HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 19-10-2019 19:49)

WedstrijdDatumPlaats
De Walvisch H1 - Aquapoldro H1 19-10-2019 14:00 HIS/ Willem Alexander Bad Groningen
ZV De Zaan Da1 - WIDEX GZC DONK Da1 19-10-2019 17:05 De Slag Zaandam
De Warande H1 - De Kempvis H1 19-10-2019 17:10 De Warande Oosterhout nb
EZC H1 - Nunspeet H1 19-10-2019 17:30 Het Slagman Enschede
Polar Bears CM1 - ZVL-1886 Tetteroo CM1 19-10-2019 17:30 De Peppel Ede gld
De Ham Da1 - Het Ravijn Da1 19-10-2019 17:30 De Crommenije Krommenie
Alkemade H1 - DWT H1 19-10-2019 17:35 De Tweesprong Roelofarendsveen
ZVL-1886 Tetteroo Da3 - ZV De Zaan Da2 19-10-2019 17:40 De Zijl Leiden
SVH H3 - ZVL-1886 Tetteroo H5 19-10-2019 17:45 Sportcentrum de Wilgenring Rotterdam
Waterpolo Den Haag (SG) H1 - Livo H1 19-10-2019 17:55 Hofbad 's-gravenhage
Het Y Da1 - Het Ravijn Da2 19-10-2019 18:00 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
WIDEX GZC DONK H1 - SVH H1 19-10-2019 18:10 Groenhovenbad Gouda
De Plas H1 - ZZ&PC De Devel H1 19-10-2019 18:15 De Wel Nieuwkoop
UZSC Da1 - ZPB H&L Productions Da1 19-10-2019 18:15 De Krommerijn Utrecht
ZVVS H1 - DZT'62 H1 19-10-2019 18:30 De Kulk Vlaardingen
VZC H2 - De Treffers H2 19-10-2019 18:30 De Vallei Veenendaal
De Mors H2 - De IJsselmeeuwen H2 19-10-2019 18:45 De Koerbelt Rijssen
Oceanus H1 - ZPCH H1 19-10-2019 18:45 De Waterlelie Aalsmeer
EZC Da1 - UZSC Da3 19-10-2019 18:45 Het Slagman Enschede
ZV De Zaan H1 - AZC H1 19-10-2019 18:50 De Slag Zaandam
ZVL-1886 Tetteroo Da1 - Polar Bears Da1 19-10-2019 18:55 De Zijl Leiden
OZ&PC H2 - De Mors H3 19-10-2019 19:00 Vondersweijde Oldenzaal
SWOL 1894 H2 - BZC Brandenburg H2 19-10-2019 19:00 De Vrolijkheid Zwolle
De Ham H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1 19-10-2019 19:00 De Crommenije Krommenie
Katwijk H1 - JAWS Amsterdam H1 19-10-2019 19:00 Aquamar Katwijk zh
VZV H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 19-10-2019 19:00 De Heerenduinen Ijmuiden
Z&PC Rotterdam H1 - Wave H1 19-10-2019 19:00 Zwemcentrum Rotterdam Rotterdam
BZC H1 - WZC (SG) H1 19-10-2019 19:00 De Hofstee Bergambacht
MNC Dordrecht H3 - WIDEX GZC DONK H5 19-10-2019 19:05 Sportboulevard Dordrecht
Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1 19-10-2019 19:10 Hofbad 's-gravenhage
Polar Bears H4 - De Vennen H2 19-10-2019 19:15 De Peppel Ede gld
ZV Haerlem H1 - Het Y H1 19-10-2019 19:30 De Planeet Haarlem
De Treffers H1 - Wiekslag H1 19-10-2019 19:30 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
Schuurman BZC H1 - Polar Bears H1 19-10-2019 19:30 t Timpke Borculo
BZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1 19-10-2019 19:30 De Kuil Bodegraven
DBD H1 - De Meer H1 19-10-2019 19:35 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
WZK H1 - OZV H1 19-10-2019 19:45 Sterrenbad Wassenaar
UZSC H1 - Het Ravijn H1 19-10-2019 19:45 De Krommerijn Utrecht
De Mors H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 19-10-2019 19:45 De Koerbelt Rijssen
