HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportZwemmenRecords/ranglijstenJunioren en jeugd circuit

Junioren en jeugd circuit

RangNaamPuntenLeeftijdStartnummerVereniging
1Rogier Dorsman 6630 Jongens paralympisch 199900211de Devel
2Femke Spiering 5860 Meisjes jeugd 1 en 2 200204514VZC-E&P
3Sam Janmaat 5853 Jongens paralympisch 200203017ZPC AMERSFOORT
4Deborah Visser 5584 Meisjes paralympisch 200102666De Duinkikkers
5Sten Postma 5548 Jongens jeugd 1 en 2 200000011VZC-E&P
6Feija de Bruin 5496 Meisjes paralympisch 200400106Wvz
7Silke Molendijk 5442 Meisjes jeugd 1 en 2 200100178VZC-E&P
8Justus Ykema 5338 Jongens jeugd 1 en 2 199900029DWK
9Lindsey Berghuis 5304 Meisjes junioren 2 en 3 200300104ZV 44
10Birgit van Buiten 5289 Meisjes jeugd 1 en 2 200200498Aquapoldro
11Danique Bernard 5209 Meisjes jeugd 1 en 2 200200224Ed-Vo
12Vincent Crooijmans 5190 Jongens junioren 3 en 4 200100381VZC-E&P
13Thom Delno 5160 Jongens jeugd 1 en 2 200000013VZC-E&P
14Maaike Issard 5132 Meisjes junioren 2 en 3 200300022De Houtrib
15Nathan van Wees 5075 Jongens paralympisch 200101427De Houtrib
16Daan Jente 5019 Jongens jeugd 1 en 2 199900277Brunssum
17Linde van Duinhoven 5005 Meisjes jeugd 1 en 2 200100370RZC
18Isabel Aardema 4964 Meisjes jeugd 1 en 2 200100364ESCA Zwemmen
19Gabriela Topfer 4889 Meisjes junioren 2 en 3 200301764Psv
20Jocelyn Horbeek 4857 Meisjes junioren 2 en 3 200300302ZPC De Hof
21Nicko Kamphuis 4855 Jongens jeugd 1 en 2 199900887O.Z. & P.C. De Warande
22Iris Onnink 4843 Meisjes paralympisch 200301836De Vrije Slag
23Jonna Wieling 4777 Meisjes jeugd 1 en 2 200205266Aquarijn
24Inge Belfor 4726 Meisjes paralympisch 200100578De Columbiaan
24Lieske Zijlstra 4726 Meisjes jeugd 1 en 2 200200996zc De Schotejil
26Jorian Tanis 4678 Jongens jeugd 1 en 2 199900327zc De Schotejil
27Niek Heethaar 4665 Jongens jeugd 1 en 2 199900999Aquapoldro
28Sander Dorland 4659 Jongens jeugd 1 en 2 199902643ZV De Zaan
29Nina Spit 4651 Meisjes jeugd 1 en 2 200102212Tempo Valkenswaard
30Thijs Molendijk 4644 Jongens jeugd 1 en 2 199900477VZC-E&P
31Koen Koster 4617 Jongens jeugd 1 en 2 199900517Hzpc
32Lotte Pieterman 4596 Meisjes junioren 2 en 3 200301838ZV 44
33Anastasia Renssen 4580 Meisjes jeugd 1 en 2 200202588TRB-RES
34Timo Spaans 4577 Jongens junioren 3 en 4 200201087Psv
35Jule Franken 4534 Meisjes jeugd 1 en 2 200204024O.Z. & P.C. De Warande
36Luuk Smits 4525 Jongens jeugd 1 en 2 200001015Tempo Valkenswaard
36Jan-Willem Topfer 4525 Jongens junioren 3 en 4 200101825Psv
38Janne Englebert 4523 Jongens junioren 3 en 4 200101561Hieronymus
39Bjorn van Doesburg 4518 Jongens junioren 3 en 4 200201867Aquarijn
40Denice Koolman 4517 Meisjes jeugd 1 en 2 200200132Zv 44
41Sterre Hendriks 4491 Meisjes junioren 2 en 3 200401288Psv
42Amber Celie 4487 Meisjes junioren 2 en 3 200300756De Dolfijn
43Kim Zwinkels 4484 Meisjes junioren 2 en 3 200300422ZPCH
44Giulia Corsi 4465 Meisjes jeugd 1 en 2 200100468De Columbiaan
45Esther Tiemersma 4458 Meisjes jeugd 1 en 2 200202962ZPC De Zeeuwse Kust
46Romy de Weijer 4449 Meisjes junioren 2 en 3 200301896ESCA Zwemmen
47Dave van den Nieuwendijk 4445 Jongens junioren 3 en 4 200100475De Columbiaan
48Daen Spoor 4436 Jongens junioren 3 en 4 200101117VZC-E&P
49Maquinho Vorst 4434 Jongens junioren 3 en 4 200204179ZPC De Hof
50Vera Renshof 4431 Meisjes junioren 2 en 3 200301582DWK
50Manon Middelbos 4431 Meisjes jeugd 1 en 2 200100056zc De Schotejil
52Esmeralda Duarte de Pina 4423 Meisjes junioren 2 en 3 200302744ZV De Zaan
53Bart Muselaers 4417 Jongens junioren 3 en 4 200100865Octopus
54Lars Verhalle 4409 Jongens junioren 3 en 4 200200019De Vrije Slag
55Harm-Jan Wijnhoud 4390 Jongens jeugd 1 en 2 199901469ZVV
55Ilse Volkers 4390 Meisjes junioren 2 en 3 200301580DWK
57Anna van Kuijk 4364 Meisjes junioren 2 en 3 200300564HZPC
57Franklin Paassen 4364 Jongens jeugd 1 en 2 200003881De Dolfijn
59Bobby van Dijk 4347 Jongens junioren 3 en 4 200200153Dbd
60Nora Weerman 4346 Meisjes junioren 2 en 3 200400620ZV 44
61Tom Balsen Versteeg 4340 Jongens jeugd 1 en 2 200005673Hieronymus
62Amy Koelman 4327 Meisjes junioren 2 en 3 200300922De Columbiaan
63Rinske Bouman 4310 Meisjes junioren 2 en 3 200400578de Devel
64Esper Schreurs 4308 Jongens junioren 1 en 2 200300433Zeps
65Jarmo van den Blink 4297 Jongens junioren 3 en 4 200100585De Houtrib
66Denise van der Burgt 4291 Meisjes jeugd 1 en 2 200201812Zeester-Meerval
67Kim Schooneman 4290 Meisjes junioren 2 en 3 200301006WZ&PC Purmerend
68Jomme Bruijnzeel 4284 Jongens jeugd 1 en 2 199900755De Schelde
69Elisa Haverkate 4281 Meisjes jeugd 1 en 2 200200266ZPC De Hof
70Freek van Willigen 4279 Jongens jeugd 1 en 2 200000543Olympia
71Matthijs Westmijze 4277 Jongens junioren 3 en 4 200101195ESCA Zwemmen
72Jarno Koster 4261 Jongens junioren 3 en 4 200200637Aqua-Novio'94
73Benjamin Vermeulen 4244 Jongens jeugd 1 en 2 200003721De Bevelanders
73Joyce van 't Hof 4244 Meisjes junioren 2 en 3 200302122de Devel
75Hannah Franssen 4241 Meisjes jeugd 1 en 2 200202646Psv
76Josse Bergman 4225 Meisjes junioren 2 en 3 200305146VZC-E&P
77Justin Slootweg 4224 Jongens junioren 3 en 4 200201407SBC2000
78Joost de Roy van Zuydewijn 4214 Jongens jeugd 1 en 2 200000255WVZ
79Guido Brink 4206 Jongens junioren 3 en 4 200200199ZPC De Zeeuwse Kust
80Sanne Smit 4205 Meisjes jeugd 1 en 2 200105302Oeza
80Guy Hungens 4205 Jongens junioren 3 en 4 200101697Tempo Valkenswaard
82Sander Iuga 4204 Jongens junioren 3 en 4 200101389Poseidon'56
83Lianne Beekman 4203 Meisjes junioren 1 200500124Zvv
84Yvonne Engel 4200 Meisjes junioren 2 en 3 200300780ZV De Zaan
85Dylan Donkersteeg 4196 Jongens junioren 3 en 4 200202217DWK
86Sohrab Shirzad 4190 Jongens jeugd 1 en 2 199904847Oceanus
87Lucas Peters 4184 Jongens junioren 1 en 2 200301325Psv
88Lize van den Nieuwenhuijzen 4183 Meisjes junioren 2 en 3 200304454Psv
89Jochem de Bat 4178 Jongens junioren 3 en 4 200102709De Schelde
90Luc van Eijndhoven 4166 Jongens junioren 3 en 4 200200139O.Z. & P.C. De Warande
91Chiel de Pooter 4163 Jongens junioren 3 en 4 200101355De Schelde
92Joop Tuppe 4158 Jongens junioren 3 en 4 200100581ZV Kerkdriel
93Eline Hoekstra 4150 Meisjes junioren 2 en 3 200301280Oeza
94Britt van Bommel 4140 Meisjes junioren 2 en 3 200301982De Columbiaan
95Thijs Manders 4136 Jongens jeugd 1 en 2 200002731Psv
96Jimmy Pieck 4134 Jongens jeugd 1 en 2 200004179Zeester-Meerval
97Jeroen Aerssens 4130 Jongens junioren 3 en 4 200100061Scheldestroom
98Sem Zijl 4128 Jongens junioren 3 en 4 200204757De Dolfijn
99Tristan Scholten 4123 Jongens junioren 3 en 4 200201683ZV 44
100Daphne Broen 4117 Meisjes jeugd 1 en 2 200101622Eszet
12345678910...