HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 14-11-2018 06:48)

WedstrijdDatumPlaats
BZC DG1 - WSG NieMo (SG) DG2 16-11-2018 19:30 De Hofstee Bergambacht
WSG NieMo (SG) Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1 16-11-2018 20:45 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
BZC H1 - ZZ&PC De Devel H2 16-11-2018 21:15 De Hofstee Bergambacht
ZPB H&L Productions EG4 - ZPB H&L Productions EG3 17-11-2018 12:00 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
ZPB H&L Productions DG5 - ZVS/Numansdorp DG*1 17-11-2018 12:40 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
ZPB H&L Productions H6 - Wiekslag H5 17-11-2018 13:30 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
ZVVS BM1 - ZPB H&L Productions BM1 17-11-2018 13:50 De Kulk Vlaardingen
Wiekslag CJ*1 - ZPB H&L Productions CJ1 17-11-2018 13:55 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
BZ&PC BM1 - Katwijk BM1 17-11-2018 14:00 De Kuil Bodegraven
SCOMZeehondDuck DG*2 - Westland DG*1 17-11-2018 14:00 Sportcentrum Dukdalf Brielle
WZC EG*3 - Zwemvereniging Westland EG1 17-11-2018 14:00 De Veur Zoetermeer
SVH EG1 - MNC Dordrecht EG3 17-11-2018 14:15 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
ZPB H&L Productions BJ1 - Zwemvereniging Westland BJ1 17-11-2018 14:20 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
ZVL-1886 EG2 - ZVL-1886 EG1 17-11-2018 14:30 De Zijl Leiden
ZVVS AJ1 - MNC Dordrecht AJ1 17-11-2018 14:35 De Kulk Vlaardingen
WZC (SG) EG1 - ZVVS EG1 17-11-2018 14:40 De Veur Zoetermeer
Wiekslag AJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 17-11-2018 14:45 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - De Kempvis DG1 17-11-2018 14:45 Sportcentrum Dukdalf Brielle
BZ&PC AJ1 - DES/DSZ/ZDHC AJ1 17-11-2018 14:45 De Kuil Bodegraven
De Kempvis EG*2 - MNC Dordrecht EG2 17-11-2018 14:50 Rivièrabad Spijkenisse
SVH EG2 - MNC Dordrecht EG4 17-11-2018 14:55 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - WSG NieMo (SG) EG1 17-11-2018 15:00 Hoogvliet Hoogvliet rotterdam
DWF H1 - ZPC Numansdorp H1 17-11-2018 15:00 De Lockhorst Sliedrecht
BZC EG*1 - MNC Dordrecht EG1 17-11-2018 15:05 De Hofstee Bergambacht
ZVL-1886 CJ2 - Z&PC Rotterdam CJ*1 17-11-2018 15:10 De Zijl Leiden
WIDEX GZC DONK DG1 - ZPB H&L Productions DG1 17-11-2018 15:15 Groenhovenbad Gouda
NZ&PC EG*1 - ZVL-1886 EG3 17-11-2018 15:20 Binnenzee Noordwijk zh
WZC (SG) EG2 - ZVL-1886 EG6 17-11-2018 15:20 De Veur Zoetermeer
SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 - WSG NieMo (SG) CJ*1 17-11-2018 15:30 Sportcentrum Dukdalf Brielle
Aquadraat (SG) DG1 - Katwijk DG*2 17-11-2018 15:30 De Does Leiderdorp
De Kempvis CJ1 - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 17-11-2018 15:30 Rivièrabad Spijkenisse
ZVVS H5 - De Kempvis H4 17-11-2018 15:35 De Kulk Vlaardingen
SVH DG2 - ZPS DG1 17-11-2018 15:35 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
BZC/de Lansingh CJ*1 - SVH CJ1 17-11-2018 15:45 De Hofstee Bergambacht
Wiekslag Da2 - WZC (SG) Da2 17-11-2018 15:45 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
BZ&PC Da2 - ZVL-1886 Da5 17-11-2018 15:45 De Kuil Bodegraven
WZC (SG) Da4 - De Linge/PCG (SG) Da2 17-11-2018 16:00 De Veur Zoetermeer
Rotterdam/Ragnar 5 - BZ&PC Da4 17-11-2018 16:00 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
NZ&PC H2 - d'ELFT H4 17-11-2018 16:00 Binnenzee Noordwijk zh
SCOMZeehondDuck (SG) H5 - Poseidon'56 H4 17-11-2018 16:00 De Rozenburcht Rozenburg zh
De Kempvis BJ*1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 17-11-2018 16:15 Rivièrabad Spijkenisse
SCOMZeehondDuck (SG) CM1 - ZPS CM*1 17-11-2018 16:15 Sportcentrum Dukdalf Brielle
Aquadraat (SG) H5 - Waterpolo Residentie (SG) H4 17-11-2018 16:15 De Does Leiderdorp
ZVVS Da2 - ZPB H&L Productions Da3 17-11-2018 16:20 De Kulk Vlaardingen
SVH DG1 - MNC Dordrecht DG1 17-11-2018 16:20 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
BZC/de Lansingh CM*1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 17-11-2018 16:30 De Hofstee Bergambacht
Alkemade EG1 - AZL EG1 17-11-2018 16:30 De Tweesprong Roelofarendsveen
BZ&PC H4 - AZC H5 17-11-2018 16:30 De Kuil Bodegraven
Wiekslag H3 - ZPB H&L Productions H5 17-11-2018 16:35 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
d'Elft DG*1 - Z&PC De Gouwe DG1 17-11-2018 16:45 Kerkpolder Delft
WZC CJ*1 - SVH CJ*2 17-11-2018 16:45 De Veur Zoetermeer
Z&PC De Gouwe H6 - BZ&PC H7 17-11-2018 16:45 De Sniep Waddinxveen
De Plas DG*1 - AZC DG*2 17-11-2018 16:45 De Wel Nieuwkoop
Z&PC Rotterdam Da4 - BZ&PC Da3 17-11-2018 16:45 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
SCOMZeehondDuck (SG) H4 - Poseidon'56 H2 17-11-2018 16:45 De Rozenburcht Rozenburg zh
NZ&PC Da1 - Poseidon'56 Da2 17-11-2018 16:45 Binnenzee Noordwijk zh
De Kempvis H2 - Aquadraat (SG) H2 17-11-2018 17:00 Rivièrabad Spijkenisse
AZC EG*2 - BZ&PC EG1 17-11-2018 17:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
Aquadraat (SG) H3 - Vivax H1 17-11-2018 17:00 De Does Leiderdorp
SVH BM*1 - d'ELFT BM1 17-11-2018 17:05 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Alkemade CM*1 - Aquadraat (SG) CM1 17-11-2018 17:10 De Tweesprong Roelofarendsveen
Z&PC Rotterdam AJ1 - OZV AJ1 17-11-2018 17:15 Zwemcentrum Rotterdam Rotterdam
Sassenheim EG1 - ZVL-1886 EG5 17-11-2018 17:15 Wasbeek Sassenheim
BZC/de Lansingh BJ*1 - WSG NieMo (SG) BJ*1 17-11-2018 17:15 De Hofstee Bergambacht
WZC (SG) AJ1 - ZVL-1886 AJ1 17-11-2018 17:30 De Veur Zoetermeer
Z&PC De Gouwe H5 - De Reigers (SG) H5 17-11-2018 17:30 De Sniep Waddinxveen
Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 - ZVS H1 17-11-2018 17:30 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
De Plas BJ1 - ZVVS BJ*1 17-11-2018 17:30 De Wel Nieuwkoop
d'ELFT CJ1 - ZPS CJ*1 17-11-2018 17:30 Kerkpolder Delft
NZ&PC H3 - Westland H3 17-11-2018 17:30 Binnenzee Noordwijk zh
SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZVL-1886 Da6 17-11-2018 17:30 De Rozenburcht Rozenburg zh
AZC EG*1 - Z&PC Rotterdam EG1 17-11-2018 17:40 AquaRijn Alphen aan den rijn
Aquadraat (SG) Da2 - ZPS Da1 17-11-2018 17:45 De Does Leiderdorp
Katwijk/NZ&PC BJ2 - Z&PC De Gouwe BJ1 17-11-2018 17:45 Aquamar Katwijk zh
De Kempvis H7 - ZPS H2 17-11-2018 17:45 Rivièrabad Spijkenisse
SVH AJ1 - MNC Dordrecht AJ2 17-11-2018 17:50 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Sassenheim/Vivax CM*1 - ZVL/WZK CM2 17-11-2018 17:55 Wasbeek Sassenheim
Alkemade BJ1 - ZVL-1886 BJ2 17-11-2018 17:55 De Tweesprong Roelofarendsveen
