HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 22-1-2018 22:49)

WedstrijdDatumPlaats
d'ELFT EG1 - OZV EG*1 27-01-2018 13:00 Kerkpolder Delft
d'ELFT DG2 - NieMo-Van Vliet DG*2 27-01-2018 13:40 Kerkpolder Delft
MNC Dordrecht DG2 - Wiekslag DG2 27-01-2018 14:00 Sportboulevard Dordrecht
SCOM/de Zeehond EG*1 - MNC Dordrecht EG2 27-01-2018 14:00 Hoogvliet Hoogvliet rotterdam
WZC DG*2 - BZC DG*1 27-01-2018 14:00 De Veur Zoetermeer
SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 - MNC Dordrecht EG3 27-01-2018 14:15 De Rozenburcht Rozenburg zh
SVH EG3 - ZPB H&L Productions EG4 27-01-2018 14:15 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
d'ELFT DG1 - OZV DG*1 27-01-2018 14:25 Kerkpolder Delft
De Zijl Zwemsport EG3 - WZC (SG) EG3 27-01-2018 14:25 De Zijl Leiden
SCOM/de Zeehond DG*1 - de Duck DG*1 27-01-2018 14:40 Hoogvliet Hoogvliet rotterdam
MNC Dordrecht DG1 - LZ 1886 DG1 27-01-2018 14:45 Sportboulevard Dordrecht
BZ&PC DG1 - de Plas DG*1 27-01-2018 14:45 De Kuil Bodegraven
WZC DG*1 - De Vliet (SG) DG1 27-01-2018 14:45 De Veur Zoetermeer
SCOM/de Zeehond DG*2 - ZPB DG*3 27-01-2018 14:55 De Rozenburcht Rozenburg zh
SVH EG2 - Wiekslag EG*1 27-01-2018 14:55 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Poseidon DG*1 - de Linge/PCG DG*1 27-01-2018 15:00 De Fakkel Ridderkerk
Wiekslag CM1 - ZPB H&L Productions CM1 27-01-2018 15:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
WIDEX GZC DONK CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 27-01-2018 15:00 Groenhovenbad Gouda
AZC EG1 - Alkemade EG2 27-01-2018 15:05 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Zijl Zwemsport CJ1 - VZC CJ1 27-01-2018 15:05 De Zijl Leiden
d'ELFT CJ1 - ZVVS CJ1 27-01-2018 15:10 Kerkpolder Delft
ZPS EG*2 - MNC Dordrecht EG4 27-01-2018 15:10 De Hofstee Bergambacht
Katwijk/NZ&PC CJ*1 - SVH CJ*1 27-01-2018 15:15 Binnenzee Noordwijk zh
WZC (SG) CM1 - d'Elft CM*1 27-01-2018 15:30 De Veur Zoetermeer
BZ&PC CJ1 - SVH CJ2 27-01-2018 15:30 De Kuil Bodegraven
MNC Dordrecht BM1 - WIDEX GZC DONK BM2 27-01-2018 15:30 Sportboulevard Dordrecht
SVH Da1 - De Kempvis Da1 27-01-2018 15:35 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 - DWF H2 27-01-2018 15:40 De Rozenburcht Rozenburg zh
Poseidon'56 BJ1 - de Gouwe BJ*1 27-01-2018 15:45 De Fakkel Ridderkerk
ZZ&PC De Devel EG1 - ZPB H&L Productions EG2 27-01-2018 15:45 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Wiekslag BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1 27-01-2018 15:45 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
AZC DG2 - Katwijk DG2 27-01-2018 15:45 AquaRijn Alphen aan den rijn
ZPS EG*1 - ZVS/Numansdorp EG*1 27-01-2018 15:50 De Hofstee Bergambacht
d'ELFT H5 - NieMo-Van Vliet 5 27-01-2018 15:55 Kerkpolder Delft
NieMo-Van Vliet EG 2 - Wiekslag EG*2 27-01-2018 16:00 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
Katwijk/NZ&PC BJ1 - De Vliet (SG) BJ1 27-01-2018 16:00 Binnenzee Noordwijk zh
