HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 21-10-2018 01:48)

WedstrijdDatumPlaats
SBC2000 DG1 - De Warande DG1 27-10-2018 14:15 Zwembad de Wisselaar Breda
SBC2000 EG1 - Arethusa EG2 27-10-2018 14:15 Zwembad de Wisselaar Breda
Zeester-Meerval EG1 - AquAmigos EG1 27-10-2018 14:45 Zeesterbad Uden
SBC2000 H5 - Arethusa H3 27-10-2018 15:00 Zwembad de Wisselaar Breda
SBC2000 H4 - SBC2000 H3 27-10-2018 15:00 Zwembad de Wisselaar Breda
ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - De Schelde EG1 27-10-2018 15:15 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
VZV Njord EG3 - Hieronymus EG1 27-10-2018 15:15 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Nuenen EG1 - De Treffers EG1 27-10-2018 15:30 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
DIO Etten Leur H1 - De Dokkelaers H1 27-10-2018 15:30 De Banakker Etten-leur
Argo DG1 - Arethusa DG1 27-10-2018 15:30 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1 27-10-2018 16:00 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
ZVDO'74 CG1 - Arethusa CG1 27-10-2018 16:00 Sportfondsenbad Aquaaltena Andel
De Warande H3 - SBC2000 H6 27-10-2018 16:00 De Warande Oosterhout nb
Aegir BJ1 - De Dokkelaers BJ1 27-10-2018 16:00 Ir. Ottenbad Eindhoven
SBC2000 Da2 - De Zuidwesthoek Da1 27-10-2018 16:00 Zwembad de Wisselaar Breda
VZV Njord EG1 - TRB-RES EG1 27-10-2018 16:00 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
PSV Waterpolo EG1 - De Warande EG1 27-10-2018 16:10 De Tongelreep Eindhoven
De Vennen BJ1 - De Treffers BJ1 27-10-2018 16:10 De Vennen Dongen
PSV Waterpolo H5 - Zwemsport Parkstad (SG) H1 27-10-2018 16:10 De Tongelreep Eindhoven
Nuenen DG1 - Aegir DG1 27-10-2018 16:10 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
Argo CG1 - DZT'62/De Punderman CG1 27-10-2018 16:15 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
Zeester-Meerval DG1 - AquAmigos DG2 27-10-2018 16:15 Zwembad Drie Essen Uden
DIO Etten Leur H2 - De Schelde H2 27-10-2018 16:20 De Banakker Etten-leur
Lutra CG1 - De Warande CG1 27-10-2018 16:30 Recreatiebad De Wissen Helmond
Hellas-Glana EG1 - De Vennen EG1 27-10-2018 16:30 Combibad De Nieuwe Hateboer Sittard
VZV Njord EG2 - DZT'62 EG1 27-10-2018 16:45 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
ZPC De Zeeuwse Kust CG1 - De Schelde CG1 27-10-2018 16:45 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
Aegir H2 - Zeester-Meerval H3 27-10-2018 16:45 Ir. Ottenbad Eindhoven
ZVDO'74 H2 - Arethusa H4 27-10-2018 16:45 Sportfondsenbad Aquaaltena Andel
De Warande H2 - AquAmigos H2 27-10-2018 16:50 De Warande Oosterhout nb
Nuenen H2 - De Zuidwesthoek H1 27-10-2018 16:50 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
De Vennen H2 - De Treffers H2 27-10-2018 17:00 De Vennen Dongen
Argo Da2 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 27-10-2018 17:00 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
BZ&PC DG1 - De Rog DG2 27-10-2018 17:00 Zwembad t Hoogkoor Boxmeer
Hellas-Glana CG1 - DBD CG1 27-10-2018 17:00 Combibad De Nieuwe Hateboer Sittard
HZPC/Spio DG1 - DZT'62 DG1 27-10-2018 17:00 Zwembad De Berkel Horst
Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG2 27-10-2018 17:15 Golfbad Oss Oss
Lutra Da1 - De Treffers Da1 27-10-2018 17:15 Recreatiebad De Wissen Helmond
ZVDO'74 Da1 - De Warande Da2 27-10-2018 17:30 Sportfondsenbad Aquaaltena Andel
VZV Njord CG1 - SBC2000 CG1 27-10-2018 17:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
OZC'57 H1 - De Vennen H3 27-10-2018 17:30 Zwembad Leije Oisterwijk
ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 - Hieronymus BJ1 27-10-2018 17:30 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
