HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 23-10-2017 10:55)

WedstrijdDatumPlaats
KNZB JTT BJ1 - WIDEX GZC DONK H2 24-10-2017 20:30 KNZB bad Zeist
De Walvisch H1 - Orca H1 28-10-2017 13:45 De Parrel Groningen
De Walvisch Da1 - VZ&PC Da1 28-10-2017 14:45 De Parrel Groningen
De Warande H2 - MNC Dordrecht H3 28-10-2017 15:00 De Warande Oosterhout nb
VZV Njord H1 - De Treffers H1 28-10-2017 15:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Nuenen H1 - Zeester-Meerval H1 28-10-2017 16:25 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
ZPB H&L Productions Da2 - ZV De Zaan Da2 28-10-2017 16:25 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
Polar Bears Da2 - UZSC Da3 28-10-2017 16:30 De Peppel Ede gld
VZV Njord Da1 - Livo Da1 28-10-2017 16:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - ENC Arnhem (SG) H2 28-10-2017 16:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
Neptunia'24 H1 - De Veene H1 28-10-2017 16:30 It Rak Sneek
ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - ZV Haerlem Da2 28-10-2017 16:30 De Zijl Leiden
PSV Waterpolo Da1 - De Vennen Da1 28-10-2017 16:50 De Tongelreep Eindhoven
WIDEX GZC DONK Da2 - Het Ravijn Da2 28-10-2017 17:00 Groenhovenbad Gouda
SVH H3 - De Zijl Zwemsport H4 28-10-2017 17:05 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Losser Da1 - TriVia Da1 28-10-2017 17:10 Brilmansdennen Losser
De Mors H3 - Livo H2 28-10-2017 17:15 De Koerbelt Rijssen
Het Ravijn Da3 - HZPC/Avéna (SG) Da1 28-10-2017 17:20 Het Ravijn Nijverdal
VZV H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 28-10-2017 17:30 De Heerenduinen Ijmuiden
Het Y Da2 - VZV Njord Da2 28-10-2017 17:30 Noorderparkbad Amsterdam
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 28-10-2017 17:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
UZSC Da2 - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 28-10-2017 17:30 De Krommerijn Utrecht
VZC H1 - MNC Dordrecht H1 28-10-2017 17:30 De Vallei Veenendaal
WZC (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 28-10-2017 17:30 De Veur Zoetermeer
De Zijl Zwemsport H2 - Polar Bears H2 28-10-2017 17:40 De Zijl Leiden
DBD H1 - Arethusa H1 28-10-2017 17:45 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
BZ&PC H3 - ZV Haerlem H2 28-10-2017 17:45 De Kuil Bodegraven
PSV Waterpolo Da2 - Schuurman BZC Da1 28-10-2017 17:55 De Tongelreep Eindhoven
ZPB H&L Productions H1 - SVH H1 28-10-2017 17:55 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
OZ&PC H2 - Azuro H2 28-10-2017 18:00 Vondersweijde Oldenzaal
SVH H2 - Katwijk H2 28-10-2017 18:05 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
WIDEX GZC DONK H3 - UZSC H2 28-10-2017 18:15 Groenhovenbad Gouda
De Mors H2 - Schuurman BZC H3 28-10-2017 18:15 De Koerbelt Rijssen
De IJsselmeeuwen H1 - Swol 1894 H1 28-10-2017 18:15 De IJsselslag Zutphen
ZPC De Hof H1 - De Vennen H1 28-10-2017 18:30 De Vijf Heuvels Markelo
BZ&PC H2 - Polar Bears H3 28-10-2017 18:30 De Kuil Bodegraven
Middelsé-Skelp (SG) D1 - EZC Da1 28-10-2017 18:30 It Gryn Stiens
Het Y Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 28-10-2017 18:30 Noorderparkbad Amsterdam
Westland H1 - De Kempvis H1 28-10-2017 18:30 Sportfondsen Maesemunde 's-gravenzande
H.B.W. (SG) Da1 - NDD Da1 28-10-2017 18:30 Brandenburg Bilthoven
