HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 25-1-2021 14:50)

WedstrijdDatumPlaats
De Ham CJ1 - UZSC CJ1 30-01-2021 13:00 De Crommenije Krommenie
Het Ravijn CM1 - ZVL-1886 Tetteroo CM1 30-01-2021 13:35 Het Ravijn Nijverdal
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - ZV De Zaan CJ1 30-01-2021 14:00 Sportcomplex Amerena Amersfoort
Polar Bears Da2 - ZV De Zaan Da2 30-01-2021 14:10 De Peppel Ede gld
JAWS Amsterdam H1 - Het Y H1 30-01-2021 14:25 De Mirandabad Amsterdam
De Walvisch H1 - De Veene H1 30-01-2021 15:15 HIS/ Willem Alexander Bad Groningen
ZVL-1886 Tetteroo Da2 - PSV Da2 30-01-2021 15:20 De Zijl Leiden
VZC/Polar Bears CJ1 - PSV CJ1 30-01-2021 15:30 De Peppel Ede gld
De Vennen H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 30-01-2021 15:50 De Vennen Dongen
WIDEX GZC DONK CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1 30-01-2021 16:00 Groenhovenbad Gouda
ENC Arnhem (SG) H1 - Livo H1 30-01-2021 16:00 Valkenhuizen Arnhem
De Meer H1 - DWK H1 30-01-2021 16:15 De Waterlinie Culemborg
VZV Njord CM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 30-01-2021 16:15 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Neptunia'24 Da1 - SWOL 1894 Da2 30-01-2021 16:30 Zwem- en recreatiebad It Rak Sneek
ZV De Zaan Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1 30-01-2021 16:30 De Slag Zaandam
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - PSV H3 30-01-2021 16:50 Sportcomplex Amerena Amersfoort
Het Ravijn CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 30-01-2021 16:55 Het Ravijn Nijverdal
Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 30-01-2021 17:00 Hofbad 's-gravenhage
WIDEX GZC DONK H3 - SWOL 1894 H2 30-01-2021 17:05 Groenhovenbad Gouda
ENC Arnhem (SG) H2 - MNC Dordrecht H4 30-01-2021 17:05 Valkenhuizen Arnhem
De Mors H2 - De Mors H3 30-01-2021 17:15 De Koerbelt Rijssen
OZ&PC Da1 - Schuurman BZC Da1 30-01-2021 17:30 Vondersweijde Oldenzaal
ZV De Zaan H3 - Katwijk H2 30-01-2021 17:30 De Slag Zaandam
AZC H4 - ZVVS H2 30-01-2021 17:40 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Vennen Da1 - AquAmigos Da1 30-01-2021 17:50 De Vennen Dongen
De IJsselmeeuwen H2 - WSG ESTA (SG) H2 30-01-2021 17:55 De IJsselslag Zutphen
BZ&PC H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 30-01-2021 18:00 De Kuil Bodegraven
Losser Da1 - OZ&PC Da2 30-01-2021 18:00 Brilmansdennen Losser
Oceanus H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 30-01-2021 18:00 De Waterlelie Aalsmeer
Het Y Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da1 30-01-2021 18:00 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Alkemade H1 - DJK-ZAR H1 30-01-2021 18:00 De Tweesprong Roelofarendsveen
HZPC/Avéna (SG) H2 - Nunspeet H2 30-01-2021 18:00 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
Nayade H1 - De IJsselmeeuwen H1 30-01-2021 18:00 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
Het Ravijn Da3 - De Walvisch Da1 30-01-2021 18:05 Het Ravijn Nijverdal
OZV H1 - SBC2000 H1 30-01-2021 18:10 H2O Harmelen
UZSC Da2 - UZSC Da3 30-01-2021 18:10 De Krommerijn Utrecht
De Mors H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 30-01-2021 18:15 De Koerbelt Rijssen
Hellas-Glana H1 - De Rijn H1 30-01-2021 18:15 Combibad De Nieuwe Hateboer Sittard
Arethusa Da1 - VZV Njord Da1 30-01-2021 18:30 Golfbad Oss Oss
BZC Brandenburg H2 - De Dolfijn H2 30-01-2021 18:30 Brandenburg Bilthoven
VZC H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 30-01-2021 18:30 De Vallei Veenendaal
Wiekslag H2 - SBC2000 H2 30-01-2021 18:30 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
AZC H3 - BZ&PC H2 30-01-2021 18:35 AquaRijn Alphen aan den rijn
VZV Njord H2 - DZT'62 H2 30-01-2021 18:45 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
WZC (SG) Da1 - ZVVS Da1 30-01-2021 18:45 De Veur Zoetermeer
OZ&PC H1 - MNC Dordrecht H1 30-01-2021 18:50 Vondersweijde Oldenzaal
PSV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 30-01-2021 18:50 De Tongelreep Eindhoven
Z&PC De Gouwe Da1 - Livo Da1 30-01-2021 18:55 De Sniep Waddinxveen
De Kempvis H1 - WZC (SG) H1 30-01-2021 19:00 Rivièrabad Spijkenisse
ZPC De Hof Da1 - Aquarijn Da1 30-01-2021 19:00 De Vijf Heuvels Markelo
Oceanus H1 - De Snippen H1 30-01-2021 19:00 De Waterlelie Aalsmeer
Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1 30-01-2021 19:00 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
