HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportZwemmen & Para-zwemmenRecords & ranglijstenMinioren circuit

Minioren ranglijsten

Binnen de KNZB website kunnen we een aantal data programmeren voor de periodes van zowel de Minioren, als de Junioren-Jeugd ranglijst. Aangezien dit één overzicht is met data, kan het dus zijn dat de 3e ronde van een Miniorenwedstrijd in de Miniorenranglijst bij een andere periode staat. Voor de volledigheid treft u hierbij het overzicht voor de Miniorenwedstrijden.

Tabblad in ranglijsten Wedstrijden
Ronde 1 Minioren-Junioren 1 (22-23 sept)
Swimkick-Minioren 1 (13-14 okt en 27-28 okt)
Ronde 2 Minioren-Junioren 2 (8-9 dec)
Ronde 3* blijft leeg.
Ronde 4 Swimkick-Minioren 2 (26-27 jan en 2-3 feb)
Ronde 5 Minioren-Junioren 3 (16-17 feb en 2-3 maa)
Ronde 6* blijft leeg
Ronde 7 Swimkick-Minioren 3 (11-12 mei)
Finales Regio Minioren Finales (1-2 en 8-9 jun)

 

Ronde 3, 6 en 8 blijft dus leeg. Deze worden gebruikt voor de junioren-jeugd wedstrijden. De plaatsingslijsten voor de Regio Miniorenfinales blijven uiteraard wel op de juiste manier gegenereerd worden.

Wanneer u fouten in de ranglijst tegen komt, mail dan met zwemmen@knzb.nl.