HZPC/SPIO - AquAmigos BJ1 27-10-2018 17:40 Zwembad De Berkel Horst
AquAmigos H4 - SWNZ (SG) H3 27-10-2018 17:40 Zwembad Olympia Waalwijk
Nuenen Da1 - Waterproof Da1 27-10-2018 17:40 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
Argo Da1 - De Warande Da1 27-10-2018 17:45 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
Hellas-Glana H2 - DBD H2 27-10-2018 17:45 Combibad De Nieuwe Hateboer Sittard
BZ&PC H2 - Waterproof H1 27-10-2018 17:45 Zwembad t Hoogkoor Boxmeer
De Treffers CG2 - Waterproof CG1 27-10-2018 17:45 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
Gorgo H3 - SWNZ (SG) H2 27-10-2018 18:00 De Beemd Veghel
Hieronymus H1 - ZVDO'74 H3 27-10-2018 18:00 Zwembad De Stok Roosendaal
Lutra Da2 - De Rog Da1 27-10-2018 18:15 Recreatiebad De Wissen Helmond
Zeester-Meerval H2 - AquAmigos H3 27-10-2018 18:15 Zwembad Drie Essen Uden
VZV Njord DG1 - PSV Waterpolo DG2 27-10-2018 18:15 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
AquAmigos Da2 - DBD Da1 27-10-2018 18:25 Zwembad Olympia Waalwijk
SWNZ (SG) Da1 - VZV Njord Da2 27-10-2018 18:30 Zwembad Molenheide Schijndel
HZPC Da1 - Nayade Classic Da1 27-10-2018 18:30 Zwembad De Berkel Horst
BZ&PC H1 - Thalassa H1 27-10-2018 18:30 Zwembad t Hoogkoor Boxmeer
De Treffers DG1 - De Vennen DG1 27-10-2018 18:35 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
Gorgo Da1 - TRB-RES Da3 27-10-2018 18:45 De Beemd Veghel
Argo BJ1 - SWNZ/GORGO 27-10-2018 18:45 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
Hellas-Glana H3 - DZT'62 H4 27-10-2018 18:45 Combibad De Nieuwe Hateboer Sittard
Spio H2 - ZON/S&S H1 27-10-2018 19:00 De Sprank Venray
VZV Njord DG2 - DBD DG1 27-10-2018 19:00 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Zeester-Meerval Da1 - AquAmigos Da1 27-10-2018 19:00 Zwembad Drie Essen Uden
Lutra H1 - De Rog H1 27-10-2018 19:00 Recreatiebad De Wissen Helmond
AquAmigos CG1 - Zeester-Meerval CG1 27-10-2018 19:10 Zwembad Olympia Waalwijk
De Brabantse Wal (SG) CG1 - Hieronymus CG1 27-10-2018 19:15 LACO zwembad Hoogerheide Hoogerheide
HZPC H3 - Nayade H2 27-10-2018 19:15 Zwembad De Berkel Horst
Merlet H1 - De Rog H3 27-10-2018 19:15 Laco Sportcentrum De Kwel Cuijk
De Krabben H1 - Nayade Classic H1 27-10-2018 19:15 Sportfondsenbad De Melanen Halsteren
SWNZ (SG) H1 - AquAmigos H1 27-10-2018 19:15 Zwembad Molenheide Schijndel
De Treffers Da2 - De Vennen Da2 27-10-2018 19:15 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
SBC2000 Da1 - Nayade Da1 27-10-2018 19:15 Zwembad de Wisselaar Breda
ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Arethusa Da2 27-10-2018 19:15 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
Hellas-Glana Da1 - PSV Waterpolo Da3 27-10-2018 19:30 Combibad De Nieuwe Hateboer Sittard
Argo H1 - Gorgo H1 27-10-2018 19:30 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
Gorgo H2 - DBD H3 27-10-2018 19:30 De Beemd Veghel
Spio H1 - Argo H2 27-10-2018 19:45 De Sprank Venray
VZV Njord H4 - TRB-RES H1 27-10-2018 19:45 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DZT'62 H3 27-10-2018 20:00 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
De Treffers H4 - Nayade Classic H2 27-10-2018 20:00 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
HZPC H2 - VZV Njord H3 27-10-2018 20:05 Zwembad De Berkel Horst
De Treffers Da3 - Zeester-Meerval Da2 27-10-2018 20:45 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
HZPC H1 - Aegir H1 27-10-2018 21:05 Zwembad De Berkel Horst
De Treffers H3 - Thalassa H2 27-10-2018 21:30 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen