HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportZwemmen & Para-zwemmenRecords, ranglijsten & klassementenMinioren circuit

Minioren ranglijsten

In onderstaande ranglijsten systeem kunt u specifiek zoeken naar de ranglijsten per slag, per afstand, per leeftijdsgroep, landelijk of op regionaal gebied. De tabbladen corresponderen met de 5 rondes Minioren-Junioren wedstrijden en de Regio Minioren Finales.

Wanneer u fouten in de ranglijst tegen komt, mail dan met zwemmen@knzb.nl.

RangNaamLeeftijdZwemslagStartnummerVerenigingTijdRegioDatumPlaats 
1Evelien Goorhuis Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000194Hieronymus00:40.36Zuid2019-09-29Kapelle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
2Senna Boogmans Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000640De Duinkikkers00:41.48MidWest2019-09-28Veenendaal Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
3Malin Roozeboom Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100006WVZ00:41.57West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
4Tess van de Steeg Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000016WVZ00:42.96West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
5Erin de Jong Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000024WIDEX GZC DONK00:43.26West2019-09-29Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
6Fenna Zusterzeel Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000008De Rog00:43.70Zuid2019-09-29Echt Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
7Romée Smit Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100438MSV-Zeemacht00:44.11MidWest2019-09-29Zaandam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
8Marre van der Wal Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000046Apexswim00:44.26Noord2019-09-28Heerenveen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
9Manou Longayroux Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000580ZZ&PC De Devel00:44.69West2019-09-28Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
10Kim Bouman Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000262VZC00:45.31MidWest2019-09-28Veenendaal Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
11Alaine Lomans Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000420Hellas-Glana00:45.40Zuid2019-09-29Kerkrade Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
12Elin Baars Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000138DWK00:45.77Oost2019-09-28Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
13Julia Dabrowska Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000300ZVVS00:46.04West2019-09-28Barendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
14Dewi Meijer Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000302De Aalscholver00:46.54MidWest2019-09-29Bussum Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
15Linou van Kampen Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000594ZPCH00:46.65MidWest2019-09-29Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
16Abby Kootstra Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000264Triton00:46.71MidWest2019-09-29Bussum Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
17Anouk Steller Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000004WVZ00:47.10West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
18Yill van Bezouw Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100704Hieronymus00:47.24Zuid2019-09-29Kapelle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
19Isis Sikes Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000182HZPC00:47.35Zuid2019-09-29Venray Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
20Mariia Kostina Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201002042The Hague Swimming (SG)00:47.54West2019-09-29Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
21Esra Simon Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100004Eurode KZC00:47.76Zuid2019-09-29Kerkrade Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
22Lotte de Wit Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001164Hydra00:48.00Zuid2019-09-29Cuijk Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
23Femke ter Horst Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000108ZPC Hoogeveen00:48.04Noord2019-09-28Hoogeveen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
24Evi Bouten Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000270Mosa-Regio00:48.17Zuid2019-09-29Venray Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
25Elisabeth Straver Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000074Bommelerwaard (SG)00:48.64Oost2019-09-29Geldermalsen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
26Reina Böhm Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000042De Columbiaan00:48.74West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
27Sara Giesen Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100016NDD00:48.76Oost2019-09-29Zutphen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
28Nina van der Schrier Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000444AZC00:48.80West2019-09-29Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
29Margriet van den Hoven Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000576Zwemlust-den Hommel00:48.83MidWest2019-09-29Woerden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
30Annelie Batenburg Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001962PSV00:49.04Zuid2019-09-29Rosmalen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
31Noa Spaans Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100222Ed-Vo00:49.13MidWest2019-09-29Haarlem Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
32Nina Tetteroo Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000048De Columbiaan00:49.55West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
33Tessa de Jong Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000026WIDEX GZC DONK00:49.74West2019-09-29Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
33Sarah Bos Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000544HPC00:49.74MidWest2019-09-29Haarlem Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
35Tess Meeuwissen Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000370De Columbiaan00:49.95West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
36Chloé in 't Veen Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100010WVZ00:49.96West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
37Noa Jaffe Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000726De Dolfijn00:50.12MidWest2019-09-29Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
38Ida Theys Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000162De Schelde00:50.17Zuid2019-09-29OOSTBURG Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
39Anna Schuurman Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000076ZV 4400:50.23Oost2019-09-28Vaassen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
40Jenthe van Loon Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000562Aqua-Novio'9400:50.49Oost2019-09-28Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
41Lana Schiphof Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000654Orca00:50.65Noord2019-09-28Bergum Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
42Annika Binneveld Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001268ZV De Zaan00:51.00MidWest2019-09-29Zaandam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
43Naomi van 't Hul Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100264Nunspeet00:51.17Oost2019-09-28Vaassen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
44Milou Filemon Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100078ZZ&PC De Devel00:51.23West2019-09-28Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
45Rosalie Wessels Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001514De Ham00:51.55MidWest2019-09-29Zaandam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
46Famke Franzen Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000058SGGO (SG)00:51.64West2019-09-28Rozenburg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
47Eva de Man Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000294Aqua-Novio'9400:51.83Oost2019-09-28Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
48Febe van Rooden Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000286Watervlo00:51.98MidWest2019-09-28Veenendaal Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
49Mattea Gliese-Slooijer Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100008De Dinkel00:52.05Oost2019-09-29Enschede Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