RangNaamLeeftijdZwemslagStartnummerVerenigingTijdRegioDatumPlaats 
1Tess van de Steeg Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000016WVZ01:36.06West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
2Fenna Zusterzeel Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000008De Rog01:37.44Zuid2018-09-23Echt Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
3Erin de Jong Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000024BZ&PC Bodegraven01:40.18West2018-09-23Alphen aan de Rijn Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
4Evelien Goorhuis Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000194Hieronymus01:40.27Zuid2018-09-23Roosendaal Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
5Elin Baars Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000138DWK01:40.99Oost2018-09-22Zetten Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
6Anne Engbersen Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000044De Fuut01:41.40MidWest2018-09-22Amersfoort Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
7Reina Böhm Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000042De Columbiaan01:43.10West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
8Malin Roozeboom Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201100006WVZ01:44.24West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
9Isis Sikes Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000182HZPC01:44.42Zuid2018-09-23Venlo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
10Anna Schuurman Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000076ZV 4401:44.43Oost2018-09-22Vaassen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
11Kim Bouman Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000262VZC01:44.76MidWest2018-09-22Amersfoort Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
12Paula Felicia Spans Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000064ZVZ01:45.82Oost2018-09-22Zwolle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
13Ilse Jongepier Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000006THOR01:45.98Noord2018-09-22Winschoten Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
14Famke Franzen Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000058SGGO (SG)01:46.13West2018-09-22Alblasserdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
15Saar Vermeer Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000174SBC200001:46.38Zuid2018-09-23Roosendaal Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
16Nina Tetteroo Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000048De Columbiaan01:47.91West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
17Tessa de Jong Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000026BZ&PC Bodegraven01:48.09West2018-09-23Alphen aan de Rijn Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
18Femke ter Horst Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000108ZPC Hoogeveen01:48.56Noord2018-09-22Hoogeveen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
19Iris de Bode Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000324De Lansingh01:48.73West2018-09-22Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
20Floor Keukens Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000272VZV Njord01:48.79Zuid2018-09-23Veldhoven Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
21Julia Dabrowska Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000300ZVVS01:48.84West2018-09-23Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
22Abby Kootstra Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000264Triton01:49.19MidWest2018-09-23Amsterdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
23Soraya Lopes Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000038Oceanus01:49.48MidWest2018-09-23Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
24Dewi Meijer Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000302De Aalscholver01:50.01MidWest2018-09-23Amsterdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
25Maniek Bredenoort Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000122Dedemsvaart-AC01:50.52Oost2018-09-22markelo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
26Nina van der Schrier Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000444AZC01:50.74West2018-09-23Alphen aan de Rijn Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
27Robine Kroon Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000170Wiekslag01:50.80West2018-09-22Alblasserdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
28Liss Wakker Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000140De Rijn01:50.91Oost2018-09-22Zetten Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
29Britt Jongeneelen Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000196Hieronymus01:51.70Zuid2018-09-23Roosendaal Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
30Tess Liebrechts Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000212WIDEX GZC DONK01:51.76West2018-09-23Alphen aan de Rijn Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
31Sophie Sjaardema Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000236De Columbiaan01:52.04West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
32Eva de Man Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000294Aqua-Novio'9401:52.20Oost2018-09-23Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
33Amber Minnema Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000142Avéna01:52.83Noord2018-09-22Bergum Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
34Jayda Akpullukcu Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000652Wiekslag01:53.20West2018-09-22Alblasserdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
35Ashley Mercera Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000178SCOM/De Zeehond’73 (SG)01:53.52West2018-09-22Alblasserdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
36Britt Tjou-Tam-Sin Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000336De Rijn01:53.99Oost2018-09-22Zetten Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
37Jenthe van Loon Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000562Aqua-Novio'9401:55.69Oost2018-09-23Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
38Noor Kousman Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000172WS Twente01:56.18Oost2018-09-22markelo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
39Quinty van der Kamp Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000188Deltasteur01:56.21Oost2018-09-22Zwolle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
40Jayna Wagemakers Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000226ZC AquaDream01:56.24Zuid2018-09-23Roosendaal Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
41Evi Bouten Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000270Mosa-Regio01:56.66Zuid2018-09-23Venlo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
42Senne Boelens Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000366Noord-Limburg (SG)01:59.45Zuid2018-09-23Venlo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
43Alaine Lomans Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000420Hellas-Glana01:59.60Zuid2018-09-23Maastricht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
44Sara Giesen Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201100016NDD01:59.75Oost2018-09-22Zutphen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
45Linsey Daamen Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000314DWK01:59.92Oost2018-09-22Zetten Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
46Charis Kootstra Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000560Zwemvereniging De Nieuwe Slag01:59.93Oost2018-09-22Genemuiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
47Elisabeth Straver Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000074Bommelerwaard (SG)02:00.28Oost2018-09-22Culemborg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
48Emma Biesheuvel Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000348ZV Overbetuwe02:00.66Oost2018-09-22Arnhem Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
49Lieke van Geloof Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000458ZZ&PC De Devel02:01.50West2018-09-22Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
50Gwen Schuur Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000698De Grunte02:02.30Oost2018-09-22markelo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