Aqua-Novio'94 H2 - ZV De Zaan H3 28-10-2017 18:30 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - UZSC H1 28-10-2017 18:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
Het Ravijn H2 - AZC H2 28-10-2017 18:30 Het Ravijn Nijverdal
De Ham Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 28-10-2017 18:35 De Watering Wormerveer
WZC (SG) H1 - OZV H1 28-10-2017 18:45 De Veur Zoetermeer
ESTA(SG) H1 De Kikker - De Reest H1 28-10-2017 18:45 Aquarena Emmen
PSV Waterpolo H1 - Het Y H1 28-10-2017 18:55 De Tongelreep Eindhoven
ZVL-Tetteroo (SG) Da3 - MNC Dordrecht Da2 28-10-2017 18:55 De Zijl Leiden
Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1 28-10-2017 18:55 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
UZSC Da1 - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 28-10-2017 19:00 De Krommerijn Utrecht
Proteus H1 - VKC'03 H1 28-10-2017 19:00 De Schaeck Twello
VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1 28-10-2017 19:00 De Heerenduinen Ijmuiden
OZ&PC H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1 28-10-2017 19:00 Vondersweijde Oldenzaal
De Rijn H1 - De Reuring H1 28-10-2017 19:10 Sportfondsenbad De Bongerd Wageningen
De IJsselmeeuwen H2 - UZSC H4 28-10-2017 19:15 De IJsselslag Zutphen
De Mors H1 - NDD H1 28-10-2017 19:15 De Koerbelt Rijssen
ZVVS H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 28-10-2017 19:25 De Kulk Vlaardingen
Sassenheim H1 - d'ELFT H1 28-10-2017 19:25 Wasbeek Sassenheim
ZPB H&L Productions Da1 - ZV De Zaan Da1 28-10-2017 19:25 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
Flevo H1 - KZC H1 28-10-2017 19:30 Bad Bloemendal Nijkerk gld
Aqua-Novio'94 H1 - TriVia H1 28-10-2017 19:30 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
DWK Barneveld H1 - Nayade H1 28-10-2017 19:30 Veluwehal Barneveld
BZC Brandenburg H1 - WIDEX GZC DONK H1 28-10-2017 19:30 Brandenburg Bilthoven
SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - WZK H1 28-10-2017 19:30 De Rozenburcht Rozenburg zh
BZ&PC Da1 - ZVVS Da1 28-10-2017 19:30 De Kuil Bodegraven
HZC de Robben H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 28-10-2017 19:30 De Lieberg Hilversum
Aqua'68 H1 - Deltasteur H1 28-10-2017 19:30 De Bonte Wever Assen
LZ 1886 H2 - AZC H4 28-10-2017 19:30 Vijf Meibad Leiden
De Ham H1 - Schuurman BZC H1 28-10-2017 19:35 De Watering Wormerveer
WIDEX GZC DONK Da1 - Het Ravijn Da1 28-10-2017 19:45 Groenhovenbad Gouda
Z&PC Rotterdam H1 - NieMo-Van Vliet H1 28-10-2017 19:55 Sportfondsenbad Rdam-Noord Rotterdam
Wave H1 - Z&PC De Gouwe H1 28-10-2017 20:00 Kerkpolder Delft
Katwijk Da1 - Swol 1894 Da1 28-10-2017 20:00 Aquamar Katwijk zh
WS Twente Da1 - EZC Da2 28-10-2017 20:00 Twentebad Hengelo ov
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - UZSC H3 28-10-2017 20:00 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
SBC2000 H1 - De Meer H1 28-10-2017 20:00 Zwembad de Wisselaar Breda
Het Ravijn H1 - AZC Alphen H1 28-10-2017 20:00 Het Ravijn Nijverdal
Het Y H3 - ZPB H&L Productions H3 28-10-2017 20:00 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
De Zijl Zwemsport H1 - Polar Bears H1 28-10-2017 20:10 De Zijl Leiden
PSV Waterpolo H2 - WIDEX GZC DONK H2 28-10-2017 20:10 De Tongelreep Eindhoven
