HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 19-1-2019 14:48)

WedstrijdDatumPlaats
AZC H2 - UZSC H2 19-01-2019 14:45 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Walvisch H1 - Deltasteur H1 19-01-2019 14:45 HIS/ Willem Alexander Bad Groningen
UZSC CJ1 - Regio Noord CJ1 19-01-2019 15:00 De Krommerijn Utrecht
ZVL-1886 Da2 - ZV De Zaan Da2 19-01-2019 15:15 De Zijl Leiden
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 - VZV Njord CM1 19-01-2019 15:30 Sportcomplex Amerena Amersfoort
ZV De Zaan Da3 - Aquarijn Da1 19-01-2019 15:30 De Slag Zaandam
VZV Njord CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 19-01-2019 15:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 - ZPB H&L Productions CM1 19-01-2019 15:50 De Crommenije Krommenie
Aqua-Novio'94 H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1 19-01-2019 16:00 Erica Terpstra Sportfondsenbad Nijmegen
VKC'03 H1 - DWK Barneveld H1 19-01-2019 16:00 De Vlaskoel Tubbergen
UZSC H4 - ZVL-1886 H5 19-01-2019 16:00 De Krommerijn Utrecht
ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 19-01-2019 16:15 t Timpke Borculo
PSV Waterpolo Da2 - De Rijn Da1 19-01-2019 16:25 De Tongelreep Eindhoven
Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - OZ&PC Da1 19-01-2019 16:30 Hofbad 's-gravenhage
WIDEX GZC DONK CM1 - ZV De Zaan CM1 19-01-2019 16:30 Groenhovenbad Gouda
ZVL-1886 Da3 - UZSC Da3 19-01-2019 16:40 De Zijl Leiden
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - Katwijk H2 19-01-2019 16:45 Sportcomplex Amerena Amersfoort
Het Ravijn CM1 - UZSC CM1 19-01-2019 17:00 Het Ravijn Nijverdal
UZSC H3 - ZVL-1886 H4 19-01-2019 17:00 De Krommerijn Utrecht
De Ham CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 19-01-2019 17:05 De Crommenije Krommenie
Nuenen H1 - Hellas-Glana H1 19-01-2019 17:15 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
De Warande H1 - Zeester-Meerval H1 19-01-2019 17:20 De Warande Oosterhout nb
PSV Waterpolo H1 - Katwijk H1 19-01-2019 17:25 De Tongelreep Eindhoven
Wiekslag Da1 - ZV Haerlem Da2 19-01-2019 17:25 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Watervlo H1 19-01-2019 17:30 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
Schuurman BZC H3 - Aqua-Novio'94 H2 19-01-2019 17:30 t Timpke Borculo
Aquapoldro H2 - De Reest H2 19-01-2019 17:45 Sprenkelaar Apeldoorn
ZVVS Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 19-01-2019 17:45 De Kulk Vlaardingen
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Polar Bears Da3 19-01-2019 17:45 Sportcomplex Amerena Amersfoort
WIDEX GZC DONK Da2 - UZSC Da2 19-01-2019 17:45 Groenhovenbad Gouda
ZVL-1886 Da4 - De Kempvis Da1 19-01-2019 17:55 Vijf Meibad Leiden
HZPC/Avéna (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 19-01-2019 18:00 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
Losser Da1 - Schuurman BZC Da1 19-01-2019 18:00 Brilmansdennen Losser
De Mors H3 - Het Ravijn H3 19-01-2019 18:00 De Koerbelt Rijssen
UZSC H5 - ZV Haerlem H2 19-01-2019 18:00 De Krommerijn Utrecht
ZVL-1886 Da1 - ZV De Zaan Da1 19-01-2019 18:10 De Zijl Leiden
AZC H4 - Het Y H3 19-01-2019 18:15 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Ham Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 19-01-2019 18:20 De Crommenije Krommenie
Het Ravijn CJ1 - MNC Dordrecht CJ1 19-01-2019 18:20 Het Ravijn Nijverdal
Wiekslag H1 - De Treffers H1 19-01-2019 18:25 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
BZC Brandenburg H2 - WZK H2 19-01-2019 18:30 Brandenburg Bilthoven
