HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWebkalender

Webkalender

In de webkalender staan geen waterpolocompetitie wedstrijden. Deze kunt u op waterpolo.knzb.nl bekijken.

Zoekt u uitslagenbestanden (LXF)? Deze worden niet meer getoond in de webkalender vanwege privacy gevoelige data. U kunt uw Team Manager updaten via Swimrankings. Zie hiervoor dit stappenplan.

Handleiding webkalender

Veel gestelde vragen


Wedstrijden van of selecteer een datum
Regio: Discipline:

StartdatumEinddatumDisciplineOrganisatorNaamLocatie
21-03-201921-03-2019 Zwemmen ZVL-1886 2019-03-21 LAC 2000 m vrije slag Vijf meibad (Leiden)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen DWF NZC Deel 4 3e klasse Zwembad De Lockhorst (Sliedrecht)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen ZV 44 Competitie deel 4 Zwolle De Vrolijkheid (Zwolle)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen De IJsel KNZB competitie regio deel 4 Borgelerbad (Deventer)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Zwemteam ISIS-DZ&PC (SG) Nationale Competitie deel 4 Sportstad (Heerenveen)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Zwemclub Zeist Competitie deel 4 Zwembad Dijnselburg (Zeist)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen WS Twente NZC Regio, ronde 4 Twentebad (Hengelo)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen DWK NZC deel 4 Veluwehal (Barneveld)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen ZPB H&L Productions Nationale competitie deel 4 Inge de Bruijn zwembad (Barendrecht)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen NDD NZC 2018-2019 dl 4 Sportcentrum Rozengaarde (Doetinchem)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen ZPC Hatto Heim NZC dl 4 Zwembad de Marke (Hattem)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Bubble VC deel 4 Tropiqua (Veendam)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen ZVW'74 Nationale competitie deel 3 Sports Planet (Westervoort)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen ACZ Nationale zwemcompetitie deel 4 Laco Strijen (Strijen)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen ZVW'74 Nationale zwemcompetitie dl4 SportsPlanet (Westervoort)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Watervlo Nationale Zwem Competitie deel 4 De Kwakel (Utrecht)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen VZC Hoofdklasse competitie deel 4 de Vallei (Veenendaal)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Haren verenigingscompetitie Scharlakenhof (Haren)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Deltasteur KNZB Regio Competitie #4 De Steur (Kampen)
23-03-201923-03-2019 Synchroonzwemmen Regio Zuid Regiokampioneschap figuren Pieter van de Hoogenband Zwemstadion (Eindhoven)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen De Rijn Nationale Zwem Competitie-B deel 4 De Bongerd (Wageningen)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Zwemvereniging Woestduin NZC 3e klasse deel 4 Woestduin De Trits (Baarn)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen LZ&PC De Haaien Competitie deel 4 De Octopus (Leusden)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Wiekslag KNZB deel 4 23-03-2019 Blokweer (Alblasserdam)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen De Lansingh Nationale Zwemcompetitie deel 4 de Lansingh (Krimpen ad IJssel)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen De Reest D1 Nationale Zwemcompetitie deel 4 Bad Hesselingen (MEPPEL)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen PWC D2 Competitie wedstrijd deel 4 De Kûpe (Buitenpost)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen PCG nationale zwemcompetitie deel 4 Sport Papendrecht (Papendrecht)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen ZPC AMERSFOORT Hoofdklasse competitie deel 4 Amerena (Amersfoort)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen TriVia Zwemcompetitie deel 4 - Districtsklasse Helperzwembad (Groningen)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen De IJsselmeeuwen NZC deel 4 23-03-2019 De IJsselslag (Zutphen)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen De Duinkikkers Competitie deel 4, 2018-2019 Sportboulevard De Engh (Soest)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen De Berkelduikers Nationale zwemcompetitie deel 4 De Beemd (Lochem)
