HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportZwemmen & Para-zwemmenRecords, ranglijsten & klassementenJunioren en jeugd circuit

Junioren en jeugd circuit

RangNaamPuntenLeeftijdStartnummerVereniging
1Esmée Mulder 4371 Meisjes junioren 1 en 2 200800038Swol 1894
2Fay Boxum 3877 Meisjes junioren 1 en 2 200900060Swol 1894
3Dieuwke Cleveringa 3285 Meisjes junioren 3 en 4 200700708Swol 1894
4Anna Klomp 3023 Meisjes junioren 3 en 4 200600006Swol 1894
5Isabelle Meinema 3022 Meisjes jeugd 1 en 2 200500216Swol 1894
6Seb Pieterman 2674 Jongens junioren 3 en 4 200600331Swol 1894
7Robin Schutrup 2455 Jongens junioren 1 en 2 200701193Swol 1894
8Max Balint 2433 Jongens jeugd 1 en 2 200404281Swol 1894
9Raffael Kultyshev 2377 Jongens jeugd 1 en 2 200403863Swol 1894
10Lucas Pfaff 2314 Jongens jeugd 1 en 2 200303391ZPC Woerden
11Diede Veld 2295 Jongens junioren 1 en 2 200800011Swol 1894
12Freerk Cleveringa 2126 Jongens jeugd 1 en 2 200404611Swol 1894
13Annique Rupke 1471 Meisjes junioren 3 en 4 200700876Wvz
14Liese Kastelijn 1470 Meisjes jeugd 1 en 2 200505128ZPC Woerden
15Floris Wassenaar 1466 Jongens junioren 3 en 4 200600649Wvz
16Mees Rienties 1456 Jongens junioren 3 en 4 200500059Swol 1894
17Tygo Korving 1423 Jongens jeugd 1 en 2 200300773ZPB H&L Productions
18Julian Zwarthoff 1405 Jongens junioren 1 en 2 200800945Swol 1894
19Janu Nolden 1369 Jongens junioren 3 en 4 200600289Wvz
20Tamar Schelling 1335 Meisjes junioren 3 en 4 200604544ZPC Woerden
21Joëlle de Does 1332 Meisjes junioren 3 en 4 200600008WZ&PC Purmerend
22Esmee Ouwens 1317 Meisjes junioren 3 en 4 200700936ZPB H&L Productions
23Cato Tulen 1305 Meisjes junioren 3 en 4 200701946Swol 1894
24Guus Stijf 1294 Jongens jeugd 1 en 2 200404309Swol 1894
25Puck Hoogeveen 1286 Meisjes junioren 3 en 4 200701794ZPC Woerden
26Stanley Hau 1280 Jongens jeugd 1 en 2 200300655WZ&PC Purmerend
27Elin Brinkhof 1273 Meisjes junioren 1 en 2 200900078WZ&PC Purmerend
28Nadine Kuiper 1264 Meisjes junioren 1 en 2 200802372Wvz
29Sanne Lam 1260 Meisjes junioren 3 en 4 200600524WZ&PC Purmerend
30Yoni van der Gronde 1197 Meisjes jeugd 1 en 2 200504858Swol 1894
31Lisa Bruining 1185 Meisjes junioren 3 en 4 200702528ZPC Woerden
32Solana Kock 1175 Meisjes junioren 1 en 2 200802520Wvz
33Loeki Griffioen 1170 Meisjes jeugd 1 en 2 200502386WZ&PC Purmerend
33Megan van Delden 1170 Onbekend 200405500Wvz
35Fiene Withaar 1140 Meisjes junioren 1 en 2 200803972Swol 1894
36Leverne van Wanum 1106 Meisjes jeugd 1 en 2 200500154Wvz
37Dmitry Sallomons 1099 Jongens jeugd 1 en 2 200404519Swol 1894
38Merijn van Wingerden 1074 Jongens junioren 1 en 2 200701043ZPB H&L Productions
39Ivo van der Tol 1072 Jongens jeugd 1 en 2 200404411ZPC Woerden
40Daan Hoogendoorn 1062 Jongens junioren 3 en 4 200500113ZPC Woerden
41Tessa Hartel 1052 Meisjes junioren 3 en 4 200602062WZ&PC Purmerend
42Rosalie Braspennincx 1018 Meisjes junioren 3 en 4 200702530ZPC Woerden
43Pepijn van Egmond 1015 Jongens jeugd 1 en 2 200402309Wvz
44Thijs den Hollander 984 Jongens junioren 1 en 2 200702477ZPC Woerden
45Luna van Hoff 978 Meisjes junioren 3 en 4 200601074ZPB H&L Productions
46Rely Hoogendijk 972 Jongens junioren 1 en 2 200702521Wvz
47Elien Groothuismink 949 Meisjes junioren 1 en 2 200800920Swol 1894
48Samuel Lam 937 Jongens junioren 3 en 4 200501387WZ&PC Purmerend
49Ananda van der Wiel 933 Meisjes junioren 3 en 4 200701562Wvz
50Luna Gouwerok 932 Meisjes jeugd 1 en 2 200502600WZ&PC Purmerend
51Renzo Steller 896 Jongens junioren 1 en 2 200701141Wvz
52Jasmijn van Genderen 876 Meisjes jeugd 1 en 2 200500656WZ&PC Purmerend
53Aaike de Tender 866 Jongens junioren 3 en 4 200502189ZPB H&L Productions
54Tjomme de Tender 863 Jongens junioren 3 en 4 200502187ZPB H&L Productions
55Kim van Wijk 861 Meisjes junioren 3 en 4 200702536WZ&PC Purmerend
56Nikita Snoeren 858 Meisjes junioren 3 en 4 200600342Wvz
57Tippi Korving 848 Meisjes junioren 3 en 4 200601172ZPB H&L Productions
58Jacinda Kock 831 Meisjes junioren 1 en 2 200901446Wvz
59Coen Frkovic 827 Jongens junioren 3 en 4 200502397ZPB H&L Productions
60Denise Thül 815 Meisjes junioren 1 en 2 200902530Swol 1894
61Chloe Boes 805 Meisjes jeugd 1 en 2 200502384WZ&PC Purmerend
62Ayoub El Gueriri 801 Jongens junioren 3 en 4 200601911WZ&PC Purmerend
63Vincent van Wely 798 Jongens jeugd 1 en 2 200400989WZ&PC Purmerend
64Madeleine Bertram 793 Meisjes junioren 1 en 2 200900516WZ&PC Purmerend
65Isa Hofman 787 Meisjes junioren 3 en 4 200700934ZPB H&L Productions
66Leon van Gelder 762 Jongens junioren 3 en 4 200500621WZ&PC Purmerend
67Jasmijn Kamminga 746 Meisjes junioren 1 en 2 200802932Wvz
68Kirsten Hartwijk 726 Meisjes junioren 3 en 4 200704194WZ&PC Purmerend
69Joran de Vries 714 Jongens jeugd 1 en 2 200404409ZPC Woerden
70Puck van de Pol 689 Meisjes junioren 3 en 4 200702338ZPB H&L Productions
71Denzel Barthen 677 Jongens junioren 1 en 2 200700147Wvz
72Alyssa Breed 669 Meisjes junioren 1 en 2 200800844WZ&PC Purmerend
73Duncan Koridon 646 Jongens junioren 3 en 4 200600085WZ&PC Purmerend
74Hayleigh-Jade Kuiers 597 Meisjes junioren 1 en 2 200802328Swol 1894
75Lisa Klein 561 Meisjes junioren 3 en 4 200602160ZPB H&L Productions
76Amy Flobbe 551 Meisjes junioren 1 en 2 200801286ZPB H&L Productions
77Siewerd van den Berg 539 Jongens junioren 3 en 4 200604141Swol 1894
78Tim Boerefijn 537 Jongens junioren 1 en 2 200802815Wvz
79Daan Sonneveld 530 Jongens junioren 3 en 4 200601085Wvz
80Jisse Lousma 529 Jongens junioren 1 en 2 200701493Wvz
81Norah Koenes 528 Meisjes junioren 1 en 2 200802314ZPC Woerden
82Josanne Betting 520 Meisjes junioren 3 en 4 200604842ZPC Woerden
83Esh Nolden 494 Jongens junioren 1 en 2 200800145Wvz
84Marnix Kats 464 Jongens junioren 3 en 4 200503925ZPC Woerden
85Storm van Hoff 437 Jongens junioren 1 en 2 200700309ZPB H&L Productions
86Anisa Ouadjou 433 Meisjes junioren 1 en 2 200803740WZ&PC Purmerend
87Eloise van der Sluijs 430 Meisjes junioren 1 en 2 200802312ZPC Woerden
88Isis van der Pluijm 403 Meisjes junioren 3 en 4 200704488ZPB H&L Productions
89Chris Louwersheimer 402 Jongens junioren 1 en 2 200801849WZ&PC Purmerend
90Kas Hofman 400 Jongens junioren 1 en 2 200800653ZPB H&L Productions
91Sven van de Visse 381 Jongens junioren 3 en 4 200504397WZ&PC Purmerend
92Maud Schudde 373 Meisjes junioren 3 en 4 200602812Swol 1894
93Jinthe Dijkman 366 Meisjes junioren 1 en 2 200804100WZ&PC Purmerend
94Joska de Bondt 363 Meisjes junioren 3 en 4 200704498ZPB H&L Productions
95Resmi Voorneveld 356 Meisjes jeugd 1 en 2 200404258WZ&PC Purmerend
96Robin Jacobs 338 Meisjes junioren 1 en 2 200902716ZPC Woerden
97Laurens Wassenaar 334 Jongens junioren 1 en 2 200802633Wvz
98Lynn Zandbelt 320 Meisjes junioren 1 en 2 200901288Swol 1894
99Jasmijn Hoogeveen 314 Meisjes junioren 1 en 2 200900994ZPC Woerden
100Bettie de Groot 312 Meisjes junioren 1 en 2 200903400WZ&PC Purmerend
12