WZC (SG) BJ1 - BZC/de Lansingh BJ*1 27-01-2018 16:15 De Veur Zoetermeer
BZ&PC BJ1 - De Kempvis BJ1 27-01-2018 16:15 De Kuil Bodegraven
MNC Dordrecht Da3 - ZVL-Tetteroo (SG) Da6 27-01-2018 16:15 Sportboulevard Dordrecht
De Zijl Zwemsport DG1 - ZVVS DG1 27-01-2018 16:20 De Zijl Leiden
ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 - MNC Dordrecht BJ2 27-01-2018 16:25 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
SVH CM*1 - De Kempvis CM1 27-01-2018 16:25 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 - WIDEX GZC DONK AJ1 27-01-2018 16:25 De Rozenburcht Rozenburg zh
LZ 1886 H3 - De Zijl Zwemsport H6 27-01-2018 16:30 Vijf Meibad Leiden
ZPS CJ*1 - MNC Dordrecht CJ2 27-01-2018 16:30 De Hofstee Bergambacht
Poseidon'56 AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 27-01-2018 16:30 De Fakkel Ridderkerk
De Zijl Zwemsport AJ1 - WZC (SG) AJ1 27-01-2018 16:30 De Zijl Leiden
AZC CJ1 - Alkemade CJ*1 27-01-2018 16:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
Wiekslag AJ1 - Aquadraat (SG) AJ1 27-01-2018 16:30 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
d'ELFT H4 - AZL H2 27-01-2018 16:40 Kerkpolder Delft
NieMo-Van Vliet DG 1 - ZPB H&L Productions DG1 27-01-2018 16:40 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
Z&PC De Gouwe EG3 - Waterpolo Residentie EG*2 27-01-2018 16:40 De Sniep Waddinxveen
ZVVS Da3 - Aquadraat (SG) Da1 27-01-2018 16:45 De Kulk Vlaardingen
NZ&PC H1 - OZV H2 27-01-2018 16:45 Binnenzee Noordwijk zh
AZC/OZV BM1 - Katwijk BM1 27-01-2018 17:00 H2O Harmelen
BZ&PC Da4 - Z&PC De Gouwe Da3 27-01-2018 17:00 De Kuil Bodegraven
MNC Dordrecht Da4 - De Vliet (SG) Da1 27-01-2018 17:00 Sportboulevard Dordrecht
Z&PC Rotterdam AJ1 - BZ&PC AJ1 27-01-2018 17:00 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
ZVL-Tetteroo (SG) CM2 - Alkemade CM1 27-01-2018 17:05 De Zijl Leiden
SVH BJ1 - NieMo van Vliet BJ*1 27-01-2018 17:10 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
ZZ&PC de Devel/ZVS CJ1 - De Linge/PCG (SG) CJ1 27-01-2018 17:10 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Sassenheim EG*1 - Waterpolo Residentie EG*1 27-01-2018 17:15 Wasbeek Sassenheim
AZC H6 - De Plas H2 27-01-2018 17:15 AquaRijn Alphen aan den rijn
LZ 1886 H4 - De Zijl Zwemsport H7 27-01-2018 17:15 Vijf Meibad Leiden
ZPS CM*1 - ZZ&PC De Devel CM1 27-01-2018 17:15 De Hofstee Bergambacht
SCOM/De Zeehond’73 (SG) H3 - De Lansingh H3 27-01-2018 17:20 De Rozenburcht Rozenburg zh
Z&PC De Gouwe EG2 - De Linge/PCG (SG) EG1 27-01-2018 17:20 De Sniep Waddinxveen
NieMo-van Vliet CJ 1 - Waterpolo Residentie CJ*2 27-01-2018 17:25 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
Wiekslag Da2 - NieMo-Van Vliet 1 27-01-2018 17:25 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
Wave H3 - De Vliet (SG) H4 27-01-2018 17:25 Kerkpolder Delft
De Zijl Zwemsport H5 - De Plas H1 27-01-2018 17:25 De Zijl Leiden
UZSC CJ1 - MNC Dordrecht CJ1 27-01-2018 17:30 De Krommerijn Utrecht
Poseidon'56 H4 - AZL H3 27-01-2018 17:30 De Fakkel Ridderkerk
