HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie

WedstrijdDatumPlaats
KNZB JTT BJ1 - UZSC H2 24-03-2017 18:45 KNZB bad Zeist
Het Y Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 24-03-2017 21:10 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Het Ravijn Da3 - ESTA(SG)D1 25-03-2017 15:30 Het Ravijn Nijverdal
WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC De Gouwe Da2 25-03-2017 16:00 Groenhovenbad Gouda
De Ham Da2 - ZPB H&L Productions Da2 25-03-2017 16:00 De Watering Wormerveer
Z&PC De Gouwe Da1 - WZC (SG) Da1 25-03-2017 16:00 De Sniep Waddinxveen
AZC H4 - Z&PC De Gouwe H2 25-03-2017 16:05 AquaRijn Alphen aan den rijn
ZV De Zaan H3 - UZSC H4 25-03-2017 16:15 De Slag Zaandam
Polar Bears Da3 - Het Y Da2 25-03-2017 16:15 De Peppel Ede gld
ZVL-HAWABO (SG) Da4 - H.B.W. (SG) Da2 25-03-2017 16:15 De Zijl Leiden
HZPC/Avéna (SG) H3 - Eemsrobben H2 25-03-2017 16:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
Z&PC Rotterdam H1 - Westland H1 25-03-2017 16:30 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
BZ&PC Da2 - MNC Dordrecht Da2 25-03-2017 16:30 De Kuil Bodegraven
ZPC De Zeeuwse Kust H2 - WZK 2 25-03-2017 16:45 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
AZC H2 - UZSC H3 25-03-2017 17:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
WIDEX GZC DONK H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 25-03-2017 17:00 Groenhovenbad Gouda
ZVL-HAWABO (SG) Da3 - De Rijn Da1 25-03-2017 17:10 De Zijl Leiden
HZPC/Avéna (SG) H2 - De Mors H3 25-03-2017 17:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
Polar Bears H3 - LZ 1886 H2 25-03-2017 17:15 De Peppel Ede gld
Losser Da1 - VZ&PC Da1 25-03-2017 17:15 Brilmansdennen Losser
UZSC H2 - ZPB H&L Productions H2 25-03-2017 17:15 De Krommerijn Utrecht
ZVL-HAWABO (SG) Da2 - Het Ravijn Da2 25-03-2017 17:25 Vijf Meibad Leiden
Aqua-Novio'94 H1 - MNC Dordrecht H1 25-03-2017 17:30 Erica Terpstra Sportfondsenbad Nijmegen
De Ham H2 - PSV Waterpolo H2 25-03-2017 17:30 De Watering Wormerveer
ZV De Zaan H2 - WIDEX GZC DONK H2 25-03-2017 17:30 De Slag Zaandam
BZ&PC H3 - ZPB H&L Productions H3 25-03-2017 17:30 De Kuil Bodegraven
Z&PC Rotterdam Da1 - ZV Haerlem Da2 25-03-2017 17:45 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
Nuenen H1 - Arethusa H1 25-03-2017 17:45 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
De Zijl Zwemsport H2 - Schuurman BZC H2 25-03-2017 17:55 De Zijl Leiden
TriVia H3 - OZ&PC H2 25-03-2017 18:00 Helperbad Groningen
Schuurman BZC Da1 - WS Twente Da1 25-03-2017 18:00 t Timpke Borculo
De Linge/PCG (SG) H1 - ZPC Woerden H1 25-03-2017 18:00 Caribabad Gorinchem
AZC H3 - MNC Dordrecht H3 25-03-2017 18:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
WIDEX GZC DONK H4 - SVH H3 25-03-2017 18:00 Groenhovenbad Gouda
Swol 1894 H1 - De Mors H1 25-03-2017 18:00 De Vrolijkheid Zwolle
Polar Bears Da1 - WIDEX GZC DONK Da1 25-03-2017 18:15 De Peppel Ede gld
HZC de Robben H1 - LZ 1886 H1 25-03-2017 18:20 De Lieberg Hilversum
BZ&PC H2 - ZPC AMERSFOORT H2 25-03-2017 18:30 De Kuil Bodegraven
ZPC De Zeeuwse Kust H1 - DZT'62 H1 25-03-2017 18:30 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
ZPC AMERSFOORT H1 - De Ham H1 25-03-2017 18:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
OZ&PC H1 - SVH H1 25-03-2017 18:30 Vondersweijde Oldenzaal
