HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging HZPC/Avéna (SG) - Heerenveen

DatumTijdWedstrijdLocatie
17 nov 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
17 nov 16:45 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11)De Kûpe
17 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
17 nov 18:05 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Kûpe
17 nov 18:10 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Kûpe
17 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
17 nov 18:55 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Kûpe
17 nov 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
17 nov 19:40 SVH H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
17 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
18 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Zb De Stiennen Flier
24 nov 16:30 TriVia H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Helperbad
24 nov 17:30 TriVia Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Helperbad
24 nov 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
24 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zb De Stiennen Flier
24 nov 18:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
24 nov 19:00 Het Y H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)Sportfondsenbad Oost
24 nov 19:30 Orca H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)De Blauwe Golf
24 nov 20:15 De Reest H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
1 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
1 dec 17:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
1 dec 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
1 dec 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Bolsward H1 (Heren)Zb De Stiennen Flier
1 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)Sportstad Heerenveen BV
1 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Bolsward H2 (Heren)Zb De Stiennen Flier
1 dec 20:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
8 dec 17:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
8 dec 18:45 Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
8 dec 19:30 OZ&PC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)Vondersweijde
8 dec 19:45 FZC'54 H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
9 dec 13:30 Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Dubbelslag
9 dec 15:30 Azuro H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Dubbelslag
15 dec 00:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)De Tongelreep
15 dec 12:20 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13)De Welle
15 dec 14:00 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13)De Welle
15 dec 15:00 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13)De Welle
15 dec 17:15 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Aquarena
15 dec 19:05 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)De Welle
15 dec 19:30 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
16 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11)Sportstad Heerenveen BV
16 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11)Sportstad Heerenveen BV
16 dec 13:45 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11)Sportstad Heerenveen BV
16 dec 13:45 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11)Sportstad Heerenveen BV
16 dec 14:15 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11)Sportstad Heerenveen BV
16 dec 16:45 VZC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)De Vallei
22 dec 00:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
1 jan 00:00 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Sterrenbad
19 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
19 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
19 jan 17:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Aquarena
19 jan 18:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
19 jan 18:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)De Tongelreep
19 jan 19:45 BZC Brandenburg H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)Brandenburg
19 jan 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Aquarena
19 jan 21:00 OZ&PC H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Vondersweijde
26 jan 11:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
26 jan 18:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17)Zb De Stiennen Flier
26 jan 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)Zb De Stiennen Flier
26 jan 20:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Zb De Stiennen Flier
27 jan 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
27 jan 20:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
2 feb 09:05 Orca H5 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)De Blauwe Golf
2 feb 18:00 BZC Brandenburg H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Brandenburg
2 feb 18:00 De Mors H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Koerbelt
2 feb 18:15 De Reest Reest D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Bad Hesselingen
2 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
2 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
2 feb 19:25 VZV H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)De Heerenduinen
2 feb 20:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
9 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
9 feb 21:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
10 feb 13:00 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)De Smelte
10 feb 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
10 feb 14:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
10 feb 15:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
10 feb 16:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
10 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Zb De Stiennen Flier
10 feb 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren)Zb De Stiennen Flier
16 feb 16:30 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
16 feb 19:30 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Sportboulevard
16 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
16 feb 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
17 feb 14:30 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Watertoren
17 feb 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
17 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)Zb De Stiennen Flier
23 feb 17:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
23 feb 17:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Groenhovenbad
23 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
23 feb 18:45 Livo H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)t Walfort
2 maa 09:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
2 maa 16:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
2 maa 16:00 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
2 maa 16:15 Wetterwille H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)De Wetterstins
2 maa 18:30 TriVia Da3 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Helperbad
9 maa 11:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
9 maa 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Tolhuisbad
9 maa 17:45 Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)It Gryn
9 maa 18:40 PWC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Tolhuisbad
9 maa 19:15 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)De Peppel
9 maa 20:00 Katwijk H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)Aquamar
9 maa 20:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
9 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
16 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
16 maa 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
16 maa 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
16 maa 19:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Plons D1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
16 maa 20:00 Aqua-Novio'94 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 maa 20:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
16 maa 21:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
