HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWebkalender

Webkalender

In de webkalender staan geen waterpolocompetitie wedstrijden. Deze kunt u op waterpolo.knzb.nl bekijken.

Zoekt u uitslagenbestanden (LXF)? Deze worden niet meer getoond in de webkalender vanwege privacy gevoelige data. U kunt uw Team Manager updaten via Swimrankings. Zie hiervoor dit stappenplan.

Handleiding webkalender

Veel gestelde vragen


Discipline
Soort wedstrijd
Datum wedstrijd
ÓF tussen - - en - -
Regio
Organisator of depotnummer
Plaats
Slag
Afstand
Baanlengte
Tijdwaarneming
Watertemperatuur Tussen en graden    

StartdatumEinddatumDisciplineOrganisatorNaamLocatie
01-03-202001-03-2020 Zwemmen WIDEX GZC DONK 2020 LAC Deel 4 Groenhovenbad (Gouda)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen De Roersoppers 3e Alma Mater Sprintwedstrijd In de Bandert (Echt)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen WZK Zwemmen Meerkamp deel 3 Sterrenbad (Wassenaar)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen DZ&PC DZ&PC Spring Swim 2020 De Welle (Drachten)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen De Spreng Meerkamp deel 5 Zwembad Rhienderoord (Brummen)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen AquaWaarD Boeier deel 5 De Waardergolf (Heerhugowaard)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen DAW LAC DAW - 50m - 2 De Hoornse Vaart (Alkmaar)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen WS Twente Miniorenlimiet deel 4 Twentebad, Sportbad (Hengelo)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen De Marlijn (SG) JvdB Trofee 2020 Domein Puyenbroeck (Wachtebeke)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen ZPC AMERSFOORT Limietwedstrijd deel 2 Amerena (Amersfoort)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen NDD A Jansen LAC periode 2 deel 2 Sportcentrum Rozengaarde (Doetinchem)
01-03-202001-03-2020 Zwemmen De Aalscholver POORT CUP Almere Poort (Almere)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen SWOL 1894 Limietwedstrijd De Vrolijkheid (Zwolle)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen De Wellerobben JJS deel 3 De Boekhorst (Oosterwolde)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen ZPC Hoogeveen JJS deel 3 De Dolfijn (Hoogeveen)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen GZVW Gervobokaal De Watertoren (Winschoten)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen Zuiderzeezwemmers Limietwedstrijd Aat de Jonge Zwembad (Dronten)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen ZVZ Clubkampioenschappen ZVZ Zwembad De Kragge (Zwartsluis)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen ZVS Meerkamp Ronde 3 Zwembad de Wellen ('s-Gravendeel )
29-02-202029-02-2020 Zwemmen De Lansingh Ju-Je-Se deel 4 de Lansingh (Krimpen aan den IJssel)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen Octopus junior jeugd senioren wedstrijd Berghuizerbad (Wapenveld)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen De Schotejil LAC 2020 De Staver (Middelharnis)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen Steenwijk 1934 LAC 2 Steenwijk 2019-2020 Zwembad De Waterwijck (Steenwijk)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen Dedemsvaart-AC rec 4kamp met punten de kiefer (Dedemsvaart)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen Wave ONKS Delft Optisport Sportboulevard Dordrecht (Dordrecht)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen De Duinkikkers IJssalon Bemer Kikkerwedstrijd 2020 Sportboulevard De Engh (Soest)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen De Mors Meerkamp dl.3 De Koerbelt (Rijssen)
29-02-202029-02-2020 Zwemmen FZC'54-De Vikings (SG) JJS deel 3 Bloemketerp (Franeker)
23-02-202023-02-2020 Zwemmen Orca LAC deel 3 zv orca 23022020 't Kalverdijkje (leeuwarden)
23-02-202023-02-2020 Zwemmen Regio West Regio-West Open Masters deel 4 De Zijl (Leiden)
23-02-202023-02-2020 Zwemmen De Ham CROMMENIJE RACE de Crommenije (Krommenie)