BZC H5 - ZPB H&L Productions H7 17-11-2018 18:00 De Hofstee Bergambacht
De Lansingh H1 - Katwijk H3 17-11-2018 18:00 De Lansingh Krimpen aan den ijssel
AZL/de Vliet DG*1 - WSG NieMo (SG) DG*1 17-11-2018 18:10 Sportcentrum Forum Kwadraat Voorburg
NZ&PC H1 - Katwijk H6 17-11-2018 18:15 Binnenzee Noordwijk zh
Z&PC De Gouwe H3 - MNC Dordrecht H6 17-11-2018 18:15 De Sniep Waddinxveen
WZK Zwemmen EG1 - Aquadraat (SG) EG1 17-11-2018 18:15 Sterrenbad Wassenaar
De Plas H4 - ZVL-1886 H11 17-11-2018 18:15 De Wel Nieuwkoop
Z&PC Rotterdam Da3 - ZPC Numansdorp Da1 17-11-2018 18:15 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
Z&PC Rotterdam H2 - d'ELFT H2 17-11-2018 18:15 Zwemcentrum Rotterdam Rotterdam
d'ELFT H7 - SVH H6 17-11-2018 18:15 Kerkpolder Delft
AZC CJ1 - DSZ/DES/ZDHC CJ1 17-11-2018 18:20 AquaRijn Alphen aan den rijn
Katwijk BJ1 - WZC BJ*1 17-11-2018 18:30 Aquamar Katwijk zh
WZC (SG) H2 - MNC Dordrecht H5 17-11-2018 18:30 De Veur Zoetermeer
De Kempvis Da3 - WZC (SG) Da3 17-11-2018 18:30 Rivièrabad Spijkenisse
Sassenheim Da2 - Wave Da1 17-11-2018 18:40 Wasbeek Sassenheim
Alkemade Da2 - Aquadraat (SG) Da3 17-11-2018 18:40 De Tweesprong Roelofarendsveen
ZVL-1886 H8 - AZL H1 17-11-2018 18:40 De Zijl Leiden
Waterpolo Residentie BJ*1 - AZC BJ*1 17-11-2018 18:45 Zuiderparkbad 's-gravenhage
BZC Da2 - d'ELFT Da3 17-11-2018 18:45 De Hofstee Bergambacht
SVH Da1 - Katwijk Da2 17-11-2018 18:50 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
WZK EG*2 - ZVL-1886 EG4 17-11-2018 18:55 Sterrenbad Wassenaar
De Vliet (SG) Da1 - ZVVS Da4 17-11-2018 18:55 Sportcentrum Forum Kwadraat Voorburg
De Lansingh H2 - SVH H5 17-11-2018 19:00 De Lansingh Krimpen aan den ijssel
De Plas H3 - DES H1 17-11-2018 19:00 De Wel Nieuwkoop
de Vliet/AZL BJ*1 - De Linge/PCG (SG) BJ1 17-11-2018 19:00 De Fluit Leidschendam
d'ELFT H6 - WIDEX GZC DONK H7 17-11-2018 19:00 Kerkpolder Delft
AZC/OZV BM*1 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1 17-11-2018 19:05 AquaRijn Alphen aan den rijn
Katwijk H5 - Wave H2 17-11-2018 19:15 Aquamar Katwijk zh
De Kempvis Da2 - Westland Da1 17-11-2018 19:15 Rivièrabad Spijkenisse
SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Poseidon'56 H3 17-11-2018 19:15 De Rozenburcht Rozenburg zh
Sassenheim Da1 - WSG NieMo (SG) Da1 17-11-2018 19:25 Wasbeek Sassenheim
Alkemade Da1 - ZVVS Da3 17-11-2018 19:25 De Tweesprong Roelofarendsveen
ZVL-1886 Da7 - Aquadraat (SG) Da1 17-11-2018 19:25 De Zijl Leiden
Waterpolo Residentie (SG) H1 - De Linge/PCG (SG) H2 17-11-2018 19:30 Zuiderparkbad 's-gravenhage
BZC H4 - WZC (SG) H4 17-11-2018 19:30 De Hofstee Bergambacht
DSZ/ZDHC DG*1 - ZDHC/DES DG*2 17-11-2018 19:30 De Waterthor 's-gravenhage
De Vliet (SG) Da2 - SVH Da2 17-11-2018 19:40 Sportcentrum Forum Kwadraat Voorburg
De Lansingh Da1 - WSG NieMo (SG) Da3 17-11-2018 19:45 De Lansingh Krimpen aan den ijssel
De Plas Da1 - De Reigers (SG) Da1 17-11-2018 19:45 De Wel Nieuwkoop
AZL CJ1 - Vivax CJ*1 17-11-2018 19:45 De Fluit Leidschendam
d'ELFT H5 - WSG NieMo (SG) H4 17-11-2018 19:45 Kerkpolder Delft
AZC Da1 - MNC Dordrecht Da4 17-11-2018 19:50 AquaRijn Alphen aan den rijn
Katwijk H4 - De Kempvis H6 17-11-2018 20:00 Aquamar Katwijk zh