Wiekslag Da1 - DAW Da1 28-10-2017 20:10 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
LZ 1886 H1 - Wiekslag H1 28-10-2017 20:15 Vijf Meibad Leiden
VZV H2 - ZV Haerlem H3 28-10-2017 20:15 De Heerenduinen Ijmuiden
DZT'62 Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1 28-10-2017 20:15 Zwembad De Wiemel Deurne
ZV De Zaan H1 - Katwijk H1 28-10-2017 20:20 De Slag Zaandam
DraGor (SG) H1 - EZC H1 28-10-2017 20:20 De Welle Drachten
De Rijn Da1 - Polar Bears Da3 28-10-2017 20:25 Sportfondsenbad De Bongerd Wageningen
ZV Haerlem Da1 - OZ&PC Da1 28-10-2017 20:30 De Planeet Haarlem
Aquapoldro H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 28-10-2017 20:30 Sprenkelaar Apeldoorn
AZC H3 - Arethusa H2 28-10-2017 20:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
DWT H1 - De Dolfijn H1 28-10-2017 20:30 Boerhaavebad Haarlem
DJK-ZAR H1 - ENC Arnhem (SG) H1 28-10-2017 20:45 Sportplaza Mercator Amsterdam
ZPCH H2 - Het Ravijn H3 28-10-2017 20:45 Sportcomplex Koning Willem Alexander Hoofddorp
BZ&PC H1 - ZV Haerlem H1 28-10-2017 20:45 De Kuil Bodegraven
ZVVS H2 - WZK 2 28-10-2017 20:55 De Kulk Vlaardingen
ZPB H&L Productions H2 - ZV De Zaan H2 28-10-2017 20:55 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
BZC Brandenburg H2 - Het Y H2 28-10-2017 21:00 Brandenburg Bilthoven
Wiekslag H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 28-10-2017 21:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
De Ham H2 - Schuurman BZC H2 28-10-2017 21:05 De Watering Wormerveer
De Snippen H1 - DAW H1 28-10-2017 21:15 De Meerkamp Amstelveen
DZT'62 H1 - De Linge/PCG (SG) H1 28-10-2017 21:30 Zwembad De Wiemel Deurne
Aquapoldro H1 - Livo H1 28-10-2017 21:30 Sprenkelaar Apeldoorn
ZPCH H1 - AZ&PC De Futen H1 28-10-2017 21:50 Sportcomplex Koning Willem Alexander Hoofddorp
JAWS Amsterdam H1 - De Warande H1 29-10-2017 13:30 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Het Ravijn BM1 - ZV De Zaan BM1 29-10-2017 14:25 Het Ravijn Nijverdal
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 29-10-2017 14:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
MNC Dordrecht BJ1 - VZC BJ1 29-10-2017 14:30 Sportboulevard Dordrecht
PSV Waterpolo BJ1 - Polar Bears BJ1 29-10-2017 14:30 De Tongelreep Eindhoven
PSV Waterpolo BM1 - Polar Bears BM1 29-10-2017 15:45 De Tongelreep Eindhoven
Het Ravijn BJ1 - ZV De Zaan BJ1 29-10-2017 15:50 Het Ravijn Nijverdal
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - De Zijl Zwemsport BJ1 29-10-2017 16:00 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
ZV De Zaan BM2 - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 29-10-2017 16:00 De Slag Zaandam
Polar Bears BM2 - UZSC BM1 29-10-2017 16:30 De Peppel Ede gld
WIDEX GZC DONK H4 - MNC Dordrecht H2 29-10-2017 17:15 Groenhovenbad Gouda
WSG ESTA (SG) H2 - Swol 1894 H2 29-10-2017 17:30 Pagedal Stadskanaal
De Ham BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 29-10-2017 18:15 De Watering Wormerveer
WIDEX GZC DONK H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 29-10-2017 18:30 Groenhovenbad Gouda
Ritola-Zwemmen en Wa H2 - HZPC/Avéna (SG) H2 29-10-2017 18:30 Aqualaren Zuidlaren
De Ham BJ1 / Het Y BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1 29-10-2017 19:45 De Watering Wormerveer