Vivax DG*1 - DSZ DG1 27-01-2018 17:30 Poelmeer Oegstgeest
NZ&PC H2 - OZV H3 27-01-2018 17:30 Binnenzee Noordwijk zh
ZVVS H6 - WIDEX GZC DONK H7 27-01-2018 17:35 De Kulk Vlaardingen
BZ&PC Da3 - De Plas Da1 27-01-2018 17:45 De Kuil Bodegraven
MNC Dordrecht H7 - De Linge/PCG (SG) H3 27-01-2018 17:45 Sportboulevard Dordrecht
DSZ/ZDHC EG1 - WZC (SG) EG2 27-01-2018 17:50 Overbosch 's-gravenhage
Katwijk EG1 - NieMo-Van Vliet EG*1 27-01-2018 17:50 Aquamar Katwijk zh
ZVL-Tetteroo (SG) Da5 - Aquadraat (SG) Da2 27-01-2018 17:50 De Zijl Leiden
Z&PC Rotterdam Da2 - BZ&PC Da2 27-01-2018 17:55 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
ZZ&PC De Devel Da1 - De Linge/PCG (SG) Da2 27-01-2018 17:55 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Sassenheim DG*1 - Katwijk DG1 27-01-2018 18:00 Wasbeek Sassenheim
Z&PC De Gouwe EG1 - WZC (SG) EG1 27-01-2018 18:00 De Sniep Waddinxveen
Westland DG*1 - ZVS DG*1 27-01-2018 18:00 Sportcomplex VreeLoo De lier
AZC H5 - Aquadraat (SG) H2 27-01-2018 18:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
ZVL-Tetteroo (SG) Da7 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 27-01-2018 18:00 Vijf Meibad Leiden
ZPS Da1 - ZPC Numansdorp Da1 27-01-2018 18:00 De Hofstee Bergambacht
De Kempvis CJ1 - Z&PC Rotterdam CJ1 27-01-2018 18:05 Rivièrabad Spijkenisse
SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 - DWF H1 27-01-2018 18:05 De Rozenburcht Rozenburg zh
Wave Da1 - SVH Da2 27-01-2018 18:10 Kerkpolder Delft
NieMo-Van Vliet 2 - De Reigers (SG) Da1 27-01-2018 18:10 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
Poseidon'56 H3 - De Linge/PCG (SG) H4 27-01-2018 18:15 De Fakkel Ridderkerk
WZK DG*1 - De Zijl Zwemsport DG2 27-01-2018 18:15 Sterrenbad Wassenaar
Wiekslag H3 - De Lansingh H2 27-01-2018 18:15 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
BZ&PC H7 - Alkemade H4 27-01-2018 18:30 De Kuil Bodegraven
Katwijk H5 - De Vliet (SG) H2 27-01-2018 18:30 Aquamar Katwijk zh
ZDHC EG*1 - BZC EG2 27-01-2018 18:30 Overbosch 's-gravenhage
MNC Dordrecht H8 - Wiekslag H6 27-01-2018 18:30 Sportboulevard Dordrecht
ZZ&PC De Devel H3 - ZVVS H7 27-01-2018 18:40 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Z&PC Rotterdam H5 - SVH H5 27-01-2018 18:40 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
Westland CJ*1 - BZC/de Lansingh CJ1 27-01-2018 18:45 Sportcomplex VreeLoo De lier
Sassenheim Da2 - AZC Da1 27-01-2018 18:45 Wasbeek Sassenheim
Waterpolo Residentie CJ*1 - de Plas CJ*1 27-01-2018 18:45 Zuiderparkbad 's-gravenhage
ZPS H2 - BZC H5 27-01-2018 18:45 De Hofstee Bergambacht
SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 - Katwijk Da3 27-01-2018 18:50 De Rozenburcht Rozenburg zh
De Kempvis AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 27-01-2018 18:50 Rivièrabad Spijkenisse
Wave H2 - NieMo-Van Vliet 4 27-01-2018 18:55 Kerkpolder Delft
NieMo-Van Vliet 3 - Aquadraat (SG) Da3 27-01-2018 18:55 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