23 maa 09:05 De Reest H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Bad Hesselingen
23 maa 13:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Parrel
23 maa 14:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)De Parrel
23 maa 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)Hofbad
23 maa 17:45 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)It Gryn
23 maa 18:00 Aqua'68 BAS Waterpolo BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Bonte Wever
23 maa 18:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Vrolijkheid
23 maa 18:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)It Gryn
23 maa 20:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - SVH H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
30 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
30 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
30 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
30 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13)Zb De Stiennen Flier
30 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
30 maa 19:00 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Orca H4 (Heren)Zb De Stiennen Flier
30 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Het Y H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
30 maa 20:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Zb De Stiennen Flier
30 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)Sportstad Heerenveen BV
6 apr 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
6 apr 15:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
6 apr 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)Aquarena
6 apr 18:00 Bolsward H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)Vitaloo
6 apr 18:45 Bolsward H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Vitaloo
6 apr 19:20 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)De Tongelreep
6 apr 19:45 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)De Zijl
7 apr 18:30 Azuro D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)Dubbelslag
13 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
13 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
13 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
13 apr 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2)Sportstad Heerenveen BV
13 apr 20:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)De Welle
13 apr 20:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
14 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren)Zb De Stiennen Flier
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 5 - 21
11 nov 17:15 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 6 - 5
10 nov 19:30 MNC Dordrecht H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 7
10 nov 19:00 De Plons D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 5 - 10
10 nov 18:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 6 - 13
10 nov 17:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 2 - 17
10 nov 17:15 WZC (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 9 - 5
10 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 3
10 nov 16:45 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
10 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 5
10 nov 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 28
4 nov 14:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 7 - 6
4 nov 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 15 - 4
3 nov 19:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 2 - 6
3 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren) 14 - 6
3 nov 18:10 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 6
3 nov 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 30
3 nov 17:45 Aquapoldro H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 10 - 11
3 nov 17:05 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 9
3 nov 16:40 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
3 nov 16:15 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
3 nov 15:50 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 0
3 nov 15:25 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
27 okt 20:25 ZV Haerlem H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 8
27 okt 20:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Livo H2 (Heren) 5 - 16
27 okt 18:45 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 8 - 24
27 okt 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 13
20 okt 18:00 De Vennen H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 17
20 okt 17:00 Bolsward H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 23
20 okt 14:45 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 8
14 okt 14:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
14 okt 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
13 okt 21:20 DraGor (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 11
13 okt 20:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 11 - 6
13 okt 17:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 12 - 7
13 okt 15:00 Het Ravijn H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 15 - 6
7 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 5 - 22
7 okt 16:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - BZ&PC Da1 (Dames) 6 - 12
7 okt 15:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 12 - 6
7 okt 13:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 13 - 2
6 okt 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 14 - 11
6 okt 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - VZV H1 (Heren) 10 - 19
6 okt 16:30 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 3
6 okt 16:30 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
6 okt 16:05 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
6 okt 16:00 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 10
6 okt 15:30 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
6 okt 15:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
6 okt 14:00 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 8
29 sep 20:30 Neptunia'24 H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 1 - 12
29 sep 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 12 - 11
29 sep 20:00 VZC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 12 - 9
29 sep 18:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 11 - 5
29 sep 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - SWOL 1894 Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 14
29 sep 18:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 5
29 sep 17:30 Schuurman BZC H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 18 - 5
29 sep 17:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 3
29 sep 16:45 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
29 sep 16:45 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 11
29 sep 16:15 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 1
29 sep 16:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
29 sep 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
23 sep 14:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren) 9 - 12
23 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 8 - 13
22 sep 21:30 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 19 - 3
22 sep 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 9 - 4
22 sep 19:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 13 - 2
22 sep 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 8 - 18
22 sep 18:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 12
22 sep 17:30 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
22 sep 14:20 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 14 - 8
16 sep 16:30 TriVia H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 4 - 14
16 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) 15 - 8
8 sep 19:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da1 (Dames) 6 - 20
8 sep 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 24 - 2
Verenigingsinformatie
NaamHZPC/Avéna (SG)
AccommodatiegegevensSportstad Heerenveen BV
HEERENVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.