VZV Njord H2 - Arethusa H2 19-01-2019 18:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Thetis Da1 - VZ&PC Da1 19-01-2019 18:30 LACO Sportcentrum Lingewaard Bemmel
Polar Bears CM1 - ZVL-1886 CM1 19-01-2019 18:30 De Peppel Ede gld
TriVia Da1 - DWK Da1 19-01-2019 18:30 Helperbad Groningen
PSV Waterpolo H2 - HZPC/Avéna (SG) H2 19-01-2019 18:40 De Tongelreep Eindhoven
DAW Da1 - Katwijk Da1 19-01-2019 18:40 Sportcomplex Hoornsevaart Alkmaar
VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - ZVL-1886 CJ1 19-01-2019 18:45 De Vallei Veenendaal
Westland H1 - Z&PC De Gouwe H1 19-01-2019 18:45 Zwembad Maesemunde 's-gravenzande
WSG ESTA (SG) H1 - EZC H1 19-01-2019 18:45 Aquarena Emmen
ZVVS H1 - BZ&PC H1 19-01-2019 18:45 De Kulk Vlaardingen
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - De IJsselmeeuwen H2 19-01-2019 18:45 Sportcomplex Amerena Amersfoort
SVH H2 - ZVL-1886 H3 19-01-2019 18:45 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
VZV Da1 - WZC (SG) Da1 19-01-2019 18:55 De Heerenduinen Ijmuiden
Neptunia'24 H1 - De Reest H1 19-01-2019 19:00 Zwem- en recreatiebad It Rak Sneek
Schuurman BZC H2 - ZPB H&L Productions H2 19-01-2019 19:00 t Timpke Borculo
De Mors H2 - ZV Haerlem H3 19-01-2019 19:00 De Koerbelt Rijssen
Oceanus H2 - ZPCH H2 19-01-2019 19:15 De Waterlelie Aalsmeer
Orca H1 - ENC Arnhem (SG) H1 19-01-2019 19:15 De Blauwe Golf Leeuwarden
Zwemvereniging Utrecht Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 19-01-2019 19:15 De Kwakel Utrecht
AZC H3 - SVH H3 19-01-2019 19:15 AquaRijn Alphen aan den rijn
SBC2000 H1 - De Vennen H1 19-01-2019 19:15 Zwembad de Wisselaar Breda
WIDEX GZC DONK Da1 - UZSC Da1 19-01-2019 19:15 Groenhovenbad Gouda
De Ham Da1 - MNC Dordrecht Da1 19-01-2019 19:20 De Crommenije Krommenie
VZV Njord H1 - Arethusa H1 19-01-2019 19:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
De Reigers (SG) H1 - ZZ&PC De Devel H1 19-01-2019 19:30 De Waterthor 's-gravenhage
TriVia H1 - SWOL 1894 H1 19-01-2019 19:30 Helperbad Groningen
Livo Da1 - ZV Haerlem Da1 19-01-2019 19:30 t Walfort Aalten
OZ&PC H1 - ZV Haerlem H1 19-01-2019 19:30 Vondersweijde Oldenzaal
DAW H1 - De Duinkikkers H1 19-01-2019 19:40 Sportcomplex Hoornsevaart Alkmaar
ZVL-1886 H2 - ZV De Zaan H2 19-01-2019 19:40 De Zijl Leiden
PSV Waterpolo H3 - DZT'62 H2 19-01-2019 19:45 De Tongelreep Eindhoven
Aquapoldro H1 - VZ&PC H1 19-01-2019 19:45 Sprenkelaar Apeldoorn
BZC Brandenburg H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 19-01-2019 19:45 Brandenburg Bilthoven
BZC Da1 - WIDEX GZC DONK Da3 19-01-2019 19:45 De Hofstee Bergambacht
Sassenheim H1 - Z&PC Rotterdam H1 19-01-2019 19:45 Wasbeek Sassenheim
Wiekslag H2 - ZPB H&L Productions H3 19-01-2019 19:45 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
HZC de Robben H1 - JAWS Amsterdam H1 19-01-2019 20:00 De Lieberg Hilversum
SVH H1 - Schuurman BZC H1 19-01-2019 20:00 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Neptunia'24 Da1 - EZC Da1 19-01-2019 20:00 Zwem- en recreatiebad It Rak Sneek
De Mors H1 - WS Twente H1 19-01-2019 20:00 De Koerbelt Rijssen
VZC H1 - VZV H1 19-01-2019 20:00 De Vallei Veenendaal
Polar Bears Da1 - Het Ravijn Da1 19-01-2019 20:00 De Peppel Ede gld
WSG ESTA (SG) H2 - Livo H2 19-01-2019 20:00 Aquarena Emmen
ZVVS H2 - BZ&PC H2 19-01-2019 20:00 De Kulk Vlaardingen
Het Ravijn Da3 - WS Twente Da1 19-01-2019 20:10 Het Ravijn Nijverdal
EZC Da2 - De Walvisch Da1 19-01-2019 20:15 Het Slagman Enschede
Oceanus H1 - De Linge/PCG (SG) H1 19-01-2019 20:15 De Waterlelie Aalsmeer
Zwemvereniging Utrecht H1 - Livo H1 19-01-2019 20:15 De Kwakel Utrecht
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - AZC H1 19-01-2019 20:15 Sportcomplex Amerena Amersfoort
