisport AquaAltena
14 dec 18:15 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
14 dec 19:00 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
14 dec 19:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Optisport AquaAltena
14 dec 20:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Optisport AquaAltena
14 dec 21:30 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)Optisport AquaAltena
11 jan 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
11 jan 16:00 SBC2000 Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
11 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
11 jan 19:00 Thalassa H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
11 jan 19:45 SWNZ (SG) H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Zwembad Molenheide
25 jan 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
25 jan 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
25 jan 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
25 jan 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Optisport AquaAltena
25 jan 19:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Optisport AquaAltena
1 feb 16:15 De Punderman H1 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
1 feb 16:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
1 feb 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
1 feb 17:30 Nuenen H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
1 feb 21:00 TRB-RES Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Drieburcht
8 feb 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
8 feb 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
8 feb 17:15 ZVDO'74 H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Optisport AquaAltena
8 feb 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
8 feb 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Optisport AquaAltena
15 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 18:00 Gorgo Da1 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Beemd
15 feb 19:30 Gorgo H2 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Beemd
29 feb 19:10 DBD H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 19:30 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
7 maa 18:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
7 maa 19:30 TRB-RES Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)Drieburcht
14 maa 21:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
21 maa 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
21 maa 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
21 maa 17:15 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)Optisport AquaAltena
21 maa 18:00 ZVDO'74 H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Optisport AquaAltena
21 maa 21:00 De Krabben H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)De Schelp
28 maa 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
28 maa 17:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)Optisport AquaAltena
4 apr 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
4 apr 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
4 apr 18:00 ZVDO'74 H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)Optisport AquaAltena
4 apr 18:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Optisport AquaAltena
4 apr 19:30 ZVDO'74 Da1 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Optisport AquaAltena
18 apr 14:00 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
18 apr 16:00 Waterproof H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Geusseltbad
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamZVDO'74
AccommodatiegegevensOptisport AquaAltena
ANDEL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.