51Marit Weever Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000150Deltasteur02:02.91Oost2018-09-22Zwolle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
52Nicole Pestman Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000668De Granaet02:03.78Noord2018-09-22Bergum Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
53Chloé in 't Veen Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201100010WVZ02:04.61West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
54Nina Vreeswijk Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000020OZ&PC02:04.79Oost2018-09-22Denekamp Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
55Linde van Berlo Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000492DBD02:05.01Zuid2018-09-23Veldhoven Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
56Ilse de Haas Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000522Aqua-Novio'9402:05.06Oost2018-09-23Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
57Milou Filemon Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201100078ZZ&PC De Devel02:05.70West2018-09-22Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
58Noa Jaffe Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000726De Dolfijn02:06.50MidWest2018-09-23Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
59Fleur Boevink Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000160De IJsselmeeuwen02:07.02Oost2018-09-22Zutphen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
60Julia de Graaf Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201100210ZV De Zaan02:07.55MidWest2018-09-23Zaandam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
61Isis Lamers Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000346ZV Overbetuwe02:07.64Oost2018-09-22Arnhem Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
62Rosalia Gómez González Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000342ZPC AMERSFOORT02:07.94MidWest2018-09-22Amersfoort Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
63Naomi van 't Hul Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201100264Nunspeet02:08.08Oost2018-09-22Vaassen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
64Anabel van den Elzen Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000166De Waalstroom02:08.75Oost2018-09-23Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
65Maud Leijten Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000986SWNZ (SG)02:09.75Zuid2018-09-23Uden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
66Laura Renkers Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000040ZPC AMERSFOORT02:11.57MidWest2018-09-22Amersfoort Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
67Florien Pot Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000768Scholtenhagen02:11.71Oost2018-09-22Denekamp Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
68Ilvy Lodder Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201100012ZZ&PC De Devel02:12.01West2018-09-22Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
69Jesmé Haytink Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000382De Berkelduikers02:13.26Oost2018-09-22Groenlo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
70Femke Agricola Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000230HZ&PC Heerenveen02:13.50Noord2018-09-22Hoogeveen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
71Kiara Koster Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000540Oceanus02:16.24MidWest2018-09-23Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
72Karlijn van Caldenborgh Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000206Zwemclub Eijsden02:16.67Zuid2018-09-23Maastricht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
73Jente van 't Hul Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000186Deltasteur02:19.95Oost2018-09-22Zwolle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
74Liselore Mateboer Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000094ZV 4402:20.62Oost2018-09-22Vaassen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
75Sun Blesgraaf Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000772Oceanus02:21.07MidWest2018-09-23Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
76Marleen Oostingh Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000032KSN (SG)02:21.65Noord2018-09-22Beilen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
77Thirza van Die Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000460ZZ&PC De Devel02:22.02West2018-09-22Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
78Britt van der Velden Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000558BZC Dolfijnen02:22.37Oost2018-09-22Zetten Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
79Dunya Bacsi Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000942ZPC Numansdorp02:22.40West2018-09-22Alblasserdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
80Fleur Veens Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000092HZPC02:22.91Zuid2018-09-23Venlo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
81Vera Frowijn Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000824De Meer02:22.98Oost2018-09-22Culemborg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
82Silvia Vos Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000442De Eerste Kolk02:23.22Oost2018-09-22Genemuiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
83Marjorie Gravemaker Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000134De Rijn02:24.31Oost2018-09-22Zetten Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
84Magari Wydh Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000950ZV De Zaan02:24.60MidWest2018-09-23Zaandam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
85Anouk Colman Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000448De Honte02:25.55Zuid2018-09-23Terneuzen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
86Julia van Well Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000744HZPC02:35.29Zuid2018-09-23Venlo Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
87Hilde Venemans Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000464De Treffers02:42.28Zuid2018-09-23Uden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
88Sterre Siebenga Meisjes minioren 2 en 3 100m Rugslag 201000554BZC Dolfijnen02:49.64Oost2018-09-22Zetten Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
1Malin Roozeboom Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201100006WVZ00:38.68West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
2Fenna Zusterzeel Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000008De Rog00:39.22Zuid2018-09-23Echt Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
3Anne Engbersen Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000044De Fuut00:39.75MidWest2018-09-22Amersfoort Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
4Tess van de Steeg Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000016WVZ00:39.82West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
5Tessa de Jong Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000026BZ&PC Bodegraven00:39.87West2018-09-23Alphen aan de Rijn Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
6Anna Schuurman Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000076ZV 4400:40.16Oost2018-09-22Vaassen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
7Erin de Jong Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000024BZ&PC Bodegraven00:40.26West2018-09-23Alphen aan de Rijn Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
8Anouk Steller Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000004WVZ00:41.75West2018-09-23Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
9Famke Franzen Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000058SGGO (SG)00:41.92West2018-09-22Alblasserdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
10Abby Kootstra Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000264Triton00:42.03MidWest2018-09-23Amsterdam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
11Mattea Gliese-Slooijer Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201100008De Dinkel00:42.26Oost2018-09-22Denekamp Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
12Manou Longayroux Meisjes minioren 2 en 3 50m Vrijeslag 201000580ZZ&PC De Devel00:42.54West2018-09-22Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
12345678910...