HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 22-3-2019 23:48)

WedstrijdDatumPlaats
Het Ravijn CM1 - Polar Bears CM1 23-03-2019 14:30 Het Ravijn Nijverdal
Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - VZV Njord CJ1 23-03-2019 14:30 Hofbad 's-gravenhage
Hydrofiel H1 - Hellas-Glana H1 23-03-2019 15:00 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
UZSC CM1 - WIDEX GZC DONK CM1 23-03-2019 15:00 De Krommerijn Utrecht
WIDEX GZC DONK Da3 - ZV Haerlem Da2 23-03-2019 15:15 Groenhovenbad Gouda
De Walvisch Da1 - Neptunia'24 Da1 23-03-2019 15:30 HIS/ Willem Alexander Bad Groningen
Regio Noord CJ1 - UZSC CJ1 23-03-2019 15:30 De Blauwe Golf Leeuwarden
West-Friesland (SG) H1 - Alkemade H1 23-03-2019 15:45 De Waterhoorn Hoorn nh
VZ&PC Da1 - EZC Da1 23-03-2019 16:00 De Stamper Vriezenveen
UZSC Da3 - Polar Bears Da2 23-03-2019 16:15 De Krommerijn Utrecht
ZPB H&L Productions H2 - Polar Bears H3 23-03-2019 16:15 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
ZV De Zaan CM1 - VZV Njord CM1 23-03-2019 16:15 De Slag Zaandam
Nuenen H1 - VZV Njord H1 23-03-2019 16:20 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
PSV Waterpolo CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 23-03-2019 16:25 De Tongelreep Eindhoven
Wave H1 - Sassenheim H1 23-03-2019 16:30 Kerkpolder Delft
De Walvisch H1 - WSG ESTA (SG) H1 23-03-2019 16:30 HIS/ Willem Alexander Bad Groningen
WIDEX GZC DONK Da2 - Het Ravijn Da2 23-03-2019 16:30 Groenhovenbad Gouda
Schuurman BZC Da1 - Thetis Da1 23-03-2019 16:40 t Timpke Borculo
VZ&PC H1 - Livo H1 23-03-2019 17:00 De Stamper Vriezenveen
DAW Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 23-03-2019 17:00 Sportcomplex Hoornsevaart Alkmaar
De Vennen Da1 - BZ&PC Da1 23-03-2019 17:00 De Vennen Dongen
Oceanus H2 - VZC H2 23-03-2019 17:15 De Waterlelie Aalsmeer
PSV Waterpolo H3 - ZVVS H2 23-03-2019 17:30 De Tongelreep Eindhoven
ZPB H&L Productions CM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 23-03-2019 17:30 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
UZSC Da1 - Polar Bears Da1 23-03-2019 17:30 De Krommerijn Utrecht
Het Ravijn CJ1 - ZVL-1886 CJ1 23-03-2019 17:30 Het Ravijn Nijverdal
MNC Dordrecht H3 - Arethusa H2 23-03-2019 17:30 Sportboulevard Dordrecht
ZV De Zaan Da3 - PSV Waterpolo Da2 23-03-2019 17:30 De Slag Zaandam
Schuurman BZC H3 - BZC Brandenburg H2 23-03-2019 17:40 t Timpke Borculo
ZVL-1886 Da2 - ZPB H&L Productions Da2 23-03-2019 17:50 De Zijl Leiden
ZVL-1886 CM1 - De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 23-03-2019 18:00 De Zijl Leiden
De Meer H1 - DBD H1 23-03-2019 18:00 De Waterlinie Culemborg
VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 23-03-2019 18:00 De Peppel Ede gld
DAW H1 - De Rijn H1 23-03-2019 18:00 Sportcomplex Hoornsevaart Alkmaar
AZC H4 - BZ&PC H3 23-03-2019 18:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
Katwijk Da1 - De Kempvis Da1 23-03-2019 18:00 Aquamar Katwijk zh
WIDEX GZC DONK Da1 - Het Ravijn Da1 23-03-2019 18:00 Groenhovenbad Gouda
SWOL 1894 H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 23-03-2019 18:15 De Vrolijkheid Zwolle
ZPC De Zeeuwse Kust H1 - BZ&PC H1 23-03-2019 18:15 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
VKC'03 H1 - De Reest H1 23-03-2019 18:15 De Vlaskoel Tubbergen
De Dolfijn H1 - ZPCH H1 23-03-2019 18:20 Sloterparkbad Amsterdam
De Vennen H1 - De Warande H1 23-03-2019 18:20 De Vennen Dongen
Westland H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 23-03-2019 18:25 Zwembad Maesemunde 's-gravenzande
PSV Waterpolo H1 - VZC H1 23-03-2019 18:30 De Tongelreep Eindhoven
ZV De Zaan Da2 - UZSC Da2 23-03-2019 18:30 De Slag Zaandam