Aquadraat EG*1 - WZK EG* 1 27-01-2018 19:00 De Does Leiderdorp
Poseidon'56 H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 27-01-2018 19:00 De Fakkel Ridderkerk
WZK BJ*1 - OZV BJ1 27-01-2018 19:00 Sterrenbad Wassenaar
PSV Waterpolo CJ1 - ZV De Zaan CJ1 27-01-2018 19:00 De Tongelreep Eindhoven
De Reigers (SG) H4 - BZC H4 27-01-2018 19:10 Overbosch 's-gravenhage
Katwijk H3 - De Vliet (SG) H1 27-01-2018 19:15 Aquamar Katwijk zh
MNC Dordrecht H6 - ZVVS H4 27-01-2018 19:15 Sportboulevard Dordrecht
BZ&PC H6 - Alkemade H3 27-01-2018 19:15 De Kuil Bodegraven
ZZ&PC De Devel H4 - SVH H6 27-01-2018 19:25 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Z&PC Rotterdam H6 - WZC (SG) H5 27-01-2018 19:25 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 - BZC/de Lansingh CM*1 27-01-2018 19:30 Sportcomplex VreeLoo De lier
Sassenheim H4 - Z&PC De Gouwe H5 27-01-2018 19:30 Wasbeek Sassenheim
Waterpolo Residentie (SG) H3 - De Plas H3 27-01-2018 19:30 Zuiderparkbad 's-gravenhage
De Reigers (SG) H1 - Aquadraat (SG) H1 27-01-2018 19:30 De Waterthor 's-gravenhage
ZPS H1 - BZC H3 27-01-2018 19:30 De Hofstee Bergambacht
NieMo-Van Vliet 6 - ZPC Numansdorp H1 27-01-2018 19:40 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
Poseidon'56 Da2 - Rotterdam/Ragnar 5 27-01-2018 19:45 De Fakkel Ridderkerk
WZC (SG) Da2 - Katwijk Da2 27-01-2018 19:45 De Veur Zoetermeer
WZK 4 - De Zijl Zwemsport H8 27-01-2018 19:45 Sterrenbad Wassenaar
Aquadraat DG*1 - ZDHC/DES/DSZ DG2 27-01-2018 19:45 De Does Leiderdorp
De Kempvis Da2 - Alkemade Da1 27-01-2018 19:45 Rivièrabad Spijkenisse
De Reigers (SG) H3 - BZC H2 27-01-2018 19:55 Overbosch 's-gravenhage
MNC Dordrecht H4 - Z&PC Rotterdam H3 27-01-2018 20:00 Sportboulevard Dordrecht
BZ&PC H5 - Alkemade H2 27-01-2018 20:00 De Kuil Bodegraven
ZZ&PC De Devel H1 - Z&PC De Gouwe H2 27-01-2018 20:10 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Rotterdam/Ragnar 7 - De Plas H4 27-01-2018 20:10 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
Westland Da1 - BZC Da2 27-01-2018 20:15 Sportcomplex VreeLoo De lier
Sassenheim Da1 - ZVVS Da2 27-01-2018 20:15 Wasbeek Sassenheim
Waterpolo Residentie (SG) H1 - De Kempvis H2 27-01-2018 20:15 Zuiderparkbad 's-gravenhage
Westland H3 - ZVS H1 27-01-2018 20:15 Sportfondsen Maesemunde 's-gravenzande
NieMo-Van Vliet 3 - De Duck H1 27-01-2018 20:25 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
De Reigers (SG) H2 - d'ELFT H2 27-01-2018 20:25 De Waterthor 's-gravenhage
De Kempvis H4 - WIDEX GZC DONK H6 27-01-2018 20:30 Rivièrabad Spijkenisse
Poseidon'56 Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 27-01-2018 20:30 De Fakkel Ridderkerk
Aquadraat (SG) H3 - De Reigers (SG) H5 27-01-2018 20:30 De Does Leiderdorp
WZK 3 - WZC (SG) H3 27-01-2018 20:30 Sterrenbad Wassenaar
WZC (SG) H2 - De Lansingh H1 27-01-2018 20:35 De Veur Zoetermeer
BZ&PC H4 - Alkemade H1 27-01-2018 20:45 De Kuil Bodegraven
Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Alkemade Da2 27-01-2018 21:00 Zuiderparkbad 's-gravenhage
Westland H2 - BZC H1 27-01-2018 21:00 Sportfondsen Maesemunde 's-gravenzande
Westland 4 - BZC H6 27-01-2018 21:00 Sportcomplex VreeLoo De lier
ZZ&PC De Devel H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 27-01-2018 21:05 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Poseidon'56 H1 - De Linge/PCG (SG) H2 27-01-2018 21:15 De Fakkel Ridderkerk
De Kempvis H5 - Z&PC Rotterdam H4 27-01-2018 21:15 Rivièrabad Spijkenisse
WZC (SG) Da4 - d'ELFT Da2 27-01-2018 21:30 De Veur Zoetermeer
ZVVS EG*1 - WIDEX GZC DONK EG1 28-01-2018 13:00 De Kulk Vlaardingen
ZVVS BJ2 - ZPB H&L Productions BJ2 28-01-2018 13:40 De Kulk Vlaardingen
De Kempvis EG3 - ZVVS EG*2 28-01-2018 14:00 Rivièrabad Spijkenisse
ZVVS Da4 - WZC (SG) Da3 28-01-2018 14:25 De Kulk Vlaardingen
Z&PC Rotterdam EG1 - ZPB H&L Productions EG3 28-01-2018 14:30 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
de Kempvis EG*1 - De Zijl Zwemsport EG1 28-01-2018 14:40 Rivièrabad Spijkenisse
WIDEX GZC DONK DG1 - Waterpolo Residentie DG*1 28-01-2018 15:00 Groenhovenbad Gouda
Z&PC Rotterdam DG1 - SVH DG*1 28-01-2018 15:10 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
De Kempvis DG3 - ZPB H&L Productions DG*2 28-01-2018 15:20 Rivièrabad Spijkenisse
BZ&PC MINI - BZ&PC MINI 28-01-2018 15:30 De Kuil Bodegraven
DES/DSZ/ZDHC BJ*1 - d'Elft BJ*1 28-01-2018 15:45 Overbosch 's-gravenhage
WIDEX GZC DONK Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 28-01-2018 15:45 Groenhovenbad Gouda
Z&PC Rotterdam CM1 - MNC Dordrecht CM1 28-01-2018 15:55 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
De Kempvis DG2 - MNC Dordrecht DG3 28-01-2018 16:05 Rivièrabad Spijkenisse
Sassenheim BM1 - BZ&PC BM1 28-01-2018 16:15 Wasbeek Sassenheim
de Gouwe DG*1 - AZL DG*1 28-01-2018 16:15 De Sniep Waddinxveen
Waterpolo Residentie (SG) DG2 - Alkemade DG*1 28-01-2018 16:15 Zuiderparkbad 's-gravenhage
DES H1 - WZC (SG) H6 28-01-2018 16:30 Overbosch 's-gravenhage
SVH/Rotterdam BM 1 - De Kempvis BM1 28-01-2018 16:40 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
de Kempvis DG*1 - AZC DG*1 28-01-2018 16:50 Rivièrabad Spijkenisse
Sassenheim H3 - AZL H1 28-01-2018 17:00 Wasbeek Sassenheim
de Gouwe CJ*1 - ZPB H&L Productions CJ1 28-01-2018 17:00 De Sniep Waddinxveen
Waterpolo Residentie (SG) BM1 - de Vliet/AZL BM*1 28-01-2018 17:00 Zuiderparkbad 's-gravenhage
Sassenheim CJ1 - AZL/de Vliet CJ*1 28-01-2018 17:45 Wasbeek Sassenheim
Z&PC De Gouwe H3 - Z&PC Rotterdam H2 28-01-2018 17:45 De Sniep Waddinxveen
Z&PC De Gouwe H4 - Waterpolo Residentie (SG) H2 28-01-2018 18:30 De Sniep Waddinxveen
Sassenheim Da3 - Z&PC Rotterdam Da4 28-01-2018 18:30 Wasbeek Sassenheim
Sassenheim BJ*1 - Waterpolo Residentie BJ*1 28-01-2018 19:15 Wasbeek Sassenheim
Z&PC De Gouwe H6 - Waterpolo Residentie (SG) H4 28-01-2018 19:15 De Sniep Waddinxveen
Sassenheim H2 - De Kempvis H3 28-01-2018 20:00 Wasbeek Sassenheim