HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie (Bijgewerkt: 17-1-2018 07:49)

WedstrijdDatumPlaats
AZC H2 - KNZB JTT BJ1 17-01-2018 20:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
Zwemvereniging Utrecht Da1 - Het Y Da1 18-01-2018 20:15 De Kwakel Utrecht
De Zijl Zwemsport BJ1 - UZSC BJ1 18-01-2018 20:50 De Zijl Leiden
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - De Zijl Zwemsport H1 18-01-2018 21:45 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
De Walvisch H1 - EZC H1 20-01-2018 13:45 De Parrel Groningen
De Walvisch Da1 - EZC Da1 20-01-2018 14:45 De Parrel Groningen
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - BZ&PC H2 20-01-2018 15:15 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
ENC Arnhem (SG) Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1 20-01-2018 16:00 Valkenhuizen Arnhem
Het Y H2 - Schuurman BZC H3 20-01-2018 16:00 Noorderparkbad Amsterdam
Aqua-Novio'94 H2 - ZV Haerlem H3 20-01-2018 16:00 Erica Terpstra Sportfondsenbad Nijmegen
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - VZV Njord Da2 20-01-2018 16:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
TriVia H1 - NDD H1 20-01-2018 16:30 Helperbad Groningen
Losser Da1 - EZC Da2 20-01-2018 16:30 Brilmansdennen Losser
VZ&PC H1 - Swol 1894 H1 20-01-2018 16:45 De Stamper Vriezenveen
Oceanus H1 - BZ&PC H1 20-01-2018 16:45 De Waterlelie Aalsmeer
Waterpolo Den Haag (SG) H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 20-01-2018 16:45 Hofbad 's-gravenhage
VZV Njord H2 - AZC H3 20-01-2018 16:45 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
ENC Arnhem (SG) H1 - DAW H1 20-01-2018 16:55 Valkenhuizen Arnhem
De Vennen Da1 - PSV Waterpolo Da1 20-01-2018 17:00 De Vennen Dongen
ZPC De Zeeuwse Kust H1 - LZ 1886 H1 20-01-2018 17:15 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
Het Y H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 20-01-2018 17:15 Noorderparkbad Amsterdam
VZC H1 - VZV H1 20-01-2018 17:30 De Vallei Veenendaal
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - Het Ravijn H3 20-01-2018 17:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
OZ&PC H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 20-01-2018 17:30 Vondersweijde Oldenzaal
Het Ravijn H1 - De Zijl Zwemsport H1 20-01-2018 17:45 Het Ravijn Nijverdal
TriVia Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 20-01-2018 17:45 Helperbad Groningen
ZPB H&L Productions H1 - WIDEX GZC DONK H1 20-01-2018 17:45 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
VZV Njord H1 - DBD H1 20-01-2018 17:45 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Het Y Da1 20-01-2018 17:45 Hofbad 's-gravenhage
WIDEX GZC DONK Da3 - DAW Da1 20-01-2018 17:45 Groenhovenbad Gouda
SVH H3 - ZVVS H2 20-01-2018 17:50 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Schuurman BZC Da1 - NDD Da1 20-01-2018 17:50 t Timpke Borculo
LZ 1886 H2 - De Zijl Zwemsport H3 20-01-2018 18:00 Vijf Meibad Leiden
Z&PC De Gouwe Da2 - MNC Dordrecht Da2 20-01-2018 18:05 De Sniep Waddinxveen
ENC Arnhem (SG) H2 - UZSC H4 20-01-2018 18:10 Valkenhuizen Arnhem
VKC'03 H1 - De Veene H1 20-01-2018 18:15 De Vlaskoel Tubbergen