MNC Dordrecht Da1 - De Ham Da1 23-03-2019 18:30 Sportboulevard Dordrecht
H.B.W. (SG) Da1 - Het Y Da1 23-03-2019 18:30 De Lieberg Hilversum
Waterpolo Den Haag (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 23-03-2019 18:35 Hofbad 's-gravenhage
ENC Arnhem (SG) Da1 - Arethusa Da1 23-03-2019 18:40 Valkenhuizen Arnhem
Losser Da1 - Het Ravijn Da3 23-03-2019 18:40 Brilmansdennen Losser
OZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1 23-03-2019 18:45 Vondersweijde Oldenzaal
UZSC H1 - Polar Bears H1 23-03-2019 18:45 De Krommerijn Utrecht
ZVL-1886 H4 - SVH H3 23-03-2019 18:45 Vijf Meibad Leiden
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - De Ham H1 23-03-2019 19:00 Sportcomplex Amerena Amersfoort
De Ham Da2 - ZVVS Da1 23-03-2019 19:00 De Crommenije Krommenie
Katwijk H2 - WIDEX GZC DONK H5 23-03-2019 19:00 Aquamar Katwijk zh
De Veene H1 - DraGor (SG) H1 23-03-2019 19:00 Het Sportpark Almelo
ZPB H&L Productions H1 - SVH H1 23-03-2019 19:00 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
Orca H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 23-03-2019 19:00 De Blauwe Golf Leeuwarden
Het Y H3 - ZV Haerlem H2 23-03-2019 19:15 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
ZVL-1886 Da4 - Wiekslag Da1 23-03-2019 19:15 De Zijl Leiden
TriVia H1 - WS Twente H1 23-03-2019 19:15 Helperbad Groningen
WZC (SG) Da1 - VZV Da1 23-03-2019 19:15 De Veur Zoetermeer
SWOL 1894 H1 - ENC Arnhem (SG) H1 23-03-2019 19:15 De Vrolijkheid Zwolle
ZVL-1886 Da1 - ZPB H&L Productions Da1 23-03-2019 19:20 De Zijl Leiden
Watervlo H1 - De Kempvis H1 23-03-2019 19:30 Fletiomare De meern
Schuurman BZC H1 - ZVL-1886 H1 23-03-2019 19:30 t Timpke Borculo
WIDEX GZC DONK H1 - Het Ravijn H1 23-03-2019 19:30 Groenhovenbad Gouda
Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1 23-03-2019 19:30 De Sniep Waddinxveen
AZC H1 - ZV De Zaan H1 23-03-2019 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
HZC de Robben H1 - ZVVS H1 23-03-2019 19:45 De Lieberg Hilversum
ZV De Zaan CJ1 - MNC Dordrecht CJ1 23-03-2019 19:45 De Slag Zaandam
MNC Dordrecht H1 - ZV Haerlem H1 23-03-2019 19:45 Sportboulevard Dordrecht
ZVL-1886 H5 - ZV De Zaan H3 23-03-2019 19:45 Vijf Meibad Leiden
ZV Haerlem Da1 - Livo Da1 23-03-2019 19:45 De Planeet Haarlem
Nunspeet H1 - EZC H1 23-03-2019 19:45 De Brake Nunspeet
PSV Waterpolo H2 - WIDEX GZC DONK H4 23-03-2019 19:45 De Tongelreep Eindhoven
De Reuring H1 - De Duinkikkers H1 23-03-2019 19:55 Duikerdel Noord-scharwoude
Katwijk H1 - Aqua-Novio'94 H1 23-03-2019 20:00 Aquamar Katwijk zh
ZZ&PC De Devel H1 - Z&PC De Gouwe H1 23-03-2019 20:00 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
HZPC/Avéna (SG) H2 - SVH H2 23-03-2019 20:00 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
UZSC H2 - Polar Bears H2 23-03-2019 20:00 De Krommerijn Utrecht
Waterpolo Den Haag (SG) H2 - ZPB H&L Productions H3 23-03-2019 20:05 Hofbad 's-gravenhage
Het Y Da2 - Polar Bears Da3 23-03-2019 20:10 Noorderparkbad Amsterdam
OZV H1 - WZK H1 23-03-2019 20:10 H2O Harmelen
Zeester-Meerval H1 - Arethusa H1 23-03-2019 20:15 Zwembad Drie Essen Uden
Het Y H2 - WIDEX GZC DONK H3 23-03-2019 20:15 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Aquarijn Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1 23-03-2019 20:15 Sportcomplex Merwestein Nieuwegein
OZ&PC H2 - WSG ESTA (SG) H2 23-03-2019 20:15 Vondersweijde Oldenzaal
De Reigers (SG) H2 - BZ&PC H2 23-03-2019 20:15 De Waterthor 's-gravenhage
SBC2000 H1 - Nayade H1 23-03-2019 20:15 Zwembad de Wisselaar Breda
Z&PC De Gouwe Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 23-03-2019 20:30 De Sniep Waddinxveen