De Reigers (SG) H2 - Wiekslag H2 19-10-2019 19:45 De Waterthor 's-gravenhage
West-Friesland (SG) H1 - De Snippen H1 19-10-2019 19:50 De Waterhoorn Hoorn nh
DraGor (SG) H1 - HZC de Robben H1 19-10-2019 19:55 De Welle Drachten
De Linge/PCG (SG) H1 - De Vennen H1 19-10-2019 20:00 Caribabad Gorinchem
SWOL 1894 H1 - De Dolfijn H1 19-10-2019 20:05 De Vrolijkheid Zwolle
ZV De Zaan H2 - AZC H2 19-10-2019 20:10 De Slag Zaandam
SBC2000 H1 - Z&PC De Gouwe H1 19-10-2019 20:15 Zwembad de Wisselaar Breda
Orca H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 19-10-2019 20:15 De Blauwe Golf Leeuwarden
MNC Dordrecht H1 - OZ&PC H1 19-10-2019 20:20 Sportboulevard Dordrecht
Arethusa H1 - Thetis H1 19-10-2019 20:30 Golfbad Oss Oss
WSG ESTA (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1 19-10-2019 20:30 Aquarena Emmen
De Ham H2 - ZVL-1886 Tetteroo H2 19-10-2019 20:30 De Crommenije Krommenie
Polar Bears H3 - ZPB H&L Productions H2 19-10-2019 20:30 De Peppel Ede gld
BZ&PC H2 - WIDEX GZC DONK H4 19-10-2019 20:35 De Kuil Bodegraven
De Reigers (SG) H1 - KZC H1 19-10-2019 20:40 De Waterthor 's-gravenhage
Schuurman BZC H2 - Polar Bears H2 19-10-2019 21:00 t Timpke Borculo
UZSC H2 - Het Ravijn H2 19-10-2019 21:15 De Krommerijn Utrecht
MNC Dordrecht H2 - WIDEX GZC DONK H3 19-10-2019 21:25 Sportboulevard Dordrecht
WSG ESTA (SG) H2 - ENC Arnhem (SG) H2 19-10-2019 21:45 Aquarena Emmen
De IJsselmeeuwen H1 - TriVia H1 19-10-2019 21:45 De IJsselslag Zutphen
Arethusa Da1 - OZ&PC Da1 20-10-2019 12:15 Golfbad Oss Oss
SVG 1 - Gesposs 2 20-10-2019 12:30 Zeesterbad Uden
SRS-Uden 1 - SRS-Uden 2 20-10-2019 12:50 Zeesterbad Uden
Aqua-Novio'94 1 - Gesposs 1 20-10-2019 13:10 Zeesterbad Uden
SVG 1 - SRS-Uden 3 20-10-2019 13:30 Zeesterbad Uden
SRS-Uden 2 - Gesposs 2 20-10-2019 13:50 Zeesterbad Uden
Het Ravijn Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da1 20-10-2019 14:00 Het Ravijn Nijverdal
Gesposs 1 - SRS-Uden 1 20-10-2019 14:10 Zeesterbad Uden
De Ham Da1 - ZV De Zaan Da1 20-10-2019 14:30 De Crommenije Krommenie
Aqua-Novio'94 1 - SRS-Uden 3 20-10-2019 14:30 Zeesterbad Uden
SVG 1 - SRS-Uden 2 20-10-2019 14:50 Zeesterbad Uden
Gesposs 1 - Gesposs 2 20-10-2019 15:10 Zeesterbad Uden
Het Ravijn Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da2 20-10-2019 15:20 Het Ravijn Nijverdal
SRS-Uden 1 - SRS-Uden 3 20-10-2019 15:30 Zeesterbad Uden
Aqua-Novio'94 1 - SVG 1 20-10-2019 15:50 Zeesterbad Uden
Zeester-Meerval Da1 - De Ham Da2 20-10-2019 16:00 Zwembad Drie Essen Uden
Gesposs 1 - SRS-Uden 2 20-10-2019 16:10 Zeesterbad Uden
SRS-Uden 3 - Gesposs 2 20-10-2019 16:30 Zeesterbad Uden
Aqua-Novio'94 1 - SRS-Uden 1 20-10-2019 16:50 Zeesterbad Uden
Gesposs 1 - SVG 1 20-10-2019 17:10 Zeesterbad Uden
SRS-Uden 3 - SRS-Uden 2 20-10-2019 17:30 Zeesterbad Uden
De Rog H1 - Nayade H1 20-10-2019 17:45 De IJzeren Man Weert
DZT'62 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 20-10-2019 18:00 Zwembad De Wiemel Deurne
Schuurman BZC Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da2 20-10-2019 18:00 t Timpke Borculo