HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWebkalender

Webkalender

In de webkalender staan geen waterpolocompetitie wedstrijden. Deze kunt u op waterpolo.knzb.nl bekijken.

Zoekt u uitslagenbestanden (LXF)? Deze worden niet meer getoond in de webkalender vanwege privacy gevoelige data. U kunt uw Team Manager updaten via Swimrankings. Zie hiervoor dit stappenplan.

Handleiding webkalender

Veel gestelde vragen


Wedstrijden van of selecteer een datum
Regio: Discipline:

StartdatumEinddatumDisciplineOrganisatorNaamLocatie
26-09-201826-09-2018 Zwemmen De Duinkikkers LAC deel 1 Sportboulevard De Engh (Soest)
28-09-201828-09-2018 Zwemmen Mosa-Regio Clubkampioenschappen Mosa~Regio deel 1 De Wisselslag (Venlo)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen De Hardenberg VHT-Circuit De Watertoren (Winschoten)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen LZ&PC De Haaien Haaien Challenge deel I De Octopus, Leusden (Leusden)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen VZ&PC Vijfkamp De Stamper (Vriezenveen)
29-09-201829-09-2018 Synchroonzwemmen Regio West Figurenwedstrijd Zwembad De Veur (Zoetermeer)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen ZIGNEA 10-kamp deel 1 't Bosbad (Emmeloord)
29-09-201829-09-2018 Synchroonzwemmen Polar Bears Diplomazwemmen de Peppel (Ede)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen Orca Competitie d3 deel 1 't kalverdijkje (Leeuwarden)
29-09-201830-09-2018 Zwemmen Merlet Merlet Multi Meet 2018 Sportcentrum De Kwel (Cuijk)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen PWC Fryselcup deel 1 De Kûpe (Buitenpost)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen VZC Vallei 25 deel 1 de Vallei (Veenendaal)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen GLS Ketelbinkie Ketelbinkie 25 Tournament Zwemcentrum Rotterdam (Rotterdam)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen Deltasteur ZMC deel1 Kampen De Steur (Kampen)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen De Vrije Slag Heuvelrugcircuit deel 1 2018-2019 De Peppel (Ede)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen Livo Zeskamp deel 1 Meekenesch (Lichtenvoorde)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen De Eerste Kolk 10-kamp deel 1 Bestevaer (Genemuiden)
29-09-201829-09-2018 Synchroonzwemmen Het Ravijn diplomazwemmen Zwembad Het Ravijn (Nijverdal)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen De Rijn Jeugdwedstrijd deel 1 De Bongerd (Wageningen)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen Regio West RW Competitie Deel 1 Poule A Sportboulevard (Dordrecht)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen Regio West RW Competitie Deel 1 Poule B Sportcentrum (Papendrecht)
29-09-201829-09-2018 Zwemmen Regio West RW Competitie Deel 1 Poule C Blokweer (Alblasserdam)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen Bommelerwaard (SG) Sprintwedstrijd 2018-2019 deel 1 Optisport MFC De Kreek (Kerkdriel)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen Regio West Regio West Open Masters deel 1 Sportcentrum (Papendrecht)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen Regio West Niveauwedstrijd deel 1 Waterthor (Den Haag)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen Regio West Niveauwedstrijd deel 1 De Zijl (Leiden)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen KNZB Nederlandse Estafette Kampioenschappen Junioren 2018 Pieter van den Hoogenband zwemstadion (Eindhoven)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen De Honte van Kerckhoven Cup 2018 Reynaertland (Hulst)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen WS Twente Instapwedstrijd deel 1 Twentebad (Hengelo)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen De Aalscholver LAC Deel 1 Almere Poort (Almere)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen ZV De Bron Boeier 1 De Kloet (Grootebroek)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen Zwemsport Parkstad (SG) LAC wedstrijd dl 1 De Bronspot (Brunssum)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen Nautilus Klassement1 Laco Sportcentrum De Beemd Veghel (Veghel)
30-09-201830-09-2018 Zwemmen ZPC Woerden Vijfkamp 1 Batenstein (Woerden)
01-10-201801-10-2018 Zwemmen NDD NZC deel 1 seizoen 2018 -2019 Rozengaarde (doetinchem)
02-10-201802-10-2018 Zwemmen Triton Putten NZC Bosbad Putten (Putten)
03-10-201803-10-2018 Zwemmen Deltasteur Swimkick Minioren Circuit #1 De Steur (Kampen)