SCOMZeehondDuck (SG) H2 - De Kempvis H5 17-11-2018 20:00 De Rozenburcht Rozenburg zh
ZVL-1886 H10 - Z&PC Rotterdam H6 17-11-2018 20:10 De Zijl Leiden
Waterpolo Residentie (SG) H2 - ZVL-1886 H9 17-11-2018 20:15 Zuiderparkbad 's-gravenhage
Alkemade H2 - ZVL-1886 H6 17-11-2018 20:15 De Tweesprong Roelofarendsveen
Sassenheim H2 - ZPB H&L Productions H4 17-11-2018 20:15 Wasbeek Sassenheim
BZC H3 - WSG NieMo (SG) H3 17-11-2018 20:15 De Hofstee Bergambacht
Z&PC De Gouwe H2 - Aquadraat (SG) H1 17-11-2018 20:15 De Sniep Waddinxveen
De Reigers (SG) H4 - BZ&PC H5 17-11-2018 20:15 De Waterthor 's-gravenhage
De Lansingh H3 - WSG NieMo (SG) H5 17-11-2018 20:30 De Lansingh Krimpen aan den ijssel
De Plas H2 - OZV H2 17-11-2018 20:30 De Wel Nieuwkoop
AZL H3 - AZC H7 17-11-2018 20:30 De Fluit Leidschendam
d'ELFT H3 - Westland H2 17-11-2018 20:30 Kerkpolder Delft
AZC H6 - Z&PC De Gouwe H4 17-11-2018 20:35 AquaRijn Alphen aan den rijn
Waterpolo Residentie (SG) Da1 - ZZ&PC De Devel Da1 17-11-2018 21:00 Zuiderparkbad 's-gravenhage
Sassenheim H5 - WZK 4 17-11-2018 21:00 Wasbeek Sassenheim
BZC H2 - WZC (SG) H3 17-11-2018 21:00 De Hofstee Bergambacht
Z&PC De Gouwe Da3 - Katwijk Da3 17-11-2018 21:15 De Sniep Waddinxveen
De Plas H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 17-11-2018 21:15 De Wel Nieuwkoop
ZVVS DG*2 - De Kempvis DG*3 18-11-2018 13:15 De Kulk Vlaardingen
ZVVS DG*1 - De Kempvis DG*2 18-11-2018 14:00 De Kulk Vlaardingen
De Vliet (SG) H3 - Wiekslag H4 18-11-2018 14:10 De Schilp Rijswijk zh
WZC (SG) H5 - AZL H2 18-11-2018 14:15 De Veur Zoetermeer
WSG NieMo (SG) BM1 - De Kempvis BM1 18-11-2018 14:30 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
ZVVS H6 - Z&PC Rotterdam H5 18-11-2018 14:45 De Kulk Vlaardingen
De Vliet (SG) CJ1 - BZ&PC CJ*1 18-11-2018 14:55 De Schilp Rijswijk zh
WZC (SG) H6 - BZ&PC H6 18-11-2018 15:00 De Veur Zoetermeer
WSG NieMo (SG) H2 - Poseidon'56 H1 18-11-2018 15:15 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
ZVVS H7 - Z&PC Rotterdam H7 18-11-2018 15:30 De Kulk Vlaardingen
De Vliet (SG) H1 - ZVL-1886 H7 18-11-2018 15:40 De Schilp Rijswijk zh
WSG NieMo (SG) H1 - De Kempvis H3 18-11-2018 16:00 Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel
AZL MINI - AZL MINI 18-11-2018 16:00 De Fluit Leidschendam
Z&PC De Gouwe EG1 - BZ&PC EG2 18-11-2018 16:10 De Sniep Waddinxveen
Sassenheim DG1 - WZK DG*1 18-11-2018 16:15 Wasbeek Sassenheim
Waterpolo Residentie EG*2 - OZV EG*1 18-11-2018 16:15 Zuiderparkbad 's-gravenhage
Z&PC de Gouwe EG*2 - Waterpolo Residentie EG*1 18-11-2018 16:50 De Sniep Waddinxveen
Waterpolo Residentie (SG) DG2 - BZ&PC DG1 18-11-2018 16:55 Zuiderparkbad 's-gravenhage
Sassenheim CJ*1 - Waterpolo Residentie CJ*1 18-11-2018 17:00 Wasbeek Sassenheim
Z&PC De Gouwe CJ1 - ZVL-1886 CJ2 18-11-2018 17:30 De Sniep Waddinxveen
Waterpolo Residentie (SG) CM1 - WZC CM*1 18-11-2018 17:40 Zuiderparkbad 's-gravenhage
Sassenheim H4 - Waterpolo Residentie (SG) H3 18-11-2018 17:45 Wasbeek Sassenheim
Z&PC De Gouwe BM1 - ZVL-1886 BM3 18-11-2018 18:15 De Sniep Waddinxveen
WIDEX GZC DONK AJ1 - ZPB H&L Productions AJ1 18-11-2018 18:15 Groenhovenbad Gouda
Sassenheim BJ1 - WZK Zwemmen BJ1 18-11-2018 18:30 Wasbeek Sassenheim
Sassenheim H3 - WZK 3 18-11-2018 19:15 Wasbeek Sassenheim