HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWebkalender

Webkalender

Corona-protocollen voor wedstrijden

Verenigingen die wedstrijden organiseren dienen een wedstrijdprotocol op te stellen en deze te delen met de bezoekende verenigingen. Gebruik hiervoor de tool op de pagina's over het wedstrijdprotocol. Hier zijn ook protocollen van verenigingen te raadplegen.
 


Goed om te weten


Wedstrijden van of selecteer een datum
Regio: Discipline:

StartdatumEinddatumDisciplineOrganisatorNaamLocatie
22-10-202022-10-2020 Zwemmen De Berkelduikers Lange afstand wedstrijd De Beemd (Lochem)
23-10-202023-10-2020 Zwemmen WS Twente LAC deel 1 Twentebad (Hengelo)
23-10-202023-10-2020 Zwemmen RZC Team Meet ronde 1 Doelum (Renkum)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen RZC Junioren Circuit dl2 Doelum (Renkum)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen WS Twente 2020-10-24 NZC deel 1 Twentebad (Hengelo)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen Hera'11 Junioren Jeugd Circuit deel 2 Tijenraan (Raalte)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen VZC Junioren Jeugd circuit deel 2 de Vallei (Veenendaal)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen NDD Junioren Jeugd Senioren circuit deel 2 Sportcentrum Rozengaarde (Doetinchem)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen Batavia Swim Junioren-Jeugd Circuit 2020-2021 deel 2 Sportcentrum De Koploper (Lelystad)
24-10-202024-10-2020 Synchroonzwemmen Regio Noord Figuren Junioren Sportstad Heerenveen (Heerenveen)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen De Dinkel LAC-periode1-deel1 Dorper Esch (Denekamp)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen PCG Junieren Jeugd Senioren Circuit Deel 2 Caribabad (Gorinchem)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen De Granaet Limietwedstrijd De Granaet Tolhuisbad (Dokkum)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen De Zandstuve Junioren-Jeugd Circuit deel 2 De Slag (Hardenberg)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen VZC Junioren-Jeugdwedstrijd deel 2 Veenendaal de Vallei (Veenendaal)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen De Vrije Slag Junioren-jeugdcircuit deel 2 Veluwehal (Barneveld)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen SWOL 1894 JJS-circuit deel 2 De Vrolijkheid (Zwolle)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen DWF Junioren-jeugd Circuit deel 2 Bronbad de Lockhorst (Sliedrecht)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen ACZ Junioren-Jeugd circuit 2 Aquapelle (Capelle aan den IJssel)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen ZVV Junioren Jeugd Circuit De Koekoek (Vaassen)
24-10-202024-10-2020 Zwemmen De IJsselmeeuwen JJS deel 2 De IJsselslag (Zutphen)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen Merlet Junioren Jeugd Senioren circuit deel 2 Sportcentrum De Kwel (Cuijk)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen Zwemsport Parkstad (SG) Junioren-Jeugd-Senioren circuit dl 2 '20-'21 De nieuwe Hateboer (Sittard)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen De Spatters 3 Kamp De Peppel (Beilen)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen HZ&PC Heerenveen HZ&PC Heerenveen Limietwedstrijd Sportstad (Heerenveen)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen ZV De Zaan Junioren -Jeugd deel 2 De Slag II (Zaandam)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen PSV Limiet LB Nationaal Zwemcentrum de Tongelreep (Eindhoven)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen De Meer Eigen wedstrijd , nr. 1, tot en met 17+ jaar De Waterlinie (Culemborg)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen ZPC De Zeeuwse Kust Junioren Jeugd Senioren circuit deel 2 Vrijburgbad (Vlissingen)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen OZ&PC JuniorenJeugdCirccuitDeel2 Zwembad Vondersweijde (Oldenzaal)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen ZPC De Hof Junioren/jeugd deel 2 De vijf heuvels (Markelo)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen d'ELFT Junioren-Jeugd-senioren-wedstrijd 2 Windas (Bergschenhoek)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen BZ&PC Bodegraven Junioren-Jeugd Circuit deel 2 Aquarijn (Alphen aan den Rijn)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen ReSet (SG) Junioren Jeugd Wisselslag (Venlo)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen ZVL-1886 Tetteroo 2020-10-25 Junioren Jeugd circuit deel 2 Sportcomplex Koning Willem-Alexander (Hoofddorp)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen De Otters Het Gooi Junioren-Jeugd-Senioren deel 2 De Lieberg (Hilversum)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen Zoetermeer Onderlinge wedstrijd deel 1 De Veur (Zoetermeer)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen Scheldestroom Junioren/ jeud en senioren circuit deel 2 De Eenhoorn (OOSTBURG)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen DWT Junioren-Jeugd circuit ronde 2 Boerhaavebad (Haarlem)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen De Reuring Junioren Jeugd Circuit deel II Leeghwaterbad (Purmerend)
25-10-202025-10-2020 Synchroonzwemmen De IJsel Diplomazwemmen Het Borgelerbad (Deventer)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen HZ&PC Heerenveen HZ&PC Heerenveen Onderlinge limiet wedstrijd Sportstad (Heerenveen)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen TZC-Vahalis JJS circuit deel 2 Laco (Geldermalsen)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen Z&PC Zegenwerp Team Meet Dommeltrofee (boxtel)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen SBC2000 Junioren-Jeugd Senioren deel 2 de Wisselaar (Breda)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen HZPC HZPC zwemt tegen Corona De Berkel (Horst aan de Maas)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen VZV Njord Junioren-Jeugd Circuit deel 2 Den Ekkerman (Veldhoven)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen IJsselmeer Junioren/Jeugd/Senioren Deel 2 Veenweidebad (Mijdrecht)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen De Dinkel TeamMeetSenioren-deel1 Dorper Esch (Denekamp)
25-10-202025-10-2020 Zwemmen Hieronymus Junioren jeugd circuit deell 2 Zwembad de Stok (Roosendaal)
28-10-202028-10-2020 Synchroonzwemmen DSZ Diplomazwemmen Basishouding Overbosch (Den Haag)