H.B.W. (SG) Da1 - Polar Bears Da3 20-01-2018 18:15 Brandenburg Bilthoven
De Ham Da2 - BZC Da1 20-01-2018 18:15 De Crommenije Krommenie
Nuenen H1 - De Vennen H1 20-01-2018 18:20 Sportcentrum voor studenten Eindhoven
Middelsé-Skelp (SG) D1 - Het Ravijn Da3 20-01-2018 18:30 It Gryn Stiens
De Warande H2 - De Zijl Zwemsport H4 20-01-2018 18:30 De Warande Oosterhout nb
OZ&PC H1 - Katwijk H1 20-01-2018 18:30 Vondersweijde Oldenzaal
Livo Da1 - VZV Njord Da1 20-01-2018 18:30 Van Pallandtbad Varsseveld
ZV De Zaan H1 - ZVVS H1 20-01-2018 18:30 De Slag Zaandam
Het Y H3 - ZV Haerlem H2 20-01-2018 18:45 Noorderparkbad Amsterdam
Het Ravijn H2 - De Zijl Zwemsport H2 20-01-2018 18:45 Het Ravijn Nijverdal
TriVia H2 - Livo H2 20-01-2018 18:45 Helperbad Groningen
ESTA(SG) H1 De Kikker - Aqua'68 H1 20-01-2018 18:45 Aquarena Emmen
WIDEX GZC DONK H5 - AZC H4 20-01-2018 18:45 Groenhovenbad Gouda
SVH H2 - De Mors H2 20-01-2018 18:50 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Waterpolo Den Haag (SG) H1 - MNC Dordrecht H1 20-01-2018 19:00 Hofbad 's-gravenhage
ZVL-Tetteroo (SG) Da4 - ZVL-Tetteroo (SG) Da3 20-01-2018 19:00 Vijf Meibad Leiden
Westland H1 - OZV H1 20-01-2018 19:00 Sportfondsen Maesemunde 's-gravenzande
Flevo H1 - De Reuring H1 20-01-2018 19:00 Bad Bloemendal Nijkerk gld
Schuurman BZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 20-01-2018 19:00 t Timpke Borculo
De Meer H1 - DWK Barneveld H1 20-01-2018 19:15 De Waterlinie Culemborg
Proteus H1 - Deltasteur H1 20-01-2018 19:15 De Schaeck Twello
DJK-ZAR H1 - De Dolfijn H1 20-01-2018 19:15 Sportplaza Mercator Amsterdam
Wiekslag H2 - BZ&PC H3 20-01-2018 19:15 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
BZC Brandenburg H2 - Polar Bears H3 20-01-2018 19:15 Brandenburg Bilthoven
SBC2000 H1 - Arethusa H1 20-01-2018 19:15 Zwembad de Wisselaar Breda
KZC H1 - AZ&PC De Futen H1 20-01-2018 19:20 Sportfondsenbad Beverwijk Beverwijk
AZC Alphen H1 - SVH H1 20-01-2018 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Ham H1 - Polar Bears H1 20-01-2018 19:30 De Crommenije Krommenie
Aquapoldro H1 - De Mors H1 20-01-2018 19:30 Sprenkelaar Apeldoorn
Wave H1 - NieMo-Van Vliet H1 20-01-2018 19:45 Kerkpolder Delft
MNC Dordrecht Da1 - VZV Da1 20-01-2018 19:45 Sportboulevard Dordrecht
UZSC H1 - BZC Brandenburg H1 20-01-2018 19:45 De Krommerijn Utrecht
ESTA(SG)D1 - WS Twente Da1 20-01-2018 19:45 Aquarena Emmen
WIDEX GZC DONK H4 - Katwijk H2 20-01-2018 19:45 Groenhovenbad Gouda
ZPC De Hof H1 - Nayade H1 20-01-2018 19:45 De Vijf Heuvels Markelo
OZ&PC Da1 - ZV Haerlem Da1 20-01-2018 20:00 Vondersweijde Oldenzaal
Zeester-Meerval H1 - De Treffers H1 20-01-2018 20:00 Zwembad Drie Essen Uden
HZC de Robben H1 - ZV Haerlem H1 20-01-2018 20:00 De Lieberg Hilversum
Z&PC De Gouwe Da1 - WZC (SG) Da1 20-01-2018 20:05 De Sniep Waddinxveen
De Kempvis H1 - WZK H1 20-01-2018 20:10 Rivièrabad Spijkenisse
Wiekslag Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 20-01-2018 20:15 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
DWT H1 - ZPCH H1 20-01-2018 20:30 Boerhaavebad Haarlem
Schuurman BZC H2 - WIDEX GZC DONK H3 20-01-2018 20:30 t Timpke Borculo