ENC Arnhem (SG) H1 - DAW H1 25-03-2017 18:30 Valkenhuizen Arnhem
PSV Waterpolo Da2 - De Treffers Da1 25-03-2017 18:30 De Tongelreep Eindhoven
ZVVS H1 - WIDEX GZC DONK H1 25-03-2017 18:35 De Kulk Vlaardingen
De Meer H1 - Natare H1 25-03-2017 18:45 De Waterlinie Culemborg
UZSC H1 - ZPB H&L Productions H1 25-03-2017 18:45 De Krommerijn Utrecht
Katwijk H2 - Aquapoldro H2 25-03-2017 18:45 Aquamar Katwijk zh
ZV De Zaan H1 - VZC H1 25-03-2017 18:45 De Slag Zaandam
VZV H1 - De Vliet (SG) H1 25-03-2017 18:55 De Heerenduinen Ijmuiden
ZVL-HAWABO (SG) Da1 - Het Ravijn Da1 25-03-2017 18:55 Vijf Meibad Leiden
Swol 1894 Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da2 25-03-2017 19:00 De Vrolijkheid Zwolle
De Ham Da1 - ZPB H&L Productions Da1 25-03-2017 19:00 De Watering Wormerveer
Wiekslag Da1 - DAW Da1 25-03-2017 19:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
NieMo-Van Vliet H1 - De Kempvis H1 25-03-2017 19:00 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
TriVia H2 - De Mors H2 25-03-2017 19:00 Helperbad Groningen
De Dolfijn H1 - AZ&PC De Futen H1 25-03-2017 19:10 Sloterparkbad Amsterdam
OZV H1 - Alkemade H1 25-03-2017 19:15 H2O Harmelen
De Zijl Zwemsport H1 - BZC Brandenburg H1 25-03-2017 19:20 De Zijl Leiden
Middelsé-Skelp (SG) H1 - ESTA(SG) H1 De Kikker 25-03-2017 19:30 It Gryn Stiens
De Veene H1 - Neptunia'24 H1 25-03-2017 19:30 Het Sportpark Almelo
Watervlo H1 - Aquapoldro H1 25-03-2017 19:30 Fletiomare De meern
DWK Barneveld H1 - Hellas-Glana H1 25-03-2017 19:30 Veluwehal Barneveld
AZC Alphen H1 - Schuurman BZC H1 25-03-2017 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Vennen Da1 - PSV Waterpolo Da1 25-03-2017 19:30 De Vennen Dongen
De Houtrib H1 - KZC H1 25-03-2017 19:40 De Koploper Lelystad
BZ&PC Da1 - De Warande Da1 25-03-2017 19:45 De Kuil Bodegraven
ZV Haerlem H1 - PSV Waterpolo H1 25-03-2017 19:45 De Planeet Haarlem
ENC Arnhem (SG) H2 - Aqua-Novio'94 H2 25-03-2017 19:45 Valkenhuizen Arnhem
EZC Da1 - De Walvisch Da1 25-03-2017 19:45 Het Slagman Enschede
VKC'03 H1 - De Reest H1 25-03-2017 19:45 De Vlaskoel Tubbergen
De Reest H2 - Livo H2 25-03-2017 19:45 Bad Hesselingen Meppel
ZVVS H2 - VZV Njord H2 25-03-2017 19:55 De Kulk Vlaardingen
d'ELFT H1 - Z&PC De Gouwe H1 25-03-2017 19:55 Kerkpolder Delft
Katwijk H1 - Het Y H1 25-03-2017 20:00 Aquamar Katwijk zh
SBC2000 H1 - De Treffers H1 25-03-2017 20:00 Zwembad de Wisselaar Breda
Wiekslag H1 - WZK H1 25-03-2017 20:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
Swol 1894 H2 - BZC Brandenburg H2 25-03-2017 20:00 De Vrolijkheid Zwolle
Zwemvereniging Utrecht H2 - SVH H2 25-03-2017 20:00 De Kwakel Utrecht
TriVia H1 - Deltasteur H1 25-03-2017 20:00 Helperbad Groningen
WS Twente H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 25-03-2017 20:00 Twentebad Hengelo ov
ZPC AMERSFOORT H4 - ZV Haerlem H2 25-03-2017 20:00 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
Polar Bears H1 - Het Ravijn H1 25-03-2017 20:00 De Peppel Ede gld
Het Y H2 - VZC H2 25-03-2017 20:10 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
HZPC/Avéna (SG) H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1 25-03-2017 20:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
UZSC Da1 - ZV De Zaan Da1 25-03-2017 20:15 De Krommerijn Utrecht
VZV Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 25-03-2017 20:15 De Heerenduinen Ijmuiden
MNC Dordrecht H2 - WIDEX GZC DONK H3 25-03-2017 20:30 Sportboulevard Dordrecht
De IJsselmeeuwen H1 - VZV Njord H1 25-03-2017 20:30 De IJsselslag Zutphen
De Zijl Zwemsport H4 - PSV Waterpolo H3 25-03-2017 20:30 De Zijl Leiden
Zv Hoorn H1 - De Rijn H1 25-03-2017 20:35 De Waterhoorn Hoorn nh
ZPCH H1 - Sassenheim H1 25-03-2017 20:40 Sportcomplex Koning Willem Alexander Hoofddorp
BZ&PC H1 - De Warande H1 25-03-2017 20:45 De Kuil Bodegraven
EZC H1 - De Walvisch H1 25-03-2017 20:45 Het Slagman Enschede
ENC Arnhem (SG) Da1 - VZV Njord Da1 25-03-2017 20:45 Valkenhuizen Arnhem
ZV Haerlem H3 - De Meer H2 25-03-2017 20:55 De Planeet Haarlem
OZ&PC Da1 - ZV Haerlem Da1 25-03-2017 21:00 Vondersweijde Oldenzaal
ZVVS Da1 - MNC Dordrecht Da1 25-03-2017 21:00 De Kulk Vlaardingen
Het Y H3 - De Zijl Zwemsport H3 25-03-2017 21:15 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
De Snippen H1 - Flevo H1 25-03-2017 21:15 De Meerkamp Amstelveen
UZSC Da2 - ZV De Zaan Da2 25-03-2017 21:45 De Krommerijn Utrecht
Nayade H1 - De Vennen H1 26-03-2017 13:00 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
JAWS Amsterdam H1 - DJK-ZAR H1 26-03-2017 13:30 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Het Ravijn BM1 - ZVL-HAWABO (SG) BM1 26-03-2017 13:30 Het Ravijn Nijverdal
Wiekslag H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 26-03-2017 14:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
PSV Waterpolo BM1 - De Ham BM1 26-03-2017 14:15 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
Het Ravijn BJ1 - De Ham/Het Y BJ1 26-03-2017 15:00 Het Ravijn Nijverdal
Livo Da1 - H.B.W. (SG) Da1 26-03-2017 15:00 Van Pallandtbad Varsseveld
MNC Dordrecht BJ1 - AZC Alphen BJ1 26-03-2017 15:00 Sportboulevard Dordrecht
ZPC AMERSFOORT BJ1 - De Zijl Zwemsport BJ1 26-03-2017 15:15 Brandenburg Bilthoven
WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM1 26-03-2017 15:15 Groenhovenbad Gouda
PSV Waterpolo BJ1 - ZV De Zaan BJ1 26-03-2017 15:45 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
UZSC BM1 - ZV De Zaan BM1 26-03-2017 17:00 De Krommerijn Utrecht
Schuurman BZC BJ1 - VZC BJ1 26-03-2017 17:00 t Timpke Borculo
ZPB H&L Productions BJ1 - Polar Bears BJ1 26-03-2017 17:15 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
NDD Doetinchem Da1 - DZT'62 Da1 26-03-2017 17:50 Sportcentrum Rozengaarde Doetinchem
UZSC BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1 26-03-2017 18:30 De Krommerijn Utrecht
NDD H1 - Livo H1 26-03-2017 18:50 Sportcentrum Rozengaarde Doetinchem
Polar Bears Da2 - WIDEX GZC DONK Da2 26-03-2017 19:15 De Peppel Ede gld
UZSC Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da1 26-03-2017 20:00 De Krommerijn Utrecht
Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Orca H2 26-03-2017 20:15 Aqualaren Zuidlaren
Polar Bears H2 - Het Ravijn H2 26-03-2017 20:30 De Peppel Ede gld
KNZB JTT BJ1 - MNC Dordrecht H2 28-03-2017 20:30 KNZB bad Zeist
ZVL-HAWABO (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da2 29-03-2017 20:15 Vijf Meibad Leiden
VKC'03 H1 - De Walvisch H1 30-03-2017 21:15 De Vlaskoel Tubbergen
ZPC AMERSFOORT H1 - KNZB JTT H1 30-03-2017 21:45 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort