HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportZwemmenRecords/ranglijstenJunioren en jeugd circuit

Junioren en jeugd circuit

RangNaamPuntenLeeftijdStartnummerVereniging
1Thomas van Wanrooij 1776 Onbekend 200201473Poseidon'56
2Anna van Droffelaar 1670 Meisjes junioren 2 en 3 200400258ZV Vlaardingen-Schiedam
3Sterre Hendriks 1636 Meisjes junioren 2 en 3 200401288Psv
4Timo Spaans 1538 Jongens junioren 3 en 4 200201087Psv
5Lars Verhalle 1489 Jongens junioren 3 en 4 200200019Vzc
6Esper Schreurs 1470 Jongens junioren 3 en 4 200300433Zeps
7Jetske Moot 1469 Meisjes junioren 2 en 3 200400230ZPC AMERSFOORT
8Luka de Neef 1464 Meisjes junioren 2 en 3 200401824AquaDream
9Bridget de Bat 1462 Meisjes junioren 2 en 3 200400382Z & PC De Zeeuwse Kust
10Sean Niewold 1439 Jongens junioren 3 en 4 200204699Wvz
11Jill Nai Chung Tong 1427 Meisjes junioren 2 en 3 200404272ZV Vlaardingen-Schiedam
12Lorena Dreschers 1409 Meisjes junioren 2 en 3 200401364Hellas-Glana
13Nora Weerman 1404 Meisjes junioren 2 en 3 200400620ZV 44
14Bryan Agterdenbos 1389 Jongens junioren 3 en 4 200200003MNC Dordrecht
15Tyrese Sitania 1388 Jongens junioren 3 en 4 200301999Aqua-Novio'94
16Kim van Dongen 1386 Meisjes junioren 2 en 3 200400140Aqua-Novio'94
17Feija de Bruin 1347 Onbekend 200400106Wvz
18Bobby van Dijk 1312 Jongens junioren 3 en 4 200200153Dbd
19Evano Ticoalu 1311 Jongens junioren 3 en 4 200304751Aqua-Novio'94
20Aniek van de Weerd 1305 Meisjes junioren 2 en 3 200404136Vzc
21Max Langerveld 1303 Jongens junioren 3 en 4 200203435Ed-Vo
22Luuk Hulleman 1296 Jongens junioren 3 en 4 200300189Zvv
23Wesley Zulver 1294 Jongens junioren 3 en 4 200301319ZV Vlaardingen-Schiedam
24Nino van Beek 1274 Jongens junioren 3 en 4 200202153Zeps
25Kim Vriens 1267 Meisjes junioren 2 en 3 200401166Hieronymus
26Thomas Swartjes 1264 Jongens junioren 3 en 4 200302825Aqua-Novio'94
27Pieter Wisse 1261 Jongens junioren 1 en 2 200400779Psv
28Nikolas Lupi 1258 Jongens junioren 3 en 4 200204867Wvz
29Ricardo Kloosterman 1257 Jongens junioren 3 en 4 200200253De Bevelanders
30Ruben Claasen 1253 Jongens junioren 1 en 2 200400229Zvv
31Milena Keurentjes 1249 Onbekend 200404434NDD
32Kelly Patricia 1247 Meisjes junioren 2 en 3 200402818Vzc
32Jarno Verbeek 1247 Jongens junioren 3 en 4 200200931Zoetermeer
34Kirsten Verhalle 1244 Meisjes junioren 2 en 3 200400210Vzc
35Justin Slootweg 1242 Jongens junioren 3 en 4 200201407Sbc2000
36Isis Naaktgeboren 1237 Meisjes junioren 2 en 3 200403914ZZ&PC De Devel
37Amber Jacobs 1236 Meisjes junioren 2 en 3 200403412NDD
37Lucas Peters 1236 Jongens junioren 3 en 4 200301325Psv
39Nienke Snel 1233 Meisjes junioren 2 en 3 200400094ZPC AMERSFOORT
40Niels Dijkshoorn 1227 Jongens junioren 3 en 4 200203079ZV Westland
41Jelle Bon 1225 Jongens junioren 3 en 4 200301077ZV Vlaardingen-Schiedam
41Sanne Lukken 1225 Meisjes junioren 2 en 3 200400030Psv
43Luuk Bos 1222 Jongens junioren 3 en 4 200300151V Z & P C
44Jasper Thomas 1214 Jongens junioren 3 en 4 200200427Zwemsport Parkstad
45Evelyn Liket 1213 Meisjes junioren 2 en 3 200503118ZV Vlaardingen-Schiedam
46Femke van Wijk 1193 Meisjes junioren 2 en 3 200403434GZV
47Aline Meuleman 1191 Meisjes junioren 2 en 3 200401136ZPC Livo
48Asha van Lobberegt 1187 Meisjes junioren 2 en 3 200500088ZZ&PC De Devel
49Dyon de Wit 1186 Jongens junioren 3 en 4 200200341RZ
49Wessel Stupers 1186 Jongens junioren 3 en 4 200203541Psv
51Mick van Kempen 1181 Jongens junioren 3 en 4 200203375De Ward
51Luuk van Rooij 1181 Jongens junioren 1 en 2 200400581Psv
53Fenna Herwig 1178 Meisjes junioren 2 en 3 200400908Wiekslag
54Tom Thijssen 1174 Jongens junioren 3 en 4 200301521NDD
55Dyonne Klomp 1173 Meisjes junioren 2 en 3 200400642ZPC Nederweert
56Anna Tiemersma 1169 Meisjes junioren 2 en 3 200400686Z & PC De Zeeuwse Kust
56Ward in 't Veld 1169 Jongens junioren 3 en 4 200200511SG Bommelerwaard
58Sophia van Droffelaar 1164 Meisjes junioren 2 en 3 200500330ZV Vlaardingen-Schiedam
58Femke Doorenbos 1164 Meisjes junioren 2 en 3 200404214De Duinkikkers
60Daniël Rykov 1163 Jongens junioren 3 en 4 200200447ZPC AMERSFOORT
61Luc Mul 1161 Jongens junioren 3 en 4 200201025Daw
62Jennifer Veldhuisen 1159 Meisjes junioren 2 en 3 200502500Kon. AZ 1870
63Bridget Vermeer 1156 Meisjes junioren 2 en 3 200501766Vzc
64Dion Boeijen 1154 Meisjes junioren 2 en 3 200500008Aqua-Novio'94
65Maud Tempel 1153 Meisjes junioren 2 en 3 200402136NDD
66Niels van Avesaath 1151 Jongens junioren 3 en 4 200202005Zv Kimbria
66Robin Udiljak 1151 Jongens junioren 3 en 4 200300375RZ
66Merel Marskamp 1151 Meisjes junioren 2 en 3 200400990Hera'11
69Indy van Laarhoven 1150 Meisjes junioren 2 en 3 200500710AquaDream
70Inge Koekoek 1148 Meisjes junioren 2 en 3 200401648ESCA Zwemmen
71Wessel Haverkamp 1147 Jongens junioren 3 en 4 200204755ESCA Zwemmen
72Lien Fermont 1146 Meisjes junioren 2 en 3 200500506De Schelde
73Kim Westerink 1143 Meisjes junioren 2 en 3 200501078Octopus
74Bram Verkuijlen 1142 Jongens junioren 1 en 2 200401381Psv
75Lize van Stigt 1141 Meisjes junioren 2 en 3 200401510LinK
76Chantal den Turk 1137 Meisjes junioren 2 en 3 200403494De Meeuwen Diemen
77Mart de Koning 1136 Jongens junioren 3 en 4 200203253Zob'66
78Lieke Gerdes 1135 Meisjes junioren 2 en 3 200401810ZC Polaris
79Amy Tebben 1134 Meisjes junioren 2 en 3 200400108Eurode Kerkrade
80Romée Veldt 1127 Meisjes junioren 2 en 3 200500164Oceanus
81Alysha de Jong 1120 Meisjes junioren 2 en 3 200400086ZPCH
82Anastasia Romano 1118 Meisjes junioren 2 en 3 200501076MNC Dordrecht
83Devin Servais 1117 Jongens junioren 3 en 4 200202285Dommelbaarzen
84Koen Schelhaas 1116 Jongens junioren 3 en 4 200202963DWT
84Sjoerd Looymans 1116 Jongens junioren 3 en 4 200203687Dommelbaarzen
86Emma van Leeuwen 1115 Meisjes junioren 2 en 3 200500200Daw
87Simon Claasen 1114 Jongens junioren 1 en 2 200400231Zvv
88Timo Kock 1113 Jongens junioren 1 en 2 200400387ZZ&PC De Devel
88Rens Martens 1113 Jongens junioren 3 en 4 200202877ZV Hydra
88Anouk van Hattum 1113 Meisjes junioren 1 200600738Hellas-Glana
91Evy van Laarhoven 1112 Meisjes junioren 2 en 3 200500712AquaDream
91Julia van Sloun 1112 Meisjes junioren 2 en 3 200500478Hellas-Glana
91Emma Verhofstad 1112 Meisjes junioren 2 en 3 200403620Mosa-Regio
94Robin van den Berg 1110 Jongens junioren 1 en 2 200400699ZV 44
95Megan Meinds 1108 Meisjes junioren 2 en 3 200400238Nova
96Stijn den Otter 1106 Jongens junioren 3 en 4 200200225ZZ&PC De Devel
96Jonna Muntjewerff 1106 Meisjes junioren 2 en 3 200402396ESCA Zwemmen
98Tristan Scholten 1102 Jongens junioren 3 en 4 200201683ZV 44
99Cynthia Kugler 1101 Meisjes junioren 2 en 3 200400020Hellas-Glana
100Lougo Gorré 1100 Jongens junioren 3 en 4 200201765ZV Vlaardingen-Schiedam
12345678910...