HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 18-2-2020 04:54)

WedstrijdDatumPlaats
DraGor (SG) H1 - De Dolfijn H1 21-02-2020 20:30 De Welle Drachten
De Ham Da1 - PSV Waterpolo Da1 22-02-2020 14:30 De Crommenije Krommenie
PSV Waterpolo H1 - De Ham H1 22-02-2020 14:45 De Tongelreep Eindhoven
UZSC H1 - ZPB H&L Productions H1 22-02-2020 15:30 De Krommerijn Utrecht
ZVL-1886 Tetteroo Da3 - PSV Waterpolo Da2 22-02-2020 16:10 De Zijl Leiden
OZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1 22-02-2020 16:15 Vondersweijde Oldenzaal
HZPC/Avéna (SG) Da1 - EZC Da1 22-02-2020 16:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
Het Ravijn Da1 - ZV De Zaan Da1 22-02-2020 17:00 Het Ravijn Nijverdal
UZSC Da3 - Polar Bears Da2 22-02-2020 17:00 De Krommerijn Utrecht
WIDEX GZC DONK Da2 - ZPB H&L Productions Da2 22-02-2020 17:30 Groenhovenbad Gouda
ZVL-1886 Tetteroo H1 - ZV De Zaan H1 22-02-2020 17:30 De Zijl Leiden
ZVVS Da1 - WZC (SG) Da1 22-02-2020 18:00 De Kulk Vlaardingen
Het Ravijn Da2 - ZV De Zaan Da2 22-02-2020 18:25 Het Ravijn Nijverdal
UZSC Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da1 22-02-2020 18:30 De Krommerijn Utrecht
WIDEX GZC DONK Da1 - ZPB H&L Productions Da1 22-02-2020 19:00 Groenhovenbad Gouda
VZV Da1 - Het Y Da1 22-02-2020 19:00 De Heerenduinen Ijmuiden
MNC Dordrecht Da1 - Livo Da1 22-02-2020 19:00 Sportboulevard Dordrecht
ZV Haerlem Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 22-02-2020 19:00 De Planeet Haarlem
SVH H1 - Polar Bears H1 22-02-2020 19:00 Sportcentrum de Wilgenring Rotterdam
Katwijk Da1 - De Ham Da2 22-02-2020 19:05 Aquamar Katwijk zh
SWOL 1894 Da1 - Polar Bears Da1 22-02-2020 19:15 De Vrolijkheid Zwolle
BZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 22-02-2020 19:20 De Kuil Bodegraven
AZC H1 - WIDEX GZC DONK H1 22-02-2020 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
ZV Haerlem H2 - AZC H4 22-02-2020 19:30 De Planeet Haarlem
Het Ravijn H1 - Schuurman BZC H1 22-02-2020 19:45 Het Ravijn Nijverdal
ZV Haerlem H1 - VZV H1 22-02-2020 20:00 De Planeet Haarlem
UZSC Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da2 22-02-2020 20:00 De Krommerijn Utrecht
VZV H2 - ZV Haerlem H3 22-02-2020 20:05 De Heerenduinen Ijmuiden
BZ&PC H1 - VZC H1 22-02-2020 20:40 De Kuil Bodegraven
PSV Waterpolo H1 - WIDEX GZC DONK H1 23-02-2020 14:00 De Tongelreep Eindhoven
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Schuurman BZC BM1 23-02-2020 14:30 Sportcomplex Amerena Amersfoort
ZV Haerlem BM1 - PSV Waterpolo BM1 23-02-2020 16:30 De Planeet Haarlem
ZVL-1886 Tetteroo H1 - AZC H1 23-02-2020 17:00 De Zijl Leiden
UZSC H1 - ZV De Zaan H1 23-02-2020 17:00 De Krommerijn Utrecht
SVH H1 - Het Ravijn H1 23-02-2020 17:30 Sportcentrum de Wilgenring Rotterdam
De Ham H1 - Schuurman BZC H1 23-02-2020 18:00 De Crommenije Krommenie
ZPB H&L Productions H1 - Polar Bears H1 23-02-2020 19:15 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
De Ham H2 - ZV De Zaan H2 23-02-2020 19:30 De Crommenije Krommenie
AZ&PC De Futen H1 - DAW H1 23-02-2020 20:15 De Meerkamp Amstelveen