50Soraya Lopes Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000038Oceanus00:52.13MidWest2019-09-29Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
50Iris de Bode Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000324De Lansingh00:52.13West2019-09-28Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
52Zoë Poppe Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000496ZPC De Zeeuwse Kust00:52.18Zuid2019-09-29Kapelle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
52Jayna Wagemakers Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000226ZC AquaDream00:52.18Zuid2019-09-29Kapelle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
52Maniek Bredenoort Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000122Dedemsvaart-AC00:52.18Oost2019-09-28Dedemsvaart Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
55Ashley Mercera Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000178SCOM/De Zeehond’73 (SG)00:52.22West2019-09-28Rozenburg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
56Gwen Schuur Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000698De Grunte00:52.28Oost2019-09-28Dedemsvaart Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
57Elize Sedney Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001884De Amstel00:52.54MidWest2019-09-29Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
58Anne Lotte Dikkerboom Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000260ZIGNEA00:52.80Oost2019-09-28Zwolle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
59Linsey Daamen Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000314DWK00:52.85Oost2019-09-28Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
60Nicole Pestman Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000668De Granaet00:52.90Noord2019-09-28Bergum Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
60Julie Simonis Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000144Eurode KZC00:52.90Zuid2019-09-29Kerkrade Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
62Ilse de Haas Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000522Aqua-Novio'9400:52.98Oost2019-09-28Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
63Ilse Smilde Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000466HZ&PC Heerenveen00:53.41Noord2019-09-28Heerenveen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
64Sophia ten Thij Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001030WZK Zwemmen00:53.68West2019-09-29Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
65Lynn ten Berge Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000884De Dinkel00:53.70Oost2019-09-29Enschede Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
66Kayleigh Heuvelink Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001438Groenlose Zwemvereniging00:53.86Oost2019-09-29Lichtenvoorde Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
67Evy v. Nimwegen Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100168SGGO (SG)00:54.02West2019-09-28Rozenburg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
68Noëmi Kroon Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000596ZPCH00:54.22MidWest2019-09-29Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
69Noortje Bisperink Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100486The Hague Swimming (SG)00:54.27West2019-09-29Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
70Yfke van der Leij Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000028VZC00:54.30MidWest2019-09-28Veenendaal Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
71Sanne Bos Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000404De Schelde00:54.43Zuid2019-09-29OOSTBURG Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
72Liv de Wildt Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001474Hieronymus00:54.62Zuid2019-09-29Kapelle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
73Meike Holleman Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000618SGGO (SG)00:54.76West2019-09-28Rozenburg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
74Marleen Oostingh Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000032KSN (SG)00:54.86Noord2019-09-28Hoogeveen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
75Phine Laarman Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001072SGGO (SG)00:54.91West2019-09-28Rozenburg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
75Dylana Simons Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001568Nederweert00:54.91Zuid2019-09-29Venray Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
77Ilse Jongepier Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000006THOR00:54.93Noord2019-09-28Hoogezand Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
78Britt Kattouw Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000070WZ&PC Purmerend00:54.96MidWest2019-09-29Zaandam Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
79Ninah Mamatela Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201101090The Hague Swimming (SG)00:55.01West2019-09-29Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
80Minke Olivia Bouman Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100104ZZ&PC De Devel00:55.09West2019-09-28Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
80Britt van de Reep Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001084De Columbiaan00:55.09West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
82Emma ten Wolde Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001034WZK Zwemmen00:55.13West2019-09-29Den Haag Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
83Olivia Czaja-Maniak Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000402ZVVS00:55.17West2019-09-28Barendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
84Maudi Kamphuis Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000646De Dinkel00:55.28Oost2019-09-29Enschede Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
85Amber Minnema Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000142Avéna00:55.35Noord2019-09-28Heerenveen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
86Suus Geerligs Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000210Aqua-Novio'9400:55.43Oost2019-09-28Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
87Fleur Jelier Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001492SGGO (SG)00:55.52West2019-09-28Rozenburg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
88Layal Oualkadi Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000852WVZ00:55.70West2019-09-29Leiden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
89Nynke Blok Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000204Zwemclub Eijsden00:55.85Zuid2019-09-29Kerkrade Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
90Isa Segenhout Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000128Orca00:55.87Noord2019-09-28Bergum Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
91Els Vervaart Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201001476DIO00:55.94Zuid2019-09-29Kapelle Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
92Abya Buscop Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100056SGGO (SG)00:55.98West2019-09-28Rozenburg Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
93Jasmijn van Ederen Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000434OEZA00:56.01MidWest2019-09-29Haarlem Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
94Fenne Metten Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000102ZPC AMERSFOORT00:56.02MidWest2019-09-29Woerden Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
95Cleo Broens Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000386ESCA Zwemmen00:56.11Oost2019-09-28Arnhem Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
96Liss Wakker Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201000140De Rijn00:56.12Oost2019-09-28Nijmegen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
97Amila Mustafic Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201200026DZ&PC00:56.20Noord2019-09-28Heerenveen Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
98Lola Mills Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100670De Dolfijn00:56.29MidWest2019-09-29Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
99Jacey Gerards Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100350PCG00:56.37West2019-09-28Papendrecht Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
100Nouk van Wees Meisjes minioren 4 50m Vlinderslag 201100800De Dolfijn00:56.38MidWest2019-09-29Aalsmeer Bekijk deze wedstrijd in de webkalender
12345678910...