ZV Haerlem Da1 - EZC Da1 30-01-2021 19:00 De Planeet Haarlem
MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1 30-01-2021 19:15 Sportboulevard Dordrecht
De Treffers H2 - Polar Bears H4 30-01-2021 19:15 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
UZSC H4 - ZV Haerlem H2 30-01-2021 19:20 De Krommerijn Utrecht
Wiekslag Da1 - Het Y Da1 30-01-2021 19:25 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
Het Ravijn Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3 30-01-2021 19:25 Het Ravijn Nijverdal
ZVVS H1 - De Dolfijn H1 30-01-2021 19:25 De Kulk Vlaardingen
Arethusa H1 - Hydrofiel H1 30-01-2021 19:25 Golfbad Oss Oss
VKC'03 H1 - TriVia H1 30-01-2021 19:30 De Vlaskoel Tubbergen
Watervlo H1 - DZT'62 H1 30-01-2021 19:30 Fletiomare De meern
Z&PC Rotterdam H1 - De Treffers H1 30-01-2021 19:40 Zwemcentrum Rotterdam Rotterdam
H.B.W. (SG) Da1 - VZV Da1 30-01-2021 19:45 De Lieberg Hilversum
HZPC H1 - Zeester-Meerval H1 30-01-2021 19:45 Zwembad De Berkel Horst
WZC (SG) H2 - De Reigers (SG) H2 30-01-2021 19:50 De Veur Zoetermeer
WIDEX GZC DONK Da2 - ZPB H&L Productions Da2 30-01-2021 19:50 Groenhovenbad Gouda
VZV H2 - De Ham H3 30-01-2021 19:50 De Heerenduinen Ijmuiden
VZC H1 - BZC Brandenburg H1 30-01-2021 19:50 De Vallei Veenendaal
ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - Schuurman BZC CJ1 30-01-2021 19:50 De Zijl Leiden
ZPCH H1 - DWT H1 30-01-2021 19:55 Sportcomplex Koning Willem Alexander Hoofddorp
WZK Zwemmen H1 - De Warande H1 30-01-2021 20:00 Sterrenbad Wassenaar
OZ&PC H2 - SWOL 1894 H3 30-01-2021 20:00 Vondersweijde Oldenzaal
SWOL 1894 H1 - BZ&PC H1 30-01-2021 20:05 De Vrolijkheid Zwolle
ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Z&PC De Gouwe Da2 30-01-2021 20:10 De Zijl Leiden
Orca H1 - HZC de Robben H1 30-01-2021 20:15 De Blauwe Golf Leeuwarden
UZSC H5 - ZV Haerlem H3 30-01-2021 20:15 De Krommerijn Utrecht
MNC Dordrecht H2 - WIDEX GZC DONK H4 30-01-2021 20:20 Sportboulevard Dordrecht
De Linge/PCG (SG) H1 - VZV H1 30-01-2021 20:25 Berenschot Leerdam
ZV Haerlem H1 - Aqua-Novio'94 H1 30-01-2021 20:25 De Planeet Haarlem
De Plas H1 - DAW H1 30-01-2021 20:30 De Wel Nieuwkoop
Wiekslag H1 - d'ELFT H1 30-01-2021 20:30 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
Het Ravijn H3 - Aqua-Novio'94 H2 30-01-2021 20:30 Het Ravijn Nijverdal
ZZ&PC De Devel H1 - De Reigers (SG) H1 30-01-2021 20:30 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Polar Bears Da3 - Zeester-Meerval Da1 30-01-2021 20:45 De Peppel Ede gld
AquAmigos H1 - DBD H1 30-01-2021 20:55 Zwembad Olympia Waalwijk
WIDEX GZC DONK H5 - ZVL-1886 Tetteroo H4 30-01-2021 20:55 Groenhovenbad Gouda
Aquapoldro H2 - Livo H2 30-01-2021 21:10 Sprenkelaar Apeldoorn
Zwemvereniging Westland H1 - Z&PC De Gouwe H1 30-01-2021 21:25 Zwembad Maesemunde 's-gravenzande
MNC Dordrecht H3 - d'ELFT H2 30-01-2021 21:25 Sportboulevard Dordrecht
Sassenheim H1 - Katwijk H1 30-01-2021 21:30 Wasbeek Sassenheim
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 31-01-2021 14:30 Sportcomplex Amerena Amersfoort
UZSC BM1 - ZPB H&L Productions BM1 31-01-2021 14:45 De Krommerijn Utrecht
MNC Dordrecht BJ1 - AZC BJ1 31-01-2021 15:00 Sportboulevard Dordrecht
ZV De Zaan BM1 - De Ham BM1 31-01-2021 15:00 De Slag Zaandam
Schuurman BZC BJ1 - De Ham BJ1 31-01-2021 15:15 t Timpke Borculo
Het Ravijn BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1 31-01-2021 15:20 Het Ravijn Nijverdal
PSV BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 31-01-2021 15:30 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
UZSC BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1 31-01-2021 16:00 De Krommerijn Utrecht
ENC Arnhem (SG) BJ1 - Regio Noord 31-01-2021 16:40 Valkenhuizen Arnhem
Polar Bears BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 31-01-2021 17:15 De Peppel Ede gld
Watervlo BJ1 - SVH BJ1 31-01-2021 17:15 Fletiomare De meern
De Rog H1 - Thetis H1 31-01-2021 17:55 De IJzeren Man Weert
WIDEX GZC DONK BJ1 - ZV De Zaan BJ1 31-01-2021 18:25 Groenhovenbad Gouda
Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 - VZV Njord BJ1 31-01-2021 18:30 Hofbad 's-gravenhage
Polar Bears/VZC BJ1 - Het Ravijn BJ1 31-01-2021 18:30 De Peppel Ede gld
AZ&PC De Futen H1 - West-Friesland (SG) H1 31-01-2021 18:45 De Meerkamp Amstelveen
NDD Da1 - De Rijn Da1 31-01-2021 19:40 Sportcentrum Rozengaarde Doetinchem