Het Y Da2 - PSV Waterpolo Da2 20-01-2018 20:30 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Orca H1 - De Reest H1 20-01-2018 20:45 De Blauwe Golf Leeuwarden
Aquapoldro H2 - De Mors H3 20-01-2018 20:45 Sprenkelaar Apeldoorn
ZVVS Da1 - BZ&PC Da1 20-01-2018 20:45 De Kulk Vlaardingen
ZPCH H2 - VZC H2 20-01-2018 20:45 Sportcomplex Koning Willem Alexander Hoofddorp
ZPB H&L Productions H2 - WIDEX GZC DONK H2 20-01-2018 20:50 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
MNC Dordrecht H2 - UZSC H3 20-01-2018 21:00 Sportboulevard Dordrecht
AZC H2 - ZV De Zaan H2 20-01-2018 21:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Ham H2 - Polar Bears H2 20-01-2018 21:00 De Crommenije Krommenie
WZC (SG) H1 - Sassenheim H1 20-01-2018 21:05 De Veur Zoetermeer
UZSC H2 - PSV Waterpolo H2 20-01-2018 21:15 De Krommerijn Utrecht
De Snippen H1 - De Rijn H1 20-01-2018 21:20 De Meerkamp Amstelveen
Z&PC De Gouwe H1 - d'ELFT H1 20-01-2018 21:20 De Sniep Waddinxveen
De Linge/PCG (SG) H1 - Watervlo H1 20-01-2018 21:30 Caribabad Gorinchem
ZV De Zaan BM1 - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 21-01-2018 13:00 De Slag Zaandam
JAWS Amsterdam H1 - Wiekslag H1 21-01-2018 13:30 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Azuro H2 - Swol 1894 H2 21-01-2018 13:30 Dubbelslag Delfzijl
De Zijl Zwemsport BJ1 - ZV De Zaan BJ1 21-01-2018 14:00 De Zijl Leiden
Het Ravijn BM1 - UZSC BM1 21-01-2018 14:00 Het Ravijn Nijverdal
ZV De Zaan BM2 - WIDEX GZC DONK BM1 21-01-2018 14:30 De Slag Zaandam
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - De Ham BM1 21-01-2018 14:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
ZVL-Tetteroo (SG) BM2 - Polar Bears BM1 21-01-2018 15:00 De Zijl Leiden
De Ham BJ1 / Het Y BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 21-01-2018 15:15 De Crommenije Krommenie
ZPB H&L Productions H2 - Het Ravijn H2 21-01-2018 16:15 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
Polar Bears BM2 - PSV Waterpolo BM1 21-01-2018 16:30 De Peppel Ede gld
WIDEX GZC DONK BJ1 - MNC Dordrecht BJ1 21-01-2018 16:30 Groenhovenbad Gouda
UZSC BJ1 - Het Ravijn BJ1 21-01-2018 16:45 De Krommerijn Utrecht
DZT'62 H1 - De Warande H1 21-01-2018 17:00 Zwembad De Wiemel Deurne
De Ham H1 - SVH H1 21-01-2018 17:00 De Crommenije Krommenie
ZPB H&L Productions Da1 - Polar Bears Da1 21-01-2018 17:45 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
Polar Bears BJ1 - VZC BJ1 21-01-2018 18:00 De Peppel Ede gld
DZT'62 Da1 - De Rijn Da1 21-01-2018 18:00 Zwembad De Wiemel Deurne
UZSC H1 - Schuurman BZC H1 21-01-2018 18:15 De Krommerijn Utrecht
ESTA(SG)D1 - Middelsé-Skelp (SG) D1 21-01-2018 18:15 Het Pagedal Stadskanaal
De Ham H2 - ZV De Zaan H2 21-01-2018 18:30 De Crommenije Krommenie
SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H1 21-01-2018 18:50 De Rozenburcht Rozenburg zh
PSV Waterpolo H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 21-01-2018 19:00 De Tongelreep Eindhoven
ZV Haerlem Da1 - WIDEX GZC DONK Da1 21-01-2018 19:00 De Planeet Haarlem
PSV Waterpolo H3 - Arethusa H2 21-01-2018 20:15 De Tongelreep Eindhoven
Het Ravijn H1 - KNZB JTT H1 23-01-2018 20:30 Het Ravijn Nijverdal
KNZB JTT BJ1 - PSV Waterpolo H2 23-01-2018 20:30 KNZB bad Zeist