23-03-201923-03-2019 Zwemmen Neptunia'24 Competitie deel 4 It Rak (Sneek)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen FZC'54-De Vikings (SG) LAC wedstrijd Bloemketerp (Franeker)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Arnhemse Watervrienden Nationale Zwemcompetitie deel 4 De Grote Koppel (Arnhem)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen AquaWaarD NZC deel 4 Waardergolf (Heerhugowaard)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Veene Nationale Zwemcompetitie deel 4 Het Sportpark (Almelo)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen AquAmigos Competitie deel 4 Die Heygrave (Vlijmen)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen d'ELFT KNZB Zwemcompetitie Ronde 4 Kerkpolder (Delft)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen OEZA 2019-03-24=Purmerend-B Competitie deel 4 Leeghwaterbad (Purmerend)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Otters Het Gooi Competitie deel 4 De Zandzee (Bussum)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Lutra 20190324 competitie 4 regio klasse 1 Laco Sportcentrum Helmond (Helmond)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen ZPC De Zeeuwse Kust KNZB Zwemcompetitie 4 Vrijburgbad (Vlissingen)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Zeester-Meerval Nationale Competitie deel 4 Drie Essen (uden)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen HZPC Verenigingscomp Deel 4 De Berkel (Horst)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Wildert Nationale Zwemcompetitie regio ronde 4 De Wildert (Zundert)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Noord-Limburg (SG) Nationale zwemcompetitie deel 4 Sportcentrum Laco (Venray)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen DAW A/B competitie ronde 4 Hoornse Vaart (Alkmaar)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Alkemade Verenigings Competitie 4 De Tweesprong (Roelofarendsveen)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen ZV De Zaan Competitie deel 4 De Slag 2 (Zaandam)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen SBC2000 Competitie D1-deel 4 De Wisselaar (Breda)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Aqua-Novio'94 NZC ronde 4 Erica Terpstrabad (Nijmegen)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Thalassa NC4-53 Van Lintbad (TU/e) (Eindhoven)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Gelenberg 2019-03-24=Oss_Nationale Zwemcompetitie_deel 4 Golfbad Oss (Oss)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Kimbria Landelijke zwemcompetitie deel 4 Geusseltbad (Maastricht)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen TRB-RES BC competitie deel 4 Drieburcht (Tilburg)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Rog Verenigingscompetitie deel 4 Zwembad de IJzeren Man (Weert)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen The Hague Swimming (SG) Landelijke AB comp deel 4 Hofbad (Den Haag)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Merlet Competitie deel 4 Sportcentrum De Kwel (Cuijk)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Hellas-Glana NC deel 4 De Nieuwe Hateboer (Sittard)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Vliet (SG) Zwemcompetitie deel 4 2018-2019 De Fluit (Leidschendam)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Tempo Competitie deel 4 De Wedert (Valkenswaard)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen WIDEX GZC DONK 2019-03-24=Gouda-Nat. Zwemcompetitie Deel 4 Groenhovenbad (Gouda)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Wetterwille LAC 4 De Wetterstins (Bergum)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Bruinvis Regio competitie deel 4 Vliegende Vaart (Terneuzen)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Hieronymus competitie deel 4 hoofdklasse Zwembad de Stok (Roosendaal)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen HPC VZC4 Sportplaza Groenendaal (Heemstede)
24-03-201924-03-2019 Schoonspringen De Dolfijn Breedtesport Sloterparkbad (Amsterdam)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Meeuwen Diemen NZC ronde 4 Spoertcentrum Wethouder FB Duran (Diemen)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen Nuenen KNZB Zwemcompetitie deel 4 Recreatieoord De Warande (Oosterhout)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Columbiaan Verenigings Competitie ronde 4 Wasbeek (Sassenheim)
24-03-201924-03-2019 Zwemmen De Reuring NZC deel 4 De Waterlelie (Aalsmeer)
26-03-201926-03-2019 Synchroonzwemmen ZEW Basishouding Zwembad Calluna (Ermelo)