SWOL 1894 H2 - Azuro H2 19-01-2019 20:15 De Vrolijkheid Zwolle
VZV Njord Da1 - Arethusa Da1 19-01-2019 20:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Het Y Da2 - NDD Da1 19-01-2019 20:30 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
De Dolfijn H1 - AZ&PC De Futen H1 19-01-2019 20:30 Sloterparkbad Amsterdam
De Ham H2 - Het Ravijn H2 19-01-2019 20:35 De Crommenije Krommenie
DraGor (SG) H1 - Nunspeet H1 19-01-2019 20:40 De Welle Drachten
WIDEX GZC DONK H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H2 19-01-2019 20:45 Groenhovenbad Gouda
BZ&PC Da1 - De Vennen Da1 19-01-2019 20:45 De Kuil Bodegraven
De Reigers (SG) H2 - MNC Dordrecht H3 19-01-2019 20:45 De Waterthor 's-gravenhage
Wave H1 - d'ELFT H1 19-01-2019 20:55 Kerkpolder Delft
SCOMZeehondDuck (SG) H1 - WZK H1 19-01-2019 21:00 De Rozenburcht Rozenburg zh
ZVVS H3 - BZ&PC H3 19-01-2019 21:00 De Kulk Vlaardingen
OZ&PC H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 19-01-2019 21:00 Vondersweijde Oldenzaal
WZC (SG) H1 - OZV H1 19-01-2019 21:05 De Veur Zoetermeer
De Snippen H1 - Alkemade H1 19-01-2019 21:20 De Meerkamp Amstelveen
DWT H1 - West-Friesland (SG) H1 19-01-2019 21:30 Boerhaavebad Haarlem
Polar Bears H3 - WIDEX GZC DONK H2 19-01-2019 21:30 De Peppel Ede gld
DJK-ZAR H1 - De Reuring H1 19-01-2019 21:30 Sportplaza Mercator Amsterdam
VZC H2 - VZV H2 19-01-2019 21:30 De Vallei Veenendaal
Het Y Da1 - H.B.W. (SG) Da1 19-01-2019 21:30 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
ZPCH H1 - De Rijn H1 19-01-2019 21:35 Sportcomplex Koning Willem Alexander Hoofddorp
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - Polar Bears H2 19-01-2019 21:45 Sportcomplex Amerena Amersfoort
PSV Waterpolo BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 20-01-2019 12:45 De Tongelreep Eindhoven
Het Ravijn BM1 - De Ham BM1 20-01-2019 13:00 Het Ravijn Nijverdal
PSV Waterpolo BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1 20-01-2019 14:00 De Tongelreep Eindhoven
Het Ravijn BJ1 - ZVL-1886 BJ1 20-01-2019 14:30 Het Ravijn Nijverdal
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 - Polar Bears BJ1 20-01-2019 14:30 Sportcomplex Amerena Amersfoort
ZV De Zaan BM1 - ZVL-1886 BM1 20-01-2019 15:00 De Slag Zaandam
Het Y H2 - MNC Dordrecht H2 20-01-2019 15:00 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
PSV Waterpolo CJ1 - ZV De Zaan CJ1 20-01-2019 15:15 De Tongelreep Eindhoven
Nayade H1 - DBD H1 20-01-2019 15:20 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
Schuurman BZC BM1 - ZVL-1886 BM2 20-01-2019 15:30 t Timpke Borculo
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - Polar Bears BJ2/VZC BJ2 20-01-2019 15:45 Sportcomplex Amerena Amersfoort
Het Y H1 - MNC Dordrecht H1 20-01-2019 16:15 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
PSV Waterpolo Da1 - SWOL 1894 Da1 20-01-2019 16:20 De Tongelreep Eindhoven
UZSC BM1 - MNC Dordrecht BM1 20-01-2019 16:30 De Krommerijn Utrecht
WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM1 20-01-2019 16:45 Groenhovenbad Gouda
Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 - De Ham BJ1 / Het Y BJ1 20-01-2019 17:00 Hofbad 's-gravenhage
De Meer H1 - Hydrofiel H1 20-01-2019 17:00 De Waterlinie Culemborg
ZPC De Hof H1 - De Veene H1 20-01-2019 17:45 De Vijf Heuvels Markelo
Polar Bears H1 - Het Ravijn H1 20-01-2019 18:00 De Peppel Ede gld
DZT'62 H1 - De Kempvis H1 20-01-2019 18:10 Zwembad De Wiemel Deurne
Polar Bears H4 - ZV De Zaan H3 20-01-2019 19:45 De Peppel Ede gld
Polar Bears Da2 - ZV De Zaan Da2 25-01-2019 19:00 De Peppel Ede gld