VZV Njord H2 - AZC H3 23-03-2019 20:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
SWOL 1894 Da1 - PSV Waterpolo Da1 23-03-2019 20:30 De Vrolijkheid Zwolle
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - VZV Njord Da1 23-03-2019 20:30 Sportcomplex Amerena Amersfoort
DWK Da1 - EZC Da2 23-03-2019 20:30 Veluwehal Barneveld
De Reest H2 - Livo H2 23-03-2019 20:30 Bad Hesselingen Meppel
TriVia Da1 - WS Twente Da1 23-03-2019 20:30 Helperbad Groningen
ZVL-1886 H3 - WZK H2 23-03-2019 20:35 De Zijl Leiden
DZT'62 H2 - UZSC H3 23-03-2019 20:45 Zwembad De Wiemel Deurne
d'ELFT H1 - WZC (SG) H1 23-03-2019 20:45 Kerkpolder Delft
AZC H2 - ZV De Zaan H2 23-03-2019 21:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Linge/PCG (SG) H1 - De Treffers H1 23-03-2019 21:00 Caribabad Gorinchem
WIDEX GZC DONK H2 - Het Ravijn H2 23-03-2019 21:00 Groenhovenbad Gouda
Schuurman BZC H2 - ZVL-1886 H2 23-03-2019 21:00 t Timpke Borculo
OZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 23-03-2019 21:15 Vondersweijde Oldenzaal
UZSC H5 - Wiekslag H2 23-03-2019 21:15 De Krommerijn Utrecht
De Reigers (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H1 23-03-2019 21:15 De Waterthor 's-gravenhage
MNC Dordrecht H2 - Aqua-Novio'94 H2 23-03-2019 21:15 Sportboulevard Dordrecht
ZPCH H2 - UZSC H4 23-03-2019 21:20 Sportcomplex Koning Willem Alexander Hoofddorp
DJK-ZAR H1 - De Snippen H1 23-03-2019 21:30 Sportplaza Mercator Amsterdam
DWK Barneveld H1 - Deltasteur H1 23-03-2019 21:30 Veluwehal Barneveld
Het Y H1 - VZV H1 23-03-2019 21:30 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - De Ham H2 23-03-2019 21:35 Sportcomplex Amerena Amersfoort
PSV Waterpolo Da1 - ZV Haerlem Da1 24-03-2019 12:30 De Tongelreep Eindhoven
De Ham BM1 - Het Ravijn BM1 24-03-2019 13:30 De Crommenije Krommenie
Het Ravijn BJ1 - UZSC BJ1 24-03-2019 14:00 Het Ravijn Nijverdal
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ZVVS H3 24-03-2019 14:45 Sportcomplex Amerena Amersfoort
De Ham BJ1 / Het Y BJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 24-03-2019 15:00 De Crommenije Krommenie
AZC H1 - UZSC H1 24-03-2019 15:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
ZVL-1886 BM2 - Schuurman BZC BM1 24-03-2019 15:00 De Zijl Leiden
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - VZV H2 24-03-2019 15:45 Sportcomplex Amerena Amersfoort
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 - PSV Waterpolo BJ1 24-03-2019 16:00 Brandenburg Bilthoven
JAWS Amsterdam H1 - Oceanus H1 24-03-2019 16:00 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
ZVL-1886 BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1 24-03-2019 16:30 De Zijl Leiden
Polar Bears BJ2/VZC BJ2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 24-03-2019 16:30 De Peppel Ede gld
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - PSV Waterpolo BM1 24-03-2019 16:45 Sportcomplex Amerena Amersfoort
ZPC De Hof H1 - Neptunia'24 H1 24-03-2019 17:30 De Vijf Heuvels Markelo
NDD Da1 - De Rijn Da1 24-03-2019 17:30 Sportcentrum Rozengaarde Doetinchem
MNC Dordrecht BM1 - UZSC BM1 24-03-2019 17:45 Sportboulevard Dordrecht
ZV De Zaan BJ1 - MNC Dordrecht BJ1 24-03-2019 18:00 De Slag Zaandam
Polar Bears BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 24-03-2019 18:00 De Peppel Ede gld
ZVL-1886 BM1 - ZV De Zaan BM1 24-03-2019 18:00 De Zijl Leiden
Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Aquapoldro H2 24-03-2019 18:30 Aqualaren Zuidlaren
NDD H1 - Aquapoldro H1 24-03-2019 18:30 Sportcentrum Rozengaarde Doetinchem
DZT'62 H1 - Wiekslag H1 24-03-2019 18:45 Zwembad De Wiemel Deurne
AZ&PC De Futen H1 - DWT H1 24-03-2019 19:45 De Meerkamp Amstelveen