HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 17-2-2019 22:47)

WedstrijdDatumPlaats
Wave H1 - OZV H1 19-02-2019 21:30 Kerkpolder Delft
De Walvisch H1 - VKC'03 H1 23-02-2019 14:00 HIS/ Willem Alexander Bad Groningen
ZV De Zaan H3 - ZV Haerlem H3 23-02-2019 14:30 De Slag Zaandam
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - AZC H2 23-02-2019 14:30 Sportcomplex Amerena Amersfoort
Livo Da1 - PSV Waterpolo Da1 23-02-2019 14:30 t Walfort Aalten
De Walvisch Da1 - TriVia Da1 23-02-2019 15:00 HIS/ Willem Alexander Bad Groningen
SVH H3 - Arethusa H2 23-02-2019 15:00 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
De Reest H1 - De Veene H1 23-02-2019 15:00 Bad Hesselingen Meppel
Nuenen H1 - De Meer H1 23-02-2019 15:15 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
WIDEX GZC DONK H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 23-02-2019 15:15 Groenhovenbad Gouda
UZSC H5 - AZC H4 23-02-2019 15:15 De Krommerijn Utrecht
ZVL-1886 Da2 - WIDEX GZC DONK Da2 23-02-2019 15:15 De Zijl Leiden
Het Ravijn Da3 - DWK Da1 23-02-2019 15:25 Het Ravijn Nijverdal
ZV De Zaan Da2 - ZPB H&L Productions Da2 23-02-2019 15:45 De Slag Zaandam
De Ham CJ1 - VZV Njord CJ1 23-02-2019 15:45 De Crommenije Krommenie
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - NDD Da1 23-02-2019 16:00 Sportcomplex Amerena Amersfoort
SVH H2 - PSV Waterpolo H2 23-02-2019 16:00 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Polar Bears H4 - ZVL-1886 H5 23-02-2019 16:00 De Peppel Ede gld
UZSC H3 - PSV Waterpolo H3 23-02-2019 16:15 De Krommerijn Utrecht
WIDEX GZC DONK H4 - MNC Dordrecht H2 23-02-2019 16:15 Groenhovenbad Gouda
ZPB H&L Productions H3 - ZV Haerlem H2 23-02-2019 16:15 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
Het Ravijn H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 23-02-2019 16:25 Het Ravijn Nijverdal
Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 23-02-2019 16:30 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
Alkemade H1 - De Reuring H1 23-02-2019 16:30 De Tweesprong Roelofarendsveen
Nayade H1 - Hydrofiel H1 23-02-2019 16:30 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
ZVL-1886 H2 - UZSC H2 23-02-2019 16:45 De Zijl Leiden
H.B.W. (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1 23-02-2019 17:00 Brandenburg Bilthoven
Polar Bears H2 - Het Ravijn H2 23-02-2019 17:00 De Peppel Ede gld
Aqua-Novio'94 H1 - PSV Waterpolo H1 23-02-2019 17:00 Erica Terpstra Sportfondsenbad Nijmegen
VZV Njord H2 - De Reigers (SG) H2 23-02-2019 17:00 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
BZ&PC H3 - Katwijk H2 23-02-2019 17:00 De Kuil Bodegraven
Neptunia'24 H1 - DWK Barneveld H1 23-02-2019 17:00 Zwem- en recreatiebad It Rak Sneek
DBD H1 - De Vennen H1 23-02-2019 17:00 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
Sassenheim H1 - ZZ&PC De Devel H1 23-02-2019 17:15 Wasbeek Sassenheim
Oceanus H2 - UZSC H4 23-02-2019 17:15 De Waterlelie Aalsmeer
ZV De Zaan Da1 - ZPB H&L Productions Da1 23-02-2019 17:15 De Slag Zaandam
VZV H1 - Katwijk H1 23-02-2019 17:30 De Heerenduinen Ijmuiden
Z&PC De Gouwe Da1 - OZ&PC Da1 23-02-2019 17:30 De Sniep Waddinxveen
SVH H1 - WIDEX GZC DONK H1 23-02-2019 17:30 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
DJK-ZAR H1 - DAW H1 23-02-2019 17:30 Sportplaza Mercator Amsterdam
ZVL-1886 Da4 - DAW Da1 23-02-2019 17:30 De Zijl Leiden
Zwemvereniging Utrecht Da1 - ZV De Zaan Da3 23-02-2019 17:30 De Kwakel Utrecht
WIDEX GZC DONK H3 - HZPC/Avéna (SG) H2 23-02-2019 17:30 Groenhovenbad Gouda
Het Ravijn Da2 - Polar Bears Da2 23-02-2019 17:40 Het Ravijn Nijverdal
De Rijn Da1 - Aquarijn Da1 23-02-2019 17:45 Sportfondsenbad De Bongerd Wageningen
ZVVS H1 - Watervlo H1 23-02-2019 18:00 De Kulk Vlaardingen
VZV Njord H1 - Zeester-Meerval H1 23-02-2019 18:00 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Neptunia'24 Da1 - VZ&PC Da1 23-02-2019 18:00 Zwem- en recreatiebad It Rak Sneek
De Ham H2 - WIDEX GZC DONK H2 23-02-2019 18:00 De Crommenije Krommenie
ZVL-1886 Da1 - UZSC Da1 23-02-2019 18:15 De Zijl Leiden
BZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 23-02-2019 18:15 De Kuil Bodegraven
OZ&PC H1 - Het Y H1 23-02-2019 18:15 Vondersweijde Oldenzaal
HZPC/Avéna (SG) H1 - ZV Haerlem H1 23-02-2019 18:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
WZK H1 - Z&PC De Gouwe H1 23-02-2019 18:15 Sterrenbad Wassenaar
Oceanus H1 - HZC de Robben H1 23-02-2019 18:15 De Waterlelie Aalsmeer
De Mors H3 - SWOL 1894 H2 23-02-2019 18:15 De Koerbelt Rijssen
BZC Brandenburg H2 - ZVL-1886 H3 23-02-2019 18:15 Brandenburg Bilthoven
Wiekslag H1 - De Linge/PCG (SG) H1 23-02-2019 18:30 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
Zwemvereniging Utrecht H1 - VZ&PC H1 23-02-2019 18:30 De Kwakel Utrecht
VZC H2 - De IJsselmeeuwen H2 23-02-2019 18:30 De Vallei Veenendaal
Polar Bears H3 - Schuurman BZC H2 23-02-2019 18:30 De Peppel Ede gld
Het Y Da1 - De Ham Da1 23-02-2019 18:30 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
SWOL 1894 Da1 - MNC Dordrecht Da1 23-02-2019 18:30 De Vrolijkheid Zwolle
ZV De Zaan H2 - ZPB H&L Productions H2 23-02-2019 18:45 De Slag Zaandam
ZVL-1886 Da3 - UZSC Da2 23-02-2019 18:45 De Zijl Leiden
WSG ESTA (SG) H1 - Nunspeet H1 23-02-2019 18:45 Aquarena Emmen
Orca H1 - TriVia H1 23-02-2019 18:45 De Blauwe Golf Leeuwarden
Livo H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 23-02-2019 18:45 t Walfort Aalten
VZV Njord Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 23-02-2019 19:00 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Westland H1 - De Reigers (SG) H1 23-02-2019 19:00 Zwembad Maesemunde 's-gravenzande
De Treffers H1 - De Kempvis H1 23-02-2019 19:00 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
WZC (SG) H1 - Wave H1 23-02-2019 19:00 De Veur Zoetermeer
SCOMZeehondDuck (SG) H1 - OZV H1 23-02-2019 19:00 De Rozenburcht Rozenburg zh
De Mors H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 23-02-2019 19:15 De Koerbelt Rijssen
ZVVS H2 - MNC Dordrecht H3 23-02-2019 19:15 De Kulk Vlaardingen
EZC Da1 - EZC Da2 23-02-2019 19:15 Het Slagman Enschede
Het Ravijn Da1 - Polar Bears Da1 23-02-2019 19:15 Het Ravijn Nijverdal
Arethusa Da1 - Polar Bears Da3 23-02-2019 19:20 Golfbad Oss Oss
Schuurman BZC H3 - Het Y H2 23-02-2019 19:20 t Timpke Borculo
WZK H2 - Aqua-Novio'94 H2 23-02-2019 19:30 Sterrenbad Wassenaar
ZVL-1886 H4 - AZC H3 23-02-2019 19:30 De Zijl Leiden
DZT'62 H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 23-02-2019 19:30 Zwembad De Wiemel Deurne
BZ&PC H1 - JAWS Amsterdam H1 23-02-2019 19:30 De Kuil Bodegraven
HZPC/Avéna (SG) Da1 - VZV Da1 23-02-2019 19:30 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
AZC H1 - UZSC H1 23-02-2019 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
BZC Brandenburg H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1 23-02-2019 19:30 Brandenburg Bilthoven
VZC H1 - MNC Dordrecht H1 23-02-2019 19:30 De Vallei Veenendaal
DraGor (SG) H1 - ZPC De Hof H1 23-02-2019 19:40 De Welle Drachten
Livo H1 - ENC Arnhem (SG) H1 23-02-2019 19:45 t Walfort Aalten
Wiekslag H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 23-02-2019 19:45 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
De Snippen H1 - West-Friesland (SG) H1 23-02-2019 19:45 De Meerkamp Amstelveen
WS Twente Da1 - Schuurman BZC Da1 23-02-2019 19:45 Sportbad Twentebad Hengelo ov
Z&PC Rotterdam H1 - d'ELFT H1 23-02-2019 20:00 Zwemcentrum Rotterdam Rotterdam
De Mors H1 - SWOL 1894 H1 23-02-2019 20:15 De Koerbelt Rijssen
ZVVS H3 - Het Y H3 23-02-2019 20:15 De Kulk Vlaardingen
EZC H1 - Deltasteur H1 23-02-2019 20:15 Het Slagman Enschede
DWT H1 - De Dolfijn H1 23-02-2019 20:15 Boerhaavebad Haarlem
ZPCH H1 - De Duinkikkers H1 23-02-2019 20:30 Sportcomplex Koning Willem Alexander Hoofddorp
WS Twente H1 - NDD H1 23-02-2019 20:30 Sportbad Twentebad Hengelo ov
BZ&PC H2 - DZT'62 H2 23-02-2019 20:45 De Kuil Bodegraven
Aquapoldro H2 - Azuro H2 23-02-2019 20:45 Sprenkelaar Apeldoorn
Thetis Da1 - Losser Da1 23-02-2019 20:45 LACO Sportcentrum Lingewaard Bemmel
Arethusa H1 - Hellas-Glana H1 23-02-2019 21:05 Golfbad Oss Oss
Aquapoldro H1 - De IJsselmeeuwen H1 23-02-2019 21:45 Sprenkelaar Apeldoorn